Jump to content

Μετά από πολύ καιρό..... έχουμε νέο meeting στην Θεσσ/νίκη! [18.06.23]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

BANNERS.jpg

Σας λείψαμε πολύ, μας λείψατε και εσείς όσο δεν φαντάζεστε, οπότε λέμε να κάνουμε κάτι γι’ αυτό….. πως θα σας φαινόταν  η ιδέα να μαζευτούμε όλο το παρεάκι όπως παλιά; Να γεμίσουμε ένα μαγαζί και να μιλάμε με τις ώρες για την τεχνολογία και το μέλλον με τις τόσες εξελίξεις που περιμένουμε; Φυσικά θα έχουμε και κάποιες εκπλήξεις, όπως διαγωνισμούς, παρουσιάσεις υπηρεσιών, κ.ά. Αυτή την φορά να είστε σίγουροι πως θα σας ανταμείψουμε για την όλη αναμονή και με το παραπάνω!


Ναι όσο και να μην το πιστεύετε ήρθε η ώρα να τα πούμε ξανά από κοντά στην όμορφη πόλη μας, την Θεσσαλονίκη, οπότε φροντίστε να είστε διαθέσιμοι κύριοι/ες γιατί το πρωί της Κυριακής 18 Ιουνίου 2023, γιατί είναι η μέρα που δίνουμε το νέο μας ραντεβού για ένα απολαυστικό καφεδάκι by myphone.gr!

Τι να φέρετε μαζί σας; Μα φυσικά την καλή σας διάθεση, τις εμπειρίες σας από τα τελευταία προϊόντα που έχετε αγοράσει και εκεί θα είμαστε για τα αναλύσουμε όλα! Φυσικά φορτίστε κινητά, tablets, gadgets και ελάτε να τα τεστάρουμε μαζί!

Λοιπόν να σας δώσω λίγες επιπρόσθετες πληροφορίες...

Θα κληρωθούν διάφορες συσκευές,

Θα έχουμε demo συσκευή για δοκιμή από κοντά.

Θα έχουμε την ευκαιρία να γνωρίσουμε τους ανθρώπους που έφεραν στην Ελλάδα πρώτοι την live shopping εμπειρία, μα φυσικά αναφερόμαστε στους δημιουργούς του www.find.gr

GREGRERE.jpg

Το κατάστημα που θα μας φιλοξενήσει είναι:

Κολοκοτρώνη 18-20, Σταυρούπολη

Μεγάλος χώρος/Καθόμαστε έξω στην δροσιά/Υπάρχει ΔΩΡΕΑΝ parking

Ημέρα/Ώρα: Κυριακή 18/06 στις 16:00μμ

[ΛΊΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΏΝ]:

p_k

Arxontas71

vaggelis_grg

spiros2021

KillerElite

gaster

thabull

ran_tan_plan

SOMETHINGOOD26 (+1 άτομο)

Nos1453

alex2310

AlexMarshal

xavale

fotisbasm_

optostyle

voltaire (+1)

vivalaflam (+1)

Find.gr (+2)

SOMETHINGOOD26 (+1)

alfa

powerser

makis_thess

vexciter

delmoras

egoeimai

giannis_papa

aopvet

eagleb

Klaz70

jimmis11

Sofos_5

Nikolas14

Lopbox

billakosss

colossus_r

nikosxeng3

Homer_GR

Darkmaster9077

Psylos_

esertas

valedinos1

dante20gr

plankton69

Giorgaras100

b744pilots

evris2013

Sensei Timos

TeoKarafou

espressialist (+2)

johnbletsos

GUZGUN

Nagata

(η λίστα ανανεώνεται συνεχώς μόλις δηλώσετε το παρών σας )

 

*Καλεσμένοι είναι όλοι οι φίλοι και φανατικοί αναγνώστες της σελίδας κάθε ηλικίας και φυσικά θα χαρούμε να σας δούμε όλους, άλλωστε μας λείψανε τα χαμόγελα και οι κουβέντες που είχαμε! Α και μην το σκεφτείτε ιδιαίτερα οι νεότεροι που δεν είχατε εμπειρία από τις συναντήσεις μας παλαιότερα, ελάτε να γνωριστούμε και να περάσουμε καλά, γιατί λίγο το covid-19, λίγα τα καθημερινά μας προβλήματα, μας κούρασαν, ας βρούμε μια στιγμή για να ξεχαστούμε απ΄ όλα!
ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: www.myphone.gr,www.digitallife.gr, Smart Press A.E., www.find.gr

back to the Article

 

Edited by Nagata

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρών! 😃

Μιχάλη @mixtri βγάλε εισιτήρια από τώρα!

Στο τελευταίο meeting ήσουν σε ζωντανή σύνδεση αν θυμάσαι! 😂

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nagata said:
BANNERS.jpg

Σας λείψαμε πολύ, μας λείψατε και εσείς όσο δεν φαντάζεστε, οπότε λέμε να κάνουμε κάτι γι’ αυτό….. πως θα σας φαινόταν  η ιδέα να μαζευτούμε όλο το παρεάκι όπως παλιά; Να γεμίσουμε ένα μαγαζί και να μιλάμε με τις ώρες για την τεχνολογία και το μέλλον με τις τόσες εξελίξεις που περιμένουμε; Φυσικά θα έχουμε και κάποιες εκπλήξεις, όπως διαγωνισμούς, παρουσιάσεις υπηρεσιών, κ.ά. Αυτή την φορά να είστε σίγουροι πως θα σας ανταμείψουμε για την όλη αναμονή και με το παραπάνω!


Ναι όσο και να μην το πιστεύετε ήρθε η ώρα να τα πούμε ξανά από κοντά στην όμορφη πόλη μας, την Θεσσαλονίκη, οπότε φροντίστε να είστε διαθέσιμοι κύριοι/ες γιατί το πρωί της Κυριακής 18 Ιουνίου 2023, γιατί είναι η μέρα που δίνουμε το νέο μας ραντεβού για ένα απολαυστικό καφεδάκι by myphone.gr!

Τι να φέρετε μαζί σας; Μα φυσικά την καλή σας διάθεση, τις εμπειρίες σας από τα τελευταία προϊόντα που έχετε αγοράσει και εκεί θα είμαστε για τα αναλύσουμε όλα! Φυσικά φορτίστε κινητά, tablets, gadgets και ελάτε να τα τεστάρουμε μαζί!

GREGRERE.jpg

Το κατάστημα που θα μας φιλοξενήσει είναι:

Κολοκοτρώνη 18-20, Σταυρούπολη

Μεγάλος χώρος/Καθόμαστε έξω στην δροσιά/Υπάρχει ΔΩΡΕΑΝ parking

Ημέρα/Ώρα: Κυριακή 18/06 στις 16:00μμ

 

*Καλεσμένοι είναι όλοι οι φίλοι και φανατικοί αναγνώστες της σελίδας κάθε ηλικίας και φυσικά θα χαρούμε να σας δούμε όλους, άλλωστε μας λείψανε τα χαμόγελα και οι κουβέντες που είχαμε! Α και μην το σκεφτείτε ιδιαίτερα οι νεότεροι που δεν είχατε εμπειρία από τις συναντήσεις μας παλαιότερα, ελάτε να γνωριστούμε και να περάσουμε καλά, γιατί λίγο το covid-19, λίγα τα καθημερινά μας προβλήματα, μας κούρασαν, ας βρούμε μια στιγμή για να ξεχαστούμε απ΄ όλα!
ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: www.myphone.gr,www.digitallife.gr, Smart Press A.E.

back to the Article

Τι θα φέρετε μαζί σας;

Τα πιεσόμετρα, τα ηρεμηστικά και τα παρελκόμενα!

Κρίμα να μη μπορώ να έρθω... Καλά να περάσετε!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρών και από εμένα. 

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειπα μας ξεχασαν :) 2 ατομα με εμενα.

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια...είμαι μέσα και κοντά στην γειτονιά μου....άψογα .....

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Άψογα....θα είμαι παρόν.... ,❤️❤️❤️🥳🥳

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, θα είμαι παρών! Μετά από αρκετά χρόνια επιβάλλεται μια συνάντηση!!

Edited by xavale
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Nagata...χρονια και ζαμανια..θα προσπαθησω να ειμαι εκει!!!

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκεί 

Πιθανόν να φέρω και ένα φίλο με το ίδιο κουσούρι 🙂

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το Bad Habit πάλι; Εγώ από το Google maps 360⁰ βλέπω μόνο τον Βασιλόπουλο!!!😉😂 

Πολύ μακριά από μένα. Την περίοδο εκείνη θα βρίσκομαι και στη Περαία. Δεν ξέρω αν θα έρθω. Θα προσπαθήσω πάντως. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ! Τελευταία φορά σας ειδα το 14 και την επόμενη τον 12/15 (αν θυμαμαι καλα) στη Καμάρα! Έχω και τις φωτό ακόμα! Δηλώνω κι εγώ συμμετοχή, και μπορεί να φέρω τον αδερφό μου μαζί οπότε +1 για τον @Cobe

 🤣

Edited by vivalaflam

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evris2013 said:

Ποιό είναι το Bad Habit πάλι; Εγώ από το Google maps 360⁰ βλέπω μόνο τον Βασιλόπουλο!!!😉😂 

Πολύ μακριά από μένα. Την περίοδο εκείνη θα βρίσκομαι και στη Περαία. Δεν ξέρω αν θα έρθω. Θα προσπαθήσω πάντως. 

που ηταν ο πρωην ερωτικος απεναντι απο μονη λαζαριστων???? εκει!!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fotisbasm_ said:

που ηταν ο πρωην ερωτικος απεναντι απο μονη λαζαριστων???? εκει!!

Κάπου χωμένο πίσω από τον Βασιλόπουλο δείχνει στον χάρτη. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ.... εκτός απροόπτου!

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χαθήκαμε δυο ατομα.

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...