Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, nikolasn80 said:

SMS επαφές κλήσεις φωτό βίντεο 

Φωτό βίντεο με το καλώδιο και είσαι άρχοντας. Δεύτερη λύση να τις ανεβάσεις Google Photos και να τις κατεβάσεις από εκεί. Μεγαλύτερη ταλαιπωρία.

SMS-κλήσεις θα πρότεινα αυτό:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&hl=en&gl=US

Επαφές σίγουρα θα υπάρχει κάτι αντίστοιχο, αλλά δεν το γνωρίζω. Θα πρότεινα και πάλι να τις συγχρονίσεις με το Google account σου και να τις κατεβάσεις από εκεί. Έχει δυνατότητα export σε αρχείο.

https://contacts.google.com/

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο χρονια ξανα επιστροφη στον βασιλια της φωτογραφιας....Κατοχος iphone κ s24 u το pixel δν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τις ναυαρχιδες!!Την μπαταρια φοβομουν αλλα κανει καλη δουλεια ο google tensor G3!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

On 22/2/2024 at 9:45 ΠΜ, VasilisGP said:

Πότε έδωσες παραγγελία και πότε περιμένεις?

1/2 οι  30 μερες αναμονη ειναι στανταρ, οποτε αρχες μαρτιου, δεν βιαζομαι

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kainotomia said:

1/2 οι  30 μερες αναμονη ειναι στανταρ, οποτε αρχες μαρτιου, δεν βιαζομαι

Ενημέρωσε όταν με το καλό παραλάβεις γιατί έχω παραγγείλει και εγώ απο εκεί και η αλήθεια είναι πως ένα άγχος με όλα αυτά που διαβάζω το έχω!

Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2024 at 1:52 ΜΜ, ernesto1983 said:

Μετα απο χρονια ξανα επιστροφη στον βασιλια της φωτογραφιας....Κατοχος iphone κ s24 u το pixel δν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τις ναυαρχιδες!!Την μπαταρια φοβομουν αλλα κανει καλη δουλεια ο google tensor G3!!

Εντάξει. Από μπαταρία είναι πολύ καλό το 8 Pro, αλλά σίγουρα ζηλεύει τα 15PM και S24U. Όπως φυσικά και σε επεξεργαστική ισχύ. Κατά τ' άλλα η συσκευή είναι μία χαρά και ειδικά φωτογραφικά, είναι ότι καλύτερο στα περισσότερα σενάρια. Αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, patrik said:

Μακάρι να παραλάβετε παιδιά αλλά δύσκολο το βλέπω 

τι εννοεις φιλε μου;δεν θα βρει συσκευες να μας δωσει; θα μας φαει τα χρηματα; εχεις εμπειρια, ειναι αναξιοπιστος;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kainotomia said:

τι εννοεις φιλε μου;δεν θα βρει συσκευες να μας δωσει; θα μας φαει τα χρηματα; εχεις εμπειρια, ειναι αναξιοπιστος;

Κανε μια αναζήτηση στο ινσομνια να δεις τι γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

On 25/2/2024 at 9:21 ΜΜ, patrik said:

Κανε μια αναζήτηση στο ινσομνια να δεις τι γίνεται 

Δύο συσκευές έχω παραλάβει κανονικά. Αργούν αλλά έρχονται. Τώρα αν θες συσκευή να την πάρεις σε μια δυο μέρες, τότε δεν είναι το μαγαζί που θα σε εξυπηρετήσει. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Δύο συσκευές έχω παραλάβει κανονικά. Αργούν αλλά έρχονται. Τώρα αν θες συσκευή να την πάρεις σε μια δυο μέρες, τότε δεν είναι το μαγαζί που θα σε εξυπηρετήσει. 

Οι συσκευές που παρέλαβες τι αξία είχαν; 

Γιατί από αυτά που έχω διαβάσει στα ακριβά κινητα είναι το μπέρδεμα 

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, patrik said:

Οι συσκευές που παρέλαβες τι αξία είχαν; 

Γιατί από αυτά που έχω διαβάσει στα ακριβά κινητα είναι το μπέρδεμα 

Ένα pixel 7 για ένα φίλο και παλαιότερα ενα huawei P30 pro. 

Link to comment
Share on other sites

Update Μαρτίου, ήδη εγκατεστημένο....όλα καλά!

Κάτι μαμακία έγινε με τα carrier settings, γιατί αλλάξανε ( σε κοσμοτέ) σε έκδοση παλιότερης ημερομηνίας...βλέπω πλέον 12-10-2023 , ενώ πριν ήταν 06-12-2023. Wifi calling ακόμα δεν υπάρχει από μαμά....για να δούμε πως θα πάει αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, νέος στο Forum, αρχικά σας στέλνω τους χαιρετισμούς μου.

Παρήγγειλα από Jmtech και εγώ στις 30/1 και σε τηλεφωνική επικοινωνία, μου ανακοινώθηκε ότι πρέπει να κάνω λίγες μέρες ακόμη υπομονή

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kritopst said:

Καλησπέρα, νέος στο Forum, αρχικά σας στέλνω τους χαιρετισμούς μου.

Παρήγγειλα από Jmtech και εγώ στις 30/1 και σε τηλεφωνική επικοινωνία, μου ανακοινώθηκε ότι πρέπει να κάνω λίγες μέρες ακόμη υπομονή

Κανονικά ή τιμολόγιο?

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, VasilisGP said:

Κανένα νέο?

τα νεα δεν ηταν καλα, απο 1/2 και ειπαν θα αργησει ακομα, η αγορα ειναι με τιμολογιο. οπως και να εχει η συσκευη βγαινει σε πολυ χαμηλη τιμη...οποτε η καθυστερηση δικαιολογειται.

2 ώρες πριν, kritopst said:

Καλησπέρα, νέος στο Forum, αρχικά σας στέλνω τους χαιρετισμούς μου.

Παρήγγειλα από Jmtech και εγώ στις 30/1 και σε τηλεφωνική επικοινωνία, μου ανακοινώθηκε ότι πρέπει να κάνω λίγες μέρες ακόμη υπομονή

την ιδια μερα δωσαμε παραγγελια, οταν εχεις νεα ποσταρεις εδω

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι 15-30 μέρες παράδοση είναι μεγάλο διάστημα, δεν δικαιολογούνται !! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kritopst said:

Νομίζω ότι 15-30 μέρες παράδοση είναι μεγάλο διάστημα, δεν δικαιολογούνται !! 

το πιο πιθανον ειναι οτι συγκεντρωνουν αρκετες αγορες μαζι για να κατεβαινει το κοστος,η κανουν προμηθειες και αγορες απο την φθηνοτερη αγορα. το 30 διαφερει....σε ημερολογιακες μερες;εργασιμες;κλπ

εκλεισα εναν μηνα αναμονης σαν εσενα, αν το παρουμε σε 15 μερες θα ειμαστε τυχεροι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εγώ που μίλησα με μία υπάλληλο, μου είπε μπλα μπλα (τα κλασσικά για προμηθευτές κτλ) και να κάνουμε υπομονή νια βδομάδα με δέκα μέρες 

Link to comment
Share on other sites

σου βγάζουν την ψυχή

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 

On 5/3/2024 at 7:51 ΜΜ, kainotomia said:

το πιο πιθανον ειναι οτι συγκεντρωνουν αρκετες αγορες μαζι για να κατεβαινει το κοστος,η κανουν προμηθειες και αγορες απο την φθηνοτερη αγορα. το 30 διαφερει....σε ημερολογιακες μερες;εργασιμες;κλπ

εκλεισα εναν μηνα αναμονης σαν εσενα, αν το παρουμε σε 15 μερες θα ειμαστε τυχεροι

Εμένα μου είπαν 10 μέρες το πολύ 

Screenshot_2024-03-07-11-46-11-00_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2024-03-07-13-34-35-73_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, kritopst said:

Καλημέρα 

Εμένα μου είπαν 10 μέρες το πολύ 

Screenshot_2024-03-07-11-46-11-00_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2024-03-07-13-34-35-73_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

με το καλο να το δεχθεις, προφανως ειμαι ατυχος,η δεν βρισκουν το χρωμα;τι χρωμα παραγγειλες;

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...