Jump to content

Περιστατικά Γενεθλίων


Zer0cooL24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδες τι τραβας ρε συ για να εισαι βαζελος;; :p :lol: Αντε αλλαξε ομαδα να βρεις την υγεια σου :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Mάλλον πρέπει να ναυλώσουμε καμιά εκλλησία και καμιά ντουζίνα μητροπολίτες γιά κάθε ενδεχόμενο.... :whistle: :p

 

 

καλα ρε φιλε τι ειναι οι εκκλησιες και θα ναυλοσουμε μια??? πλοια ή αεροπλανα :p :whistle: :rolleyes:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SuRfeRCy

 

καλα ρε φιλε τι ειναι οι εκκλησιες και θα ναυλοσουμε μια??? πλοια ή αεροπλανα :p :whistle: :rolleyes:

 

Mε τις τιμές που παιρνουν γιά τα Μυστήρια, μάλλον συμφέρει καλύτερα να ναυλώσεις κανένα αεροπλάνο ή πλοίο και να λειτουργηθείς εκεί.... :p

Όντως ο όρος ήταν ...αδόκιμος!!! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να σου συμβεί στα επόμενα γενέθλιά σου! =ρ ! Μπορει κάτι που έχεις, κανένα φυλακτό ή κατι τέτοιο να προκαλέι κακοτυχία, έτσι πέταξε το, αν δεν έχεις... τοτε πήγαινε σε καμιά μάντισσα να σε ξεματιάσει, πηγαινε να μεταλάβεις, να εξομολογηθείς και όλα τα άλλα μεχρι καπνιστήρια, σκόρδο στο λαιμό και πολλα άλλα =ρ
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον `trapped

 

Δεν θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να σου συμβεί στα επόμενα γενέθλιά σου! =ρ ! Μπορει κάτι που έχεις, κανένα φυλακτό ή κατι τέτοιο να προκαλέι κακοτυχία, έτσι πέταξε το, αν δεν έχεις... τοτε πήγαινε σε καμιά μάντισσα να σε ξεματιάσει, πηγαινε να μεταλάβεις, να εξομολογηθείς και όλα τα άλλα μεχρι καπνιστήρια, σκόρδο στο λαιμό και πολλα άλλα =ρ

 

 

Είναι μια λύση! :p Άντε να σε κοντέψει κοπέλα όμως! ;) :rolleyes: :whistle: :lol:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

:) Εγώ πάντως στα δέκατα γενέθλιά μου,ήμουν στο νοσοκομείο με γαστρεντερίτιδα και πυρετό.κατα τα άλλα καλά! :whistle: :happy:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia6310i/1.0 (4.80) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

To mono asximo gegonos pou exei ginei sta genethlia mou einai to exis: Eimoun 9 xronon kai imastan stin Kupro, ego ithela na mou paroun ena venzinokinito tilekateuthinomeno kai to perimena pos kai pos kai anti gia auto mou piran ena nikko me epanafortizomenes mpataries polu oraio. Alla ego emeina me tin epithimia!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia6310i/1.0 (4.80) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

To mono asximo gegonos pou exei ginei sta genethlia mou einai to exis: Eimoun 9 xronon kai imastan stin Kupro, ego ithela na mou paroun ena venzinokinito tilekateuthinomeno kai to perimena pos kai pos kai anti gia auto mou piran ena nikko me epanafortizomenes mpataries polu oraio. Alla ego emeina me tin epithimia!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον FREAK_OF_NATURE

 

emena pou de mou exei symbei tipota ...??prepei na shmainei kati?

 

 

δηλαδη σονει και καλα πρεπει να παθεις...??? :cool: :whistle:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

kale etsi opos ta lete oloi sas nio8o perierga pou se emena den etyxe tpt th mera ton gene8lion moy...to oti mou milhse prohn moy ekeinh th mera kai den mou eyxh8hke pianete???(alla ayto den einai atyxia einai eytyxia!!!)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

φίλε "Zer0cooL24" νομίζω ότι θα πρέπει να ξεχάσεις αυτήν την ημέρα οτί έχεις γενέθλια και να τα γιορτάσεις μία άλλη μέρα μπας και φύγει η γκαντεμιά από πάνω σου.Να προσέχεις πάντως γιατί πολλά είναι αυτά που έχεις πάθει και σε βλέπω να μην σε πλεισιάζει ανθρωπος να σου μιλήσει.
Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον FREAK_OF_NATURE

 

kale etsi opos ta lete oloi sas nio8o perierga pou se emena den etyxe tpt th mera ton gene8lion moy...to oti mou milhse prohn moy ekeinh th mera kai den mou eyxh8hke pianete???(alla ayto den einai atyxia einai eytyxia!!!)

 

 

Αν πραγματικά θέλεις να σου συμβεί κάτι, την ημέρα των γενεθλίων σου άρχισε να τρέχεις στους δρόμους της πόλης σου. Διαστάυρωνε χωρίς να προσέχεις και να βρίσκεσαι συνεχως στη μέση.

 

Ε όλο και κάτι θα συμβεί.

Link to comment
Share on other sites

Γέλιο είχε μπορώ να πω.

Σου έχω ομως την λύση.

Την ημέρα των γεννεθλίων σου θα μένεις κλειδωμένος σε ένα ΤΕΛΕΙΟΣ αδειο δωμάτιο. Πρόσεξε, ΜΟΝΟΣ και τελείος άδειο.

Με την τύχη σου μπορεί να είσαι σε αδειο δωμάτιο παρέα με το κινητό και να εκραγεί :) :)

Να τα εκατοστήσεις :)

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικη λυση! Ετσι θα ναι φοβερα και αξεχαστα γενεθλια!

Παντως τα δυσαρεστα συνεχιζονται αφου σημερα που πηγα νοσοκομειο για να το δουνε μου ειπαν πως θα βγαλω τα ραμματα σε 2 βδομαδες απο τωρα (κλαψε με μανα κλαψε με!) και βλεπουμε ποτε θα ειναι σε πληρη λειτουργικοτητα το δακτυλο! Και ολα αυτα γιατι...? Γιατι ο διαολος ο π**στης μου το κοψε ακριβως στην αρθρωση και οχι 2μμ πιο πανω η πιο κατω...Διαολεεεεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

@Zer0cooL24 Please sta epomena genethlia soy tha moy peis 43 noymera na pai3o ta alla 6 sto Lotto???? :p

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...Θα σου πω γιατι οχι...?

Εσυ θα ρθεις να μου κανεις παρεα η θα μου πεις πως εχεις δουλεια και δεν μπορεις.......? :p

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αυτό γκαντεμιά, τουλάχιστον εσύ την κρατάς για τον εαυτό σου...

Εμείς εδω στη ζούγκλα έχουμε τον Κώνστα τον οποίο και φωνάζουμε σαν παρατσούκλι * Άσταροθ *...

Λοιπόν η γκαντεμιά που φέρνει αυτό το παιδί είναι απίστευτη...

Αρχίσαμε να τον λέμε γκαντέμη όταν στη φοιτητική λέσχη προβαλλόταν ένας αγώνας ποδοσφαίρου πριν 3 χρόνια μεταξύ μιας ελληνικής και μιας ξένης ομάδας....Το σκόρ ήταν 0-0, μετα βίας κρατιόταν η ελληνική ομάδα και ήταν γύρω στο 90... Ξαφνικά μπαίνει μέσα ο Άσταροθ και η ξένη ομάδα βάζει γκόλ.....

Αυτό επαναλήφθηκε και ακόμα μια φορά μετα, μεταξύ δύο ελληνικών ομάδων...Ντέρμπι ήταν πάλι...Ολυμπιακός-ΑΕΚ νομίζω..Μόλις μπαίνει ο Άσταροθ μεσα και ρωτάει πόσο είναι η ΑΕΚ, αμέσως σκοράρει η αντίπαλη ομάδα.....

Ε, μετα απο αυτό λεμε..ενταξει μωρε σύμπτωση είναι...

Μετά ένας φίλος του φέρνει αμάξι στο νησι....Του λέει κι ο Άσταροθ, Ντίνο πότε θα μας πάς βόλτα?...Το ίδιο βράδυ είχαν στουκάρει σε μια κολώνα....

Αρχίσαμε όλοι να την ψιλιαζόμαστε...

Μετά μαθαίνουμε οτι αγόρασε μια μπλούζα του Ροναλντίνιο που έπαιζε τότε στην Παρισενζερμεν (αν την είπα λαθος, ε, κοπέλα είμαι!)Μόλις λοιπόν την αγόρασε τότε, μετά απο μια βδομάδα περίπου ο Ροναλντίνιο μεταγράφεται στη Μπαρτσελόνα...

Και δεν είναι μόνο αυτό....Μάθαμε οτι ο γιατρός που τον γέννησε, πέθανε μετά απο ένα μήνα..

Ακόμα, όταν πάμε να φάμε στη σίτιση, περιμενουμε όλοι σε ουρα...η οποία όμως τσουλάει κανονικα...Παμε μια φορα λοιπον και βλέπουμε μια ουρά μέχρι έξω..Τι ειχε γίνει: μόλις έφτασε η σειρά του Άσταροθ να πάρει φαγητό τελέιωσε και περιμένανε να βγάλει κι άλλο....

Και το τελευταίο που θυμάμαι τώρα να σας πώ είναι οτι 3 χρόνια τωρα που γίνονται φοιτητικές εκλογές ο Άσταροθ ψήφιζε Δ.Α.Π...η οποία έχει να κερδίσει στη Σάμο -Παν. Αιγαίου πάνω απο 6 χρόνια...Πάντα βγάζαμε ανεξάρτητη παράταξη..Ο ξάδερφος του λοιπόν αποφασίζει να κατέβει με την ανεξάρτητη παράταξη..Λεει λοιπόν και οΆσταροθ οτι λόγω ξαδερφου φέτος θα ψήφιζε την ανεξάρτητη...Ε, και ποιός λέτε νβα βγήκε με μια ψήφο διαφορά φέτος?? Ναι πολύ καλά καταλάβατε..Η Δ.Α.Π.!!!!!!

Εδώ μιλάμε για την άπειρη γκαντεμιά φίλε zeroCOOL...γιαυτό μην αγχώνεσαι...Εκτός πια αν είσαι ο Κώνστας..οπότε, σορι αλλα έπρεπε να τα πώ!!!!

Φιλικά πάντα μα πάντα,

*Imela*

Link to comment
Share on other sites

Ε, Και δεν είναι τυχαίο οτι απο τότε που ανεφερα το όνομα του Άσταροθ δεν ξαναπόσταρε κανείς......

 

Χε,χε...

 

*Imela*

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω imela αλλα μετα απ'αυτα μου ειπες για τον Άσταρ... τελος παντων! αισθανομαι τυχερος που δεν τον γνωριζω. παντως φιλε zerocool στα επομενα γενεθλια μην κανεις καμια κοντρα με το αμαξι σου για να το γλεντησεις οπως ενα φιλαρακι μου. για καλο και για κακο δηλαδη...

 

παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NV_ORTON

 

Σου έχω ομως την λύση.

Την ημέρα των γεννεθλίων σου θα μένεις κλειδωμένος σε ένα ΤΕΛΕΙΟΣ αδειο δωμάτιο. Πρόσεξε, ΜΟΝΟΣ και τελείος άδειο.

 

 

Την περιπτωση του σεισμου την ελαβες υποψη σου;

:worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Zero, εγω λεω να κανετε ενα κοινο παρτυ εσυ και ο Ασταρ.......Εκει να δεις τι θα γινει!!!! :p :p :p

Φυσικα εγω δε μπορω να παραβρεθω γιατι θα ειμαι απασχολημενος!!! :whistle: :whistle: :whistle:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...