Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, petpapoy said:

Παιδιά, μόλις την τοποθέτησα.

Έκατσε μια χαρά αλλά όντως έχουνε μείνει οι 2 γραμμες απο το μεσαίο αυτοκόλλητο.

Εάν είναι όπως το S22 θα φύγουν μόνες τους σε 1-2 ημέρες.

Φουσκάλα ούτε καν αλλά όπως λένε και οι @ChrisNikol & @v@gelis παραπάνω, δύσκολο να μείνουν.

Αν κατα την τοποθέτηση δεις φουσκάλα και εφόσον είναι καθαρή η επιφάνεια την σηκώνεις λίγο  και φεύγουν.  

Πιεζε τες συβςχεια με την καρτα και θα φυγουν.σε μενα δςν ςμεινει τπτ

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πείτε οι κάτοχοι τίποτα για την αυτονομία γιατί μετά τα τόσα καλά που διαβάζω έχω ψηθεί άσχημα και λέω την Δευτέρα να το πάρω.

Το δεύτερο που ανεβάζω στην τρίτη φόρτιση. Αν το κριτήριο σου είναι η μπαταρία τότε θα πρέπει να το παραγγείλεις....σήμερα....98c9adce7d626cb1ae0c91790e876a36.jpg

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ με αυτονομία έχω πάθει πλάκα. Ίδια χρήση, εφαρμογές εγκατεστημένες ρυθμίσεις κτλ, με s22u και βλέπω τεράστια διαφορά στις 10 μέρες που του χω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!Μακάρι να μείνει έτσι!

Δευτέρα θα το έχω κι εγώ λογικά μαζί με την γυναίκα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια νούμερα σε αυτονομία δε νομίζω να έπιασα με ναυαρχίδα της Samsung ξανά. Και σε stand by πολύ καλό επίσης. Μένει στο 100 για ώρα κάτι που δεν είχα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kountoura said:

Χρησιμοποιώ Whidestone από όταν παρουσιάστηκε και σε όλους τους ultra sonic αισθητήρες της Samsung. 

Μπορεί να μεταφραστεί σε αυτό που λες. 

Μπορεί να μεταφραστεί όμως και σε κορυφαία αίσθηση στο χέρι κατά την διάρκεια χρήσης. 

Κορυφαία αίσθηση στο μάτι. 

Και ότι καλύτερο σε προστασία (σε σχέση με τις ζελατίνες). 

Προτιμώ την δεύτερη μετάφραση. 

Το διατυπώνεις πολυ σωστά. Βέβαια, και αυτο ισχύει για κάθε κινητό, δε θα έπρεπε να μας απασχολούν σπασίματα οθόνης με την τεχνολογία που υποτίθεται ότι δίνουν τα gorilla glass...

47 minutes ago, doganos said:

Έβαλα και γνήσια μεμβράνη Samsung και dome. Γέρνω προς dome uv μεμβράνη. 

Της whitestone εννοείς?

8 minutes ago, Linuxisti said:

Τέτοια νούμερα σε αυτονομία δε νομίζω να έπιασα με ναυαρχίδα της Samsung ξανά. Και σε stand by πολύ καλό επίσης. Μένει στο 100 για ώρα κάτι που δεν είχα ποτέ.

Η αληθεια ειναι ότι σε αυτονομια με είχε εκπλήξει ευχάριστα και το s22u (για android πάντα). Αυτό με το 100 όμως, μόνο τα apple το είχαν ανέκαθεν..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dark_Lord said:

Αυτό με το 100 όμως, μόνο τα apple το είχαν ανέκαθεν..

Είναι πλασματικό το γεγονός ότι μένουν τα iPhone πολύ ώρα στο 100% μπαταρία!

Edited by megatr0n

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Tο εχω εδω και μια βδομαδα στα χερια μου. Μαυρο 1ΤΒ. Εχω την θηκη Beetle pro (πραγματικο τανκς, αλλα ηδη το εχει σωσει 3 φορες) του περασα προσταισα φακων που ειναι μια χαρα μεχρι στιγμης και τζαμι Glastify το οποιο ειναι αχρηστο. Με την πρωτη πτωση ξεκολλησε και γενικα ειχε μεγαλο θεμα με την αναγνωριση δακτυλικου αποτυπωματος. Εχω παραγγειλει ηδη το Whitestone και ελπιζω να τα παει καλυτερα. Προερχομενος απο Note 9 η διαφορα ειναι αρκετα μεγαλη. Σε καθημερινες λειτουργιες οχι τοσο, αλλα μολις δουλεψω εφαρμογες απαιτητικες ειναι νυχτα με μερα.  Ακομα το στηνω και ανακαλυπτω πραγματα. Το κινητο πραγματικα ειναι το κατι αλλο. Το μονο που μου λειπει αφανταστα ειναι τα led ειδοποιησεω (μιας και ποτε δεν χρησιμοποιω  Always On Display) αλλα θα το συνηθισω, που θα παει...

20230218_212630.jpg

20230218_212713.jpg

20230218_212618.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panosfx said:

Παιδιά για πείτε οι κάτοχοι τίποτα για την αυτονομία γιατί μετά τα τόσα καλά που διαβάζω έχω ψηθεί άσχημα και λέω την Δευτέρα να το πάρω.

Άλλο πράγμα.

Samsung με τέτοια αυτονομία δεν έχει υπάρξει ξανά. 

Σε βαθμό που αντί να φορτίζω κάθε βράδυ, κάποιες φορές φορτίζω δέκα λεπτά το απόγευμα της δεύτερης μέρας για να με βγάλει έως το βράδυ, και μετά κανονική φόρτιση... 

Νομίζω ότι και να κάνεις μέσα στην μέρα δεν πρόκειται να σε αφήσει. 

 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πάντως που έως τώρα είχα τεράστιο θέμα με οποιοδήποτε κινητό στην αυτονομία, στο S23U είναι αισθητά καλύτερα η κατάσταση. Δεν έχει υπάρξει φορά έως τώρα που να μην μου έχει βγάλει σχεδόν ολόκληρη μέρα και να έχει πέσει κάτω από το 20%. Μιλάμε δηλαδή για φανταστική απόδοση. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, panosfx said:

Παιδιά για πείτε οι κάτοχοι τίποτα για την αυτονομία γιατί μετά τα τόσα καλά που διαβάζω έχω ψηθεί άσχημα και λέω την Δευτέρα να το πάρω.

Πρώην κάτοχος s22u.. είχα θέματα με την μπαταρία του s22u καθώς ποτέ δεν μου έφτανε...η φωτογραφία είναι απο την 2η φόρτιση με s23u και κάνει εκμάθηση..aod ανάλογα με ειδοποιήσεις, οπότε ολο το βράδυ ηταν ανοιχτό και γι αυτό πρωτο σε κατανάλωση...ολα ανοιχτά (wifi,4g,5 email,aod, Bluetooth,gps, συγχρονισμός κτλ).. σπίτι δεν έχω καθόλου σήμα οπότε παίζει και αυτό ρόλο...παω για 2η μέρα,ειχα να το ζήσω αυτό απο note 3 root...ενα μεγάλο μπράβο στην Samsung ... επιτέλους έδωσε αυτό που έπρεπε... όσους τους ενδιαφέρει η μπαταρία τότε να το πάρουν σίγουρα...το κινητό είναι εξαιρετικό...

Screenshot_20230218_220239_Device care.jpg

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι ότι σε αυτονομια με είχε εκπλήξει ευχάριστα και το s22u (για android πάντα). Αυτό με το 100 όμως, μόνο τα apple το είχαν ανέκαθεν..
Αυτό με το 100% μου έχει θυμίσει πολύ τα LG flex, g4, flex 2 που έβγαζες κανά μισάωρο για πλάκα με την μπαταρία στο 100%.
Tο εχω εδω και μια βδομαδα στα χερια μου. Μαυρο 1ΤΒ. Εχω την θηκη Beetle pro (πραγματικο τανκς, αλλα ηδη το εχει σωσει 3 φορες) του περασα προσταισα φακων που ειναι μια χαρα μεχρι στιγμης και τζαμι Glastify το οποιο ειναι αχρηστο. Με την πρωτη πτωση ξεκολλησε και γενικα ειχε μεγαλο θεμα με την αναγνωριση δακτυλικου αποτυπωματος. Εχω παραγγειλει ηδη το Whitestone και ελπιζω να τα παει καλυτερα. Προερχομενος απο Note 9 η διαφορα ειναι αρκετα μεγαλη. Σε καθημερινες λειτουργιες οχι τοσο, αλλα μολις δουλεψω εφαρμογες απαιτητικες ειναι νυχτα με μερα.  Ακομα το στηνω και ανακαλυπτω πραγματα. Το κινητο πραγματικα ειναι το κατι αλλο. Το μονο που μου λειπει αφανταστα ειναι τα led ειδοποιησεω (μιας και ποτε δεν χρησιμοποιω  Always On Display) αλλα θα το συνηθισω, που θα παει...
20230218_212630.thumb.jpg.f63a572fb1943efc6daca4c2e51b82dc.jpg
20230218_212713.thumb.jpg.57c7df528bc20ee7c7bf603a80fccf27.jpg
20230218_212618.thumb.jpg.22d9a03a0d073039b1a3bae6f9c6b505.jpg
Είσαι σίγουρος ότι φταίει το τζαμακι και όχι η θήκη που δεν συνεργάζεται με το τζαμακι; Έχω βάλει της tech protect ανάλογο του glastify με 2 τζαμακια στη συσκευασία στα 15€ περίπου με κόλλα uv. Σήμερα πήγα να μπω στο αυτοκίνητο έχοντας το στη τσέπη του μπουφάν, βρήκε το κινητό στο τιμόνι, πιέστηκε στο πλάι η θήκη που με τη σειρά της πίεσε το τζαμακι και έχω κι εγώ ένα ωραιότατο ξεκόλλημα του τζαμιού σαν το δικό σου. Δεν ξέρω αν φταίει όμως το τζαμακι ή η κόλλα. Ουσιαστικά με την κυρτοτητα της οθόνης στα πλάγια μόλις πιεστεί λίγο η θήκη αυτομάτως πιέζει το τζαμακι και ξεκολλά. Δεν ξέρω αν είχες ή είχα dome δεν θα παθαίναμε τα ίδια...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, lefteriskoy said:

Tο εχω εδω και μια βδομαδα στα χερια μου. Μαυρο 1ΤΒ. Εχω την θηκη Beetle pro (πραγματικο τανκς, αλλα ηδη το εχει σωσει 3 φορες) του περασα προσταισα φακων που ειναι μια χαρα μεχρι στιγμης και τζαμι Glastify το οποιο ειναι αχρηστο. Με την πρωτη πτωση ξεκολλησε και γενικα ειχε μεγαλο θεμα με την αναγνωριση δακτυλικου αποτυπωματος. Εχω παραγγειλει ηδη το Whitestone και ελπιζω να τα παει καλυτερα. Προερχομενος απο Note 9 η διαφορα ειναι αρκετα μεγαλη. Σε καθημερινες λειτουργιες οχι τοσο, αλλα μολις δουλεψω εφαρμογες απαιτητικες ειναι νυχτα με μερα.  Ακομα το στηνω και ανακαλυπτω πραγματα. Το κινητο πραγματικα ειναι το κατι αλλο. Το μονο που μου λειπει αφανταστα ειναι τα led ειδοποιησεω (μιας και ποτε δεν χρησιμοποιω  Always On Display) αλλα θα το συνηθισω, που θα παει...

20230218_212630.jpg

20230218_212713.jpg

20230218_212618.jpg

Για το led βάλε aodnotify. Μια χαρά αντικαθιστά το led... 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να ειναι η θηκη. Θα δειξει. Συντομα θα εχω και το Dome οποτε θα το δοκιμασω και αυτο να δουμε. Την ιδια θηκη ειχα και με το note 9 παντως και το dome δεν μου ειχε παρουσιασει προβλημα.

36 minutes ago, IKAL said:

Για το led βάλε aodnotify. Μια χαρά αντικαθιστά το led... 

Οντως! Σ ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, megatr0n said:

Είναι πλασματικό το γεγονός ότι μένουν τα iPhone πολύ ώρα στο 100% μπαταρία!

Συμφωνώ. Πιο πολύ ψυχολογικό είναι. Μετά πέφτουν πιο γρήγορα

12 ώρες πριν, doganos said:

Έβαλα και γνήσια μεμβράνη Samsung και dome. Γέρνω προς dome uv μεμβράνη. 

Εντυπώσεις? Την έβαλες μόνος ή στην τοποθετήσανε σε κατάστημα?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

μονος μου. στο δαχτυλο νομιζω λιγο καλυτερα γλιστραει στην οθονη και τοποθετηση  πιο "ευκολη" οσον αφορα τις σκονες κτλ γιατι ειναι λιγο διαφορετικη στην τοποθετηση. Μετα την σκληρενεις με το  uv light. στο κυρτο κομματι, πιο ευκολα κολλαει σε σχεση με την γνησια (πχ μια φορα με το χερι την κανεις και κολλαει) ενω στην γνησια τουλαχιστον σε εμενα επρεπε 2-3 φορες να το κανω και με πιο πολυ δυναμη. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο amazon δεν παίρνει καθόλου καλές κριτικές το Whitedome. Αυτές εδώ που είχε προτείνει και ο @costsa41παίρνουν πολύ καλύτερες και σε τζάμι και μεμβράνη:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0BQFCST5G/ref=sw_img_1?smid=ANNMLK3TEQEZF&psc=1

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, lefteriskoy said:

Το μονο που μου λειπει αφανταστα ειναι τα led ειδοποιησεω (μιας και ποτε δεν χρησιμοποιω  Always On Display) αλλα θα το συνηθισω, που θα παει...

Eνεργοποιησε always on display, διοτι και πληρεστερη ενημερωση για τις ειδοποιησεις σου θα εχεις και δεν καιει πολυ μπαταρια, πόσο μαλλον φετος που η αυτονομια ειναι επιπεδου iPhone Pro Max.
Ενα πραγμα με αγχωνει: μην τα θαλασσωσει στην αυτονομια με κανα "καλο" update η Sammy! :classic_dry:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο amazon δεν παίρνει καθόλου καλές κριτικές το Whitedome. Αυτές εδώ που είχε προτείνει και ο @costsa41παίρνουν πολύ καλύτερες και σε τζάμι και μεμβράνη:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0BQFCST5G/ref=sw_img_1?smid=ANNMLK3TEQEZF&psc=1
Το έχω γράψει άπειρες φορές κι όχι μόνο εγώ. Δε χρειάζεται κάποιος να πάει στα διάφορα να βάλει μεμβράνη με 20 ευρώ απλά παίρνει αυτές που έχω πει είναι πάρα πολύ καλές και με αυτά τα χρήματα παίρνεις τρεις αντί για μία. Η δε τοποθέτηση τους είναι πραγματικά παιχνίδι!!! Πιο εύκολο δεν υπάρχει ακόμα και για κάποιον που ποτέ δεν έχει περάσει μεμβράνη. Πάντα διαβάζω κριτικές γιατί και με το καλύτερο τζάμι χάνεις την άμεση απόκριση του δαχτυλικού. Επειδή είναι πάρα πολύ καλές οι μεμβράνες τους, πέρασα μια στη δουλειά σε 5 λεπτά κυριολεκτικά χωρίς φουσκάλες πρόβλημα και προσπάθεια, θα δοκιμάσω και το τζάμι τους όταν έρθει και βλέπω. Προσωπικά δε θυσιάζω το δαχτυλικό για το τζάμι. Δε μου πέφτουν τα κινητά από το χέρι και μία καλή θήκη προστατεύει πολύ. Πάρα πολύ καλή θήκη είναι αυτή που έχουν γράψει κάποια παιδιά με διάφανο πίσω δύο κομμάτια ,προστασία πολύ καλή πρέπει να έχει και λογική τιμή esr αν δεν κάνω λάθος.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, costsa41 said:

Το έχω γράψει άπειρες φορές κι όχι μόνο εγώ. Δε χρειάζεται κάποιος να πάει στα διάφορα να βάλει μεμβράνη με 20 ευρώ απλά παίρνει αυτές που έχω πει είναι πάρα πολύ καλές και με αυτά τα χρήματα παίρνεις τρεις αντί για μία. Η δε τοποθέτηση τους είναι πραγματικά παιχνίδι!!! Πιο εύκολο δεν υπάρχει ακόμα και για κάποιον που ποτέ δεν έχει περάσει μεμβράνη. Πάντα διαβάζω κριτικές γιατί και με το καλύτερο τζάμι χάνεις την άμεση απόκριση του δαχτυλικού. Επειδή είναι πάρα πολύ καλές οι μεμβράνες τους, πέρασα μια στη δουλειά σε 5 λεπτά κυριολεκτικά χωρίς φουσκάλες πρόβλημα και προσπάθεια, θα δοκιμάσω και το τζάμι τους όταν έρθει και βλέπω. Προσωπικά δε θυσιάζω το δαχτυλικό για το τζάμι. Δε μου πέφτουν τα κινητά από το χέρι και μία καλή θήκη προστατεύει πολύ. Πάρα πολύ καλή θήκη είναι αυτή που έχουν γράψει κάποια παιδιά με διάφανο πίσω δύο κομμάτια ,προστασία πολύ καλή πρέπει να έχει και λογική τιμή esr αν δεν κάνω λάθος.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κώστα συμφωνώ, θεωρώ ότι με victus 2, το κινητό πονάει πιο πολύ σε θέμα γρατσουνιων/αραχνιάσματος και όχι σε θέμα σπασίματος. Προσωπικά, δε μου έχει σπάσει ποτέ οθόνη κινητού και πριν το s22u δεν έβαζα ούτε μεμβράνη!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι σημερα στα καλα καθουμενα δεν ερχονται ειδοποιησεις messenger, αμα το εχω καθαρίσει απο τις ανοιχτές εφαρμογές..
Το ιδιο συμβαινει και σε αλλο s23 στο σπίτι.. το εχεξ παρατηρησει κανεις?

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι σημερα στα καλα καθουμενα δεν ερχονται ειδοποιησεις messenger, αμα το εχω καθαρίσει απο τις ανοιχτές εφαρμογές..
Το ιδιο συμβαινει και σε αλλο s23 στο σπίτι.. το εχεξ παρατηρησει κανεις?
Εννοείται ότι δε φταίει το κινητό αλλά η εφαρμογή. Και αυτή και το fb κατά καιρούς κάνουν κάτι τέτοια και μετά πάλι φτιάχνουν. Μη σε απασχολεί θα φτιάξει κάποια στιγμή. Όπως το είπες παρουσιάζεται στα καλά καθούμενα. Χθες έκανε αναβάθμιση ίσως πάλι κάτι χάλασαν εκεί.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://9to5google.com/2023/02/16/samsung-galaxy-s23-ultra-review/

Just now, Dark_Lord said:

Εγώ πάντως τόσο σοβαρό πρόβλημα σε κινούμενες εικόνες δεν είχα ούτε στο s22u. Σπάνια είχα θέμα και μόνο σε χαμηλό φωτισμό. Τελικά ο καθένας γράφει ό,τι θέλει. Άλλος απίστευτη κάμερα άλλος απογοήτευση..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

Το έχω γράψει άπειρες φορές κι όχι μόνο εγώ. Δε χρειάζεται κάποιος να πάει στα διάφορα να βάλει μεμβράνη με 20 ευρώ απλά παίρνει αυτές που έχω πει είναι πάρα πολύ καλές και με αυτά τα χρήματα παίρνεις τρεις αντί για μία. Η δε τοποθέτηση τους είναι πραγματικά παιχνίδι!!! Πιο εύκολο δεν υπάρχει ακόμα και για κάποιον που ποτέ δεν έχει περάσει μεμβράνη. Πάντα διαβάζω κριτικές γιατί και με το καλύτερο τζάμι χάνεις την άμεση απόκριση του δαχτυλικού. Επειδή είναι πάρα πολύ καλές οι μεμβράνες τους, πέρασα μια στη δουλειά σε 5 λεπτά κυριολεκτικά χωρίς φουσκάλες πρόβλημα και προσπάθεια, θα δοκιμάσω και το τζάμι τους όταν έρθει και βλέπω. Προσωπικά δε θυσιάζω το δαχτυλικό για το τζάμι. Δε μου πέφτουν τα κινητά από το χέρι και μία καλή θήκη προστατεύει πολύ. Πάρα πολύ καλή θήκη είναι αυτή που έχουν γράψει κάποια παιδιά με διάφανο πίσω δύο κομμάτια ,προστασία πολύ καλή πρέπει να έχει και λογική τιμή esr αν δεν κάνω λάθος.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλή σας μέρα, φοράει ήδη το κινητό μια θήκη spigen tough armor, η προτεινόμενη προστασία για οθόνη λέτε θα "κάθεται" ή θα την πετάξει ;

Edited by mspant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...