Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δέν μπορώ να το βρώ ρε παιδεία για βοηθήστε λίγο...

camcorder 2.02

xxxxxxxxxxxxxxxxx

ir remote 2.02 (λυπάμαι).:lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά άμα βρούμε και το IR REMOTE...!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά άμα βρούμε και το IR REMOTE...!

Γιατί θέλεις μόνο την v2.02 ???

Εγώ δουλεύω την v1.72, kai τρέχει περίφημα στο 7650 μου !!!:)

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=87480&highlight=irRemote+v1.72

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θέλεις μόνο την v2.02 ???

Εγώ δουλεύω την v1.72, kai τρέχει περίφημα στο 7650 μου !!!:)

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=87480&highlight=irRemote+v1.72

 

Το έχω ψώνιο αυτό μαρέσει να έχω τις τελευταίες εκδόσεις!:lol: :lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι: Ξερετε αν υπαρχει καταστημα στην θεσσαλονικη εκτος της ΝΟΚΙΑ που μπορω να αγορασω οθονη για 6600;;

Mου επεσε κατω πριν λιγες μερες και ενω οι χαρακτηρες φαινονται κανονικα, η οθονη δεν φωτιζει... παρα μονο στα πληκτρα...

Αν υπαρχει κατι, ακομα και σε on line shop, πειτε μου σας παρακαλω....και αν εχετε ακουσει τιποτα και για τιμη...

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει link για το smstimer για 6600? Δεν μπορώ να το βρω πουθενά.

Ορίστε, φίλε μου

 

Πάρε όμως και μία μεγαλύτερη βοήθεια από εδώ::)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=42344

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς μέχρι πόσα kb/mms μπορεί να δεχτεί το 6600? Προσοχή, όχι πόσα μπορεί να στείλει, πόσα kb μπορεί να δεχτεί. Δίκτυο Vodafone (που έχει όριο 300kb)
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς μέχρι πόσα kb/mms μπορεί να δεχτεί το 6600? Προσοχή, όχι πόσα μπορεί να στείλει, πόσα kb μπορεί να δεχτεί. Δίκτυο Vodafone (που έχει όριο 300kb)

νομιζω ιδια στελνουν και λαμβανουν. δηλαδη 100ΚΒ. προσοχη ομως κι εσυ, μη φαει κανα κολλημα :p

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε, φίλε μου

http://www.aivanet.com/showthread.php?p=25157&highlight=timer#post25157

Πάρε όμως και μία μεγαλύτερη βοήθεια από εδώ::)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=42344

 

Πολλά thanks :up:

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia boitheia......

exw balei to ogg player 1.62 kai enw palaia ebaza ta tragoudia na paizoun ws hxo klhseis...twra oti kainourio bazw den to bgazei stis epiloges gia hxo klhshs....

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Εχει τύχει σε κάποιον να κάνει κολλήματα ο ήχος κλήσης (mp3) όταν σας καλούν; Εχω περάσει το wma&mp3 codec και έχω παρατηρήσει αυτό το πρόβλημα. Βέβαια δοκίμασα και mp3 στα 80kbps αλλά και πάλι που και που κάνει κάποια κολλήματα το τραγούδι.

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μήπως ξέρει να μου πεί κανείς ένα προγραμμα που να περνάμε στο κινητό νόκια (7610) και να κάνει αλλαγη του μεγέθους μιας εικόνας όπως θέλω εγω??? πχ βάζω μια εικόνα 640*480 και να την μετατρέπω μέσα από το κινητό σε 200*200 και να την κάνω αποθήκευση κατευθείαν στο κινητό μου??? Απαντήστε σας παρακαλώ κάποιος γιατί είναι επείγον... Μέσα από το κινητό να γίνεται η μετατροπή των εικόνων... Θέλω να αλλάζω τα size των εικόνων όπως θέλω εγω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων... :cry: :O :O
:shoot: :cry: :rocket: REAL MADRID FC FOREVER
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.

 

Εχω το 6600 και ενδιαφέρομαι να κανω format γιατι δεν ειναι στα καλά του.

Θα ήθελα να σας κάνω μερικές ερωτήσεις για να μην χτυπάω το κεφάλι μου μετα.

 

1)Για να κανω format πληκτρολογώ *#7370#. Σωστά???

2)Εχω τα Windows SP2 (Eλληνικά). Ποιά έκδοση απο το pc suite μου προτείνετε?

Προσέξτε τι θα απαντήσετε γιατι καποιες συγκεκριμένες εκδόσεις του pc suite δεν ανταποκρίνοντε με το 6600.

3)Εχω πολλά τηλεφωνα στην συσκευή και πολλά χρήσιμα μηνύματα αποθηκευμένα. Οταν κάνω backup στο pc και μετά restore στο τηλέφωνο υπάρχει περίπτωση να σβηστεί κάτι???

3)Τι άλλο θα πρέπει να γνωρίζω??

 

Αυτα τα νέα...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Paida akousa apo kati filous mou pou exoun nokia 6600 oti mporeis na baleis kai radiofono.mipws exete akousei kati tetoia????:blink:

 

Πώς γίνεται αυτό..... :shock: :alien:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.

 

Εχω το 6600 και ενδιαφέρομαι να κανω format γιατι δεν ειναι στα καλά του.

Θα ήθελα να σας κάνω μερικές ερωτήσεις για να μην χτυπάω το κεφάλι μου μετα.

 

1)Για να κανω format πληκτρολογώ *#7370#. Σωστά???

2)Εχω τα Windows SP2 (Eλληνικά). Ποιά έκδοση απο το pc suite μου προτείνετε?

Προσέξτε τι θα απαντήσετε γιατι καποιες συγκεκριμένες εκδόσεις του pc suite δεν ανταποκρίνοντε με το 6600.

3)Εχω πολλά τηλεφωνα στην συσκευή και πολλά χρήσιμα μηνύματα αποθηκευμένα. Οταν κάνω backup στο pc και μετά restore στο τηλέφωνο υπάρχει περίπτωση να σβηστεί κάτι???

3)Τι άλλο θα πρέπει να γνωρίζω??

 

Αυτα τα νέα...

 

Ευχαριστώ

 

 

1) Εξαρτάται τί θες να κάνεις, soft ή hard format.

 

3) Για τα τηλ. υπάρχουν διάφορα προγράμματα για αυτές τις δουλειές. Τα μηνύματα αν είναι αποθηκευμένα στο τηλέφωνο και όχι στην κάρτα μνήμης θα σβηστούν..!

 

3) Καλό είναι να είναι η μπαταρία φορτισμένη...!

 

;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

1) Εξαρτάται τί θες να κάνεις, soft ή hard format.

 

3) Για τα τηλ. υπάρχουν διάφορα προγράμματα για αυτές τις δουλειές. Τα μηνύματα αν είναι αποθηκευμένα στο τηλέφωνο και όχι στην κάρτα μνήμης θα σβηστούν..!

 

3) Καλό είναι να είναι η μπαταρία φορτισμένη...!

 

;)

 

Software format θελω να κάνω. Μπορω να κανω και Hardware? (Τι κάνει το Hardware format??).

 

Τα μηνύματα και τα τηλέφωνα που εχω μεσα ειναι αποθηκευμενα στην συσκευή. Εντάξει, τα μηνύματα κάπως θα τα βολέψω. Με τα ονόματα τί γίνετε?

 

Το PC Suite δεν μπορεί να βοηθήσει στο restore?

Link to comment
Share on other sites

Prin apo merikes meres esteila sena filo mou pou exei kai ekeinos nokia 6600 ena theme kai tote paratirisa oti i dikia tou i othoni ta deixnei poli entona ta xrwmata.amesws piga sto club nokia kai mou eipan na kanw anabatmisei.plirwsa 15 eurw kai den eida kamia diafora sta xrwmata.mipws xerei kaneis ti mporei na ftaiei kai ginete auto??
Link to comment
Share on other sites

Prin apo merikes meres esteila sena filo mou pou exei kai ekeinos nokia 6600 ena theme kai tote paratirisa oti i dikia tou i othoni ta deixnei poli entona ta xrwmata.amesws piga sto club nokia kai mou eipan na kanw anabatmisei.plirwsa 15 eurw kai den eida kamia diafora sta xrwmata.mipws xerei kaneis ti mporei na ftaiei kai ginete auto??

 

 

Μήπως φταίει η φωτεινότητα της οθόνης?

Σε σένα να είνια μικρή και στου φίλου σου μεγάλη?

...Δεν ξέρω...ιδέα είπα..! :ninja:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Paida akousa apo kati filous mou pou exoun nokia 6600 oti mporeis na baleis kai radiofono.mipws exete akousei kati tetoia????:blink:

ναι γινεται αλλα μεσω gprs οποτε σου ειναι αχρηστο και πιθανον και να μην λειτουργει και πολυ καλα.αν ειναι να πληρωνεις 10 ευρω για να ακουσεις μια ωρα...

 

.....μακαρι να μην ειχε παθει κατι η οθονη.... εδω και μερες ειναι σβηστη...

κοιτα στο .mobile-parts.gr εχει απο βιδες για ολα τα κινητα μεχρι και καμερες και πλακετες για ολα τα κινητα.ψαξε εχει μπολικο πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...