Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα, 

Γνωρίζει καποιος αν το e-shop της Samsung συμμετέχει ακομα στο πρόγραμμα επιστροφή της eurobank? 
Υπάρχει καποια κάρτα/τράπεζα που βολεύει περισσότερο για αγορα απο e-shop Samsung ?

Link to comment
Share on other sites

Το θετικό της υπόθεσης με το S24Ultra είναι ότι ακόμα και η μικρότερη 256gb έκδοση έχει 12gb ram.

Δεν είναι όπως πέρυσι που το S23Ultra ξεκινούσε από 8gb ram και πολλοί πήγαιναν στα 512gb λόγω παραπάνω ram.

Αρα όσοι δεν βιάζονται/χρειάζονται τον παραπάνω χώρο, υπομονή να πέσει η τιμή του(να δούμε τι άλλο θα βγει κιολας τον υπόλοιπο χρόνο).

 

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το Trade in, αν η αγορά γίνει μέσω επαγγελματία με απαλλαγή ΦΠΑ, μετά πως θα μπορέσουμε να κάνουμε την διαδικασία για το Trade in, αφού το τιμολόγιο θα είναι σε στοιχεία άλλου ατόμου; (μιλάω για ατομική επιχείρηση). 

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγω , μένω Ολλανδία και μου βγήκε με trade συν εκπτώσεις σαν member, κουπόνι κλπ 442€ το 512gb , βέβαια μένω Ολλανδία .
Η συνολική εκπτωση ήταν 900+ ευρώ.

Εκανα trade το S23 ultra και το 5pro , οπότε μια χαρά 

Στις 24 θα το έχω σε μωβ χρώμα

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, netgeo said:

Οκ το 10% το δίνουν άμεσα στο τσατ.

Θυμάται κανείς το panda πέρυσι, τα 100€ τα κανει κατάθεση σε τράπεζα;

Ισχύει, πήρα και γω άμεσα, απλά φέτος δεν έχει έκπτωση στι αξεσουαρ 30% όπως είχε με το S23

 

Panda κάνει κατάθεση ναι

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, netgeo said:

Οκ το 10% το δίνουν άμεσα στο τσατ.

Προφανώς ισχύει μόνο για προπαραγγελία;

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jimmis11 said:

Προφανώς ισχύει μόνο για προπαραγγελία;

Για την διάρκεια της προωθητικής ενέργειας, μέχρι 30/1

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους , μετα απο 6-7 χρονια σε ios το μπουμπουνιξα και εγω ! 

απο το γαλλικο αμαζον με επαγγελματικο αφμ  μου βγηκε 1093 το 512 με δωρο φορτιστη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, jimmis11 said:

Κι εγώ ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το Trade in, αν η αγορά γίνει μέσω επαγγελματία με απαλλαγή ΦΠΑ, μετά πως θα μπορέσουμε να κάνουμε την διαδικασία για το Trade in, αφού το τιμολόγιο θα είναι σε στοιχεία άλλου ατόμου; (μιλάω για ατομική επιχείρηση). 

Τα λεφτά με μορφή βαουτσερ μπαίνουν στον λογαριασμό που πληρωνει

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, txds said:

καλησπερα σε ολους , μετα απο 6-7 χρονια σε ios το μπουμπουνιξα και εγω ! 

απο το γαλλικο αμαζον με επαγγελματικο αφμ  μου βγηκε 1093 το 512 με δωρο φορτιστη.

 

 

Έχει την επιστροφή pandas με αγορά από αμαζον; 

Γιατί από Ελλάδα απευθείας για το 512  με το κουπόνι, την αποφορολογηση και την επιστροφή pandas - 100€ βγαίνει τελική τιμή 987€. 

Και το σκέφτομαι σοβαρά μιας και σε τέτοια τιμή δεν πρόκειται να βρεθεί ξανά σύντομα . ( το ίδιο είχα κάνει και περισυ με το S23 Ultra που είχε βγει 950 τελική τιμή με ολα τα παραπάνω, που αν το κοιτάξουμε και τώρα ένα χρόνο μετά εκεί παίζει η τιμή, πέραν των δύο καταστημάτων στο bestprice που δεν ξέρεις αν θα παραλάβεις) 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, txds said:

καλησπερα σε ολους , μετα απο 6-7 χρονια σε ios το μπουμπουνιξα και εγω ! 

απο το γαλλικο αμαζον με επαγγελματικο αφμ  μου βγηκε 1093 το 512 με δωρο φορτιστη.

 

 

ελληνικο αφμ?

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, strathgos said:

Τα λεφτά με μορφή βαουτσερ μπαίνουν στον λογαριασμό που πληρωνει

Μα μπορείς να πάρεις μόνο τα χρήματα του Voucher αν δεν κάνεις και κάποια επιστροφή συσκευής;

Άλλωστε τα χρήματα, απ' όσο ξέρω τα δίνει η Pandas με επιστροφή συσκευής, αφού προηγουμένως προσθέσει και το 100€ κουπόνι από το trade in της Samsung...  

Edited by jimmis11
Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Εγώ έκανα τώρα προπαραγγελια στην τιμή του S24 ultra 256gb που στην ουσία παίρνεις το 512gb από γνωστή αλυσίδα με απαλλαγή ΦΠΑ και μείον 50 ευρώ voucher τελική τιμή 1168 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rospy7 said:

Καλημέρα.Εγώ έκανα τώρα προπαραγγελια στην τιμή του S24 ultra 256gb που στην ουσία παίρνεις το 512gb από γνωστή αλυσίδα με απαλλαγή ΦΠΑ και μείον 50 ευρώ voucher τελική τιμή 1168 ευρώ.

Δωσε λιγο παραπανω λεπτομεριες σε πιο μαγαζι και πως πηρες το voucher please

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Yiorgos said:

Δωσε λιγο παραπανω λεπτομεριες σε πιο μαγαζι και πως πηρες το voucher please

Από το Πλαίσιο και μου το είπε ο υπάλληλος  ότι είναι μείον 50 ευρώ επιταγή voucher που αφαιρείται από την τελική τιμή.Η τιμή είναι 1499ε μείον η απαλλαγή ΦΠΑ παει στα 1208ε και μείον 50ε voucher τελική τιμή 1168ε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rospy7 said:

Από το Πλαίσιο και μου το είπε ο υπάλληλος  ότι είναι μείον 50 ευρώ επιταγή voucher που αφαιρείται από την τελική τιμή.Η τιμή είναι 1499ε μείον η απαλλαγή ΦΠΑ παει στα 1208ε και μείον 50ε voucher τελική τιμή 1168ε.

Τέλεια σε ευχαριστω πολυ , παω να βαλω παραγγελια

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Yiorgos said:

Τέλεια σε ευχαριστω πολυ , παω να βαλω παραγγελια

Δεν κάνει τίποτα σιγά.Καλορίζικο.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Yiorgos said:

ελληνικο αφμ?

ναι 

29 minutes ago, Leongr188 said:

Έχει την επιστροφή pandas με αγορά από αμαζον; 

Γιατί από Ελλάδα απευθείας για το 512  με το κουπόνι, την αποφορολογηση και την επιστροφή pandas - 100€ βγαίνει τελική τιμή 987€. 

Και το σκέφτομαι σοβαρά μιας και σε τέτοια τιμή δεν πρόκειται να βρεθεί ξανά σύντομα . ( το ίδιο είχα κάνει και περισυ με το S23 Ultra που είχε βγει 950 τελική τιμή με ολα τα παραπάνω, που αν το κοιτάξουμε και τώρα ένα χρόνο μετά εκεί παίζει η τιμή, πέραν των δύο καταστημάτων στο bestprice που δεν ξέρεις αν θα παραλάβεις) 

οχι δεν εχω ειδα κατι .

Link to comment
Share on other sites

Απο pandas μπορείς να ζητήσεις κατάθεση χρημάτων σε όποιον λογαριασμό θέλεις, αλλά αυτό γίνεται ΑΦΟΥ παραλάβεις πρώτα τη συσκευή(S24), ώστε να σου δώσουν το voucher code για pandas από Samsung(χρειάζεται να τους στείλεις s/n imei).

Όταν σου δώσουν τον κωδικό, πας στην pandas από το λινκ που σου δίνει η samsung, επιλέγεις τι συσκευή θες να κάνεις trade in(μπορείς και nokia 3310)

Μόλις παραλάβουν σου στέλνουν προσφορά + 100ε λόγο του voucher και σου στέλνουν μια φόρμα να βάλεις iban κτλπ

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις αποφορολογηση με κωδικό απ το eshop της samsung, βάζεις και το κουπονι 10% και είσαι, χωρίς ΦΠΑ, ΚΑΙ -150€ ΚΑΙ 100€ μετά με το trade in

 

2 minutes ago, netgeo said:

Ρε παιδιά το eshop της Samsung δίνει 10% γιατί το αγοράζετε πιο ακριβά από αλυσίδες;;;

Το αυτό

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αβέρτα -10% στο eshop της Samsung. Μόλις πήραμε στην δουλειά 3 άτομα κωδικούς. Πιθανόν ο ένας να μην το χρησιμοποιήσει οπότε θα το ανεβάσω εδώ.

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...