Jump to content

Χριστουγεννιάτικο meeting στην Αθήνα,06/01/06


teitzis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως είπαμε την Παρασκευή αυτή 6/1/06 και ώρα 16.00 θα πραγματοποιήσουμε το χριστουγεννιάτικο Myphone meeting στο Village All Day bar που βρίσκεται στον 3ο όροφο στο εμπορικό κέντρο The Mall Athens στο Μαρούσι.

 

Να έρθετε για να πιούμε τον καφέ μας μαζί, να μας γνωρίσετε και να σας γνωρίσουμε, να χαλαρώσουμε λίγο δεδομένης της αργίας των Φώτων και να δείτε το The Mall όσοι δεν το έχετε δει ακόμα! Μη ντρέπεστε να εμφανιστείτε, δε μπορώ να το τονίσω αρκετά αυτό!

 

Α και επιτέλους θα κόψουμε πίτα! :)

 

Όσοι λοιπόν σκοπεύετε να παρευρεθείτε, καλό είναι να το δηλώσετε σε αυτό το thread και να διαβάσετε τα παρακάτω για το πώς θα έρθετε:

 

Με το αυτοκίνητο: Υπάρχει χάρτης του The Mall εδώ αλλά εγώ προτιμώ αυτόν του fnac. Γενικά στη Κηφισίας στο δαχτυλίδι, αλλά και στην Κύμης υπάρχουν παντού λευκές ταμπέλες με έναν κόκκινο ρόμβο που λέει The Mall για να ακολουθήσετε. Το εμπορικό κέντρο διαθέτει χρεώσιμο πάρκινγκ 2000+ θέσεων. (το οποίο παρουσιάζει συνήθως και ένα μποτιλιάρισμα στην είσοδο.

 

Με τον ηλεκτρικό: Στη γραμμή 1, στάση "Νερατζιώτισσα".

 

Με τον προαστιακό: γραμμή Ελευσίνα - Ελ. Βενιζέλος, στάση "Νερατζιώτισσα".

 

 

 

Με λεωφορεία ΟΑΣΑ:

(παρακαλώ κάποιος που ξέρει να μας τα βρει!)

Υπάρχει επίσης και η δημοτική συγκοινωνία Αμαρουσίου.

 

Θα ανεβείτε στον 3ο όροφο και θα ψάξετε να βρείτε το Village All Day bar. Θα είμαστε μέσα στο βάθος (στη τζαμαρία) αριστερά. Θα δώσουμε έναν αριθμό κινητού να μας βρείτε αν έχετε κάποιο πρόβλημα. Αυτά για την ώρα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατι ειχε πει ο rigasnic στην Comdex , αλλα εκει εμεινε :(
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ε Π Ι Β Α Λ Λ Ε Τ Α Ι ! !

ΘΕΛΩ να γνωρισω απο κοντά επιτέλους όλα τα τέλεια εξαίσια παιδία της ενότητας windows mobile themes, .pit, programs etc

ΟΛΑ τα υπόλοιπα μέλη που μιλάω τόσο καιρό....

Θέλω να τα πώ με mythozz και να τεσταρουμε το E-Ten(το περιμένω ακόμη) με qtek

με trobocop για Jornada και AWMN

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/xmas/happy.gif.Θ.Ε.Λ.Ω. http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/xmas/happy.gif

 

ευσεβείς πόθοι.....

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέσα σε 6 μέρες είναι σχετικά απίθανο να διοργανωθεί κάτι τέτοιο και να έχει και επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέσα σε 6 μέρες είναι σχετικά απίθανο να διοργανωθεί κάτι τέτοιο και να έχει και επιτυχία.

τελευταία φορά που οργανώθηκε μέσα σε 1 βδομάδα μια χαρά επιτυχία είχε :D Πάντως αν είναι να κάνουμε, θα πρότεινα τις πρώτες μέρες του Ιανουαρίου ;) (αλήθεια, αυτό το θέμα ταιριάζει στο c&f περισσότερο ;) )

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει οπωσδήποτε να γίνει. Πάντως αν γίνει μετά τις 7 Ιανουαρίου δε θα μπορέσω να έρθω...:(
Link to comment
Share on other sites

Πρόταση: Πίτα έχουμε κόψει ποτέ???? Ευκαιρία δεν είναι??? Αλλιώς ένα απλό meeting με την ευκαιρία των εορτών.

 

Location: Η τελευταία τοποθεσία ήταν νομίζω πολύ πετυχημένη, άνετος χώρος και στάθμευση, πρόσβαση με τρένα, λεωφορεία, τραμ και δρόμους και το κυριότερο στο range το οποίο κινείται ο αγαπητός Msk!:p

 

Οπότε προτείνω πάλι YES (έτσι δε λεγόταν rigasnic?)

 

Date: Το σαββατοκύριακο των Χριστουγέννων απορρίπτεται για προφανείς λόγους, της Πρωτοχρονιάς για τους ίδιους προφανείς, οπότε πάμε για Κυριακή 8 Ιανουαρίου ή Κυριακή 15 Ιανουαρίου

 

What do you think??????:) :)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση: Πίτα έχουμε κόψει ποτέ???? Ευκαιρία δεν είναι??? Αλλιώς ένα απλό meeting με την ευκαιρία των εορτών.

 

Location: Η τελευταία τοποθεσία ήταν νομίζω πολύ πετυχημένη, άνετος χώρος και στάθμευση, πρόσβαση με τρένα, λεωφορεία, τραμ και δρόμους και το κυριότερο στο range το οποίο κινείται ο αγαπητός Msk!:p

 

Οπότε προτείνω πάλι YES (έτσι δε λεγόταν rigasnic?)

 

Date: Το σαββατοκύριακο των Χριστουγέννων απορρίπτεται για προφανείς λόγους, της Πρωτοχρονιάς για τους ίδιους προφανείς, οπότε πάμε για Κυριακή 8 Ιανουαρίου ή Κυριακή 15 Ιανουαρίου

 

What do you think??????:) :)

 

:up:

 

συμφωνω!!! ηταν καταπληκτικο μερος και ανετο

μπραβο Κωστα!!

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ μέχρι τις 7 Ιανουαρίου (Σάββατο) . Κυριακή 8 Ιανουαρίου φεύγω για Ηγουμενίτσα.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να γινοταν το meeting ιδια μερα και ιδια ωρα με την Αθηνα...:)

Τι λετε???;)

Λές να έχουμε και live video conferrencing?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για Θεσσαλονίκη δεν γίνεται. Γυρίζω στο πατρικό μου αύριο, στη Χαλκίδα και θα είμαι εκεί μέχρι τις 4 του νέου έτους. Αν κανονιστεί κάτι καλό στην Αθήνα θα κατέβω:)
Link to comment
Share on other sites

ε να το κανονισουμε αν ειναι για 6/1/06 πως σας φαινεται??

Αν γίνει τότε στην Αθήνα,θα παραστώ σίγουρα στη συνάντηση...:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ε να το παρουμε πιο ζεστα και να κανονισουμε Αθηνα & Θεσσαλονικη να βρεθουμε και μετα να πουμε και πως τα περασαμε! καλο? :O

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι 6/1/06 ειναι καλη ημερομηνια ΚΑΙ για την Αθηνα, ας μας πουν και οι υπολυποι ομως ;)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και εμένα μέσα για Αθήνα εκτός απροόπτου.

 

Να προτείνουμε κάποιες ημερομηνίες ώστε να προλάβουν όσοι είναι να κανονίσουν σχετικές δουλειές.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Πάντως θα συμφωνήσω και γώ με κάποια παιδιά από το forum, επειδή πολλοί από εμάς είμαστε φοιτητές που σπουδάζουμε στην επαρχία και εκεί στα Φώτα περίπου θα φύγουμε για τα μέρη μας το καλύτερο θα ήταν το meeting αυτό αν πραγματοποιηθεί τελικά, ναγίνει είτε μεταξύ Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς, είτε τις πρώτες-πρώτες ημέρες του '06.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σοβαρευτειτε, υπαρχουν αρκετοι που δεν μπορουν στις 6 και τους καταλαβαινω. Εγω βεβαια μπορω αλλα γιατι να μην γινει μεταξυ 27-30/12 ?

Αν δεν κανω λαθος ολοι Αθηνα θα ειναι αυτες τις μερες οποτε why not ?

Link to comment
Share on other sites

Μα στις 6 Ιανουαρίου είναι αργία και πάει 3ημέρο. Όλο και κάπου δεν θα πάμε? Εγώ θα πάω δηλαδή οπότε στις 6 δεν μπορώ. Αν γίνει το επόμενό, ή κάποιο από τα επόμενα σαβ/κα είμαι μέσα :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αθήνα τι θα γινει?06/01 τελικα?

εγω λεω να το κανουμε πιο μετα τι λετε για τις 08/01 κυριακη?

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...