Jump to content

Περιστατικά Γενεθλίων


Zer0cooL24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον AGNOSTOS

 

Zero, εγω λεω να κανετε ενα κοινο παρτυ εσυ και ο Ασταρ.......Εκει να δεις τι θα γινει!!!! :p :p :p

Mήπως η Δεύτερη Παρουσία.....; :whistle: :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ειμαι κατενθουσιασμενη πριν δυο μερες ειχα τα γενεθλια μου και οι φιλοι μου μου επεφυλαξαν μια υπεροχη εκπληξη....ενα απιστευτο παρτι γενεθλιων!!!

Επηρρεασμενη απο αυτο θα ηθελα να γυρισουμε πισω το χρονο και να θυμηθουμε ποια γενεθλια μας εχουν μεινει χαραγμενα στη μνημη και δε θα τα ξεχασουμε ποτε!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Aξέχαστα γεννέθλια...

Σαφώς...

Τρίτη δημοτικού...

Καλέσα τα περισσότερα παιδιά της τάξης μου.

Ήρθε μόνο ένα...

Πραγματικά αξέχαστα.. Με σημάδεψαν.

Δεν ξανακανα πάρτυ από τότε. Ούτε γιόρτασα τα γενέθλια μου ξανά, παρα μόνο με κανα 2-3 φίλους που με σερναν με δική τους πρωτοβουλία.

 

ΥΓ: Να μεταφερθεί στο ChatNFun :!:

Link to comment
Share on other sites

οταν ημουν μικρος..περιμενα πως και πως να ερθουν τα γενεθλια μου! επειδη ειναι και μετα την πρωτοχρονια.. ολο γιορτες και χαρα!

ημουν απογευματινος στο σχολειο τοτε...και ολο το πρωι μεχρι και το μεσιμερι δεν μου ειχε πει κανενας χρονια πολλα ουτε η ιδια μου η μανα!!

πηγα στο σχολειο...αφου το ειχα πει σε μερικα παιδια..μου ευχηθηκαν και μετα πηγα στο σπιτι...ολο σκοταδι μεσα...και φοβηθηκα σαν μικρος που ημουν..και αναβουν τα κερακια.....

και μετα χρονια πολλα μαμα-μπαμπας παππουδες,δωρα και τετοια...εγω.... λα λα λα!!μες την χαρα!! :yahoo: :yahoo:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει ένα πάρτυ στη δευτέρα γυμνασίου. Βασικά το όλο πάρτυ είχε γίνει για να έρθει και ένα παιδί που μου άρεσε :rolleyes: Μόλις ήρθε τρελάθηκα από τη χαρά μου! Κάθε φορά που μέναμε λίγο οι δυο μας τσουπ όλο και κάποιος ερχόταν. Να τους :kill: :kill: μου ερχόταν! Ενώ περνούσα τέλεια όλο νεύρα ήμουν! Δυστυχώς το πάρτυ τέλειωσε χωρίς να μας αφήσουν καθόλου μόνους. :(

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα γεννέθλια;

Χμμμμμμ!!!

Τα ακριβώς προηγούμενα (στα 22 μου).

Δεν τα θυμήθηκε κανείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Aξέχαστα γεννέθλια...

Σαφώς...

Τρίτη δημοτικού...

Καλέσα τα περισσότερα παιδιά της τάξης μου.

Ήρθε μόνο ένα...

Πραγματικά αξέχαστα.. Με σημάδεψαν.

Δεν ξανακανα πάρτυ από τότε. Ούτε γιόρτασα τα γενέθλια μου ξανά, παρα μόνο με κανα 2-3 φίλους που με σερναν με δική τους πρωτοβουλία.

 

ΥΓ: Να μεταφερθεί στο ChatNFun :!:

 

Πω πω... αυτό πρέπει να σου άφησε σημάδια !

Link to comment
Share on other sites

Σας τρωω ολους :p

 

Στα 22 μου γενεθλια παντρευτηκα, και στα 32 μου με παρατησε η γυναικα μου με τρια πιτσιρικια......

 

προσωπικα ηταν το καλυτερο δωρο που μπορουσε να μου χαρισει κανεις ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Σας τρωω ολους :p

 

Στα 22 μου γενεθλια παντρευτηκα, και στα 32 μου με παρατησε η γυναικα μου με τρια πιτσιρικια......

 

προσωπικα ηταν το καλυτερο δωρο που μπορουσε να μου χαρισει κανεις ;)

.......Μόνο αυτό!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω, μοιάζει με θρίλερ (πάντως το έχεις πάρει καλά, νομίζω).

Τα δικά μου αξέχαστα γενέθλια ήταν πριν 4 ή 5 χρόνια. Μια βδομάδα πριν (ο φίλος μου φαντάρος) είχα ηχογράφηση στη σχολή που πήγαινα 21:00-23:00, γυρνώντας σπίτι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση λόγω συμαθητών βρίσκω τους γονείς μου και τον φίλο μου να με περιμένουν σα να μη τρέχει τπτ, πάω στο δωμάτιο μου και βλέπω έναν τεράστιο αρκούδο και ένα μπουκέτο τριαντάφυλλα και πάνω που με παίρνουν τα ζουμιά ακούω το γνωστό τραγουδάκι και τους βλέπω στην πόρτα και τους 3 με την τούρτα.

Έκλεγα για πολλή ώρα αλλά ήταν τέλεια!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικα χρονια (κανα 5 περιπου...) οπου ειχα γινει κ**** με τους τρεις κολλητους μου τοτε, αποφασισα να κανω γενεθλια μονος με τους γονεις μου(αδερφος στο εξωτερικο) και τελικα αντι να γιορτασουμε τα γενεθλια μου, παραλιγο -αλλα πραγματικα στο παρα 5- να χωρισουν οι δικοι μου...και γενικα εγιναν πολυ χοντρα σκηνικα... :(

Χαλαρα ακουγομασταν σε 3-4 οικοδομικα τετραγωνα...

Απο ευχαριστα;

Ολα οσα τα περναω με ατομα που αγαπαω και κυριως με αγαπανε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταια μου γενεθλια πριν λιγες μερες ηταν υπεροχα!

Βγηκα με το φιλο μου στο μπαρακι ενος φιλου και ολος τυχαιως ειχαν μαζευτει ολοι οι φιλοι μας (γυρω στα 20 ατομα) σε ενα τεραστιο τραπεζι μια υπεροχη τουρτα και με κατι δαδες που μολις πλησιασα σκασανε και πεταχτηκαν παντου κορδελες!Ηταν υπεροχα χορευαμε μεχρι το πρωι!Δε προκειτε να τα ξεχασω ποτε!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

τα καλυτερα μου γενεθλια ηταν οταν ημουν 22,ειχα κλεισει ενα μαγαζι ενος γνωστου μου και μαζευτηκαμε εκει περιπου 60 ατομα,η εκπληξη της τουρτας φυσικα ηταν ολα τα λεφτα.

περασαμε υπεροχα ολοι.

το παρτυ ηταν prive παντως λογω του ειδους του μαγαζιου και ειχε πολλα γελια.

στα 23 μου περασα και παλι καλα,ειχαμε παει στα μπουζουκια,το πως φυγαμε βεβαια ακομα δεν μπορω να θυμηθω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

to na ξεχνανε τα γενεθλια δεν ειναι κ τοσο κακο...σε συγκριση με την γιορτη σου.

κ γω σε πολλους ξερω απλα το μηνα κ εν ολιγης σε συζητηση μαθαινω την ακριβη ημερ/νια

Link to comment
Share on other sites

to na ξεχνανε τα γενεθλια δεν ειναι κ τοσο κακο...σε συγκριση με την γιορτη σου.

κ γω σε πολλους ξερω απλα το μηνα κ εν ολιγης σε συζητηση μαθαινω την ακριβη ημερ/νια

Oταν τους καλείς όμως σπίτι και με γραπτη προσκληση και δεν πατάει ΚΑΝΕΝΑΣ... πίστεψε με ειναι αρκετά στενάχωρο. ;)

Link to comment
Share on other sites

στο δημοτικό όλο και κάποιος καβγάς θα γινόταν αλλά ούτε που μας ενοιαζε

από γυμνάσιο και μετά γιορτάζω πάντα διαβάζοντας για κάποιο κωλομάθημα:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι είναι μέσα στο κατακαλόκαιρο (10/08), πάντα ήμουν μακριά από τους φίλους και την έβγαζα με συγγενείς και κάποιους λίγους φίλους από το Μεσολόγγι. Συνεπώς, ποτέ δεν υπήρξαν για μένα μια "αξέχαστη" μέρα.

Είναι απλά μια μέρα που βάζουμε άλλον ένα χρόνο στην καμπούρα μας και μετά αναρωτιόμαστε: "Πω πωωω, πώς πέρασαν έτσι τα άτιμα..." :p

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για μενα παντα αξεχαστα ηταν & ειναι...επειδη ειναι αρχες Ιουνιου,απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ή εδινα εξετασεις ανημερα ή θα εδινα την επομενη & διαβαζα ή γενικα ημουν σε περιοδο εξετασεων... :p :mad: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

for me, nothing special...

31 μαίου, μέσα εξετάσεων, πρόπερσυ να δίνουμε Αρχαία και Ιστορία την επόμενη μέρα, και πέρσυ να δίνουμε Μαθηματικά... Καλοπερνάω στα γενέθλια μου. Λόγω της εποχής κυρίως (διάβασμα κλπ) λίγοι με θυμούνται αλλά δν με πειράζει επειδή με θυμούνται αυτοί που θέλω :)

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα γενέθλια δεν πέρασα ποτέ. Δεν είναι και ότι καλύτερο να παρακαλάς τους συμμαθητές σου στο δημοτικό για να έρθουν για τα γενέθλιά σου και αυτοί να σου λένε όχι επειδή 'είσαι χοντρή και δεν σε παίζουμε και δεν σε θέλουμε να σε κάνουμε παρέα'.

Ή να καλείς μερικές φίλες σου για να γενέθλιά σου στο σπίτι και να μην έρθει καμία και να σου πούν αχ το ξεχάσαμε.

Ή να μην σε παίρνει κανένας τηλέφωνο για να σου ευχηθεί για τα γενέθλιά σου και ας είχες ξεσκιστεί εσύ για τα δικά τους να τους πάρεις και να τους στείλεις μύνημα και να χαλάσεις και το τελευταίο δεκαχίλιαρο που είχες για να τους πάρεις δώρο.

Θέλεις και συνέχεια?

Μόνο ο άντρας μου μου κάνει πια τα γενέθλια αξέχαστα με μια σφιχτή και ζεστή αγκαλιά, με μικρά απλά δωράκια και με το να μου λέει πως με λατρεύει και πως θα με αγαπάει για πάντα. Αυτό για εμένα φτάνει για 1000 γενέθλια και σβήνει όλα αυτά τα άσχημα παλιά 'γενέθλια'.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Φετος... Παροτι ημουν στο χωριο μου με μικρη παρεα (bro και μια φιλη). Αλλα μπορω να πω πως ηταν η μοναδικη φορα που με θυμηθικαν πανω απο 10 ατομα :) . Βεβαια ακομα δεν εχω συγχωρεσει τον *κολλητο* μου (τα αστερακια μπηκαν για μετα απο καιρο, τοτε δεν ειχα καταλαβει ποσο [μπιπ] μπορει να γινει καποιος) ο οποιος με πηρε εκεινη την ημερα για να μου πει ποσο καλα περναει...

 

Also με θυμηθικε και ενα μελος του forum... she knows... ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν ένιωσα την ανάγκη να πω σε κάποιον πότε έχω τα γενέθλιά μου, να τον καλέσω να πάμε έξω κτλ, μιας και δεν το θεωρώ κάποια ιδιαίτερη μέρα. Αν θέλω να βγω έξω και να περάσω καλά, θα το κάνω οποιαδήποτε μέρα κι όχι τη συγκεκριμένη που ντε και καλά πρέπει να βγεις και να το κάψεις, επειδή έτσι πρέπει. Αντίθετα όσο περνάν τα χρόνια, το να σκέφτεσαι οτι μεγάλωσες άλλον ένα χρόνο, δεν είναι και το πιο ευχάριστο :p

 

Τη μέρα των γενεθλίων μου την ξέρουν μόνο όσοι αισθάνομαι εγώ οτι πρέπει να την ξέρουν. Δε με νοιάζει το να πάρω 350 SMS και 754 κλήσεις από γνωστούς μόνο και μόνο για το χρόνια πολλά. Μου αρκεί να με θυμηθούν 2-3 άτομα που με θυμούνται και σε άλλες, λιγότερο σημαντικές στιγμές της ζωής μου.

 

Bayern πρέπει να φαγες τρελή ήττα λέμε :w00t: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι στα γενέθλια μου δεν έκανα παρτάκια ποτέ απλά τραπέζι για τους συγγενείς και 1 ή 2 κολλητές.Στη γιορτή μου όμως καθώς είναι τα Χριστούγεννα με θυμόντουσαν άτομα με τα οποία ήμουν και στο σχολείο ή στο φροντιστήριο και που δεν είχαμε πλέον επαφές και μου ήταν πολύ ευχάριστο. :) :cry: :)
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

εμένα τα καλύτερα γενέθλια μου ήταν πρίν 2 χρόνια venue στα prive σαλονάκια με 5 κολλητούς και 2 ρωσίδες που είχαν κανονίσει αυτοί για δωράκι. :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...