Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να ακούσουμε στερεοφωνικά τα MP3 του 6600 σε ακουστικά?

Οχι βεβαια.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Είναι standard αυτό? Γιατί ένας φίλος μου πού είναι ηλεκτρονικός λέει πως μπορεί να το κάνει!:O

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Den ginetai!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Ψευδοστέρεο ναι, δηλαδή να πάρει την ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ που έχει και να τη στείλει και στα δυο ακουστικά. Πάλι μονοφωνικό θα είναι απλά θα ακούγεται και απ τα δυο ακουστικά.

Στέρεο ομως σε καμία περίπτωση.

Εκτός αν ο φίλος σου είναι η ίδια η ΝΟΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Ψευδοστέρεο ναι, δηλαδή να πάρει την ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ που έχει και να τη στείλει και στα δυο ακουστικά. Πάλι μονοφωνικό θα είναι απλά θα ακούγεται και απ τα δυο ακουστικά.

Στέρεο ομως σε καμία περίπτωση.

Εκτός αν ο φίλος σου είναι η ίδια η ΝΟΚΙΑ

μαλλον αυτο θα εννοει :p

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ MP3 ΓΙΑ ΤΟ 6600 ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ Βρω?????:
καλως ηρθες :)

δες πιο πανω το ποστ #8328 του rhmomanhs.

Link to comment
Share on other sites

Ψευδοστέρεο ναι, δηλαδή να πάρει την ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ που έχει και να τη στείλει και στα δυο ακουστικά. Πάλι μονοφωνικό θα είναι απλά θα ακούγεται και απ τα δυο ακουστικά.

Στέρεο ομως σε καμία περίπτωση.

Εκτός αν ο φίλος σου είναι η ίδια η ΝΟΚΙΑ

 

Μάλλον ψευδοστέρεο καλά λές...Ρε λές να είναι η ίδια η Nokia???:lol: :lol: :lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η μαύρη πρόσοψη υπάρχει αν δείτε στο http://www.nokia.com !

Στο Nokia Club Γλυφάδας την έχουν και στην κάνουν και τοποθέτιση!!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Mmmm...k poso paei to malli??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Sovara?!?!den to vriskw asximi idea!!arage edw salonika tha paizei tipota sta club nokia...?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Sovara?!?!den to vriskw asximi idea!!arage edw salonika tha paizei tipota sta club nokia...?

 

Από ότι ξέρω φίλε μου σε γνήσια πρόσοψη στην Θεσσαλονίκη, όχι!

Μπορείς να πάρεις την μαιμού και να βαλεις τα γνήσια κουμπιά (μαύρα)

από νόκια, σαν service δηλαδή!!! Κοστίζουν 10 Euros !!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, Μόλις κατέβασα το ultra MP3 palyer 1.05 αλλα τα τραγούδια ακούγονται σι΄γα σε τέρμα ένταση.Λογικο!!! Πως μπορώ να δυναμώσω το Ηχείο με κάποιο πρόγραμμα ίσως;
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Από ότι ξέρω φίλε μου σε γνήσια πρόσοψη στην Θεσσαλονίκη, όχι!

Μπορείς να πάρεις την μαιμού και να βαλεις τα γνήσια κουμπιά (μαύρα)

από νόκια, σαν service δηλαδή!!! Κοστίζουν 10 Euros !!

Mmm..to xerw auto..alla h maimou prosopseis einai polu oti na'nai!!thimamai enas filos eixe valei mia kokkini prosopsi, k stis gwnies eixa ksevapsei!!!!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

έχω κατι txt αρχεια με ελληνικους χαρακτηρες αλλά το 6600 μου τα διαβάζει κινέζικα τι πρεπει να κάνω?
Άνοιξε το απο τον υπολογιστή σου, κάνε αποθήκευση ως και άλλαξε την κωδικοποίηση σε unicode :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Σημερα επεσε στα χερια μου ενα 6600 το οποιο οταν το πατας να αναψει αναβει η οθονη αναβοσβηνει 3 φορες η λεξη ΝΟΚΙΑ και μετα σβηνει.Μπορω να κανω κατι να το επαναφερω η δεν αξιζει ο κοπος?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Σημερα επεσε στα χερια μου ενα 6600 το οποιο οταν το πατας να αναψει αναβει η οθονη αναβοσβηνει 3 φορες η λεξη ΝΟΚΙΑ και μετα σβηνει.Μπορω να κανω κατι να το επαναφερω η δεν αξιζει ο κοπος?

Θέλει full σβήσιμο η μνήμη του τηλεφώνου και μετά αναβάθμιση και να ξαναπεραστεί η Permanent Memory.

Γίνεται μόνο με εξοπλισμό, δηλαδή το πάς σε service.

Γενικά μια απλή αναβάθμιση ειναι με κάνα δυο ιδιαιτερότητες

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες εξοπλισμο τι εννοεις?software η hardware?Η αναβαθμιση γινεται μονο στο service η μπορω να την κανω και εγω?Αυτος που το ειχε το ειχε παει στον Γερμανο και του γυρευε 350 ευρω χωρις να κρατησει να το δει.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα, προσπάθησα να διαβάσω όσο το δυνατόν περισσοτερες σελίδες απο το τοπικ αυτό πριν σας γράψω αλλα δεν ξεπέρασα τις 30...

 

Εδωσα σε ένα ανηψάκι μου το 6600 μιας και αλλαξα εγώ κινητό και με έφαγε να του περασω προγραμμα για mp3 και του περασα το mp3go. Του έστειλα και με bluetooth ενα τραγούδι και αντιμετωπίζουμε το εξής πρόβλημα, ΔΕΝ ανοίγει το μηνυμα με το τραγούδι που το έστειλα λέει μή υποστηριζόμενη λειτουργία. Πώς ξεπερνιέται αυτό? Να ανοίξει το μήνυμα με το τραγούδι και να το παίξει με το mp3go ?

 

Ευχαριστώ....

________________________________________

Η ζωή είναι στιγμές ας έρχονται μόνο καλές !

Link to comment
Share on other sites

βαλ'του καλυτερα το mp3player που νομιζω οτι τα ανοιγει και απο τα μηνυματα :)
Link to comment
Share on other sites

alliws, anoigontas tin efarmogi mp3go, an to mp3 einai apothikeumeno stin mmc, kane ena scan!k tha to paizei!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι δεν μπορώ να το αποθηκευσω διοτι δεν το ανοιγει, ειναι στα εισερχομενα μηνυματα μιας και το εστειλα με bluetooth και δεν το ανοιγει απο τα μηνυματα να το αποθηκευσω...βγαζει μηνυμα μη υποστηριζομενη λειτουργια, αν μπορουσα να το αποθηκευσω θα το επαιζε μετα υποθετω

 

βαλ'του καλυτερα το mp3player που νομιζω οτι τα ανοιγει και απο τα μηνυματα :)

 

και που το βρισκω αυτο, αν ειναι ευκολο?

 

ευχαριστώ

________________________________________

Η ζωή είναι στιγμές ας έρχονται μόνο καλές !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...