Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, Arinos said:

Μου έκανε πάλι το τρεμοπεγμα και ούτε ρισταρτ μπόρεσα να το κάνω, πατούσα εντελώς στα τυφλά

Δυστυχώς θα το στείλω πίσω, αν θέλουν να στείλουν άλλο με ανανεωμένη εγγύηση κλπ.

Από το support δεν σου ειχαν απαντησει τιποτα; Αν ειναι software ή hardware θεμα κλπ; Υπαρχουν κι αλλες αναφορες απο 12R και 12 συσκευες και διαβαζω αλλοι χρηστες εχουν ηδη στειλει στα διαφορα support centers. Οποτε θα εχουν καποια εικονα του προβληματος. Μηπως ενα factory reset βοηθουσε; Δεν λεω απαραδεκτο να χρειαζεται factory reset για να στρωσει αλλα τουλαχιστον θα γλιτωνες την ταλαιπωρια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

12 minutes ago, Mikepan_1 said:

Από το support δεν σου ειχαν απαντησει τιποτα; Αν ειναι software ή hardware θεμα κλπ; Υπαρχουν κι αλλες αναφορες απο 12R και 12 συσκευες και διαβαζω αλλοι χρηστες εχουν ηδη στειλει στα διαφορα support centers. Οποτε θα εχουν καποια εικονα του προβληματος. Μηπως ενα factory reset βοηθουσε; Δεν λεω απαραδεκτο να χρειαζεται factory reset για να στρωσει αλλα τουλαχιστον θα γλιτωνες την ταλαιπωρια

Καμία απάντηση, υποτίθεται πως απαντούν μέσα σε 48 ώρες.

Αν είχα μια επίσημη απάντηση να ξέρω ότι θα διορθωθεί με ένα απλό update θα ήμουν ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arinos said:

Καμία απάντηση, υποτίθεται πως απαντούν μέσα σε 48 ώρες.

Για τα software θεματα μου απαντησαν μεσα σε 3 ημερες, βεβαια γενικοτητες.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mikepan_1 said:

Για τα software θεματα μου απαντησαν μεσα σε 3 ημερες, βεβαια γενικοτητες.

Ακόμα περιμένω απάντηση για το κόκκινο 1 στην ώρα και για το flickering. Πάνε γύρω στις 5-7-10 μέρες από τότε. Μπορεί και παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

@Mikepan_1 διαβαζω οπου λες πιο πισω για περιπου 3 δευτερόλεπτα προβλημα με το σκρολίνγκ.  Επειδή τα 3 δευτερολεπτα μου φαινονται παρα πολυς χρονος και επειδη στο δικο μου 12 αρη , αν κ εχω το ιδιο θέμα, δεν με εχει προβληματισει στην καθημερινη μου λειτουργια..  Μήπως στο δικο σου το πρόβλημα ειναι πιο εντονο? 
Επίσης, εκανες επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων μπας κ στρωσει? 

Γιατι κατι δν μου παει καλα.. επειδη λες οτι το αφησες για αλλη συσκευη κιολας.. αρα μαλλον εχεις θεμα με τη συσκευη.. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, xirosiman said:

@Mikepan_1 διαβαζω οπου λες πιο πισω για περιπου 3 δευτερόλεπτα προβλημα με το σκρολίνγκ.  Επειδή τα 3 δευτερολεπτα μου φαινονται παρα πολυς χρονος και επειδη στο δικο μου 12 αρη , αν κ εχω το ιδιο θέμα, δεν με εχει προβληματισει στην καθημερινη μου λειτουργια..  Μήπως στο δικο σου το πρόβλημα ειναι πιο εντονο? 
Επίσης, εκανες επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων μπας κ στρωσει? 

Γιατι κατι δν μου παει καλα.. επειδη λες οτι το αφησες για αλλη συσκευη κιολας.. αρα μαλλον εχεις θεμα με τη συσκευη.. 

Ειμαι λιγο πιο "νευρικος" με τη χρηση των κινητων συσκευων οποτε μου κανει διαφορα το σκρολαρισμα. Δεν εβαλα και χρονομετρο αλλα οπως μετρησα απο μονος μου το υπολογισα στα 2-3 δευτερολεπτα το delay στα settings, λιγο πιο μικρο το delay στο launcher. Το προβλημα συμβαινει γιατι το transition στα animations το εχουν ρυθμισει πιο αργο απ οτι θα επρεπε, οποτε ουσιαστικα οταν πατας το δευτερο touch δεν εχει ακομα γινει ended το προηγουμενο animation. Ισως αυτο να εχει γινει και ηθελημενα (αδυνατω να πιστεψω πως ειναι τοσο αχρηστοι) γιατι καποιο τζιμανι να πιστευει οτι το πιο αργο σκρολαρισμα ειναι smoother και περιοριζει τα λαθος/αστοχα touches. 

Δεν εκανα επαναφορα αλλα το δοκιμασα στο 12R της συζυγου και τα delays ηταν τα ιδια πανω κατω.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mikepan_1 said:

 Το προβλημα συμβαινει γιατι το transition στα animations το εχουν ρυθμισει πιο αργο απ οτι θα επρεπε,

αφαιρεσα τελειως τα animations, νομιζω το προβλημα εξακολουθει ομως. το εχεις δοκιμασει χωρις animations να δεις αν συμπεριφερεται καλυτερα?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xirosiman said:

αφαιρεσα τελειως τα animations, νομιζω το προβλημα εξακολουθει ομως. το εχεις δοκιμασει χωρις animations να δεις αν συμπεριφερεται καλυτερα?

 

Δεν το βελτιωνει απ οτι βλεπω. Ολα τα transitions στο συστημα ειναι ενα κλικ πιο αργα του αναμενομενου.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Mikepan_1 said:

Ειμαι λιγο πιο "νευρικος" με τη χρηση των κινητων συσκευων οποτε μου κανει διαφορα το σκρολαρισμα. Δεν εβαλα και χρονομετρο αλλα οπως μετρησα απο μονος μου το υπολογισα στα 2-3 δευτερολεπτα το delay στα settings, λιγο πιο μικρο το delay στο launcher. Το προβλημα συμβαινει γιατι το transition στα animations το εχουν ρυθμισει πιο αργο απ οτι θα επρεπε, οποτε ουσιαστικα οταν πατας το δευτερο touch δεν εχει ακομα γινει ended το προηγουμενο animation. Ισως αυτο να εχει γινει και ηθελημενα (αδυνατω να πιστεψω πως ειναι τοσο αχρηστοι) γιατι καποιο τζιμανι να πιστευει οτι το πιο αργο σκρολαρισμα ειναι smoother και περιοριζει τα λαθος/αστοχα touches. 

Δεν εκανα επαναφορα αλλα το δοκιμασα στο 12R της συζυγου και τα delays ηταν τα ιδια πανω κατω.

Για ολα τα προβληματα με σκρολαρισμα και στην αποκριση του UI ειδικα αν εχετε κανει μεταφορα δεδομενων και ρυθμισεων απο κινητο αλλου κατασκευαστη ή/και με παλιοτερη εκδοση λειτουργικου καλο ειναι να κανετε μια εκκαθαριση cache και δεδομενων των εφαρμογων ''προγραμμα εκκινησης συστηματος΄΄και ΄΄γραφικο στοιχειο oneplus''. Επισης αν δεν χρειαζεται απενεργοποιηστε την καθολικη αναζητηση και αλλαξτε την ρυθμιση ''σαρωση προς τα κατω στην αρχικη οθονη'' απο shelf σε συρταρι γνωστοποιησεων. 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, goldeneye said:

Για ολα τα προβληματα με σκρολαρισμα και στην αποκριση του UI ειδικα αν εχετε κανει μεταφορα δεδομενων και ρυθμισεων απο κινητο αλλου κατασκευαστη ή/και με παλιοτερη εκδοση λειτουργικου καλο ειναι να κανετε μια εκκαθαριση cache και δεδομενων των εφαρμογων ''προγραμμα εκκινησης συστηματος΄΄και ΄΄γραφικο στοιχειο oneplus''. Επισης αν δεν χρειαζεται απενεργοποιηστε την καθολικη αναζητηση και αλλαξτε την ρυθμιση ''σαρωση προς τα κατω στην αρχικη οθονη'' απο shelf σε συρταρι γνωστοποιησεων. 

 

Δεν θα χάσουμε με την εκκαθάριση από το πρόγραμμα εκκίνησης την διάταξη των εικονιδίων??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, STATYSS said:

Δεν θα χάσουμε με την εκκαθάριση από το πρόγραμμα εκκίνησης την διάταξη των εικονιδίων??

Ναι μολις το εκανα και αυτο και εχασα ολα τα shortcuts και τις ρυθμισεις - δεν πειραζει θα τα ξαναφτιαξω. Αλλα δεν εκανε και δουλεια. 

19 minutes ago, goldeneye said:

Για ολα τα προβληματα με σκρολαρισμα και στην αποκριση του UI ειδικα αν εχετε κανει μεταφορα δεδομενων και ρυθμισεων απο κινητο αλλου κατασκευαστη ή/και με παλιοτερη εκδοση λειτουργικου καλο ειναι να κανετε μια εκκαθαριση cache και δεδομενων των εφαρμογων ''προγραμμα εκκινησης συστηματος΄΄και ΄΄γραφικο στοιχειο oneplus''. Επισης αν δεν χρειαζεται απενεργοποιηστε την καθολικη αναζητηση και αλλαξτε την ρυθμιση ''σαρωση προς τα κατω στην αρχικη οθονη'' απο shelf σε συρταρι γνωστοποιησεων. 

 

Thanx για τις προτασεις. Καλοδεχουμενη οτι ιδεα υπαρχει μηπως και λυθει. 

Απο το scratch την εγκατεστησα τη συσκευη. Ουτε καν backup σε viber και whatsapp δεν εκανα. Εκανα και clear cache και δεδομενων σε αυτες και αλλα apps. Το εχω στο notification panel ηδη, δεν χρησιμοποιω shelf. 

Δεν βλεπω καποια διαφορα. Νομιζω ειναι καθαρα η δομη του oxygen ετσι. Η εντολη στο touch δεν πιανει ακομα και μια ελαφρια κινηση να υπαρχει στα settings ας πουμε. Πρεπει να ακινητοποιηθει εντελως το μενου για να δεχθει το touch... Πολυ περιεργο. 

Απαντησα στο τελευταιο email του support της OP. Ελπιζω να ξαναγυρισουν μηπως και βγει καμια ακρη. Αν τυχον προκυψει τπτ ενδιαφερον θα ενημερωσω. 

Παντως οσο το σκεφτομαι σχετικα με τα delays στο launcher και στο συστημα νομιζω πως αυτο που ισως εχουν κανει οι Θεοι ειναι να εχουν απενεργοποιησει εντελως τη δυνατοτητα του να κανεις touch κατα τη διαρκεια του scrolling με το σκεπτικο οτι ετσι αποφευγονται accidental touches κατα τη διαρκεια του scrolling. 

Αν εχουν κανει κατι τετοιο, η συσκευη δεν θα ανταποκρινεται σε κανενα touch εως οτου το scroll ολοκληρωθει εντελως το οποιο προφανως θελει secs περισσοτερο χρονο. 

Φυσικα το προβλημα που δημιουργουν ετσι ειναι μεγαλυτερο απο αυτο που λυνουν και δεν νομιζω πως το υιιθετει καποιος αλλος κατασκευαστης.

Αλλα αυτη ειναι η πιο λογικη εξηγηση καθως μου φαινεται αδιανοητο οι developers να μην εχουν δει το lag που υπαρχει αναμεσα στα touches. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, STATYSS said:

Δεν θα χάσουμε με την εκκαθάριση από το πρόγραμμα εκκίνησης την διάταξη των εικονιδίων??

Ναι χανονται δυστυχως. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldeneye said:

Ναι χανονται δυστυχως. 

Ευτυχώς το ήξερα. Κ φυλαχτηκα και δεν το έκανα.  !!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Galaxy S24 Ultra,όλα κλείνουν κανονικά μιας και αναφέρθηκε όταν κλείσεις όλες τις εφαρμογές με τη μία από το παρασκήνιο (η τουλάχιστον οπτικά έτσι φαίνεται) και επειδή είμαι και γω νευρικός κάποιες φορές στις κινήσεις μου,να πω ότι δουλεύει βούτυρο εδώ οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη.. Αλλά θέλω να πω την "βλακεια" μου και αυτό που έκανα πάντα σε κινητά μεσαίας κατηγορίας μήπως και βοηθήσει...Δεν έχω πιάσει ποτέ συσκευή Oneplus,δεν ξέρω πως είναι το μενού αλλά φαντάζομαι κάποια κομμάτια είναι ίδια.Στις πληροφορίες για το λογισμικό κάτω από την έκδοση Kernel υπάρχει ο αριθμός κατασκευής.. Αν το πατήσετε μερικές φορές συνεχόμενα βγαίνει η επιλογή του προγραμματιστή.Αν μπείτε εκεί μέσα και προχωρήσετε προς τα κάτω,θα δείτε να λέει κάτι για εφέ και είναι τρία συνεχόμενα στο 1χ.Αυτα τα βάζουμε σε 0.5x ή και κλειστά και η συσκευή βελτιώνεται ως προς το σκρολαρισμα και την ταχύτητα... Σε περίπτωση που το έχετε δοκιμάσει αγνοήστε αυτό το μήνυμα,απλά λέω μήπως... 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, George6633 said:

Εχω το Galaxy S24 Ultra,όλα κλείνουν κανονικά μιας και αναφέρθηκε όταν κλείσεις όλες τις εφαρμογές με τη μία από το παρασκήνιο (η τουλάχιστον οπτικά έτσι φαίνεται) και επειδή είμαι και γω νευρικός κάποιες φορές στις κινήσεις μου,να πω ότι δουλεύει βούτυρο εδώ οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη.. Αλλά θέλω να πω την "βλακεια" μου και αυτό που έκανα πάντα σε κινητά μεσαίας κατηγορίας μήπως και βοηθήσει...Δεν έχω πιάσει ποτέ συσκευή Oneplus,δεν ξέρω πως είναι το μενού αλλά φαντάζομαι κάποια κομμάτια είναι ίδια.Στις πληροφορίες για το λογισμικό κάτω από την έκδοση Kernel υπάρχει ο αριθμός κατασκευής.. Αν το πατήσετε μερικές φορές συνεχόμενα βγαίνει η επιλογή του προγραμματιστή.Αν μπείτε εκεί μέσα και προχωρήσετε προς τα κάτω,θα δείτε να λέει κάτι για εφέ και είναι τρία συνεχόμενα στο 1χ.Αυτα τα βάζουμε σε 0.5x ή και κλειστά και η συσκευή βελτιώνεται ως προς το σκρολαρισμα και την ταχύτητα... Σε περίπτωση που το έχετε δοκιμάσει αγνοήστε αυτό το μήνυμα,απλά λέω μήπως... 

Εχω δοκιμασει και το 0.5x και να το κλεισω εντελως. Δεν βελτιωνει το προβλημα. Ειναι σαν να εχουν απενεργοποιησει τη δυνατοτητα του να κανεις touch πριν εκτελεστει πληρως το προηγουμενο touch/scroll κ εχει επανελθει το συστημα σε κατασταση idle, με αποτελεσμα να πρεπει να ολοκληρωθει η πρωτη εντολη πληρως για να πιασει η δευτερη. Ως αποτελεσμα οποιος κανει γρηγορες κινησεις θα αντιμετωπισει πολλα χαμενα touches. Παιζει το Oxygen να το εχουν φτιαξει προγραμματισες νηπιαγωγειου. 

Edited by Mikepan_1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Mikepan_1 said:

 Ειναι σαν να εχουν απενεργοποιησει τη δυνατοτητα του να κανεις touch πριν εκτελεστει πληρως το προηγουμενο touch/scroll κ εχει επανελθει το συστημα σε κατασταση idle, με αποτελεσμα να πρεπει να ολοκληρωθει η πρωτη εντολη πληρως για να πιασει η δεύτερη.

Έτσι ακριβώς είναι φτιαγμένο το iOS όσον αφορά το scrolling. Όσο scrollάρει δηλαδή το πρώτο touch απλά σταματάει το scrolling. Στο δευτρο εκτελείται η οποία εντολή. 
 Μήπως αντιγράφουν αυτό από apple μεριά. Λέω εγώ τώρα. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Mikepan_1 said:

Εχω δοκιμασει και το 0.5x και να το κλεισω εντελως. Δεν βελτιωνει το προβλημα. Ειναι σαν να εχουν απενεργοποιησει τη δυνατοτητα του να κανεις touch πριν εκτελεστει πληρως το προηγουμενο touch/scroll κ εχει επανελθει το συστημα σε κατασταση idle, με αποτελεσμα να πρεπει να ολοκληρωθει η πρωτη εντολη πληρως για να πιασει η δευτερη. Ως αποτελεσμα οποιος κανει γρηγορες κινησεις θα αντιμετωπισει πολλα χαμενα touches. Παιζει το Oxygen να το εχουν φτιαξει προγραμματισες νηπιαγωγειου. 

Κάτσε.

Την ταχύτητα των animations παλιά την κατεβαζαμε για πιο smooth experience.

Εγώ έτσι έκανα στο ΟΡ6 αλλά στο 9PRO δεν χρειαζόταν καν και το κινητό είναι τέλειο στο 1x.

Μου κάνει εντύπωση αυτό για το 12αρι και σίγουρα δε φταίει γενικά το Oxygen και οι προγραμματιστές του 

Βέβαια χρησιμοποιώ και άλλο launcher. Έχω το Microsoft launcher και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ το επέστρεψα σήμερα στον Κώτσο και πήρα full refund.

Δε μπορούσα να δεχτώ ότι το προηγούμενο τηλέφωνο (Moto edge 30 ultra) είχε πολύ καλύτερο perceived smoothness που λένε και στο χωριό μου.

Κρίμα για την Oneplus. Πρώτη και τελευταία φορά που αγοράζω τηλ τους.

Μου έμεινε και η θήκη της Spigen (Ultra Hybrid) ενθύμιο. Αν κάποιος συνφορουμίτης ενδιαφέρεται, ας μου στείλει πμ. Τη χαρίζω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LOUKASGR said:

Παίδες εγώ το επέστρεψα σήμερα στον Κώτσο και πήρα full refund.

Δε μπορούσα να δεχτώ ότι το προηγούμενο τηλέφωνο (Moto edge 30 ultra) είχε πολύ καλύτερο perceived smoothness που λένε και στο χωριό μου.

Κρίμα για την Oneplus. Πρώτη και τελευταία φορά που αγοράζω τηλ τους.

Μου έμεινε και η θήκη της Spigen (Ultra Hybrid) ενθύμιο. Αν κάποιος συνφορουμίτης ενδιαφέρεται, ας μου στείλει πμ. Τη χαρίζω.

Για πες καμια λεπτομερεια παραπανω γιατι κι εγω απο Κωτστο αγορασα κ θα με ενδιεφερε. Το πηρε με βαση το 14ημερο επιστροφων; Η βασιστηκες καπου αλλου; Δεχτηκε ο κωτσος να κανει refund με δικαιολογια το smoothness μονο; Παλαιοτερα δεν εκαναν για σοβαροτερα θεματα. 

Παρεπιπτοντως και ενα mini screen recording για το θεμα με τα touches. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mikepan_1 said:

Για πες καμια λεπτομερεια παραπανω γιατι κι εγω απο Κωτστο αγορασα κ θα με ενδιεφερε. Το πηρε με βαση το 14ημερο επιστροφων; Η βασιστηκες καπου αλλου; Δεχτηκε ο κωτσος να κανει refund με δικαιολογια το smoothness μονο; Παλαιοτερα δεν εκαναν για σοβαροτερα θεματα. 

Παρεπιπτοντως και ενα mini screen recording για το θεμα με τα touches. 

Το ιδιο παρατηρω και στο Oneplus 11 και σε iphone 14 pro max οπως στο βιντεο. Αλλα εχει να κανει μονο με swipe κινησεις (κανει 2 δευτερολεπτα να παρει την επομενη εντολη). Αμα κανω swipe και μετα tap καποια συντομευση ανταποκρινεται κανονικα και αμεσα. 

Επισης εχει δοκιμασει κανεις αυτο αν λειτουργει στο 12; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oneplus.iconpack.onepluso2

Αλλαζει τα εικονιδια και το κανει να μοιαζει με pixel. 

 

Edited by goldeneye
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldeneye said:

Το ιδιο παρατηρω και στο Oneplus 11 και σε iphone 14 pro max οπως στο βιντεο. Αλλα εχει να κανει μονο με swipe κινησεις (κανει 2 δευτερολεπτα να παρει την επομενη εντολη). Αμα κανω swipe και μετα tap καποια συντομευση ανταποκρινεται κανονικα και αμεσα. 

Επισης εχει δοκιμασει κανεις αυτο αν λειτουργει στο 12; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oneplus.iconpack.onepluso2

Αλλαζει τα εικονιδια και το κανει να μοιαζει με pixel. 

 

Το ιδιο κανει και σε touch μετα απο swipe. Δεν πιανει γενικα τιποτα. Τοσο στο launcher οσο και στα μενου. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, περιμένετε λίγο (ή βάλτε κάποιον άλλον luncher), σιγά το ζήτημα που θα σας κάνει να ξεφορτωθείτε αυτό το διαμαντάκι. Ένα μήνα κυκλοφορεί, θα βγουν αναβαθμίσεις! Εδώ ολόκληρη Samsung τα έκανε σκατά και βγάζει τώρα αναβαθμίσεις και διορθώνει τα βασικά...  Εντωμεταξύ η μπαταρία του είναι τέρας παιδιά, μέρα με την μέρα το SOT γίνεται και μεγαλύτερο, το σκίζω το κινητό και η μπαταρία είναι απίστευτη! Χθες έβγαλα φωτογραφίες βραδινές σε αρκετά δύσκολες συνθήκες φωτισμού και ομολογώ πως το αποτέλεσμα ήταν εντυπωσιακό, το μαύρο του ουρανού είναι ...... μαύρο! Περιμένω τις επόμενες αναβαθμίσεις που θα το απογειώσουν.

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, marlboro man said:

για δοκιμασε με nova launcher

Εχω να δουλεψω με 3rd party launcher πανω απο 7 χρονια. Ασε που το ζητημα δεν ειναι μονο στο launcher αλλά σε ολο το συστημα του Oxygen ακομα και στις ρυθμισεις, τα οποια δεν λυνονται με 3rd party launcher.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...