Jump to content

iPhone 16 Pro / Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ εάν και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα στην χρήση. Χθες το βράδυ έβαλα να δω από την βιβλιοθήκη ένα βίντεο και πέρα ότι δεν έπαιζε το βίντεο μου έβγαλε τα σήματα που έχει για το wifi και το σήμα της κινητής τηλεφωνίας στο κάτω μέρος της οθόνης. Έκλεισα την εφαρμογή και όλα μπήκαν στη θέση τους.

Αυτό που με χάλασε περισσότερο είναι ενώ διαβάζαμε ότι θα είναι έως 45 W η φόρτιση της μέτρησα και η αλήθεια είναι ότι δεν πήγε και πάνω από 30 άντε μία φορά μέχρι 37 πρόσεξα

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, josuts said:

Καλησπερα φιλε.Να σε ρωτησω μιας κ λες οτι παραλαμβανεις την αλλη δευτερα.Απο που το παραγγειλες αν επιτρεπεται? εγω στις 17 παραγγειλα κ πληρωσα απο ι στορμ κ εχω λαβει το μαιλ οτι ετοιμαζεται η παραγγελια αλλα δεν ξερω ποτε θα παραλαβω διοτι εχω βαλει να ερθει σπιτι μιας κ δεν ειμαι Αθηνα.

το έχω παραγγείλει από Σουηδία - εκεί μένω. Στην Ελλάδα δε ξέρω τι γίνεται 😞

55 minutes ago, Dimitris_w said:

Εγώ εάν και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα στην χρήση. Χθες το βράδυ έβαλα να δω από την βιβλιοθήκη ένα βίντεο και πέρα ότι δεν έπαιζε το βίντεο μου έβγαλε τα σήματα που έχει για το wifi και το σήμα της κινητής τηλεφωνίας στο κάτω μέρος της οθόνης. Έκλεισα την εφαρμογή και όλα μπήκαν στη θέση τους.

Αυτό που με χάλασε περισσότερο είναι ενώ διαβάζαμε ότι θα είναι έως 45 W η φόρτιση της μέτρησα και η αλήθεια είναι ότι δεν πήγε και πάνω από 30 άντε μία φορά μέχρι 37 πρόσεξα

Ναι το έχω διαβάσει αυτό και το έχουν κάνει acknowledge το πρόβλημα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν υπάρχει στην έκδοση 16 pro 128 ο περιορισμός εγγραφής βίντεο Dolby vision 4K 120 hz ;

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπέρα παίδες!!

Γενικά τι παίζει με τις προπαραγγελίες των 16 pro max διαβάζω οτι άτομα που έκαναν προπαραγγελία ακόμα και στις 13 του μήνα ακόμα δεν εχουν παραλάβει !!! Εγώ έκανα σήμερα παραγγελία το 16 pro max 256GB NaTi απο istorm με πληρωμή στο κατάστημα.  Θεώρησα οτι ως authorized dealer και οχι reseller οπως το πλάισιο, public και συναφή, πιθανά να έχω καλύτερη τύχη και να έρθει νωρίτερα, αλλά με αυτά που διαβάζω μας βλέπω για μέσα οκτώβρη τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...