Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφτιαξε η κάμερα με το δεύτερο update έγινε λίγο πιο γρηγορο το τηλέφωνο (για μενα) , αντε να δουμε και την μπαταρία ή τι άλλο έφτιαξαν-χάλασαν 😃

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, BillKein21 said:

εγω εχω κανει το patch ασφαλειας του αυγουστου και μου ηρθε σημερα ενα 2,4 Gb update....ειναι το 6.1.1 και τα διορθωτικα update ?

Ε μάλλον ήσουν με συσκευή που πάγωσαν προσωρινά το update οπότε ίσως την έστειλαν τώρα με όλα μαζί μέσα,  μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, ξέρετε τον τρόπο που μπορώ να γίνω beta tester;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, lefteris90 said:

Καλημέρα σας, ξέρετε τον τρόπο που μπορώ να γίνω beta tester;

Καλημερα. Νομίζω ότι εδώ στην Ελλάδα δεν μπορούμε να γίνουμε για τα νέα ANDROID. Ας μας διαφωτίσει και κάποιος άλλος φίλος που γνωρίζει καλύτερα το θέμα. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rolexakias said:

Καλημέρα στη παρέα, έχετε πάρει όλοι την 6.1.1 γιατί εγώ είμαι ακόμα με την 6.1,ευχαριστώ. 

και εγω με την 6.1 ειμαι και με ενα update (1 σεπτεμβριου) επιπεδο επιδιορθωσης ασφαλειας

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, rolexakias said:

Καλημέρα στη παρέα, έχετε πάρει όλοι την 6.1.1 γιατί εγώ είμαι ακόμα με την 6.1,ευχαριστώ. 

6.1. Ειναι η τελευταία έκδοση. Σημερα ηρθε και σε εμενα του Σεπτεμβρίου. Δεν έχει άλλη. Όλοι την ίδια έχουμε. Μην ανησυχείς. 

Link to comment
Share on other sites

Την μετάφραση του spen δεν έβαλαν ελληνικά ακόμα να δούμε πότε.Δεν καταλαβενω το γιατί δεν βάζουν 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, markosm711 said:

Την μετάφραση του spen δεν έβαλαν ελληνικά ακόμα να δούμε πότε.Δεν καταλαβενω το γιατί δεν βάζουν 

Αν καταλάβαιναν οι κορεάτες τι σημαίνει ελλάδα για τον κόσμο θα το έκαναν, αυτοί την δουλειά τους κάνουν, τα κορόιδα είμαστε εμείς που αγοράζουμε από αυτούς. ( χώρα της μπανανίας μας έχουν πολλοί ).

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2024 at 7:20 ΜΜ, tsicrete said:

Μήπως έχεις work profile στο τηλεφωνο για εταιρικα emails?

Εαν ναι, με διαγραφη του profile & device restart τα updates λειτουργούν ξανά.

Λες; Θα το δοκιμασω φιλε μου ευχαριστω. Μα έπαιζε μια χαρα τοσο καιρο. 

Link to comment
Share on other sites

Την έχετε ενεργοποιήσει την υπηρεσία προσαρμογής; Αξιζεί;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, athanasiosthess said:

Την έχετε ενεργοποιήσει την υπηρεσία προσαρμογής; Αξιζεί;

Ποια υπηρεσια ειναι αυτη?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Prattein_Aloga said:

Ποια υπηρεσια ειναι αυτη?

Για τις ρουτίνες και το adaptive battery charging.

Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, Μόλις του Οκτωβρίου!

Κανένα νεο με το beta tester; 

Link to comment
Share on other sites

Με μια γρήγορη ματιά μέτα από κάποιες ώρες νομίζω παρατηρώ καλύτερη αυτονομία με το patch του Οκτώβρη. 

Link to comment
Share on other sites

Κινητο για γυναικα με εμφαση φωτογραφιες και μπαταρια. S22 ultra, S23 Ultra, Oneplus 12 ή Honor Magic6 Pro; Ειμαι σε διλλημα..

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Lux said:

Κινητο για γυναικα με εμφαση φωτογραφιες και μπαταρια. S22 ultra, S23 Ultra, Oneplus 12 ή Honor Magic6 Pro; Ειμαι σε διλλημα..

Αυτο είναι 4-λλιμα βασικά 

Έχω δουλέψει Oneplus 12 και s23u

Oneplus

  • Πιο smooth και γρήγορο
  • Πιο απλο UI (προσωπικα το προτιμω) 
  • Καλύτερη μπαταρία - Ακραία γρήγορη φόρτιση... Δυνατός συνδυασμός
  • Απρόβλεπτη κάμερα, σπάνια θα βγάλεις δυο ιδιες διαδοχικές φώτο.. Αν βγάλεις κάποιο αλλο άτομο και δεν πιάσει οτι πρόκειται για πρόσωπο θα βγεί τρομακτικά έντονο και sharp. Οι πόροι στο δέρμα φαίνονται σαν κρατήρες. Για μένα αν παιξεις με manual είναι οριακά καλύτερο αλλα θέλει να βάλεις χέρι. Επίσης έχει ανώτερο ευρυγώνιο

s23u 

  • Γρήγορο και smooth αλλα οχι οσο το Oneplus 12
  • Το UI του έχει πολλα gimmicks , ορεξη να έχεις να ψάχνεις.. Έχει και τα νέα AI tools αν ενδιαφέρεσαι για photo editing.
  • Σταθερή αξια σε κάμερα.. Μόλις μάθεις πως "δουλευεί" ειναι πολυ ευκολο να προβλέψεις τι φωτο θα βγει κατ επεκαση δεν υπάρχουν εκπλήξεις. Έχει ανώτερο ζουμ.
  • Κατι το οποιο ισχύει σε σχέση με ολα τα αλλα που έγραψες... ΑΠΕΙΡΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ. Για το s23 θα βρεις τα πάντα, μεγαλη ποικιλία σε θήκες σχέδια, αν ψωνίζεις και απο temu or ali πραγματικά οτι νεό trend βγει θα βγει σίγουρα και για το συγκεκριμενό κινητό 

 

Edited by strange_thomas
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Lux said:

Κινητο για γυναικα με εμφαση φωτογραφιες και μπαταρια. S22 ultra, S23 Ultra, Oneplus 12 ή Honor Magic6 Pro; Ειμαι σε διλλημα..

Το βασικό για μια γυναίκα εκτός αυτών που ανέφερες είναι να είναι γνωστή και αναγνωρίσιμη η τόσο η μάρκα όσο και η συσκευή. Σε αυτά τα δυο η samsung δεν έχει αντίπαλο. Το honor το ξεχνάς γιατί δεν εισάγεται επίσημα με ότι αυτό συνεπάγεται από service, υποστήριξη σε μπάντες και λειτουργίες. Άσε γιατί οτιδήποτε προκύψει εσύ θα τα ακούς 😁

Γενικά όμως αν το πιάσεις στο μέσο όρο πάλι η samsung παίζει μόνη της. Είναι σε όλα ανω του μετρίου και σε κάποια άριστη, Service, αναβαθμίσεις, λογισμικό, κάμερες, οθόνη, αξεσουάρ κτλ. 

Αν τελικά πας σε samsung θα πας για το S23 Ultra τόσο λόγω επεξεργαστή (snapdragon) αλλά και επειδή είναι πιο φρέσκο. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

εκανα το update οκτωβριου.η μπαταρια εχει γινει οπως ηταν πριν 4 μηνες με τις αναβαθμισεις μαιου.

η καμερα εχει φτιαξει.το απωτυπωμα ακαριαιο.νομιζω η αναβαθμιση αυτη διορθωσε ολα τα προβληματα.

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ktikti said:

εκανα το update οκτωβριου.η μπαταρια εχει γινει οπως ηταν πριν 4 μηνες με τις αναβαθμισεις μαιου.

η καμερα εχει φτιαξει.το απωτυπωμα ακαριαιο.νομιζω η αναβαθμιση αυτη διορθωσε ολα τα προβληματα.

Συμφωνώ απόλυτα.Η μπαταρία ιδίως,έφταξε εντυπωσιακά!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, dimitris1090T said:

Καμία φωτογραφία τον κομήτη με το κινητό μας καταφέρατε να βγάλετε? 

Έπρεπε να τον δούμε πρώτα.... 🤣🤣🤣

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...