Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμμία γνώμη για τις fine woven θήκες της apple?
Έχω πάρει από amazon μια εξαιρετική της Mous και έλεγα να πάρω και μια καφέ της apple.
Λένε τίποτα όλη είναι τόσο χάλια όσο λένε τα reviews?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 ώρες πριν, konandrio said:

Μπήκα από ρυθμίσεις στην εφαρμογή και απενεργοποίησα την επιλογή τοπικό δίκτυο και έφτιαξε, εμένα δεν έμπαινε ούτε τοπικά ούτε απομακρυσμένα.

Δυστυχώς ούτε αυτό δουλεύει!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

On 27/10/2023 at 1:15 ΜΜ, konandrio said:

Μπήκα από ρυθμίσεις στην εφαρμογή και απενεργοποίησα την επιλογή τοπικό δίκτυο και έφτιαξε, εμένα δεν έμπαινε ούτε τοπικά ούτε απομακρυσμένα.

Εμένα παίζει κανονικά με την επιλογή αυτή ενεργοποιημένη. Βέβαια δεν έχω περάσει ακόμη την 17.1. Γι’αυτό λέω ότι ίσως με αναβάθμιση της εφαρμογής (όταν έρθει ) να διορθωθεί. 

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 ώρες πριν, hotcarver1 said:

Καμμία γνώμη για τις fine woven θήκες της apple?
Έχω πάρει από amazon μια εξαιρετική της Mous και έλεγα να πάρω και μια καφέ της apple.
Λένε τίποτα όλη είναι τόσο χάλια όσο λένε τα reviews?

Αν έχεις την ποιότητα της Mous, δεν έχει νόημα να πας στο φετινό χάλι της fine woven.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

απο apple μονο σιλικονης
 

Ότι χειρότερο.
Κυριολεκτικά όσες πήρα ή είδα από γνωστούς ξέφτισαν, ενώ ποτέ δεν είδα σιλικόνης στο 1/5 της τιμής να χαλάνε τόσο εύκολα.
Αντίθετα οι δερμάτινες της απλ ήταν μια χαρά, αν και έχει αρκετά καλές επιλογές στο ίδιο εύρος τιμής ή λίγο ακριβότερες.
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, konandrio said:

Συναγερμός είναι, προσθέτεις ότι κάμερες θες στην εφαρμογή  με πρωτόκολλο rtsp, στην εφαρμογή  δεν ανοίγει καμία κάμερα ενώ με VLC  ανοίγουν  κανονικά.

Χα, μου έκανε τις κάμερες αόρατες.

Μάλλον  είναι μακράν ότι καλύτερο υπάρχει σε συναγερμό.

Είχα περάσει σε ένα κρεοπωλείο πάλια hik Vision !! Ξέρω !!

Edited by Dimitris_w
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίξει  με 2 15ρια pro και η απόκριση  στην οθόνη δεν έχει καμία σχέση με τη δική μου, ελπίζω  να είναι αυτό το μούφα τζάμι που μου έβαλαν στην οθόνη.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμα το 13pm με την σιλικόνης και δεν έχει ξεφλουδισει...

Τυχερός.
Μόνο αυτές που πήρα εγώ (για 8, 11pm, 13pm) βγήκαν off στις γωνίες κάτω στο 3μηνο πάνω κάτω.
Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2023 at 12:33 ΠΜ, arxontas2323 said:

Περίμενα μπας και διορθωθεί με την 17.1 αλλα φαίνεται οτι είναι πρόβλημα της εφαρμογής..  Χρησιμοποιώ την εφαρμογή hik connect για τς κάμερες στην δουλειά ... Στο android δουλεύει τέλεια... Στο αιφον δεν νου δουλεύει η εξωτερική παρακολουθηση μεσω 4g κτλ...οταν ειμαι μεσα στ γραφείο και βλέπω μέσω ip δουλεύει κανονικά... Εχει κανεις άλλος πρόβλημα; 

Μόλις βγήκε αναβάθμιση στη εφαρμογή him connect. Μήπως διορθώνει το πρόβλημα. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, panoszavra said:

Μόλις βγήκε αναβάθμιση στη εφαρμογή him connect. Μήπως διορθώνει το πρόβλημα. 

Δυστυχώς οχι...την ειδα πρωί πρωί και χαρηκααλλα δυστυχώς τίποτα...βεβαιατο καταγραφικο μου δεν είναι καινούριο...το έχουμε μια 10ετια μαξ αλλα και πάλι δεν γίνεται να παίζει στ s23u κ να μην παίζει στο 15 pro max 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Δυστυχώς οχι...την ειδα πρωί πρωί και χαρηκααλλα δυστυχώς τίποτα...βεβαιατο καταγραφικο μου δεν είναι καινούριο...το έχουμε μια 10ετια μαξ αλλα και πάλι δεν γίνεται να παίζει στ s23u κ να μην παίζει στο 15 pro max 

Αν δεν βαριέσαι κάνε απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση την εφαρμογή στήνοντας την από την αρχή. Δεν ξέρω τι άλλο μα προτείνω. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μπές ρυθμίσεις - γενικά - χώρος αποθήκευσης - διαγραφή εφαρμογής - reboot - εγκατάσταση.

Επέτρεψε  δικαιώματα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, panoszavra said:

Αν δεν βαριέσαι κάνε απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση την εφαρμογή στήνοντας την από την αρχή. Δεν ξέρω τι άλλο μα προτείνω. 

 

10 ώρες πριν, konandrio said:

Μπές ρυθμίσεις - γενικά - χώρος αποθήκευσης - διαγραφή εφαρμογής - reboot - εγκατάσταση.

Επέτρεψε  δικαιώματα.

Τα έκανα ξανα....τίποτα δυστυχώς.. Και ούτε σε αλλο αιφον δουλεύει...να πω ότι θέλει επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να έχουμε ενεργό το do not disturb και να έχουμε εξαιρέσεις πχ από κάποιες επαφές να τις αφήνει να με καλούν και να ακούγεται η κλήση;

Link to comment
Share on other sites

Πας στο Focus και προσθέτεις τις επαφές που θέλεις όπως παρακάτω

33c68d7662163478890462f36dc39cb1.jpg
ωραία ευχαριστώ, ξέρεις εάν γίνεται όπως στο android που ΔΕΝ επιτρέπω το viber πχ αλλά επειδή επιτρέπω μια επαφή όταν αυτή η επαφή στείλει κάτι στο viber έρχεται η ειδοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

True caller id κτλ κάνουν δουλειά;;  στο Samsung ειχα το ελληνικό caller id και έκανε καλή δουλεια...έχουμε κάτι παρόμοιο εστω και με sideloading; 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

True caller id κτλ κάνουν δουλειά;;  στο Samsung ειχα το ελληνικό caller id και έκανε καλή δουλεια...έχουμε κάτι παρόμοιο εστω και με sideloading; 
ποιο είναι το ελληνικό caller id που λες για τα samsung;
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:
9 ώρες πριν, arxontas2323 said:
True caller id κτλ κάνουν δουλειά;;  στο Samsung ειχα το ελληνικό caller id και έκανε καλή δουλεια...έχουμε κάτι παρόμοιο εστω και με sideloading; 

ποιο είναι το ελληνικό caller id που λες για τα samsung;

όπως το έγραψα θα στο βγάλει στο google play

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Με jailbreak τι παίζει; Είναι επικίνδυνα με εφαρμογές  τράπεζας; Θα δουλεύει το wallet; Για αναβάθμιση θα πρέπει delete  jailbreak; βλέπω  ότι έχει πολλές επιλογές ποια είναι η ποιο safe; 

Βασικά το μόνο που χρειάζομαι  είναι call recorder.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με jailbreak τι παίζει; Είναι επικίνδυνα με εφαρμογές  τράπεζας; Θα δουλεύει το wallet; Για αναβάθμιση θα πρέπει delete  jailbreak; βλέπω  ότι έχει πολλές επιλογές ποια είναι η ποιο safe; 
Βασικά το μόνο που χρειάζομαι  είναι call recorder.

Δεν παίζει jailbreak.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...