Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω τι θα κάνει η εταιρία ουτε ξέρω αν αντικαταστήσει και το δικό μου. Τα Video που ανέβασα εδώ αυτά τους έδειξα και είναι εμφανές το πρόβλημα δεν είπαν κάτι. Αν ήταν θα με έλεγαν πάρτο και φύγε ειναι φυσιολογικό.

Το αν θα αντικατασταθούν οι συσκευές όλες δεν το γνωρίζω αυτό που γνωρίζω είναι ότι υπάρχει πρόβλημα.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. 

Εντάξει, έχει πραγματικά κουράσει αυτό το θέμα. 

Ας ασχοληθούμε με κάτι άλλο όσον αφορά τη συσκευή και όσοι ενδιαφέρονται τόσο πολύ για το πρόβλημα αυτό που θεωρούν ότι έχουν, ας ενημερώσουν εφόσον έχουν κάποια ουσιαστική εξέλιξη, αντικατάσταση ως DOA, επίσημη αναγνώριση από τη Samsung κτλ.

Δεν υπάρχει λόγος να αναλωνόμαστε τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vwbestakos said:

Δεν ξέρω τι θα κάνει η εταιρία ουτε ξέρω αν αντικαταστήσει και το δικό μου. Τα Video που ανέβασα εδώ αυτά τους έδειξα και είναι εμφανές το πρόβλημα δεν είπαν κάτι. Αν ήταν θα με έλεγαν πάρτο και φύγε ειναι φυσιολογικό.

Το αν θα αντικατασταθούν οι συσκευές όλες δεν το γνωρίζω αυτό που γνωρίζω είναι ότι υπάρχει πρόβλημα.

Φορουμιτη θα στο πω  απλα...πηγαινε παρε τα χρηματα σου πισω και παρε την συσκευη μετα απο κανα τριμηνο ...Οταν θα εχει δωσει η σαμμυ εντολη στα εργοστασια  να αντικατασταθουν οι οθονες με επιστρωσεις αρμοραλ  και αλλαξει τους αισθητηρες μπολιγουντ  και τα μηχανικα μερη της καμερας... σε ανυποπτο χρονο ...χωρις να εχει παρει χαμπαρι κανεις..

Και τα διαπιστευτηρια...ειμαστε στην 61 σελιδα πηγαινε στην  σελιδα 6 σχεδον στην αρχη του νηματος  δεν ειχε κυκλοφορησει καλα-καλα η συσκευη να δεις τι γραφω κανε σκρολ καπου στο κεντρο της σελιδας ειναι τα ποστ μου...Αλλα που....

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά είμαι στην πρώτη μέρα με προστατευτικό τζαμάκι και η εμπειρία χρήσης του κινητού σε σχέση με χωρίς προστασία μειώθηκε πάρα πολύ ειδικότερα όταν είσαι σε φως ημέρας η διαφορά είναι τρομερή...

 

Νομίζω ότι κακόμαθα με την αντιρεφλεκτ οθόνη του s24 ultra...η οποία είναι τέλεια...

 

Μου φαίνεται για πρώτη φορά θα δουλέψω κινητό χωρίς καθόλου προστατευτικό στην οθόνη....

 

Εκτός αν βγάλουν κάτι το οποίο να μην μειώνει την εμπειρία χρήσης....

 

 

Για το θέμα με τα ξεθοριασμένα χρώματα σε σχέση με το s23 ultra έχω ήδη συνηθίσει σε αυτό το καινούργιο στην και θα έλεγα δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα...

 

 

Για τα σπασίματα που κανει στο zoom θέλω να πω ότι τα βλέπω φυσιολογικά .... Μιας και εναλλάσσονται οι φακοί σε κάποιες συγκεκριμένα σημεία....

 

 

Κατασκευή συσκευής 15/12

 

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, s_nova said:

Φορουμιτη θα στο πω  απλα...πηγαινε παρε τα χρηματα σου πισω και παρε την συσκευη μετα απο κανα τριμηνο ...Οταν θα εχει δωσει η σαμμυ εντολη στα εργοστασια  να αντικατασταθουν οι οθονες με επιστρωσεις αρμοραλ  και αλλαξει τους αισθητηρες μπολιγουντ  και τα μηχανικα μερη της καμερας... σε ανυποπτο χρονο ...χωρις να εχει παρει χαμπαρι κανεις..

Και τα διαπιστευτηρια...ειμαστε στην 61 σελιδα πηγαινε στην  σελιδα 6 σχεδον στην αρχη του νηματος  δεν ειχε κυκλοφορησει καλα-καλα η συσκευη να δεις τι γραφω κανε σκρολ καπου στο κεντρο της σελιδας ειναι τα ποστ μου...Αλλα που....

Σε εμένα που κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα στο s23u το δικό μου, στο s23u της γυναίκας μου και στο 15 pro max του κουμπάρου μας, τι μας συμβουλεύεις να κάνουμε;

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, jimmis11 said:

Εγώ πλέον αποφάσισα να μην ασχοληθώ άλλο με το συγκεκριμένο θέμα ή τα χρώματα της οθόνης κλπ.

Θα κοιτάξω να εξερευνήσω το τηλέφωνο το οποίο έχει πάρα πολλές δυνατότητες και κυρίως ΑΙ, το οποίο αποτέλεσε δέλεαρ απόκτησης για πολλούς.

Θα το παρακολουθώ όμως για να δω που θα καταλήξει αυτή η ιστορία και αν πραγματικά αποδειχθεί ότι αποτελεί ελάττωμα της συσκευής, πράγμα που δεν το πιστεύω, τότε θα κινηθώ κι εγώ αναλόγως.

Απλά σκεφτείτε το λογικά, υπάρχει περίπτωση να αντικατασταθεί το 99% των συσκευών;

Εάν το ΑΙ αποτέλεσε δέλεαρ για να το πάρεις...εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλά και μεγια σου 

Edited by Konstantine73
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dark_Lord said:

Σε εμένα που κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα στο s23u το δικό μου, στο s23u της γυναίκας μου και στο 15 pro max του κουμπάρου μας, τι μας συμβουλεύεις να κάνουμε;

Τιποτα εφοσον τα γουσταρεις να στα κανει τι να σου πω εγω δεν εχω σε καμια συσκευη αυτο το προβλημα και το S24 ultra οταν το πηρα το κοιταξα προαεκτικα δεν το εκανε γνωριζω απο παλια το θεμα οτι υπαρχει και ζουνε κατοχοι με αυτο ανεξαρτητα που εμενα δεν μου αρεσει και για να επανελθω λοιπον στο  δικο μου δεν το εκανε αλλα δεν γουσταρα την επιστρωση αρμοραλ δεν θα γινω εγω ερμαιο του πανιβλακα στο τμημα  προγραμματισμου που πηραν αποφαση να βαλουν επιστρωση για κλαματα...Γιαυτο τοστειλα και το απολαμβανει αλλος με επιστρωση Αρμοραλ(για λαστιχα αυτοκινητων δεν ηταν αυτο???) ...:classic_laugh:

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, vwbestakos said:

Κατέβασε την εφαρμογή:

https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.devcheck&hl=en_US

Αν θυμάμαι καλά πας εκεί που λέει System

να κανω μια ερωτηση παιδια σε αυτην την εφαρμογη στο battery εκει που λεει capacity (reported by system) τι τιμη σας βγαζει?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, s_nova said:

Τιποτα εφοσον τα γουσταρεις να στα κανει τι να σου πω εγω δεν εχω σε καμια συσκευη αυτο το προβλημα και το S24 ultra οταν το πηρα το κοιταξα προαεκτικα δεν το εκανε γνωριζω απο παλια το θεμα οτι υπαρχει και ζουνε κατοχοι με αυτο ανεξαρτητα που εμενα δεν μου αρεσει και για να επανελθω λοιπον στο  δικο μου δεν το εκανε αλλα δεν γουσταρα την επιστρωση αρμοραλ δεν θα γινω εγω ερμαιο του πανιβλακα στο τμημα που πηραν αποφαση να βαλουν επιστρωση για κλαματα....

Να ξεκαθαρίσω ότι ούτε έχω ούτε πρόκειται να πάρω το s24 ultra. Δεν μπορώ όμως να διαβάζω τρολαρίσματα προς τους ανθρώπους που το έχουν και ήδη είναι αγχωμένοι. Πήγα και πίσω στη σελίδα 6 όπου είναι η "προφητεία" που επικαλείσαι ότι έκανες και βλέπω ότι γράφεις (μετά από πολλά τεστ όπως αναφέρεις):

α) το s24 utra και το s24 plus έχουν χαμηλότερη φωτεινότητα, ενώ το απλό s24 έχει την πιο υψηλή. Πώς γίνεται αυτό από τη στιγμή που το s24plus και το απλό έχουν την ίδια επίστρωση;

β) το s24 ultra έχει κάκιστες γωνίες θέασης. Ως προς αυτό, προσπέρνάω το αμφιλεγόμενο dxo mark που τη βγάζει ως την καλύτερη οθόνη της αγοράς και σου παραθέτω το link από το digital trends, με 1,5 εκατομμύριο ακολούθους και που παραδοσιακά γέρνει προς Iphone μεριά: https://www.digitaltrends.com/mobile/samsung-galaxy-s24-ultra-new-display-unbelievably-good-why/

Διάβασε και τι γράφει ειδικά για τη γωνία θέασης και το πώς δουλεύει η νέα επίστρωση:

"It’s rare to get some sun in Delhi on winter mornings, but when it’s there, I like to sit and read on my balcony. Usually, I need to adjust the angle of my phone and wipe the screen to get a readable experience. But with the Galaxy S24 Ultra, I could read without adjusting the display angle. It’s a similar situation indoors in harsh lighting that makes it more comfortable to read while relaxing on the sofa."

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, s_nova said:

 πηραν αποφαση να βαλουν επιστρωση για κλαματα....

Τι πρόβλημα έχει η επίστρωση? 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Just now, kek said:

Τι πρόβλημα έχει η επίστρωση? 

Απλά γράφουν αρκετοί πως τα ξεθωριασμένα χρώματα οφείλεται στην επίστρωση της οθόνης για τις αντανακλάσεις. Κάτι που δεν ξέρουμε σίγουρα πάλι αν ισχύει 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dark_Lord said:

Να ξεκαθαρίσω ότι ούτε έχω ούτε πρόκειται να πάρω το s24 ultra. Δεν μπορώ όμως να διαβάζω τρολαρίσματα προς τους ανθρώπους που το έχουν και ήδη είναι αγχωμένοι. Πήγα και πίσω στη σελίδα 6 όπου είναι η "προφητεία" που επικαλείσαι ότι έκανες και βλέπω ότι γράφεις (μετά από πολλά τεστ όπως αναφέρεις):

α) το s24 lutra και το s24 plus έχουν χαμηλότερη φωτεινότητα, ενώ το απλό s24 έχει την πιο υψηλή. Πώς γίνεται αυτό από τη στιγμή που το s24plus και το απλό έχουν την ίδια επίστρωση;

β) το s24 ultra έχει κάκιστες γωνίες θέασης. Ως προς αυτό, προσπέρνάω το αμφιλεγόμενο dxo mark που τη βγάζει ως την καλύτερη οθόνη της αγοράς και σου παραθέτω το link από το digital trends, με 1,5 εκατομμύριο ακολούθους και που παραδοσιακά γέρνει προς Iphone μεριά: https://www.digitaltrends.com/mobile/samsung-galaxy-s24-ultra-new-display-unbelievably-good-why/

Διάβασε και τι γράφει ειδικά για τη γωνία θέασης και το πώς δουλεύει η νέα επίστρωση:

"It’s rare to get some sun in Delhi on winter mornings, but when it’s there, I like to sit and read on my balcony. Usually, I need to adjust the angle of my phone and wipe the screen to get a readable experience. But with the Galaxy S24 Ultra, I could read without adjusting the display angle. It’s a similar situation indoors in harsh lighting that makes it more comfortable to read while relaxing on the sofa."

Το τι γραφει να μη σε νοιαζει απο την στιγμη που το βλεπεις ζωντανα στα Σταν καταστηματων και εχει θεμα ...Το απλο S24 ειναι οκ τα αλλα αστο...Εγω σαυτον που το πουλησα του ειπα σε ενοχλει η επιστρωση που ειναι ψιλοσκοτεινη ? Οχι μου ειπε για να το εβαλε η σαμσουνγκ κατι θα ξερει καλυτερα απο μενα :classic_laugh: ...Εγω θα του χαλασω χατιρι?:classic_laugh:

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν δεν διορθωθουν τα προβληματα αμεσα με καποιο update καλο ειναι οι κατοχοι να επιστρεψουν τις συσκευες για να γλιτωσουν και χρηματα.

 

Παντως διαβαζω οτι εχουμε και τυφλα φανατικους samsungακιδες σε αντιστοιχη φαση με apple

Edited by johnpapad24
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, s_nova said:

Τιποτα εφοσον τα γουσταρεις να στα κανει τι να σου πω εγω δεν εχω σε καμια συσκευη αυτο το προβλημα και το S24 ultra οταν το πηρα το κοιταξα προαεκτικα δεν το εκανε γνωριζω απο παλια το θεμα οτι υπαρχει και ζουνε κατοχοι με αυτο ανεξαρτητα που εμενα δεν μου αρεσει και για να επανελθω λοιπον στο  δικο μου δεν το εκανε αλλα δεν γουσταρα την επιστρωση αρμοραλ δεν θα γινω εγω ερμαιο του πανιβλακα στο τμημα  προγραμματισμου που πηραν αποφαση να βαλουν επιστρωση για κλαματα....

Μάλιστα το πρόβλημα υπάρχει χρόνια δηλαδή έχουν καταφέρει οι εταιρείες να κάνουν εντελώς σμουθ τις αλλαγές από τον έναν αισθητήρα στον άλλον... Αλλά αφήνουν να βγαίνουν τα περισσότερα με πρόβλημα κ κάτι λίγα χωρίς κανένα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, s_nova said:

Το τι γραφει να μη σε νοιαζει απο την στιγμη που το βλεπεις ζωντανα στα Σταν καταστηματων και εχει θεμα ...Το απλο S24 ειναι οκ τα αλλα αστο...Εγω σαυτον που το πουλησα του ειπα σε ενοχλει η επιστρωση που ειναι ψιλοσκοτεινη ? Οχι μου ειπε για να το εβαλε η σαμσουνγκ κατι θα ξερει καλυτερα απο μενα :classic_laugh: ...Εγω θα του χαλασω χατηρι???:classic_laugh:

συγχαρητήρια για την επιτυχημένη εμπορική συναλλαγή. Να σε ρωτήσω, του s23 ultra την οθόνη πώς την κρίνεις; είναι οκ σε σύγκριση με του s24 ultra?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, duck7 said:

Απλά γράφουν αρκετοί πως τα ξεθωριασμένα χρώματα οφείλεται στην επίστρωση της οθόνης για τις αντανακλάσεις. Κάτι που δεν ξέρουμε σίγουρα πάλι αν ισχύει 

Πας σε ενα καταστημα που τα εχει και τα τρια μαζι βαζεις τερμα φωτεινοτητα και τα βλεπεις ...απο γωνιες και κεντρο εαν σου αρεσει το αποτελεαμα ολα καλως...

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ,μια ερωτηση,παλευω 2 μερες να αλλαξω τον τυπο του ρολογιου στην aod -οθονη κλειδωματος,μπορει καποιος να με βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να επέμβει κάποιος moderator(αν υπάρχουν πλέον) εδώ μέσα να σβήσει μερικά μηνύματα γιατί στις τελευταίες σελίδες έχει γίνει ένα μπάχαλο.Ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του χωρίς να έχει την συσκευή,απλά και μόνο επειδή βλέπει από τα υπόλοιπα παιδιά κάποιο θέμα που αναφέρουν(μεταξύ τους και γω εφόσον είναι θέμα) και βρήκαν την ευκαιρία να τρολλαρουν και να παίξουν με το άγχος του καθενός που έχει πληρώσει την συσκευή.Αν φτάσουμε σε σημείο να πουλήσουμε αυτή τη συσκευή που είναι κορυφή σαν σύνολο επειδή είπε ο Τάκης,ο Κώστας και ο Μάκης ότι δεν κάνει,τότε μόνο για γέλια μπορεί να είναι όλο αυτό.Ας σεβαστούνε όσοι δεν έχουν το κινητό και μην γράφουνε ότι να ναι! 

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειώσω  τη συνδρομή μου σε αυτό το thread και επειδή λυπάμαι τα άτομα που θα το αγοράσουν και θα ψάχνουν κάποια ενδιαφέρουσα πληροφορία για το πενάκι ή την AI και θα διαβάζουν διδακτορικές διατριβές για την οθόνη που έχει ψηφιστεί από πολλά site ως η καλύτερη μακράν της αγοράς, παραθέτω αυτούσια σχόλια από παρόμοιο καιρό πέρσι, για το s23 ultra και από διαφορετικούς συμφορουμίτες. Από εκεί και πέρα, καλή συνέχεια και ο νοών νοείτω:

"Συμφωνω είναι χάλια το ασπρο στο κινητό. Την  πρώτη φορά που το είδα λέω εντάξει είναι demo, πήγα στο πλαίσιο δεύτερη επιλογή καταστήματος να τσεκάρω, το αποτέλεσμα ίδιο. Παω στα media βλέπω πάλι τη συσκευή για τρίτη φορά, το ασπρο απλά δεν είναι ασπρο. Εχει μια ρύθμιση στην οθόνη που μπορείτε να την ενεργοποιήσετε αλλά πάλι δεν είναι καλό το αποτέλεσμα."

"Τα είπαμε αυτά, δεν έχω καμία αμφιβολία για τέτοια θέματα. Η απάντηση είναι μία φίλε μου. Apple. Η Samsung αντιγράφει τα ξεπλυμενα χρώματα στο βωμό των "tests από displaymate" - εδώ αντέγραψε μέχρι και την ταινία ασφαλείας στο πακέτο από τη σειρά iPhone 14. Δεν υπάρχει λόγος να τα κάνει αυτά, το προϊόν της είναι πολύ ανώτερο από το αντίστοιχο μήλο, αλλά η σαμμυ εκεί... "

"Ξεθωριασμένη η οθόνη δυστυχώς. Απορώ πως το επέτρεψαν φέτος. Υπάρχει ένα πέπλο ασπριλας."

χω δει πλεον 6 S23 ultra, δεν εχω καμια αμφιβολια οτι δεν τιθεται θεμα για ελαττωματικες παρτιδες κλπ κλπ, ολα ετσι ειναι φετος. Στο βωμο του "να κανω ο,τι κανει κι η μηλιά", θα φαμε ξεπλυμα φετος. Και θα το επικροτησουν και τα "αντικειμενικα" site τεχνολογιας, που θα δωσουν την πρωτια στην οθονη, με τα σχετικα reviews."

"Έχω το κινητό μια εβδομάδα γεμάτη. Μεγαλύτερο σκουπίδι σε οθόνη δεν πρέπει να υπάρχει στην αγορά. Ξέπλυμα, κουραστικη με ένα άσπρο πέπλο μπροστά που δεν φεύγει με τίποτα. Με γύρισε πολλά χρόνια πίσω η samsung. Μην μου πει κανείς ότι έχει πρόβλημα το δικό μου διότι εχω δει 4 και είναι όλα ίδια."

"Κι εγω απο S22 ultra. Διπλα διπλα η μια οθονη με την αλλη μερα με τη νυχτα. Αν γυρισεις καποιες σελιδες πισω θα δεις ημουν ο πρωτος που το ανεφερε. Νομιζα οτι ειναι προβληματικο στην αρχη, αλλα πλεον το γραφουν πολλοι. Το προβλημα ειναι στο λευκο. Και καποια ανοιχτα χρωματα ειναι σαν ξεπλυμενα. Τα πιο σκουρα νομιζω ειναι καλυτερα. Ρυθμιση που να το διορθωνει δεν υπαρχει."

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πω απλά, αν υπάρχει κάποιος moderator να μεταφέρει κάποιες σελίδες σε άλλο θέμα (νέο), γιατί σε 2-3 μερες θα αρχίσουμε να ανεβάζουμε απόψεις για θερμοκρασίες, μπαταρίες κλπ...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Like this said:

Παιδια μια ερωτηση ,στην aod - οθονη κλειδωματος,το ρολοι πως αλλαζει?

Πατάς παρατεταμένα ένα ΚΕΝΟ σημείο της οθόνης κλειδώματος και σε βγάζει στην λειτουργία παραμετροποίησης της οθόνης κλειδώματος γενικά. Πατάς το ρολόι και κάνεις αλλαγές. Πιθανόν μέσω good lock να έχεις και άλλες επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε φτάσει τις 61 σελίδες. Οι 30 είναι για το ζουμ, άλλες 15 για τα χρώματα και οι άλλες για κουπόνια.  Έχουν κουράσει και τα 3 θέματα. Όσοι πιστεύουν ότι υπάρχει πρόβλημα να πάνε να τα επιστρέψουν και να μας ενημερωσουν για την εξέλιξη, όσοι δεν το πιστεύουν να τα χαρούν και όσοι δεν τα έχουν πάρει μη προσπαθούν να αλλάξουν γνώμη σε όσους τα έχουν.

Γιατί αρχίζω να πιστεύω ότι ίσως να γίνετε λόγο ζήλιας; 

Ο άλλος λέει ότι έπιασε κότσο το άλλον που πήρε το κινητό του. Οκ! Καλό...

Πραγματικά δεν χρειάζεται να συνεχίσω να διαβάζω ότι έχει πρόβλημα το ζουμ και είναι hardware από την στιγμή που στο photo mode δεν έχει πρόβλημα. Λες ξέρω γω και είναι διαφορετικά modules. 

Έχετε πολλά θέματα εδώ μεσα...

Και για να προλάβω μερικούς. Όχι δεν θα σταματήσω να διαβάζω. Θέλω να δω τι άλλο θα βρεθεί για να μας πείσετε να το πετάξουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια χαρά είναι η συσκευή.. Τα σπάει.......

 

Χαλαρώστε...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, redcom7 said:

Ρε παιδιά μια χαρά είναι η συσκευή.. Τα σπάει.......

 

Χαλαρώστε...

Κι εγώ κατενθουσιασμενος! Σούπερ σε όλα! Καιρό είχα να ευχαριστηθώ τόσο καινουργιο Galaxy.

Βάλτε όσες γελαστες φατσουλες θελετε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...