Jump to content

Poco F5 / F5 pro


fufutos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

38 minutes ago, andreaspana said:

Καλα και εσυ. Φορτιζεις με τον 67αρι που δινει μεσα στο πακετο ? την στελνει στο διαολο την μπαταρια!

 

Ναι το ξερω γιαυτο και φορτιζω με 33w παει αρκετα καλυτερα.Τελικα οι 67αρηδες ειναι για πολυ βιαστικες καταστασεις δεν ειναι για καθημερινη φορτιση.

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 458
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 minute ago, s_nova said:

Ναι το ξερω γιαυτο και φορτιζω με 33w παει αρκετα καλυτερα.Τελικα οι 67αρηδες ειναι για πολυ βιαστικες καταστασεις δεν ειναι για καθημερινη φορτιση.

Εγώ φορτίζω με τον 67άρη και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Τις συσκευές μας πρέπει να τις χαιρόμαστε στο έπακρο και όχι να τις υπηρετούμε, αλλά να μας υπηρετούν αυτές, αυτή είναι η άποψή μου.

Εξάλλου το έχουν μελετήσει το πράγμα, δεν θα βάζανε φορτιστή που θα κατέστρεφε την μπαταρία.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Εγώ φορτίζω με τον 67άρη και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Τις συσκευές μας πρέπει να τις χαιρόμαστε στο έπακρο και όχι να τις υπηρετούμε, αλλά να μας υπηρετούν αυτές, αυτή είναι η άποψή μου.

Εξάλλου το έχουν μελετήσει το πράγμα, δεν θα βάζανε φορτιστή που θα κατέστρεφε την μπαταρία.

 

Συμφωνω απλα θελω να εχω μεγαλυτερο σοτ με μια φορτιση με τον 33αρη δεν χρειαζεται να το ξαναφορτισω μεσα στη μερα παει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, s_nova said:

Ναι το ξερω γιαυτο και φορτιζω με 33w παει αρκετα καλυτερα.Τελικα οι 67αρηδες ειναι για πολυ βιαστικες καταστασεις δεν ειναι για καθημερινη φορτιση.

Και εγώ φορτίζω πάντα  με τον 67άρη και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Και το f4  με τον 120αρη και δεν έχω επίσης  κανένα απολύτως πρόβλημα

Οι κατασκευαστές  εξάλλου κάνουν μελέτη  πριν και δεν θα βάζανε ποτέ φορτιστή που θα κατέστρεφε την μπαταρία.! ! !

Edited by stavai
Link to comment
Share on other sites

On 28/8/2024 at 6:55 ΜΜ, andreaspana said:

ναι το ειδαμε για ποιον λογο γινονται οι αναβαθμισεις. Το 1982 αγορασα spectrum. Απο τοτε μεχρι σημερα, δεν εχω πετυχει αναβαθμιση που να λυνει προβλημα. Απλα με καθε αναβαθμιση πλησιαζεις προς το πέταγμα της συσκευής!

 

Σιγά μην πήρες σπέκτρουμ 48κ το 1982 στην Ελλάδα...μόνο zx81 υπήρχαν τότε στην Ελλάδα και αυτά λιγοστά για τους μερακλήδες στην Στουρνάρα...τα πρώτα "γομολαστίχια" ήρθαν στην Ελλάδα το 1983 και εγώ το πήρα στα τέλη του ίδιου χρόνου...μάλιστα το έχω αναβαθμίσει με divide εδώ και πολλά χρόνια και το χρησιμοποιώ ακόμα ως ρετροχρήστης! Έχω +3 και γουστάρω... 😉 (Αυτό επειδή έπεσα σε μύστη... )

--------------- 

Στο θέμα μας και πέραν πλάκας εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα με το απλό f5 που έφτασε αισίως σε 1.0.10 και security patch Αυγούστου 2024! Εξαιρώ το auto focus της καμερας που είναι χειρότερο από το πρωτο f1 αλλά έχω συμβιβαστεί εξαρχής με την μετριότητα όλου του brand POCO στον τομέα !

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, spyros_s said:

Σιγά μην πήρες σπέκτρουμ 48κ το 1982 στην Ελλάδα...μόνο zx81 υπήρχαν τότε στην Ελλάδα και αυτά λιγοστά για τους μερακλήδες στην Στουρνάρα...τα πρώτα "γομολαστίχια" ήρθαν στην Ελλάδα το 1983 και εγώ το πήρα στα τέλη του ίδιου χρόνου...μάλιστα το έχω αναβαθμίσει με divide εδώ και πολλά χρόνια και το χρησιμοποιώ ακόμα ως ρετροχρήστης! Έχω +3 και γουστάρω... 😉 (Αυτό επειδή έπεσα σε μύστη... )

--------------- 

Στο θέμα μας και πέραν πλάκας εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα με το απλό f5 που έφτασε αισίως σε 1.0.10 και security patch Αυγούστου 2024! Εξαιρώ το auto focus της καμερας που είναι χειρότερο από το πρωτο f1 αλλά έχω συμβιβαστεί εξαρχής με την μετριότητα όλου του brand POCO στον τομέα !

μερακλης της στουρναρα ημουν. Ολους τους ηξερα, σε ολους δουλεψα εκ των υστερων στο γυμνασιο και λυκειο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το 1982 όμως το αγορασες...αρχές 83 και μετά! Η Στουρνάρα ουσιαστικά έγινε αυτό που θυμόμαστε τότε μετά το 1984! Άσε να μην τα θυμόμαστε διότι ημασταν παιδια και γεράσαμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα έχει λίγες μέρες δεν συγχρονίζει το cloud το διάβασα και σε site εξωτερικού, έχετε ίδιο θέμα? 

Screenshot_2024-09-17-16-34-39-091_com.miui.notes.jpg

Screenshot_2024-09-17-16-34-34-522_com.miui.notes.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, KIRIS said:

Καλησπέρα έχει λίγες μέρες δεν συγχρονίζει το cloud το διάβασα και σε site εξωτερικού, έχετε ίδιο θέμα? 

Screenshot_2024-09-17-16-34-39-091_com.miui.notes.jpg

Screenshot_2024-09-17-16-34-34-522_com.miui.notes.jpg

Εμένα συγχρονίζει κανονικά εκτός από τα μηνύματα, επαφές κλπ όμως κανονικά ακόμα και πριν λίγο που το δοκίμασα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...