Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, Serafeim1981 said:

Τι σχέση έχει με το θέμα του S24 ultra;

Τα πάντα έχουν σχέση με το s24 όταν είναι να δείξει πόσο κακή συσκευή είναι. 

Επίσης το θέμα με τα γκρι σε χαμηλό φωτισμό πιο χαμηλό από όσο μπορούμε να δούμε και φυσικά με τηλεσκόπιο. Το ξεπεράσουμε? Και αντε εμείς που έχουμε την συσκευή και δεν βλέπουμε τίποτα, οι υπόλοιποι που δεν εχου τη συσκευή και νοιάζονται για εμάς που χάσαμε τα λεφτά μας,το ξεπέρασαν γιατί μέρες έχω να διαβάσω για αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, dkon84 said:

Τα πάντα έχουν σχέση με το s24 όταν είναι να δείξει πόσο κακή συσκευή είναι. 

Επίσης το θέμα με τα γκρι σε χαμηλό φωτισμό πιο χαμηλό από όσο μπορούμε να δούμε και φυσικά με τηλεσκόπιο. Το ξεπεράσουμε? Και αντε εμείς που έχουμε την συσκευή και δεν βλέπουμε τίποτα, οι υπόλοιποι που δεν εχου τη συσκευή και νοιάζονται για εμάς που χάσαμε τα λεφτά μας,το ξεπέρασαν γιατί μέρες έχω να διαβάσω για αυτό. 

Κουράστηκαν να προσπαθούν να μας ανοίξουν τα μάτια.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Serafeim1981 said:

Τι σχέση έχει με το θέμα του S24 ultra;

ειναι η ευκολη λυση . οταν δεν ασχολειται κανενας με το κινητο που αγορασες ,  μπαινεις και γραφεις τα δικα σου σε θεμα iphone η galaxy , συνηθως ultra

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, s_nova said:

Μηπως το δει η Σαμμυ και στειλει κανα update ...

Δεν ξέρω τι θα κάνει η Samsung αλλά αυτό το xiaomi σχεδιαστικά και αισθητικά είναι ένα έκτρωμα.

Edited by Serafeim1981

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Και το κακό είναι ότι μπαίνουν άτομα που κάποτε δεν σηκωναν κουβέντα κατά της Samsung και έκαναν τα πάντα να πείσουν για το πόσο καλή εταιρία είναι.. Και τώρα μιλάνε για το αντίθετο.Δεν μιλάω,δεν μιλάω αλλά δεν κάναμε εγγραφή χθες στο forum,έχουμε και κάποια χρόνια εδώ μέσα κάποιοι και δόξα το θεό η μνήμη μας ακόμα δεν μας έχει προδώσει...και όποιος κατάλαβε,κατάλαβε.Αφηστε μας μωρέ να χαρούμε το κινητό μας,έχουμε και άλλες εταιρίες σαν δεύτερο και σαν τρίτο κινητό,δεν είμαστε κλειστομυαλοι απλά η αλήθεια να λέγεται. 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 

Ας παραθέσω κι εγώ την άποψη μου για το S24 ultra. 2η φορά που περνάει από τα χέρια μου, αυτή τη φορά θα το κρατήσω λίγο παραπάνω. 

Γενικά εδώ και 3 χρόνια παίζω μόνο με Fold για κυρία συσκευή, οπότε θα κάνω συγκρίσεις... 

Οθόνη :πολύ καλη, αλλά η επίστρωση για τις αντανακλασεις καταλήγει να έχει δώσει μια οθόνη με ένα λευκό πέπλο παντού. Είναι σαν να βάλατε μια third party εφαρμογή και να έχετε επιλέξει φίλτρο. Ξεκάθαρα ανώτερη η οθόνη του Fold 5. Το S24 ultra λίγο πιο φωτεινό σε εξωτερικούς χώρους κι υπό το φως του ήλιου (χρήσιμο για το καλοκαίρι και τον ελληνικο ήλιο γενικότερα).

Κάμερα : ΑΠΟΡΏ με όσους είναι ευχαριστημένοι με την κάμερα. Η κάμερα είναι ξεκάθαρα "απλά καλή" , όσο "απλά καλή" είναι κι αυτή του Fold 5. Σε όλα τα σενάρια πλην του zoom που φυσικά το S24 ultra υπερτερεί οι κάμερες των S24 ultra, Fold 5 είναι ακριβώς στο ίδιο επίπεδο.

Ακουστικό, λήψη : GSM reception πολύ καλά, το ίδιο και οι κεραίες wifi, gps. Ένα κλικ καλύτερο το S24 ultra από το Fold 5.

Επίσης η ποιότητα συνομιλίας του S24 ultra ξεκάθαρα ανώτερη. Καμία απολύτως παραμόρφωση, κανένα distortion, στο Fold 5 σε φωνές με υψηλές συχνότητες το ακουστικό "τρίζει". Η σαμμυ ΔΕΝ σεταρε σωστά το ακουστικό στο 5αρι, σε αντίθεση με τα Fold 3,4...και δεν προσφέρει και κανένα ρυθμιστικό για να κάνει κάποιος πιο μπάσα τη φωνή του συνομιλητή και να γλυτώσει το τρίξιμο 

Μπαταρία: περίπου 20% πάνω στην πράξη με το ίδιο ακριβώς setup για το S24 ultra 

Απόδοση : γενικά ο gen3 δε δίνει κάτι ιδιαίτερα παραπάνω, ακόμα και σε παιχνίδια κλπ οι θερμοκρασίες ανεβαίνουν ελάχιστα και στα 2 soc. Γενικά εξαιρετικά soc και τα 2, χωρίς ιδιαίτερες διάφορες 

Συμπέρασματικα οι 2 καλύτερες συσκευές του εμπορίου, S24 ultra, Fold 5, αν αναλογιστεί κάνεις ότι η σαμμυ σου δίνει όλο το πακέτο (οικοσύστημα + best after sales / service) 

 

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, s_nova said:

Οταν εχεις φτασει την σταθεροποιηση βιντεο σε αλλο επιπεδο .. ..Τωρα μπορεις να εισαι τυφλα στο μεθυσι και να σε βγαζει ασπροπροσωπο.....#Xiaomi 14 Ultra.  .:classic_ohmy::classic_laugh:...

https://youtube.com/shorts/xtxcxK2Hsjk

 

Μήπως λέω εγώ για να έχεις αυτή την επιλογή super antishake σταθεροποίηση πρέπει να έχεις το extra photography kit της xiaomi για το 14 ultra όπως στο video που ποσταρες;

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή παρέλαβε η σύζυγος (είχε μία ευκαιρία μέσω αποφορολόγησης) τη συσκευή. Θα επανέλθω και εγώ όταν τις δουλέψω δίπλα-δίπλα με το s23 ultra. Εγώ παραμένω πιστός -προς το παρόν- στο s23u. Τώρα ελπίζω να καταλαβαίνουν κάποιοι ότι στο thread μιας συσκευής δε γράφουν μόνο οι κάτοχοι για να ευλογήσουν την επιλογή τους ή να βγάλουν τη μιζέρια τους για την κάμερα, αλλά και άνθρωποι που ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ να την αγοράσουν και θέλουν να δουν αν αξίζει.

Σε κάθε συσκευή και κάθε παρτίδα βγαίνουν προβληματικές συσκευές σε όλες τις εταιρείες. Και εμένα μου έτυχε με το s22 ultra (purple/gray tint).

https://twitter.com/tarunvats33/status/1766759193170874438

Και επειδή το να τρολάρουν οι μεν τους δεν, προσφέρει πολύ λίγα στο thread, προτείνω σε όσους έχουν graιn όπως φαίνεται στη φωτό αυτή, να επιστρέψουν άμεσα τη συσκευή μέσω DOA. Το grain υπάρχει σε ορισμένες συσκευές και ΔΕΝ χρειάζεται μικροσκόπιο (αυτό ήθελε μάλλον να γράψει ο φίλος και όχι "τηλεσκόπιο") για να φανεί, όπως αποδεικνύεται στη φωτό.

Επειδή μου έχουν στείλει αρκετά μέλη dm και με ρωτάνε επειδή με θυμούνται και από παλαιότερα thread, τέτοια προβλήματα δε διορθώνονται. Στο s22 ultra μου έκανε στο άκυρο μοβ και γκρίζες γραμμές και λέγανε όλοι ότι φταίνε οι drivers του νεόκοπου τότε exynos και ότι θα διορθωθεί με update στο firmware. Ευτυχώς, άκουσα τότε τον φίλο @costsa41 που με έβριζε για να πάω στη Smartec και τελικά πήρα μια ολοκαίνουργια, απροβλημάτιστη συσκευή. Το θέμα αυτό ποτέ δε λύθηκε με update.

grain.jpg

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, έγινε η μετάβαση από 15pro max και είμαι πολύ ικανοποιημένος σε βαθμό που δεν το περίμενα.  Καλύτερη μπαταρία κάμερα επεξεργαστής, δεν το συζητάμε. Το έχω στα χέρια μου 2 εβδομάδες και πραγματικά χαίρομαι τη συσκευή.  

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s_nova said:

Μηπως το δει η Σαμμυ και στειλει κανα update ...

EDIT: Οσο εχει σχεση τα δεκαδες ποστ που εχετε γραψει εδω για το iphone και τις υπολοιπες συσκευες.

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

2 ώρες πριν, s_nova said:

Μηπως το δει η Σαμμυ και στειλει κανα update ...

EDIT: Οσο εχει σχεση τα δεκαδες ποστ που εχετε γραψει εδω για το iphone και τις υπολοιπες συσκευες.

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

2 ώρες πριν, s_nova said:

Μηπως το δει η Σαμμυ και στειλει κανα update ...

EDIT: Οσο εχει σχεση τα δεκαδες ποστ που εχετε γραψει εδω για το iphone και τις υπολοιπες συσκευες.

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

2 ώρες πριν, s_nova said:

Μηπως το δει η Σαμμυ και στειλει κανα update ...

EDIT: Οσο εχει σχεση τα δεκαδες ποστ που εχετε γραψει εδω για το iphone και τις υπολοιπες συσκευες.

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Rospy7 said:

Μήπως λέω εγώ για να έχεις αυτή την επιλογή super antishake σταθεροποίηση πρέπει να έχεις το extra photography kit της xiaomi για το 14 ultra όπως στο video που ποσταρες;

Επίσης να πούμε ότι το βίντεο είναι σε ρυθνισει 1080!!!! Κλάμα απλά 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, v@gelis said:

Καλημέρα 

Ας παραθέσω κι εγώ την άποψη μου για το S24 ultra. 2η φορά που περνάει από τα χέρια μου, αυτή τη φορά θα το κρατήσω λίγο παραπάνω. 

Γενικά εδώ και 3 χρόνια παίζω μόνο με Fold 

Συμπέρασματικα οι 2 καλύτερες συσκευές του εμπορίου, S24 ultra, Fold 5, αν αναλογιστεί κάνεις ότι η σαμμυ σου δίνει όλο το πακέτο (οικοσύστημα + best after sales / service) 

 

Επειδή είμαι και εγώ καψούρης με τα φολντ πώς μπορεί κάποιος να έχει και τις δύο συσκευές?  δεν ακυρώνει η μια την άλλη ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, godjet1 said:

Επειδή είμαι και εγώ καψούρης με τα φολντ πώς μπορεί κάποιος να έχει και τις δύο συσκευές?  δεν ακυρώνει η μια την άλλη ?

Είναι περιττό να έχεις και τα 2,ναι. Αλλά αν είσαι άρρωστος... 

Πάντως διαφορετικές συσκευές, στη μία έχεις καλύτερη μπαταρία, λίγο καλύτερη κάμερα (στο zoom βασικά μόνο), στην άλλη έχεις Οθονάρα που υποκαθιστά σε ένα βαθμό το tablet. 

Διαλέγεις προτεραιότητες και παίρνεις... 

Αν μπορείς να έχεις και τα 2 δεδομένα θα τα κατευχαριστηθεις... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lefteriskoy said:

To DEX εχει βελτιωθει αρκετα! Υποστηριζει 4Κ πλεον!  

 

Ωπα αυτό είναι πολύ ενδιαφέρον. Μιλάμε πάντα για σύνδεση με hdmi. 4k στα 30hz προφανώς... Το δοκίμασες με το τελευταίο update? 

Link to comment
Share on other sites

Nαι δουλευει κανονκα! Και απ ο,τι βλεπω εδω και μηνες το εχουν βελτιωσει μεσω goodlock. Οταν γυρισω σπιτι θα το δοκιμασω και στο 23ultra να δω αν λειτουργει και εκει!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο. 

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Athkatla said:

Είναι πολύ εμφανές ότι πρόκειται για πάντρεμα δύο διαφορετικών βίντεο και μάλιστα κακοφτιαγμένο Το πράσινο αυτοκίνητο στη μεγάλη εικόνα μόλις έχει αρχίσει να εμφανίζεται κάτω από τη γέφυρα και στο κινητό έχει ήδη εμφανιστεί ολόκληρο.

Τι εννοείς Βίρνα, μίλα καθαρά?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Την Παρασκευή παρέλαβε η σύζυγος (είχε μία ευκαιρία μέσω αποφορολόγησης) τη συσκευή. Θα επανέλθω και εγώ όταν τις δουλέψω δίπλα-δίπλα με το s23 ultra. Εγώ παραμένω πιστός -προς το παρόν- στο s23u. Τώρα ελπίζω να καταλαβαίνουν κάποιοι ότι στο thread μιας συσκευής δε γράφουν μόνο οι κάτοχοι για να ευλογήσουν την επιλογή τους ή να βγάλουν τη μιζέρια τους για την κάμερα, αλλά και άνθρωποι που ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ να την αγοράσουν και θέλουν να δουν αν αξίζει.

Σε κάθε συσκευή και κάθε παρτίδα βγαίνουν προβληματικές συσκευές σε όλες τις εταιρείες. Και εμένα μου έτυχε με το s22 ultra (purple/gray tint).

https://twitter.com/tarunvats33/status/1766759193170874438

Και επειδή το να τρολάρουν οι μεν τους δεν, προσφέρει πολύ λίγα στο thread, προτείνω σε όσους έχουν graιn όπως φαίνεται στη φωτό αυτή, να επιστρέψουν άμεσα τη συσκευή μέσω DOA. Το grain υπάρχει σε ορισμένες συσκευές και ΔΕΝ χρειάζεται μικροσκόπιο (αυτό ήθελε μάλλον να γράψει ο φίλος και όχι "τηλεσκόπιο") για να φανεί, όπως αποδεικνύεται στη φωτό.

Επειδή μου έχουν στείλει αρκετά μέλη dm και με ρωτάνε επειδή με θυμούνται και από παλαιότερα thread, τέτοια προβλήματα δε διορθώνονται. Στο s22 ultra μου έκανε στο άκυρο μοβ και γκρίζες γραμμές και λέγανε όλοι ότι φταίνε οι drivers του νεόκοπου τότε exynos και ότι θα διορθωθεί με update στο firmware. Ευτυχώς, άκουσα τότε τον φίλο @costsa41 που με έβριζε για να πάω στη Smartec και τελικά πήρα μια ολοκαίνουργια, απροβλημάτιστη συσκευή. Το θέμα αυτό ποτέ δε λύθηκε με update.

grain.jpg

Σε συσκευες βιτρινας που εχω δει εγω δεν εχουν grain σε τετοιο βαθμο..

 

Καλο ειναι να αλλαξεις συσκευη

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, johnpapad24 said:

Σε συσκευες βιτρινας που εχω δει εγω δεν εχουν grain σε τετοιο βαθμο..

 

Καλο ειναι να αλλαξεις συσκευη

Δεν είναι η συσκευή της συζύγου μου αυτη. Μια χαρα είναι η δική μας, απροβληματιστη. Η φωτό είναι από το xda και την ανέβασα ακριβώς επειδή πιστεύω ότι είναι προβληματική συσκευή και όχι γενικό πρόβλημα. Όποιος αντιμετωπίσει κάτι τέτοιο να ξέρει ότι δεν είναι νορμάλ και έπεσε σε ελαττωματική μονάδα. Καλό θα είναι να πάει άμεσα στο σέρβις 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Δεν είναι η συσκευή της συζύγου μου αυτη. Μια χαρα είναι η δική μας, απροβληματιστη. Η φωτό είναι από το xda και την ανέβασα ακριβώς επειδή πιστεύω ότι είναι προβληματική συσκευή και όχι γενικό πρόβλημα. Όποιος αντιμετωπίσει κάτι τέτοιο να ξέρει ότι δεν είναι νορμάλ και έπεσε σε ελαττωματική μονάδα. Καλό θα είναι να πάει άμεσα στο σέρβις 

Αναγνωρίζει το grain ως πρόβλημα ή εδώ αντιπροσωπεία? Κάπου είχα διαβάσει πως η γενική οδηγία της Samsung είναι πως δεν αποτελεί πρόβλημα και συνεπώς δεν το αναγνωρίζει. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2024 at 6:24 ΜΜ, Rospy7 said:

Οι λήψεις πολλαπλών εργασιών είναι επιτέλους εδώ.Κάντε λήψεις 2 εφαρμογών ταυτόχρονα στο Play Store.Όχι άλλη αναμονή.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-40-0-13-release/google-play-store-40-0-13-31-0-pr-612537281-2-android-apk-download/?redirected=thank_you_invalid_nonce

20240309_181842.jpg

Κατέβασα το συγκεκριμένο apk αλλά δεν κατεβάζει ταυτόχρονα όλες τις ενημερώσεις των εφαρμογών αλλά μια μια.... Το ίδιο κάνει κ σε εσάς; Θέλει κάποια ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, supermario said:

Κατέβασα το συγκεκριμένο apk αλλά δεν κατεβάζει ταυτόχρονα όλες τις ενημερώσεις των εφαρμογών αλλά μια μια.... Το ίδιο κάνει κ σε εσάς; Θέλει κάποια ρύθμιση;

Νομίζω (χωρίς να είμαι σίγουρος) ότι για να δουλέψει θέλει να το κάνεις χειροκίνητα, δηλαδή να πατήσεις ενημέρωση σε κάθε μία εφαρμογή και όχι να πατήσεις ενημέρωση όλων. Αν μπορείς τεσταρέ το και έτσι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, James Bond said:

Νομίζω (χωρίς να είμαι σίγουρος) ότι για να δουλέψει θέλει να το κάνεις χειροκίνητα, δηλαδή να πατήσεις ενημέρωση σε κάθε μία εφαρμογή και όχι να πατήσεις ενημέρωση όλων. Αν μπορείς τεσταρέ το και έτσι.

το τεσταρα και ετσι....δεν κατεβαινουν ταυτοχρονα πολλα μαζι

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

Έχει ελέγξει κανείς αν με ασύρματη φόρτιση η ελεγχόμενη φορτιση λειτουργεί (πχ η βασική λειτουργία που φορτίζει στο 100% και μετά επανεκκινεί μόνο αν πέσει κάτω από 95%)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...