Jump to content

Περιστατικά Γενεθλίων


Zer0cooL24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λόγω του ότι είναι μέσα στο κατακαλόκαιρο (10/08), πάντα ήμουν μακριά από τους φίλους και την έβγαζα με συγγενείς και κάποιους λίγους φίλους από το Μεσολόγγι. Συνεπώς, ποτέ δεν υπήρξαν για μένα μια "αξέχαστη" μέρα.

Είναι απλά μια μέρα που βάζουμε άλλον ένα χρόνο στην καμπούρα μας και μετά αναρωτιόμαστε: "Πω πωωω, πώς πέρασαν έτσι τα άτιμα..." :p

 

Και η μαμά μου 10 Αυγούστου έχει γενέθλια :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εμενα πριν 8 χρονια (ημουν 17) τη μερα των γενεθλιων μου πεθανε ο παππους μου, απο τοτε δεν θελω να γιορτασω γενεθλια.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω εμενα στη γιορτη μου ειχε πεθανει ο παππους μου και ειναι πολυ ασχημο να σου λενε χρονια πολλα και συλληπητηρια!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα των γενεθλίων μου την ξέρουν μόνο όσοι αισθάνομαι εγώ οτι πρέπει να την ξέρουν.

Ευχαριστούμε που είμαστε στους λίγους και εκλεκτούς! :D

(εκτός αν στο προφίλ σου έχεις γράψει ψεύτικη ημερομηνία)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για IRL:p

Την ημερομηνία εδώ την έβαλα γιατί είναι απαραίτητη ώστε να φαίνεται η ηλικία στο profile :)

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα γενέθλια δεν είχα ποτέ μου... (τουλάχιστον έτσι οπως τα φανταζόμουν εγώ...)

 

Πάντως σίγουρα τα "χειρότερα" και τα πιο μελαγχολικά ήταν τα φετινά μου , τον Αυγουστο...

 

Ελπίζω του χρόνου να μην ειναι ετσι γιατί ....

:X
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια παντως εναι οτι κι εγω δεν εχω γιορτασει ποτε μαυ οπως θα ηθελα τα γενεθλια μου,το καλυτερο πιστευω ειναι να εχεις τον ανθρωπο σου διπλα σου εκεινη την μερα.ολα τα αλλα ειναι απλα υποκαταστατα.

οι κολλητοι μου πλεον ειναι μονο ενας και μου φτανει μονο αυτος.δυστυχως απο το θεμα φιλιων δεν σταθηκα και τοσο τυχερος.ελπιζω τα τωρινα μου γενεθλια που ειναι τον γεναρη και μαλιστα την ημερα του αγιου ιωαννη γι αυτο και με εβγαλαν και γιαννη,να περασω καλα κι ευχαριστα πραγματικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

aksexasta gene8lia?

emena mou etyxe perusi.

htan h monadikh xronia pou den kalesa kosmo sto spiti.den eixe oute gluka,oyte mezedakia,oyte mousikh,oute kan tourta.protimhsa na ta peraso me ton kalo mou pou ksekhko8hke kai hr8e apo ellada mono kai mono gia na perasoume 4-5 meres mazi.

h hmera ton gene8lion mou aksexasth.polu tryferes eyxes sunodeuomenes apo triantafylla kai to doraki moy (vera apo leukoxryso)

den ekana tipota to kraygalaio,oute kan to eixa pei se kanena.kerasa apla to tmhma mou apo th sxolh ena potaki(xoris oi perisoteroi na kseroun to logo),apanthsa sta thlefonhmata ton 4-5 filon kai gnoston pou me 8umh8hkan.

sigoyra ta kalutera gene8lia pou exo perasei...:love:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παρ όλο που πέφτουν μέσα στις σχολικές εξετάσεις( 8-06 ) όλοι με θυμούνται (ή σχεδόν όλοι ) και σε αντίθεση με πολλά posts που διάβασα τα party μου πάντα έχουν πολύ μεγάλη επιτυχία ! είναι το σήμα κατατεθέν της αρχής του καλοκαιριού !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ είχα ποτέ τα τέλεια γενέθλια με εκπλήξεις και τέτοια.

Όχι πως δεν το θέλω, αλλά ποτέ δεν πίστεψα σ'αυτό, γι'αυτο κι έτσι :) .

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τα γενεθλια μου ειναι στις 5 Αυγουστου τοτε κανω διακοπες στο χωριο μου και τα παιρναω παντα με φιλους απο εκει και με συγγενεις.!

Κατι που να τα κανει αξεχαστα δεν ειχα, αλλα τα καθε γενεθλια μου ειναι κατι ξεχωριστο για μενα!!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παντα τα γενεθλια μου κινουνταν σε νορμαλ επιπεδα. Δεν θυμαμαι να εχει συμβει κατι πολυ καλο ή κακο ωστε να μεινουν αξεχαστα :O

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα γενέθλια...Αχ.... :cry:

Πέρυσι που κανόνισε το αγόρι μου το πιο όμορφο πάρτι γενεθλίων στο σπίτι του με όλα τα αγαπημένα μου πρόσωπα και φέτος που η παρέα μου απο την σχολή μαζί με το αγόρι μου μου έκαναν γενέθλια-έκπληξη(την πιο καλοστημένη αφού μέχρι το τέλος χαμπάρι δεν πήρα!!!).

Ήταν τα πιο όμορφα και πιο ξεχωριστά γενέθλια...Ένιωσα πραγματικά ευτυχισμένη.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τα γενέθλια της τρίτης Λυκείου. Μια κοπέλα με την οποία έπαιζε κάτι διοργάνωσε ένα πάρτυ έκπληξη μέσα στην τάξη με όλους τους συμμαθητές. Μέσα σε λίγα λεπτά όλο το σχολείο ήρθε και μου είπε χρόνια πολλά.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου κοντεύουν και ελπίζω να είναι καλύτερα από πέρσι και πρόπερσι... Πέρσι έκανα δύο πάρτυ ένα για το κορίτσι μου και τους φίλους μου και ένα για τους συγγενείς γιατί το κορίτσι μου δεν χώνευε τους συγγενείς μου... Anyway, πρόπερσι είχα πει σε όλους (συγγενείς - φίλους) να τους βγάλω έξω να τους κεράσω και τελικά ήμασταν 4 άτομα... Προσδοκώ σε καλύτερα... Τα καλύτερα μέχρι τώρα ήταν 3 λυκείου που πήγα με τους καλύτερους μου φίλους/φίλες σε χλιδάτο ρεστοράν και τέτοια και τέλος πάντων ήταν γενικά πολύ ωραίο κλίμα και περάσαμε εξαιρετικά.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
19/3/2003 Εθν. Αστέρας-ΑΡΗΣ κύπελλο: παραλίγο να τα περάσω στο τμήμα...

Να συμπληρώσω ότι εκείνη τη μέρα είχα φάει μια αξέχαστη χυλόπιτα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

για μενα τα αξεχαστα γενεθλια ηταν 18/1/2004 τα οποια πως εγινε η φαση.

ειχαμε πει με τους φιλους μου θα παμε σε ενα μπαρακι να μαζευτουμε να κανουμε χαβαλε...αρκετοι φιλοι/ες και ενταξει ενω εγω ανυποψιαστος ειχα φυγει για λιγο περιπου 30'

παω στο μαγαζι και εκει που πινουμε πεταγετε το γνωστο τραγουδι γενεθλιων και ερχονται και οι σερβιτορες με την τουρτα οι γονεις μου, αδερφια μου αλητες πουλια χρονια πολλα με πυρσους και τετοια.

πολυ ωραια μερα ηταν και φυσικα ο θρασυτατος εστειλα sms στον εργοδοτη μου 4 τα χαραματα και του λεω δες τι ωρα ειναι και κρινε αν θα ερθω αυριο στην δουλεια!:p και την γλιτωσα φυσικα και δεν μου ειπε και τιποτα!

 

και τα φετινα μου γενεθλια τα περασα με την αγαπουλα μου ζεστα ζεστα σε ενα ωραιο μαγαζι με ωραια μουσικη....και γενικα ηταν μια πολυ ωραια βραδια! :love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και εγω σχεδον σε ολα τα γενεθλια μου σχεδον ποτε δεν ερχονταν κανεις παρα μονο οι κολλητοι μου και μερικες κοπελες αν και συνηθως η ψυχολογια μου ειχε παει περιπατο φροντιζαν αυτα τα θεοτρελα παιδια αν και ημασταν 7 παιδια καναμε ενα ησυχο παρτακι και λιγη απαλη μουσικη και κοπη τουρτας ενα γλυκο φιλι απο την κοπελιτσα μας(μαρια σαγαπω μακουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς )αλλα μετα απο ενα χρονο παλι τα ιδια μεχρι τα 19 μου...:(
Link to comment
Share on other sites

Τα καλυτερα μου γενέθλια ήταν τα προηγούμενα..(16/6/2005).. Στις 12:00 ακριβώς(το βράδυ,μόλις δηλαδή μπήκε η 16η του Ιούνη) χτυπάει το κουδούνι κ ήταν η κοπέλα μου..Κατέβηκα να δω τι ήθελε τέτοια ώρα (μένει κ στη άλλη άκρη της πόλης).. Κ την βλέπω με μια τουρτα... Ήταν πολύ όμορφη στιγμη..Απ'τις καλύτερες που έχω ζήσει....
Link to comment
Share on other sites

Τα καλυτερα μου γενέθλια ήταν τα προηγούμενα..(16/6/2005).. Στις 12:00 ακριβώς(το βράδυ,μόλις δηλαδή μπήκε η 16η του Ιούνη) χτυπάει το κουδούνι κ ήταν η κοπέλα μου..Κατέβηκα να δω τι ήθελε τέτοια ώρα (μένει κ στη άλλη άκρη της πόλης).. Κ την βλέπω με μια τουρτα... Ήταν πολύ όμορφη στιγμη..Απ'τις καλύτερες που έχω ζήσει....

 

Την ίδια μέρα έχουμε γενέθλια :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αξέχαστα γεννέθλια...??χμ...όταν έγινα 18!! δεν έκανα τίποτα, ενώ με είχαν συννιθήσει σε εκπλήξεις και δώρα, αυτή τη χρονιά ήμουν μόνος σπίτι να βλέπω τηλεόραση το βράδυ...τι μελαγχολία...Α! και για 2-3 μέρες να με παίρνουν τηλέφωνο συγγενείς για να μου ευχηθούν για τα γεννέθλια μου που είχαν ξεχάσει!!! ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ

 

κάποια γεννέθλια μου που θα μου μείνουν είναι στα 17 μου.ήταν παρασκευή που είχα γεννέθλια και τα πέρασα οικογενειακά με συγγενείς και γονείς, γενικά ωραία.την επόμενη σαββατο είχα κανονίσει με κατί παιδιά για κλαμπάκι (άσχετο με τα γεννέθλια μου). περίμενα λοιπόν να έρθουν να με πάρουν με το αυτοκίνητο τους.μου χτυπάνε, κατεβαίνω να φύγουμε και τους βλέπω όλους με μια τούρτα να με περιμένουν....αχ...

 

και φέτος (έγινα 19) είχαν περάσει τα γεννέθλια μου και είμαι σάββατο σε κλαμπ με την παρέα και ξαφνικά χωρίς να το ξέρω φέρνουν μια τούρτα και έπαιζε και το κατάλληλο τραγούδι...αχ αυτό ήταν τέλειο...δεν το περίμενα καθόλου!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...