Jump to content

Poco X5 Pro


minast
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, customer said:


Ειχα διαβασει παλαιοτερα για reboot  loop αλλα για ξαφνικο θανατο οχι.  Εν πασει περιπτωσει καλη επισκευη και μη σκας τοσο πολυ, υγεια να υπαρχει και αν δεν φτιαχτει,  θα παρεις ενα ωραιο samsung,
 

Το καλο ειναι επειδη εχω εταιρικο εχω παλι πολυ καλη επιδοτηση ! σκαω πιο πολυ γιατι με εκανε ζημια ! Τα ειχα ολα οργανωμενα εκει μεσα και θεματα δουλειας και πιστωτικες και 1002.Και δεν ειμαστε πλεον σε ηλικια για τετοια !  αλλα 8 μηνων κοντα κινητο να παθαινει τετοιο πραγμα για ονομα ! το παθημα μαθημα ξανα poco ποτε ! ακομη και τα redmi που ειχα και τα 2 (9 και 10) παραμενουν σκυλια ...

Link to comment
Share on other sites

Άρα μάλλον δεν έχει φύγει η ρετσινιά από τα POCO, αν πρόκειται για καμένη μητρική. Λυπηρό πάντως να το χρησιμοποιείς για επαγγελματικούς λόγους και να παθαίνεις κάτι τέτοιο, εδώ σε αρκετούς που δεν το χρησιμοποιούμε αντίστοιχα σιχτιρίζουμε αν χάσουμε δεδομένα και πρέπει να στήσουμε από την αρχή τα πάντα, όταν πρόκειται όμως για επαγγελματικούς λόγους, δικαίως να ρίξεις μαύρο στη μάρκα....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κρίμα αλλά πιστεύω πως είναι μεμονωμένη περίπτωση !

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.7.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μεσα στα κακα εχουμε και ευχάριστα ...πήγα στο iRepair σημερα να δω αν αξιζει να το φτιαξω ! Λεω στο παλικάρι εκει την ολη φαση και προς τιμήν του με λεει επρεπε να παω πρωτα στην vofafone ! Λεω σοβαρα ? Σοβαροτατα με λεει ! Παω λοιπον στην vodafone τους εξηγω τι εγινε κτλ (το κινητο εμεινε τούβλο) και με λενε θα σας παμε στην τεχνικο μας (μια εξαιρετική κοπέλα) ! Αφου δεν μπορεσε να το ανοιξει ουτε αυτη με λεει παμε να δουμε στην απόδειξή σας τι εγγύηση εχετε ! Και ναι ειχα 2 χρονια εγγύηση που η vodafone ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ (δεν τους το ειχα) ! Θα το στείλουμε με ειπε η κοπελια κατω στα κεντρικα της Xiaomi και θα σας ενημερώσουμε ! το πιο πιθανο ειναι να σας δωσουνε καινούργιο ! οποτε μεσα στην ατυχια μου ημουν και τυχερος ! παιρνει δεκα μερες η διαδικασια κτλ ! οποτε παιδια θα σας ενημερωσω και εγω  γιατι ειμαι περιεργος να δω πως θα καταληξει ολο αυτο πραγματικα ! 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, ωραία νέα! Μάθε αν μπορείς και εάν έχουν εμφανιστεί κι άλλοι χρήστες με το ίδιο πρόβλημα και ποιο είναι αυτό. 

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καμία σχέση η Vodafone με την εγγύηση, από την στιγμή που είναι αγορασμενο από επίσημο μεταπωλητή το αναλαμβάνει η αντιπροσωπεία της Xiaomi. Ευχάριστα νέα το κακό ότι πιθανόν θα χάσεις όλα τα δεδομένα που είχες. Αν σου δώσουν καινούργια συσκευή εγώ θα την πουλούσα και θα αγόραζα ένα σοβαρό τηλέφωνο. 

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μην λεμε τεραστιες υπερβολες. Ακομα και τα σοβαρα τηλεφωνα χαλανε. Τo x5 pro πουλησε εκατομυρια συσκευες.  Το θεμα ειναι να μην σου τυχει.
Τωρα ο φιλος Φρενταρας  για ψυχολογικους λογους λογω του οτι ειχε μεσα δεδομενα της δουλειας δεν θα ειναι περιεργο να θελησει να παρει κατι αλλο. Φυσικα μιλαμε μονο για την περιπτωση που δεν μπορεσει το service να επισκευασει το χαλασμενο κατι το οποιο του ευχομαστε.

Edited by customer
Link to comment
Share on other sites

Το Χ5 pro είναι εξαιρετική συσκευή, αυτό που έτυχε στον συμφορουμίτη μπορεί να τύχει σε όλες τις εταιρείες, ανεξαρτήτως μάρκας.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια χαρα συσκευη ηταν και ειχα σκοπο να την κρατησω πολυ καιρο ! αλλα ειναι αυτο που λενε ! καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα ! ας δουμε τι θα με απαντησουν και βλεπουμε ....

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις εγγύηση μην αγχώνεσαι !

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.7.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, bathan said:

Αφού έχεις εγγύηση μην αγχώνεσαι !

κοιτα ηταν χοντρη ξενερα για μενα ! καποτε πηγαινα παραλια για μπανιο και με στικακια κτλ αλλαζα custom roms χαχαχαχα! τωρα δεν εχουμε χρονο να ξυθούμε οχι να στηνουμε τα παντα απο την αρχη ! μεχρι να ερθει πισω εστησα ενα redmi note 9 pro που ειχα και μου φανηκε ΑΘΛΟΣ ...(α ρε νιάτα που ειστε χαχαχαχα)

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

On 30/8/2024 at 12:04 ΠΜ, freddaras said:

κοιτα ηταν χοντρη ξενερα για μενα ! καποτε πηγαινα παραλια για μπανιο και με στικακια κτλ αλλαζα custom roms χαχαχαχα! τωρα δεν εχουμε χρονο να ξυθούμε οχι να στηνουμε τα παντα απο την αρχη ! μεχρι να ερθει πισω εστησα ενα redmi note 9 pro που ειχα και μου φανηκε ΑΘΛΟΣ ...(α ρε νιάτα που ειστε χαχαχαχα)

Εχεις εγγυηση πιστευω ολα θα πανε καλα συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες.--->>  https://techmaniacs.gr/katastrefontai-choris-profani-logo-ta-oneplus-9-10-osa-tis-leipoyn-zitaei-i-oneplus-gia-episkeyi/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...