Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κανας τρόπος για να βγαζω ή βάζω δόνηση γρήγορα χωρίς να μπαίνω στις ρυθμίσεις; 

Το έχω συνέχεια στο αθόρυβο το κινητό και κάποιες φορές δεν θέλω την δόνηση...στο Samsung απλα το έβαζες στο αθόρυβο ή στην δονηση απο τον πίνακα ειδοποιήσεων

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

16 minutes ago, arxontas2323 said:

Υπάρχει κανας τρόπος για να βγαζω ή βάζω δόνηση γρήγορα χωρίς να μπαίνω στις ρυθμίσεις; 

Το έχω συνέχεια στο αθόρυβο το κινητό και κάποιες φορές δεν θέλω την δόνηση...στο Samsung απλα το έβαζες στο αθόρυβο ή στην δονηση απο τον πίνακα ειδοποιήσεων

Από ότι είδα όχι, δεν μπορείς να βάλεις συντόμευση.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, koutsis said:

Από ότι είδα όχι, δεν μπορείς να βάλεις συντόμευση.

Πεοαπαθησα και μέσα αποντς συντομεύσεις αλλα τίποτα... στην συγκέντρωση οτινκαινα εβαλα...βαζει τ κινητό χωρίς δόνηση αλλανοταν με παίρνουν τους το βγάζει σαν απασχολημένος και δεν το θέλω

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μόλις με πήραν τηλ από Κωτσόβολο Σαντορίνης αύριο παραλαμβάνω pro max 512 στο μπλε του 

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή iPhone μετά από 7 χρόνια.

Η εμπειρία μετά από 3 μέρες είναι τραγική. Πληκτρολόγιο, ειδοποιήσεις, συρτάρι, volte COSMOTE?, γραμματοσειρές, ελληνική μετάφραση μενού....

Σαν να πήρα Xiaomi πριν 10ετια νιώθω.

Υπομονή μια βδομάδα μπας και με πείσει.

On 18/10/2023 at 12:34 ΠΜ, arxontas2323 said:

Πεοαπαθησα και μέσα αποντς συντομεύσεις αλλα τίποτα... στην συγκέντρωση οτινκαινα εβαλα...βαζει τ κινητό χωρίς δόνηση αλλανοταν με παίρνουν τους το βγάζει σαν απασχολημένος και δεν το θέλω

Από android σε iPhone να φανταστώ και δεν την παλεύεις να γράψεις σωστή λέξη ; 😂😂

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, konandrio said:

Επιστροφή iPhone μετά από 7 χρόνια.

Η εμπειρία μετά από 3 μέρες είναι τραγική. Πληκτρολόγιο, ειδοποιήσεις, συρτάρι, volte COSMOTE?, γραμματοσειρές, ελληνική μετάφραση μενού....

Σαν να πήρα Xiaomi πριν 10ετια νιώθω.

Υπομονή μια βδομάδα μπας και με πείσει.

Από android σε iPhone να φανταστώ και δεν την παλεύεις να γράψεις σωστή λέξη ; 😂😂

Για πληκτρολόγιο https://apps.apple.com/gr/app/microsoft-swiftkey-ai-keyboard/id911813648?l=el

 

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, konandrio said:

Επιστροφή iPhone μετά από 7 χρόνια.

Η εμπειρία μετά από 3 μέρες είναι τραγική. Πληκτρολόγιο, ειδοποιήσεις, συρτάρι, volte COSMOTE?, γραμματοσειρές, ελληνική μετάφραση μενού....

Σαν να πήρα Xiaomi πριν 10ετια νιώθω.

Υπομονή μια βδομάδα μπας και με πείσει.

Από android σε iPhone να φανταστώ και δεν την παλεύεις να γράψεις σωστή λέξη ; 😂😂

Από αυτά που είπες μόνο με το πληκτρολόγιο συμφωνώ που το Apple δεν είναι βολικό. Βελε το SwiftKey. Με τα υπόλοιπα που γράφεις τι θέμα έχεις ακριβώς; 🤔 

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, konandrio said:

Επιστροφή iPhone μετά από 7 χρόνια.

Η εμπειρία μετά από 3 μέρες είναι τραγική. Πληκτρολόγιο, ειδοποιήσεις, συρτάρι, volte COSMOTE?, γραμματοσειρές, ελληνική μετάφραση μενού....

Σαν να πήρα Xiaomi πριν 10ετια νιώθω.

Υπομονή μια βδομάδα μπας και με πείσει.

Από android σε iPhone να φανταστώ και δεν την παλεύεις να γράψεις σωστή λέξη ; 😂😂

Μια εβδομάδα δεν θα αλλάξει κάτι σε αυτό που νιώθεις. Αν θες να μείνεις θα πρέπει να ‘’ υπομείνεις’’ όλα όσα σε ενοχλούν για αρκετό καιρό. Με το καιρό απλά θα δεχτείς ότι έτσι είναι. Θα το χωνέψεις και θα προχωρήσεις. Επίσης εάν αντέξεις την πρώτη περίοδο θα αρχίσεις να εκτιμάς και τα προτερήματα που έχει σε σχέση με το Android.  Γιατί έχει και προτερήματα. 
 Σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όπου πριν από 1,5 χρόνο ειπα να δοκιμάσω πρώτη φορά iPhone και αφού πέρασα το ‘’μαρτύριο’’ του πρώτου καιρό , τελικά παρέμεινα. Βοήθησε βέβαια το ότι πήρα και MacBook. Ήταν ο βασικός λόγος που έμεινα στην Apple. Αλλιώς νομίζω ότι θα είχα γυρίσει σε Android. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, konandrio said:

Επιστροφή iPhone μετά από 7 χρόνια.

Η εμπειρία μετά από 3 μέρες είναι τραγική. Πληκτρολόγιο, ειδοποιήσεις, συρτάρι, volte COSMOTE?, γραμματοσειρές, ελληνική μετάφραση μενού....

Σαν να πήρα Xiaomi πριν 10ετια νιώθω.

Υπομονή μια βδομάδα μπας και με πείσει.

Από android σε iPhone να φανταστώ και δεν την παλεύεις να γράψεις σωστή λέξη ; 😂😂

Αχαχα ήμουν λίγο πριν τον ύπνο νομίζω!! κοίτα...απο s23u σε 15 pro max...2 εβδομάδες μετά και το εχω κρατήσει και το χρησιμοποιώ σαν πρώτο καινπλεον δεν παίρνω μαζι μου το s23u...εχω βρει σχεδόν ολα οσα εκανα με s23u και έκανα πολλά με το s23u...αν μπορώ να σε βοηθήσω στην διάθεση σου..
Πληκτρολόγιο εχω το gboard.. προσπάθησα να βαλω το Swiftkey αλλα δεν μου το ενεργοποιούσε

 

Edit:το εγκατέστησα το SwiftKey και όντως είναι καλύτερο από gboard..και μόνο  ότι έχει αριθμητική σειρά είναι πολύ σημαντικό 

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

MacBook Pro έχω πολλά χρόνια με βαριά χρήση όπως και iPad που δεν το δουλεύω ιδιαίτερα. Τρώω πολλά άκυρα με τους διακόπτες, με το ξεκλείδωμα και με τις ειδοποιήσεις, οκ αυτά είναι θέμα συνήθειας. Κάποιος να τους πει ότι το κόμμα είναι βασικό σημείο στίξης και χρειάζεται άμεσα, έχω βάλει gboard αλλά και πάλι δεν είναι το ίδιο με android, επίσης για αλλαγή γλώσσας έχει κουμπί με γρανάζι, εκεί και αν τρώω άκυρα, δοκίμασα και swift δεν μου κάνει.

Με γραμματοσειρές έχω θέμα ενώ έχω μεγαλώσει και έχω επιλέξει και αυτό το ζουμ, πάλι δεν, θα ανεβάσω φωτό. Με το δίκτυο κάτι δεν μου πάει καλα, ώρες ώρες φαίνεται να έχει κακό δίκτυο η συσκευή. Volte COSMOTE φαντάζομαι δεν το υποστηρίζει η συσκευή; Πρώτη εντύπωση είναι ότι έχει φάει πολύ σκόνη το iPhone από android ναυαρχίδες, για 1500 να φάω τέτοια ήττα δεν το περίμενα, θα του δώσω χρόνο να δούμε.

 

IMG_3075.png

IMG_3074.png

IMG_3072.png

IMG_3071.png

IMG_3070.jpeg

IMG_3069.png

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, konandrio said:

MacBook Pro έχω πολλά χρόνια με βαριά χρήση όπως και iPad που δεν το δουλεύω ιδιαίτερα. Τρώω πολλά άκυρα με τους διακόπτες, με το ξεκλείδωμα και με τις ειδοποιήσεις, οκ αυτά είναι θέμα συνήθειας. Κάποιος να τους πει ότι το κόμμα είναι βασικό σημείο στίξης και χρειάζεται άμεσα, έχω βάλει gboard αλλά και πάλι δεν είναι το ίδιο με android, επίσης για αλλαγή γλώσσας έχει κουμπί με γρανάζι, εκεί και αν τρώω άκυρα, δοκίμασα και swift δεν μου κάνει.

Με γραμματοσειρές έχω θέμα ενώ έχω μεγαλώσει και έχω επιλέξει και αυτό το ζουμ, πάλι δεν, θα ανεβάσω φωτό. Με το δίκτυο κάτι δεν μου πάει καλα, ώρες ώρες φαίνεται να έχει κακό δίκτυο η συσκευή. Volte COSMOTE φαντάζομαι δεν το υποστηρίζει η συσκευή; Πρώτη εντύπωση είναι ότι έχει φάει πολύ σκόνη το iPhone από android ναυαρχίδες, για 1500 να φάω τέτοια ήττα δεν το περίμενα, θα του δώσω χρόνο να δούμε.

 

IMG_3075.png

IMG_3074.png

IMG_3072.png

IMG_3071.png

IMG_3070.jpeg

IMG_3069.png

Η φωτογραφίες που έβαλες τι ακριβώς είναι;  επίσης εννοείται ότι υποστηρίζει volte! Δεν υπάρχει καν επιλογή, γίνεται αυτόματα με την ενεργοποίηση του wifi calling. Γενικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι θέματα έχεις και λες ότι τρώει τη σκόνη των Android (καλά εδώ γελάμε 😅) και ότι έχεις φάει άκυρο. Λες κάτι για διακόπτες και ξεκλείδωμα και ειδοποιήσεις αλλά δεν βγάζεις νόημα...

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, koutsis said:

Η φωτογραφίες που έβαλες τι ακριβώς είναι;  επίσης εννοείται ότι υποστηρίζει volte! Δεν υπάρχει καν επιλογή, γίνεται αυτόματα. Γενικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι θέματα έχεις και λες ότι τρώει τη σκόνη των Android (καλά εδώ γελάμε 😅) και ότι έχεις φάει άκυρο. Λες κάτι για διακόπτες και ξεκλείδωμα και ειδοποιήσεις αλλά δεν βγάζεις νόημα...

Ότι αλλάζω μέγεθος γραμματοσειράς και δεν αλλάζει σε όλο το τηλ, θα γίνει το μενού τεράστιο αλλά browser chat εφαρμογές κτλπ τα γράμματα θα μείνουν ψυρρες και έχω και κάποια ηλικία, τώρα δοκίμασα με φίλο που έχει το 15 pro χωρίς max και σε αυτόν είναι οκ.

 

Άμα κάνω ζουμ σε browser ok αλλά το scroll πάνω κάτω δεξιά αριστερά είναι κακο. Είναι πολλά που με ενοχλούν, φυσικά το εννοώ ότι τρώει σκόνη από ναυαρχίδες android, ήξερα ότι θα χαλαστώ στην αρχή αλλά όχι αυτό το πράμα. Νιώθω σαν να έχω τηλ γεμάτο bug. Το θετικό είναι ότι τέτοια αυτονομία είχα να δω από p30 pro. ( Πάρε και τέλειες γιατί που να ψάχνεις το κόμμα ) 

Volte δεν μου δουλεύει, δεν υπάρχει καν σαν επιλογή στο μενού, WiFi call , 5G είναι οκ. 

Τεσπά, όπως είπα θα του δώσω χρόνο, δεν ξέρω αν έφαγε κανένα κοκομπλοκο που έκανα μεταφορά από pixel.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dimitris_w said:

Το gboard έχει και φωνητική πληκτρολόγηση ;; Γιατί στο μαμά πληκτρολόγιο με έχει βολέψει !!

Έχει αλλά είναι προβληματική, πετάει ένα τεράστιο παράθυρο, θα γράψει αυτό που θα του πεις αλλά το παράθυρο δεν φεύγει, γενικά όλο χαζά πράματα ανακαλύπτω, μπορείς να έχεις το μαμά μικρόφωνο κάτω από το πληκτρολόγιο.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, konandrio said:

Ότι αλλάζω μέγεθος γραμματοσειράς και δεν αλλάζει σε όλο το τηλ, θα γίνει το μενού τεράστιο αλλά browser chat εφαρμογές κτλπ τα γράμματα θα μείνουν ψυρρες και έχω και κάποια ηλικία, τώρα δοκίμασα με φίλο που έχει το 15 pro χωρίς max και σε αυτόν είναι οκ.

 

Άμα κάνω ζουμ σε browser ok αλλά το scroll πάνω κάτω δεξιά αριστερά είναι κακο. Είναι πολλά που με ενοχλούν, φυσικά το εννοώ ότι τρώει σκόνη από ναυαρχίδες android, ήξερα ότι θα χαλαστώ στην αρχή αλλά όχι αυτό το πράμα. Νιώθω σαν να έχω τηλ γεμάτο bug. Το θετικό είναι ότι τέτοια αυτονομία είχα να δω από p30 pro. ( Πάρε και τέλειες γιατί που να ψάχνεις το κόμμα ) 

Volte δεν μου δουλεύει, δεν υπάρχει καν σαν επιλογή στο μενού, WiFi call , 5G είναι οκ. 

Τεσπά, όπως είπα θα του δώσω χρόνο, δεν ξέρω αν έφαγε κανένα κοκομπλοκο που έκανα μεταφορά από pixel.

Κάνε μια επαναφορά και στησε το από την αρχή. Δεν ξέρω τι έχεις κάνει αλλά αυτά που περιγράφεις δεν είναι φυσιολογικά...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, koutsis said:

Κάνε μια επαναφορά και στησε το από την αρχή. Δεν ξέρω τι έχεις κάνει αλλά αυτά που περιγράφεις δεν είναι φυσιολογικά...

Δεν είναι τόσο απλό φτου και από την αρχή αλλά θα το κάνω. 

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, konandrio said:

Ότι αλλάζω μέγεθος γραμματοσειράς και δεν αλλάζει σε όλο το τηλ, θα γίνει το μενού τεράστιο αλλά browser chat εφαρμογές κτλπ τα γράμματα θα μείνουν ψυρρες και έχω και κάποια ηλικία, τώρα δοκίμασα με φίλο που έχει το 15 pro χωρίς max και σε αυτόν είναι οκ.

 

Άμα κάνω ζουμ σε browser ok αλλά το scroll πάνω κάτω δεξιά αριστερά είναι κακο. Είναι πολλά που με ενοχλούν, φυσικά το εννοώ ότι τρώει σκόνη από ναυαρχίδες android, ήξερα ότι θα χαλαστώ στην αρχή αλλά όχι αυτό το πράμα. Νιώθω σαν να έχω τηλ γεμάτο bug. Το θετικό είναι ότι τέτοια αυτονομία είχα να δω από p30 pro. ( Πάρε και τέλειες γιατί που να ψάχνεις το κόμμα ) 

Volte δεν μου δουλεύει, δεν υπάρχει καν σαν επιλογή στο μενού, WiFi call , 5G είναι οκ. 

Τεσπά, όπως είπα θα του δώσω χρόνο, δεν ξέρω αν έφαγε κανένα κοκομπλοκο που έκανα μεταφορά από pixel.

Στο αρχικό setup εμφανίζεται σε ένα σημείο αυτή η επιλογή για το μέγεθος … δεν ξέρω αν βοήθησα ?

IMG_0274.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Για γραμματοσειρές έχει και στην προσβασιμότητα επιλογές ακόμα και για ρύθμιση ανά εφαρμογή, ούτε από κει ακούει.
Volte μου έφτιαξε με sms disable-enable.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, konandrio said:

Ότι αλλάζω μέγεθος γραμματοσειράς και δεν αλλάζει σε όλο το τηλ, θα γίνει το μενού τεράστιο αλλά browser chat εφαρμογές κτλπ τα γράμματα θα μείνουν ψυρρες και έχω και κάποια ηλικία, τώρα δοκίμασα με φίλο που έχει το 15 pro χωρίς max και σε αυτόν είναι οκ.

 

Άμα κάνω ζουμ σε browser ok αλλά το scroll πάνω κάτω δεξιά αριστερά είναι κακο. Είναι πολλά που με ενοχλούν, φυσικά το εννοώ ότι τρώει σκόνη από ναυαρχίδες android, ήξερα ότι θα χαλαστώ στην αρχή αλλά όχι αυτό το πράμα. Νιώθω σαν να έχω τηλ γεμάτο bug. Το θετικό είναι ότι τέτοια αυτονομία είχα να δω από p30 pro. ( Πάρε και τέλειες γιατί που να ψάχνεις το κόμμα ) 

Volte δεν μου δουλεύει, δεν υπάρχει καν σαν επιλογή στο μενού, WiFi call , 5G είναι οκ. 

Τεσπά, όπως είπα θα του δώσω χρόνο, δεν ξέρω αν έφαγε κανένα κοκομπλοκο που έκανα μεταφορά από pixel.

Έχω την εντύπωση ότι το Volte ενεργοποιείται ταυτόχρονα με την ενεργοποίηση του Wifi calling. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, panoszavra said:

Έχω την εντύπωση ότι το Volte ενεργοποιείται ταυτόχρονα με την ενεργοποίηση του Wifi calling. 

Ναι είναι ίδια επιλογή 

Αν ενεργοποιήσεις το ένα πάει πακέτο μαζί με το άλλο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, konandrio said:

Για γραμματοσειρές έχει και στην προσβασιμότητα επιλογές ακόμα και για ρύθμιση ανά εφαρμογή, ούτε από κει ακούει.
Volte μου έφτιαξε με sms disable-enable.

Νομίζω ότι έχεις πολλά προβλήματα λόγω pixel...εγώ που ήρθα από s23u δεν είχα τέτοια προβλήματα 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, arxontas2323 said:

Νομίζω ότι έχεις πολλά προβλήματα λόγω pixel...εγώ που ήρθα από s23u δεν είχα τέτοια προβλήματα 

Αυτό είπα κι εγώ. Πρέπει να κάνει επαναφορα απο την αρχή. Δεν ξέρω τι έγινε με τη μεταφορά απο pixel αλλά πήρε ο ανθρωπος iphone και θα νομίζει ότι όλα έχουν τα δικά του προβλήματα.

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δοκίμαζα με iphone 14 pro max φίλου, το πρόβλημα με της γραμματοσειρές είναι και σε αυτόν, δηλ σε browser κάνει συνέχεια ζουμ για να μπορεί να διαβάσει.

Edited by konandrio

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konandrio said:

Τώρα δοκίμαζα με iphone 14 pro max φίλου, το πρόβλημα με της γραμματοσειρές είναι και σε αυτόν, δηλ σε browser κάνει συνέχεια ζουμ για να μπορεί να διαβάσει.

Κοίτα γραμματοσειρά δεν έχω αλλάξει αλλά για τα υπόλοιπα και σίγουρα για το volte φταίει  το πιξελ...το πιξελ εξάλλου δεν ανήκει στις υποστηριζομενες συσκευές λόγω  μη διαθεσιμότητας στην Ελλάδα 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, arxontas2323 said:

Κοίτα γραμματοσειρά δεν έχω αλλάξει αλλά για τα υπόλοιπα και σίγουρα για το volte φταίει  το πιξελ...το πιξελ εξάλλου δεν ανήκει στις υποστηριζομενες συσκευές λόγω  μη διαθεσιμότητας στην Ελλάδα 

Ενεργοποίηση είχε γίνει σε συμβατή συσκευή και το pixel λειτουργούσε κανονικά με root, μάλλον δεν θα έλαβε σωστά τις ρυθμίσεις στο ios, αφού έφτιαξε όλα καλα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...