Jump to content

Poco X6 Pro 5G


s_nova
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικα με το NOTE 13 PRO+ και στο gsm arena και στο γερμανικο σαιτ λενε οτι εχει θεματα.Στο δε γερμανικο εχει φωτο με ΝΟΤΕ 13 το απλο.Στις φωτο φαινετε οτι το 13 ΠΡΟ+εχει θεμα ευκρινιας.Υπαρχουν σημεια στις φωτο ψιλοθολα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, grge said:

Σχετικα με το NOTE 13 PRO+ και στο gsm arena και στο γερμανικο σαιτ λενε οτι εχει θεματα.Στο δε γερμανικο εχει φωτο με ΝΟΤΕ 13 το απλο.Στις φωτο φαινετε οτι το 13 ΠΡΟ+εχει θεμα ευκρινιας.Υπαρχουν σημεια στις φωτο ψιλοθολα.

Μη δινεις υπερβολικα μεγαλη σημασια σε οτι γραφετε.Αλλωστε οι συσκευες δεν εχουν παρει καν update Οσο για το redmi note 13 pro plus πηγα σε mistore οταν πρωτοβγηκε και ασχοληθηκα κανα 2ωρο με καφεδακι μαζι ειναι καταπληκτικο. Δεν το πηρα ομως γιατι βαριεμαι τις βαριες συσκευες ενω το x6 pro λογο πολυανθρακικου πλαστικου οπως εφτιαχνε παλια τις ναυαρχιδες η samsung ειναι 180+ γραμμαρια μου φαινεται οτι θα μου φυγει απ τα χερια  χαχαχ αμα σου πω οτι περα απο τα καλουδια που προσφερει εγω εφαγα κολημμα με το ποσο ελαφρυ ειναι...Αερας.. 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο βασικα.Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι το οτι η ενω η 200ΜP τοσο στο 13 PRO+ οσο και στο REALME 11  PRO + βγαζουν πολυ καλες φωτο στην επεξεργασι στα 12 ΜΠ κατι δεν παει τοσο καλα.Τα ιδια με το xiaomi 12 lite. Ενω η καμερα στα 108 ΜP πολυ καλη το τελικο αποτελεσμα στα 12 ΜP μαυρο χαλι

Edited by grge
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, grge said:

Εχεις δικιο βασικα.Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι το οτι η ενω η 200ΜP τοσο στο 13 PRO+ οσο και στο REALME 11  PRO + βγαζουν πολυ καλες φωτο στην επεξεργασι στα 12 ΜΠ κατι δεν παει τοσο καλα.Τα ιδια με το xiaomi 12 lite. Ενω η καμερα στα 108 ΜP πολυ καλη το τελικο αποτελεσμα στα 12 ΜP μαυρο χαλι

https://www.angroid.gr/αταξινόμητα/poco-x6-pro-tromero-mid-range-tilefono-poy-chara-mobile-gamer-molis-287-7e

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, s_nova said:

Κλεινει εβδομαδα στα χερια μου οι εντυπωσεις πολυ καλες.

Android 14

Απεθυνεται σε κοινο που ψαχνει Χαμηλο βαρος θυμιζει το απιστευτο galaxy s10 Lite σε φορητοτητα πουπουλο στο χερι καμια σχεση με τις βαριες συσκευες ανω των 200-230 γραμμαριων...

Εκπληκτικο σημα οταν αλλες Ναυαρχιδες καταρεουν Αδιακοπη συνδεσιμοτητα Ραδιο κτλ. πουθενα δεν επεσα σε 'E" στο ν.Αττικης μονο σε μεγαλα τουνελ για λιγα δευτερα...

Πολυ καλος και δυνατος ηχος κληση-και ηχειο 

Παρα πολυ καλη οθονη.

Ακαριαια Αποκριση μετα απο μια βδομαδα δεν εχω συναντησει ακομα λοξυγγα...

πολυ καλη καμερα μερα νυχτα . . .

Κορυφαιος  επεξεργαστης Ναυαρχιδας απο την TSMC

Φοβερη ταχυτητα φορτισης ...

Παιζει σε τιμες στο διαδικτυο απο 280 εως 469. 

 

 

Καλημέρα, δύο ερωτήσεις: 1) σε αφήνει να αλλάξεις dns ή είναι κλειδωμένο το πεδίο ? 2) σε σχέση και με το s23 plus που έχεις , προτείνεις καλύτερα το poco x6 pro ?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, boymanos said:

Καλημέρα, δύο ερωτήσεις: 1) σε αφήνει να αλλάξεις dns ή είναι κλειδωμένο το πεδίο ? 2) σε σχέση και με το s23 plus που έχεις , προτείνεις καλύτερα το poco x6 pro ?

Καλημερα .

1) . Ναι βαζω κανονικα dns.adguard.com .

2) . Κοιτα . . . Υπαρχουν αντικειμενικοι και υποκειμενικοι λογοι . ..

Α). Αντικειμενικοι.

"Οθονη" ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΟΘΟΝΗΣ...

Δεν εννοειται το ετος 2024 να μη μπορω να σεταρω την οθονη οπως θελω εγω.Στις Σαμμυ-συσκευες υπαρχει προβλημα οι ρυθμισεις οθονης και χρωματος ειναι αναπηρες εδω και καιρο η δε σαμμυ δεν την ενδιαφερει απλα ...Στο X6 Pro μπορω να σεταρω την οθονη κυριολεκτικα οπως τα windows βεβαια  αυτο μαλλον το προσφερει γενικα το  Hyper-os .Ετσι αυτο εχει ως αποτελεσμα το δερμα των προσωπων και γενικα ολα τα χρωματα να καταφερνω να τα φερνω οσο πιο κοντα στην πραγματικοτητα. Κοιτα ρυθμισεις που στις σαμμυ συσκευες δεν προκειται να δεις...

Βασικο μενου:

spacer.png

Εκτεταμμενο μενου:

421916367_7266309113429629_4597241007541

B ) Σημα κινητης...ΕΔΩ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΑΜΑ...ΤΟ Χ6 PRO ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ !!!

Με ολες τις σαμμυ συσκευες στο Νομο Αττικης που βρσκομαι  εχω πολλες διακοπες και πτωσεις σε "Ε" την ωρα πχ που ακουω ραδιο στο νετ...

Στα ιδια σημεια που κυκλοφορω λογο εργασιας με το X6 Pro Απλα δεν υπαρχει καμια πτωση Απιστευτο σημα αλλα και πιο δυνατο ηχειο...(ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΙΚΤΥΟ NOVA)

 

Γ) .  Πολυ δυνατος επεξεργαστης μεΤουμπανο Gpu κοντραρει Snapdragon 8 Gen2 Εχει ακομα πιο ακαριαια αποκριση απο τις σαμμυ συσκευες παντου και κυριως στην συνδεσυμοτητα ειναι κορυφαιο  εφοσον βεβαια το σεταρεις σωστα γιατι εχει πολλες ρυθμισεις .

 

Δ)  Το X6 Pro Εχει σκορπιες λεπτομεριες  ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΕΙ αλλου βασικες αλλου ψιλο αδιαφορες που ομως σε σχεση με τις σαμμυ συσκευες κανουν τη διαφορα...

 

Υποκειμενικοι  λογοι...

Εδω τωρα ειναι καθαρα προσωπικσ και μιλω για την φορητοτητα η συσκευη ειναι 30-40 γραμμαρια κατω απο τις ναυαρχιδες-Τουβλα  λογο υλικου κατασκευης πολυανθρακικου πλαστικου οπως εβαζε η σαμμυ στις ναυαρχιδες πριν 3-4 χρονια και γιαυτο μου φαινεται σαν ψευτικη-πουπουλο Και αυτο μου αρεσει  μακρια απο υλικα αλουμινιο - τιτανιο , γυαλι κτλ.. (Υποκειμενικο αλλα το σιγουρο ειναι οτι δινουν πολυ βαρος)...

Και ολα αυτα...Ε σορυ κιολας το πηρα κουτατο σφραγισμενο στα 287ε με κουπονακι τιμη στα πατωματα.  ... Οκ:classic_biggrin:  --->>>  https://www.angroid.gr/αταξινόμητα/poco-x6-pro-tromero-mid-range-tilefono-poy-chara-mobile-gamer-molis-287-7e

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, s_nova said:

Καλημερα .

1) . Ναι βαζω κανονικα dns.adguard.com .

2) . Κοιτα . . . Υπαρχουν αντικειμενικοι κσι υποκειμενικοι λογοι . ..

Α). Αντικειμενικοι.

"Οθονη" ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΟΘΟΝΗΣ...

Δεν εννοειται το ετος 2024 να μη μπορω να σεταρω την οθονη οπως θελω εγω.Στις Σαμμυ-συσκευες υπαρχει προβλημα οι ρυθμισεις οθονης και χρωματος ειναι αναπηρες εδω και καιρο η δε σαμμυ δεν την ενδιαφερει απλα ...Στο X6 Pro μπορω να σεταρω την οθονη κυριολεκτικα οπως τα windows βεβαια  αυτο μαλλον το προσφερει γενικα το  Hyper-os .Ετσι αυτο εχει ως αποτελεσμα το δερμα των προσωπων και γενικα ολα τα χρωματα να καταφερνω να τα φερνω οσο πιο κοντα στην πραγματικοτητα. Κοιτα ρυθμισεις που στις σαμμυ συσκευες δεν προκειται να δεις...

Βασικο μενου:

spacer.png

Εκτεταμμενο μενου:

421916367_7266309113429629_4597241007541

B ) Σημα κινητης...ΕΔΩ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΑΜΑ...ΤΟ Χ6 PRO ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ !!!

Με ολες τις σαμμυ συσκευες στο Νομο Αττικης που βρσκομαι  εχω πολλες διακοπες και πτωσεις σε "Ε" την ωρα πχ που ακουω ραδιο στο νετ...

Στα ιδια σημεια που κυκλοφορω λογο εργασιας με το X6 Pro Απλα δεν υπαρχει καμια πτωση Απιστευτο σημα αλλα και πιο δυνατο ηχειο...(ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΙΚΤΥΟ NOVA)

 

Γ) .  Πολυ δυνατος επεξεργαστης μεΤουμπανο Gpu κοντραρει Snapdragon 8 Gen2 Εχει ακομα πιο ακαριαια αποκριση απο τις σαμμυ συσκευες παντου και κυριως στην συνδεσυμοτητα ειναι κορυφαιο  εφοσον βεβαια το σεταρεις σωστα γιατι εχει πολλες ρυθμισεις .

 

Δ)  Το X6 Pro Εχει σκορπιες λεπτομεριες  ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΕΙ αλλου βασικες αλλου ψιλο αδιαφορες που ομως σε σχεση με τις σαμμυ συσκευες κανουν τη διαφορα...

 

Υποκειμενικοι  λογοι...

Εδω τωρα ειναι καθαρα προσωπικσ και μιλω για την φορητοτητα η συσκευη ειναι 30-40 γραμμαρια κατω απο τις ναυαρχιδες-Τουβλα  λογο υλικου κατασκευης πολυανθρακικου πλαστικου οπως εβαζε η σαμμυ στις ναυαρχιδες πριν 3-4 χρονια και γιαυτο μου φαινεται σαν ψευτικη-πουπουλο Και αυτο μου αρεσει  μακρια απο υλικα αλουμινιο - τιτανιο , γυαλι κτλ.. (Υποκειμενικο αλλα το σιγουρο ειναι οτι δινουν πολυ βαρος)...

Και ολα αυτα...Ε σορυ κιολας το πηρα κουτατο σφραγισμενο στα 287ε με κουπονακι τιμη στα πατωματα.  ... Οκ:classic_biggrin:  --->>>  https://www.angroid.gr/αταξινόμητα/poco-x6-pro-tromero-mid-range-tilefono-poy-chara-mobile-gamer-molis-287-7e

 

Στό link που δίνεις είναι με global rom? Ελληνικά έχει?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, boymanos said:

Στό link που δίνεις είναι με global rom? Ελληνικά έχει?

Οχι κινεζικα  περαστηκε η Global και ολα καλος με φουλ Ελληνικα .Βασικα δεν την περασα εγω γιατι δεν ασχολουμουν με xiaomi συσκευες ο φιλος που τα εφερε μου τακανε.

Στο mistore greece ειναι ετοιμα με global rom αλλα πιο ακριβα .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, s_nova said:

Οχι κινεζικα  περαστηκε η Global και ολα καλος με φουλ Ελληνικα .Βασικα δεν την περασα εγω γιατι δεν ασχολουμουν με xiaomi συσκευες ο φιλος που τα εφερε μου τακανε.

Στο mistore greece ειναι ετοιμα με global rom αλλα πιο ακριβα .

Να υποθέσω ότι αυτά που πουλούνται στο ευρωπαικό amazon είναι με global rom ? καθόσον υπάρχει μια διαφορά 90 ευρώ φθηνότερα απο ότι πουλούνται στην ελλάδα για την έκδοση 12/512.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boymanos said:

Να υποθέσω ότι αυτά που πουλούνται στο ευρωπαικό amazon είναι με global rom ? καθόσον υπάρχει μια διαφορά 90 ευρώ φθηνότερα απο ότι πουλούνται στην ελλάδα για την έκδοση 12/512.

Με πιανεις αδιαβαστο δεν εχω ιδεα τι γινεται γενικα με xiaomi συσκευες σε τετοια ζητηματα. Δηλαδη απο που ερχονται με κινεζικα ρομ και που σταματα αυτο και ερχονται με Global... Σορυ...:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2024 at 10:12 ΜΜ, s_nova said:

Οχι δεν υπαρχουν καθολου προβληματα με φωτο  εχει τεραστια διαβαθμιση χρωματος οθονης την κανεις οπως θες  θα σου ανεβασω φωτο να δεις .Οσο για την καμερα χαχα θα σου πω οτι εχει καλυτερη πιστοτητα χρωματων απο αλλες συσκευες.

Καλο θα ειναι να πας σε ενα καταστημα να τα δεις απο κοντα γιατι γουστα ειναι αυτα ο καθενας εχει τις προτιμησεις του.

Φίλε μου, επειδή δεν κατέχω και πολλά πράγματα από ρυθμίσεις χρωμάτων χειροκίνητες και βλέπω ασχολείσαι, μπορείς να μου πεις τι ρυθμίσεις ακριβώς πρέπει να κάνω στο poco x5 pro για να πετύχω όσο το δυνατόν πιο ψυχρό λευκό;

Θέλω όσο πιο ψυχρό, πιο άσπρο γίνεται..

Τι πρέπει να πειράξω από τα rgb, κορεσμούς, αντιθέσεις κλπ;

Αν σου είναι εύκολο και έχεις χρόνο μπορείς να μου προτείνεις κάτι;

Η τρέχουσα ρύθμισή μου είναι Ζωντάνια (που είναι και το προτεινόμενο) και θερμοκρασία χρώματος ψυχρό, όπως όμως τα έχει προρυθμισμένα η συσκευή.

 

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, p_k said:

Φίλε μου, επειδή δεν κατέχω και πολλά πράγματα από ρυθμίσεις χρωμάτων χειροκίνητες και βλέπω ασχολείσαι, μπορείς να μου πεις τι ρυθμίσεις ακριβώς πρέπει να κάνω στο poco x5 pro για να πετύχω όσο το δυνατόν πιο ψυχρό λευκό;

Θέλω όσο πιο ψυχρό, πιο άσπρο γίνεται..

Τι πρέπει να πειράξω από τα rgb, κορεσμούς, αντιθέσεις κλπ;

Αν σου είναι εύκολο και έχεις χρόνο μπορείς να μου προτείνεις κάτι;

Η τρέχουσα ρύθμισή μου είναι Ζωντάνια (που είναι και το προτεινόμενο) και θερμοκρασία χρώματος ψυχρό, όπως όμως τα έχει προρυθμισμένα η συσκευή.

 

Σημερα το απογευμα  σεταρα ενα F5 Pro .Εχει αρκετα καλη οθονη .!Θα κανεις το εξης:

 

Μεθοδος 1).

Βαλτο στον "Κορεσμο Χρωματων".

Ανεβασε την φωτεινοτητα πανω απο την μεση .

Μετα πηγαινε ποιο κατω στο στρογγυλο  μοτιβο και: βαλε θερμο...μετα προσεχε την διαγωνιο που ερχεται οταν βαλεις ψυχρο δηλαδη απο θερμο σε ψυχρο.Τωρα με το χερι παρε το στρογγυλο κυκλακι που ειναι στο ψυχρο και φερτο μεχρι το τελος του κυκλου κατα μηκος της διαγωνιου που ειπαμε νωριτερα.Εισαι κομπλε...

Τωρα : Εαν η δικη σου συσκευη ειναι μια παρτιδα  που  ηρθε με ψιλο-παραμορφωση εργοστασιακη κοκκινιζει η πρασινιζει το λευκο κανε οτι σου ειπα παραπανω. Και παιξε μπαλα βαζοντας το δαχτυλο στο κυκλακι  τερμα κατω στο μπλε   να κυμαινεται μεταξυ των οριων που εχω στην παρακατω φωτο ...

spacer.png

Μεθοδος 2).

Βαλτο στον "Κορεσμο Χρωματων".

Ανεβασε την φωτεινοτητα πανω απο την μεση .

Χωρισε  την οθονη σου στα δυο  πανω στην μιση οθονη  βαλε  μια λευκη κατασπρη  φωτο  και κατω στην αλλη μιση οθονη τις ρυθμισεις του μενου των χρωματων με το κυκλικο μοτιβο ..

Βλεπεις λοιπον το μπλε χρωματισμο στον κυκλο συρε με το δαχτυλο σου το κυκλακι εκει  ,  τερμα προς τα πανω του μπλε ξεκινα το μωβ ,  τερμα προς τα κατω του μπλε  ξεκινα το πρασινο-ωκεανι... Εσυ λοιπον εισαι στο αναμεσα στο μπλε ...

Ανεβοκατεβαινοντας με το δαχτυλο στο οριο που σου εθεσα παραπανω θα βλεπεις ταυτοχρονα την λευκη φωτο στην μιση οθονη απο πανω καταποσο παει να ψυχρο-κοκκινισει η αντιθετα προς τα κατω κατα ποσο παει να πρασινισει εσυ θα προσπαθησεις να βρεις το ενδιαμεσο

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, θα τα δοκιμάσω!

Έχω πειραματιστεί με την πρώτη μέθοδο, αλλά δεν μπόρεσα να εξαλείψω εντελώς μια γαλαζωπή απόχρωση του ψυχρού. 

Τώρα ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα, αλλά τι να κάνουμε...

Θα το πετύχω, θέλει υπομονή.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε αυτο το κανεις χαλαρα στον ελευθερο χρονο σου ....Δεν χρειαζεται να βιαζεσαι γιατι δεν ειναι κατι επειγον οπως και ναχει θα ειναι σιγουρα καλυτερα απο πριν και ας μη πετυχεις στο 100% ...:classic_smile:

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πως γίνετε αφού φοράει την ιδια κάμερα με το f5 f4 να εχει καλύτερη κάμερα?   και μια ερώτηση η ανάλυση στην οθόνη μπορεί να αλλάξει?

Edited by aristidis540
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ένα νήμα για το συγκεκριμένο κινητό που θεωρώ ότι είναι το καλύτερο vfm αυτή τη στιγμή. 

Στο βίντεο πως τα πάει;

Εχω 2 χρόνια ένα Xiaomi 11T Pro και σκεφτόμουν την αλλαγή. Η λίγο πιο αργή φόρτιση παλεύεται αλλά το 4Κ/60P ίσως να μου λείψει μαζί με την κορυφαία σταθεροποίηση που έχει το τηλέφωνο. 

Link to comment
Share on other sites

X6 pro η f5? Δεν παίζω παιχνίδια, δεν αναβαθμιζω τα κινητά μου μεσω  υπολογιστων και θέλω υποστήριξη οσο περισσότερο γίνεται απο την xiaomi. Ποιο απο τα 2 θα διαλέγατε; 

Link to comment
Share on other sites

Το X6 Pro τυχαινει  να  ειναι η μοναδικη συσκευη της Xiaomi  για το 2024  που θα παρει μια αναβαθμιση λειτουργικου  παραπανω γιατι ηρθε κατευθειαν με το Android 14 ενω οι αλλες καινουργιες συσκευες της  σειρας 13 , της σειρας Μ και  σειρας Χ  θα παρουν μια αναβαθμιση λειτουργικου λιγοτερο  διοτι ηρθαν με Android 13 και προσεχως θα αναβαθμιστουν σε 14 . Περισσοτερες πληροφοριες για τα  χρονια υποστηριξης ,  τεχνικα χαρακτηριστικα  κτλ .του X6 Pro  στη σελιδα 1 στο πρωτο Ποστ.

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, grge said:

Ισχυει οτι μεσα σε 7 μερες γινεται αντικατασταση αν υπαρχει προβλημα;

Ναι σε ελληνικη εγγυηση νομιζω ειναι 14 μερες δεν θυμαμαι καλα. Το εχεις παρει και εχει θεμα ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πηρα ,αλλα εχει θεμα  σε καποες φωτο η μιση εστιαζει και η αλλα μιση ειναι οφ.Παντως εχει γενικα θεμα με την εκθεση στο αυτοματο.Επισης σαν να ειναι κλειδωμενη η εκθση. Παταω σε καποιο σημειο με πολυ φως να ριξει την εκθεση δεν αντα ποκρινεται,μου βγαζει οτι ειναι κλειδωμενη. Το πηρα μεσω σκρουτζ. Να δουμε τη θα μου πουνε.Παντως στο θεμα καμερας αν δε βρω κατι απο γουγληκαμ δεν λεει.

Edited by grge
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν αυτά στο δικό μου μια χαρά φωτό βγάζει σε όλες τις συνθήκες μέρα -  νύχτα μάλιστα το HDR  λειτουργεί πολύ καλά οι βραδυνές επίσης έχουν καλή πιστότητα χρωμάτων  κάνε μια επαφορα ρυθμίσεων στην κάμερα να δεις εάν βελτιώνεται δεν γίνεται η μισή φωτό να εστιάζει και η άλλη μισή να είναι off .

 

 

Νυχτα

spacer.png

 

 

Σελφι κολλητος πριν λιγο....:classic_biggrin:

Το πηρε κιαυτος απο Mistore Κολωνακι με 3 χρονια εγγυηση για τον τριτο χρονο πληρωσε + 14ε και προσφορα  δωρεαν αλλαγη μπαταριας τα 2 πρωτα χρονια  . Πηρε το 12 / 512 και ειναι πολυ ευχαριστημενος.Κυριως μια και μιλά με πολλους πελάτες λόγω  εργασίας είναι "σοκαρισμένος" με το απίστευτο σήμα του Χ6 Pro.

spacer.png

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω παντού ότι έχει εξαιρετικό σήμα. Είδα ότι στα χαρτιά το sar του είναι στο 1,μήπως όμως η πραγματική τιμή είναι πολύ ψηλότερα; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...