Jump to content

[Επίσημο] Nokia N71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 878
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

katholou tipota apolitos

 

Βγαλε την μπαταρια και ξαναβαλτην . Σιγουρα την τοποθετησες σωστα ?

(ρωταμε και τα πιο απλα ,για να βγαλουμε ακρη)

Θελω να πιστευω οτι την τοποθετεις απο αυτην την πλευρα

http://img225.imageshack.us/img225/7023/28993139hx7.jpg

Κατα την 1η φορτιση ,δεν ξεκιναει αμεσως να φορτιζει η συσκευη .

 

Παρακληση: Γραφε με Ελληνικα για να καταλαβαινουμε τι γραφεις ! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kουνησες λιγο το βισματακι μηπως ειναι αυτο;

Δοκιμασε να το βαλεις σε αλλη πριζα.

 

Οπως ειπε ο φιλος Nervous παμε απο τα πολυ απλα πρωτα μπας και ειναι κατι απλο.

Link to comment
Share on other sites

oxi re pedia borei ota ebala thn sim na to patisa katalathos xero go alla se ali mpriza ta idia

 

entometaxi o fortisths de zestathike katholou

 

tora kounhsa ligo ta dontakia to ena to dontaki ixe ena plastiko panoto evgala kai xanavala ti mpataria kai arxise na fortizei

 

edited by nervous

ΔΕΝ ειναι CHAT ,Ενωση συνεχομενων μηνυματων ,

χρησιμοποιησε την τροποποιηση,εαν εχεις να προσθεσεις κατι στο μηνυμα σου !!!!

Link to comment
Share on other sites

§

 

Ένας φίλος μου έχει το N70 και έχει το εξής πρόβλημα: Όταν του κάνουν μία κλήση από αριθμό που δεν έχει περασμένο στις επαφές του δεν μπορεί να αποθηκεύσει σε νέα επαφή τον αριθμό αυτό αλλά πρέπει να δημιουργήσει νέα επαφή και να συμπληρώσει το νούμερο μόνος του.

 

Γνωρίζει κανείς καμία εφαρμογή διαχείρισης επαφών που να επιτρέπει δημιουργία επαφής από τη λίστα κλήσεων (αναπάντητων ή και ληφθείσων) ;

 

§

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοείς το N71..

 

Θα πάει στις Εισερχόμενες ή Αναπάντητες κλήσεις και αφού επιλέξει τον αριθμό που επιθυμεί θα κάνει Επιλογές->Προσθ. Στις Επαφές->Δημιουργία νέας και στην «Χρήση στοιχ:» θα ορίσει τον τύπο του αριθμού (Κινητό, Fax κτλ) ύστερα στην Νέα επαφή που δημιουργείται δίδει το όνομα που επιθυμεί και είναι έτοιμος.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

§

 

Μάλλον εννοείς το N71..

 

Θα πάει στις Εισερχόμενες ή Αναπάντητες κλήσεις και αφού επιλέξει τον αριθμό που επιθυμεί θα κάνει Επιλογές->Προσθ. Στις Επαφές->Δημιουργία νέας και στην «Χρήση στοιχ:» θα ορίσει τον τύπο του αριθμού (Κινητό, Fax κτλ) ύστερα στην Νέα επαφή που δημιουργείται δίδει το όνομα που επιθυμεί και είναι έτοιμος.

χμμμ, λες να μην το έχει πάρει χαμπάρι ότι είναι τόσο απλό;

Τι να πω θα του το πω ή θα προσπαθήσω να το δοκιμάσω και εγώ και θα επανέλθω.

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια.. :)

 

§

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και εμένα στη λίστα με αυτούς που έχουν την χαραγμένη εσωτερική οθόνη στο σημείο που βρίσκονται τα 3 κουμπακία!

Και είναι πολυ εκνευριστικό.

Δεν φταίει μόνο το λάστιχο στο κάτω μέρος, αλλά θεωρητικά

υπάρχουν και τα 'στηρίγματα' στο πανω μερος της οθόνης τα οποία δεν καταλαβαίνω τι ρόλο βαράνε...

΄

Μια ερώτηση όσοι απο εσάς έχετε VODAFONE, μπαίνεται στο Internet??

Γιατί εγώ δεν τα καταφέρνω πάντα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS. Έχω το Ν71 και προσπαθώ να το συνδέσω με το ΝΟΚΙΑ μου Bluetooth HS-4W, αλλά όταν πάω να κάνω σύνδεση μου ζητάει κωδίκο, και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Τι μπορώ να κάνω???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS. Έχω το Ν71 και προσπαθώ να το συνδέσω με το ΝΟΚΙΑ μου Bluetooth HS-4W, αλλά όταν πάω να κάνω σύνδεση μου ζητάει κωδίκο, και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Τι μπορώ να κάνω???

 

Να κοιταξεις το manual του bluetooth :whistle:

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_Wireless_Boom_Headset_HS4W_UG_el.pdf :rtfm:

0000. Σελιδα 7

Θα μπορουσες να ριξεις και μια ματια εδω:

http://europe.nokia.com/accessorieslink?s=HS-4W

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

θεωρητικα ο κωδικος ειναι ή 0000 ή 1234 ή 4321.πρεπει να λεει και στο manual του handsfree

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Τελίκα ήταν 0000.

Εγω έκανα το λάθος και δοκίμαζα με 5 ψηφία

 

Να κοιταξεις το manual του bluetooth :whistle:

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_Wireless_Boom_Headset_HS4W_UG_el.pdf :rtfm:

0000. Σελιδα 7

Θα μπορουσες να ριξεις και μια ματια εδω:

http://europe.nokia.com/accessorieslink?s=HS-4W

 

Thank's

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Re paidia kanenas tropos na prostatepsoume tin othoni den brike kaneis? Den kanoume tipota an den broume sorry gia ta agglika alla postarw apo to kinito kai an ta grafw se ellinika ta bgazei alampournezika kamia lusi kai gi auto exei kaneis?
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών τίποτα! Οσό για τη ΝΟΚΙΑ ούτε λόγος περί εγγύησης:mad: :mad: :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια με τον Ηλια κι εγω...:(

Και η Νοκια τετοιες μαμακιες μια ζωη!Σιχτιρια επιτελους!:mad:

 

Παρηγγειλα μια θηκη α[ο εξωτερικο πολυ λεπτη και τελειως διαφανη που να ντυνει ολο το κινητο χωρις να το ασχημαινει και να το χοντραινει, αλλα ******* μεντολες...Δεν με εχουν ειδιποιησει ακομα.

Επρεπε να τους παει απο Ασια εκει και εμτα σε μενα και ακτι τετοια και ακομα περιμενω.:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος πρόγραμμα το οποίο να ελέγχει το φωτάκι της κάμερας έτσι ωστε να χρησιμοποιηθεί το τηλέφωνο σα φακός; Να είναι όμως συμβατό με το N71 (Symbian OS 9.1). Και κάτι άλλο: στη λειτουργία βίντεο δε μπορεί να χρησιμοποιηθεί το φλάς; Απ' όσο το έψαξα, μόνο νυχτερινή λειτουργία υπάρχει η οποία δε χρησιμοποιεί φλάς, είναι κάτι σαν το night shot στις κάμερες της SONY. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αν και αργησα λιγουλάκι, σκέφτομαι σοβαρα για το Ν71 για αντικατάσταση του 6630 μου. Ερωτηση κρίσεως: καθότιο ψιλοασχέτου πιστευετε πως θα τα βρω σκουρα με τη σειρά αυτή και γενικότερα να το επιλεξω από το Ν91? Αν και ισως ασχετη η ερωτηση στο topic ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:O

 

…Κοιμάται κι ονειρεύεται πως αύριο παντρεύεται….

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αν και αργησα λιγουλάκι, σκέφτομαι σοβαρα για το Ν71 για αντικατάσταση του 6630 μου. Ερωτηση κρίσεως: καθότιο ψιλοασχέτου πιστευετε πως θα τα βρω σκουρα με τη σειρά αυτή και γενικότερα να το επιλεξω από το Ν91? Αν και ισως ασχετη η ερωτηση στο topic ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:O

 

pare to n90

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αν και αργησα λιγουλάκι, σκέφτομαι σοβαρα για το Ν71 για αντικατάσταση του 6630 μου. Ερωτηση κρίσεως: καθότιο ψιλοασχέτου πιστευετε πως θα τα βρω σκουρα με τη σειρά αυτή και γενικότερα να το επιλεξω από το Ν91? Αν και ισως ασχετη η ερωτηση στο topic ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:O

 

Βεβαιώτατα και να αντικαταστήσεις το 6630 σου με το N71. Είναι πολύ πιο αξιόπιστο τηλέφωνο από το N91 και τα πράγματα στα οποία υπερτερεί το N91 αν υπάχει κάποιος που τα χρησιμοποιεί (όχι για να ικανοποιήσει την περιέργειά του ή να δεί απλά αν δουλεύουν) ειδικά στην Ελλάδα ας μου πεί κι εμένα να ξέρω. Το N71 είναι από τα λίγα N Series που σου δίνει την αίσθηση οτι "πατάει" γερά στα πόδια του. Το ξεσκίζω στην κυριολεξία και έχω να το επανεκκινήσω μια βδομάδα (!!). Δεν κολλάει ποτέ ρε παιδιά πραγματικά; Όσο για τους φόβους σου, δε θα τα βρείς καθόλου σκούρα γιατί έχει παρόμοιο μενού με το 6630 όπως και με όλα τα Symbian OS S60 οποιασδήποτε έκδοσης.

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιώτατα και να αντικαταστήσεις το 6630 σου με το N71. Είναι πολύ πιο αξιόπιστο τηλέφωνο από το N91 και τα πράγματα στα οποία υπερτερεί το N91 αν υπάχει κάποιος που τα χρησιμοποιεί (όχι για να ικανοποιήσει την περιέργειά του ή να δεί απλά αν δουλεύουν) ειδικά στην Ελλάδα ας μου πεί κι εμένα να ξέρω. Το N71 είναι από τα λίγα N Series που σου δίνει την αίσθηση οτι "πατάει" γερά στα πόδια του. Το ξεσκίζω στην κυριολεξία και έχω να το επανεκκινήσω μια βδομάδα (!!). Δεν κολλάει ποτέ ρε παιδιά πραγματικά; Όσο για τους φόβους σου, δε θα τα βρείς καθόλου σκούρα γιατί έχει παρόμοιο μενού με το 6630 όπως και με όλα τα Symbian OS S60 οποιασδήποτε έκδοσης.

THANKS A LOT! Εντός των ημερων θα το έχω στΑ χερια μου οπότε θα σας μουρλάνω στις ερωτήσεις!

 

…Κοιμάται κι ονειρεύεται πως αύριο παντρεύεται….

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...