Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα την παρέα. Ερώτηση σε όσους το παραγγείλατε από το σάιτ της OnePlus. Μπήκα να παραγγείλω το 12άρι με τα 512 και ενώ γράφω το email στην παραγγελία, στην ανασκόπηση μετά μου το γράφει λάθος, πατάω επεξεργασία να το δω και φαίνεται σωστά. Τι παίζει; Σας το έκανε και εσάς;

Link to comment
Share on other sites

εκανα ενα νεο λογαριασμο στην oneplus, αλλα δεν ερχεται το κουπονι εκπτωσης. Πρεπει να κανω κατι;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mplets7 said:

Καλησπέρα την παρέα. Ερώτηση σε όσους το παραγγείλατε από το σάιτ της OnePlus. Μπήκα να παραγγείλω το 12άρι με τα 512 και ενώ γράφω το email στην παραγγελία, στην ανασκόπηση μετά μου το γράφει λάθος, πατάω επεξεργασία να το δω και φαίνεται σωστά. Τι παίζει; Σας το έκανε και εσάς;

Εντάξει το βρήκα παιδιά. Το Παρήγγειλα μόλις με 01/03 παράδοση. 949 τελική τιμή. Πράσινο κινητό πράσινα ακουστικά.. Πρώτη φορά στην εταιρεία να δούμε πως θα πάει..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marlboro man said:

εκανα ενα νεο λογαριασμο στην oneplus, αλλα δεν ερχεται το κουπονι εκπτωσης. Πρεπει να κανω κατι;

Εγγραφή στο newsletter.

Στην αρχική σελίδα της ιστοσελίδας κάτω κάτω βάζεις το μέιλ σου για το newsletter και έρχεται αμέσως μέιλ με ένα κουπόνι.

Λειτουργεί για αγορές άνω των 1000€.

Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2024 at 10:33 ΜΜ, gsir said:

Εγώ δεν έχει ώρα που το έβαλα παραγγελία το πράσινο. Το τελευταίο πήρα;😂 

Ε θα ξαναγίνει διαθέσιμο λογικά 

Πόσο κοστίζει το τηλέφωνο με την 100€ έκπτωση από το official store?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dynamic4 said:

Πόσο κοστίζει το τηλέφωνο με την 100€ έκπτωση από το official store?

Το 16/512 από 1149€ έχει έκπτωση για προπαραγγελίες -100€ οπότε πάει 1049 όπως στον Κωτσόβολο, με το 100€ κουπόνι από το newsletter πάει 949€.

Το 12/256, δεν έχει κάποια έκπτωση ούτε μπορεί να εφαρμοστεί το κουπόνι γιατί αφορά αγορές άνω των 1000€. Οπότε μένει σταθερά στα 949€.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σίγουροι ότι θα πάρουμε δώρο τα ακουστικά;; 

Γιατί δίπλα από την λίστα με τα ακουστικά έχει ένα TC(Terms and conditions) Το οποίο αν το διαβάσεις λέει για ευρωπαϊκές χώρες, αλλά δεν έχει την Ελλάδα... Μήπως δεν ισχύει για μας το δώρο; 

Για τσεκάρετε το please.. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kermitlabros said:

Είμαστε σίγουροι ότι θα πάρουμε δώρο τα ακουστικά;; 

Γιατί δίπλα από την λίστα με τα ακουστικά έχει ένα TC(Terms and conditions) Το οποίο αν το διαβάσεις λέει για ευρωπαϊκές χώρες, αλλά δεν έχει την Ελλάδα... Μήπως δεν ισχύει για μας το δώρο; 

Για τσεκάρετε το please.. 

Είδα τους όρους και έχεις δίκιο, δεν θα έπρεπε όμως να μην μας τα εμφάνιζε καν σαν επιλογή όμως κι όλας; Δεν ξέρω, ίσως να ξέχασαν να γράψουν μερικές χώρες; Αρκετά περίεργο.

Στην παραγγελία συνεχίζει να τα δείχνει και αυτά σαν δώρο μαζί με την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kermitlabros said:

Είμαστε σίγουροι ότι θα πάρουμε δώρο τα ακουστικά;; 

Γιατί δίπλα από την λίστα με τα ακουστικά έχει ένα TC(Terms and conditions) Το οποίο αν το διαβάσεις λέει για ευρωπαϊκές χώρες, αλλά δεν έχει την Ελλάδα... Μήπως δεν ισχύει για μας το δώρο; 

Για τσεκάρετε το please.. 

Στον Κωτσόβολο πάντως σίγουρα μου έχουν δρομολογήσει 2 αποστολές μια για τα ακουστικά που θα έρθουν πιο σύντομα γιατί ήδη υπάρχουν και μια για το κινητό.

Για το site τώρα δε ξέρω έχω να πάρω προπαραγγελία oneplus από το 6t

Link to comment
Share on other sites

Είναι δώρο εννοείται.. κ περισυ είχε ίδια προσφορά ...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ λοιπόν παραγγελία  το 12 σε πράσινο με δώρο τα ακουστικά στα 949€ και παραλαβή 1/3... Καλορίζικο! 

Ερώτηση... Υπάρχει κάποιος άλλος που έρχεται από samsung μεριά για να ρωτήσω αν το κινητό έχει κάτι αντίστοιχο του samsung Pass (εκεί που αποθηκεύονται όλοι οι κωδικοί και συνδέεσαι με το δακτυλικο) ώστε να τα μεταφέρω έστω χειροκίνητα 

Thanks! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kermitlabros said:

Έβαλα και εγώ λοιπόν παραγγελία  το 12 σε πράσινο με δώρο τα ακουστικά στα 949€ και παραλαβή 1/3... Καλορίζικο! 

Ερώτηση... Υπάρχει κάποιος άλλος που έρχεται από samsung μεριά για να ρωτήσω αν το κινητό έχει κάτι αντίστοιχο του samsung Pass (εκεί που αποθηκεύονται όλοι οι κωδικοί και συνδέεσαι με το δακτυλικο) ώστε να τα μεταφέρω έστω χειροκίνητα 

Thanks! 

Μόνο google... Εγώ έτσι το δουλευωμ. Δοκίμασε αν έχει κάποιο app της Samsung να τα περάσεις εκεί κ μετά να κατεβάσεις το ίδιο app στο 12αρη κ να δοκιμάσεις...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, STATYSS said:

Μόνο google... Εγώ έτσι το δουλευωμ. Δοκίμασε αν έχει κάποιο app της Samsung να τα περάσεις εκεί κ μετά να κατεβάσεις το ίδιο app στο 12αρη κ να δοκιμάσεις...

Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια εφαρμογή της samsung που να μπορείς να την εγκαταστήσεις σε άλλο τηλέφωνο... Για αυτό ρώτησα αν υπάρχει κανείς που να είχε πριν samsung.. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kermitlabros said:

Είμαστε σίγουροι ότι θα πάρουμε δώρο τα ακουστικά;; 

Τα έχετε μπερδέψει παιδιά. Αυτά τα ακουστικά παίρνουμε εμείς κανονικά,είτε από το site, είτε από τον Κώτσο.

image.thumb.png.1a789b06f380163125f1e7a59100c9fa.png

Αυτά τα ακριβά ακουστικά κεφαλής είχε για κάποιες χώρες του εξωτερικού στις αρχές.

image.png.9720bdb52c194ee509a639cfd0818afc.png

image.png.97556ec626afdbad3992b1ef8ab39141.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Fulgore1 said:

Τα έχετε μπερδέψει παιδιά. Αυτά τα ακουστικά παίρνουμε εμείς κανονικά,είτε από το site, είτε από τον Κώτσο.

image.thumb.png.1a789b06f380163125f1e7a59100c9fa.png

Αυτά τα ακριβά ακουστικά κεφαλής είχε για κάποιες χώρες του εξωτερικού στις αρχές.

image.png.9720bdb52c194ee509a639cfd0818afc.png

image.png.97556ec626afdbad3992b1ef8ab39141.png

Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά την ερώτηση μου... Φιλικά! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kermitlabros said:

Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια εφαρμογή της samsung που να μπορείς να την εγκαταστήσεις σε άλλο τηλέφωνο... Για αυτό ρώτησα αν υπάρχει κανείς που να είχε πριν samsung.. 

Εννοείται μπορείς ...να την βάλεις.. 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kermitlabros said:

Έβαλα και εγώ λοιπόν παραγγελία  το 12 σε πράσινο με δώρο τα ακουστικά στα 949€ και παραλαβή 1/3... Καλορίζικο! 

Ακύρωση και παραγγελία το 16/512 που βγαίνει στα ίδια λεφτά μέσω του κουπονιού από το newsletter. Βάζεις το mail σου στην αρχική σελίδα της oneplus και αμέσως σου έρχεται κωδικός που τον χρησιμοποιείς με παραγγελία του 16/512 και πάει στα 949€.

Με το καλό να μας έρθει και νωρίτερα σε όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Arinos said:

Ακύρωση και παραγγελία το 16/512 που βγαίνει στα ίδια λεφτά μέσω του κουπονιού από το newsletter. Βάζεις το mail σου στην αρχική σελίδα της oneplus και αμέσως σου έρχεται κωδικός που τον χρησιμοποιείς με παραγγελία του 16/512 και πάει στα 949€.

Με το καλό να μας έρθει και νωρίτερα σε όλους μας!

Δεν κατάλαβα τι λες και αν αναφέρεσαι σε μένα.. Το 16/512 παράγγειλα εγώ με το δώρο στα 949

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, kermitlabros said:

Δεν κατάλαβα τι λες και αν αναφέρεσαι σε μένα.. Το 16/512 παράγγειλα εγώ με το δώρο στα 949

Κατάλαβα λάθος, είπες πως έβαλες παραγγελία το 12 και αμέσως το μυαλό μου πήγε στα 12 gb μνήμης (12/256) και ήθελα απλά να σου πω για το κουπόνι που το ρίχνει στα 949 τα 16/512.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Arinos said:

Κατάλαβα λάθος, είπες πως έβαλες παραγγελία το 12 και αμέσως το μυαλό μου πήγε στα 12 gb μνήμης (12/256) και ήθελα απλά να σου πω για το κουπόνι που το ρίχνει στα 949 τα 16/512.

Όλα καλά! 

Link to comment
Share on other sites

χτυπησα και εγω ενα μαυρο. 1/3 λεει παραδοση.

κανενα καλο τζαμι εχει βγει;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...