Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης, αν εγγραφώ τώρα (23/7) στο CU Liquid, και βάλω συνδρομή 30 ευρώ, κάθε πχ 15 του μήνα, δεν θα μου τα τραβήξει από την χρεωστική που έχω θέσει και στις 15/8 θα τα πιστώσει στον λογ CU; (επειδή λέει δωρεάν ο 1ος μήνας - κάτι μάλλον δεν καταλαβαίνω; ) Μπορώ μετά να θέσω 8 ευρώ συνδρομή και άρα στις 15/9 να τραβήξει 8, άρα σαν να μου κάνουν δώρο 30-8= 22 ευρώ; 🤣

 

Συγγνώμη αν το κουράζω, προσπαθώ να το καταλάβω για να το ενεργοποιήσω σε ηλικιωμένο, που μάλλον θα τον συμφέρει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

7 ώρες πριν, jaranor said:

Επίσης, αν εγγραφώ τώρα (23/7) στο CU Liquid, και βάλω συνδρομή 30 ευρώ, κάθε πχ 15 του μήνα, δεν θα μου τα τραβήξει από την χρεωστική που έχω θέσει και στις 15/8 θα τα πιστώσει στον λογ CU; (επειδή λέει δωρεάν ο 1ος μήνας - κάτι μάλλον δεν καταλαβαίνω; ) Μπορώ μετά να θέσω 8 ευρώ συνδρομή και άρα στις 15/9 να τραβήξει 8, άρα σαν να μου κάνουν δώρο 30-8= 22 ευρώ; 🤣

 

Συγγνώμη αν το κουράζω, προσπαθώ να το καταλάβω για να το ενεργοποιήσω σε ηλικιωμένο, που μάλλον θα τον συμφέρει περισσότερο.

Το δωρο εχει διαρκεια 1 μηνα και το παίρνεις μόνο την 1η φορά που μπαίνεις στο liquid. 

Link to comment
Share on other sites

Το δωρο εχει διαρκεια 1 μηνα και το παίρνεις μόνο την 1η φορά που μπαίνεις στο liquid. 
Πράγματι το δώρο ισχύει μόνο ένα μήνα αλλά μπορείς να το κάνεις να ισχύει 2 μήνες π.χ βάζεις 30 ευρώ και αγοράζεις ένα πακέτο ο ίντερνετ με το που μπουν τα λεφτά και ένα ανά λίγο πριν λήξουν :)

Επίσης λίγο πριν λήξουν τα λεφτά αν το κάνεις κανονικό cu τα λεφτά του δώρου φαίνονται για λίγη ώρα πριν διαγράφουν οπότε μπορείς να επωφεληθείς αν προλάβεις και είσαι τυχερός

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Επίσης λίγο πριν λήξουν τα λεφτά αν το κάνεις κανονικό cu τα λεφτά του δώρου φαίνονται για λίγη ώρα πριν διαγράφουν οπότε μπορείς να επωφεληθείς αν προλάβεις και είσαι τυχερός

To δοκίμασα δύο φορές σε νούμερα που είχαν κάτι ψιλά από δώρο το οποίο έληγε την ίδια ή επόμενη και δεν θα είχα να τα κάνω τίποτα έτσι και αλλιώς. Με το που βγήκα από το liquid και ξεκλείδωσε το app (κοίταζα και το myvodafone) το δώρο δεν ήταν εκεί, το υπόλοιπο ήταν 0. Προσπαθούσα να μπαίνω κάθε 1-2 λεπτά, τώρα αν εμφανίστηκε στο ενδιάμεσο πριν το δω δε ξέρω αλλά αν είναι έτσι νομίζω είναι πολύ στενό το χρονικό διάστημα για να το προλάβεις, εκτός αν είσαι πολύ τυχερός ή εγώ πολύ άτυχος.

Το άλλο όμως που παρατήρησα είναι ότι αν έχεις κάνει login με το myvodafone σαν cu και το κινητό δεν σου κλείσει την εφαρμογή για να χρειαστεί πάλι login, όταν γυρίσεις liquid από το app συνεχίζει να μένει ανοιχτό το myvodafone και (μάλλον) μπορείς να κάνεις ότι θες κανονικά.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει παραμέτρους, δεν γνωρίζω

Μια φορά το έκανα και δούλεψε :)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HEO said:

Μπορεί να έχει παραμέτρους, δεν γνωρίζω

Μια φορά το έκανα και δούλεψε 🙂

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk


 

Μπορει να έκλεισαν την "τρυπα" που ειχε το συστημα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να έκλεισαν την "τρυπα" που ειχε το συστημα.
Όλα είναι πιθανά...

Πάντως το πρώτο που έγραψα με την αγορά 2 πακέτων ίντερνετ (ένα στην αρχή του μήνα και ένα στο τέλος) δεν είναι τρύπα

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφάτως liquified, και έχω ερωτήσεις προς γνωρίζοντες:

1. Το ποσό του δωρεάν μήνα λήγει στις 60 ημέρες, σωστά; Αυτήν την ημερομηνία βλέπω σαν «τελευταία ανανέωση» στο «ιστορικό online ανανέωσης».

2. Για να διατηρήσω για χρήση μετά τις 60 ημέρες το ποσό που έβαλα την προηγούμενη μέρα του liquification,   έχω δύο επιλογές: α) Η κάνω ανανέωση της liquid συνδρομής στις 59 ημέρες του liquification έστω με το 8ευρο, β) η βάζω ένα cashback; Αν ισχύει αυτό με το cashback, πόσες μέρες να υπολογίζω οτι χρειάζεται από τη στιγμή «τώρα βγήκα από σουπερμαρκετ με την απόδειξη» και τι βήματα πρέπει να κάνω;

3. Με δεδομένο οτι η χρήση που κάνω είναι ελάχιστη, Θα μπορούσα να παραμείνω liquid χρησιμοποιόντας το αρχικό ποσό, και παρατείνοντας το 2μηνο της λήξης αυτού του ποσού επ'αόριστο χρησιμοποιόντας ανα 2 μήνες ένα cashback; η θα πρέπει ανα 2 μήνες να κάνω ανανέωση της liquid συνδρομής έστω και με το 8ευρο;

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blitz said:

Πρόσφάτως liquified, και έχω ερωτήσεις προς γνωρίζοντες:

1. Το ποσό του δωρεάν μήνα λήγει στις 60 ημέρες, σωστά; Αυτήν την ημερομηνία βλέπω σαν «τελευταία ανανέωση» στο «ιστορικό online ανανέωσης».

2. Για να διατηρήσω για χρήση μετά τις 60 ημέρες το ποσό που έβαλα την προηγούμενη μέρα του liquification,   έχω δύο επιλογές: α) Η κάνω ανανέωση της liquid συνδρομής στις 59 ημέρες του liquification έστω με το 8ευρο, β) η βάζω ένα cashback; Αν ισχύει αυτό με το cashback, πόσες μέρες να υπολογίζω οτι χρειάζεται από τη στιγμή «τώρα βγήκα από σουπερμαρκετ με την απόδειξη» και τι βήματα πρέπει να κάνω;

3. Με δεδομένο οτι η χρήση που κάνω είναι ελάχιστη, Θα μπορούσα να παραμείνω liquid χρησιμοποιόντας το αρχικό ποσό, και παρατείνοντας το 2μηνο της λήξης αυτού του ποσού επ'αόριστο χρησιμοποιόντας ανα 2 μήνες ένα cashback; η θα πρέπει ανα 2 μήνες να κάνω ανανέωση της liquid συνδρομής έστω και με το 8ευρο;

1. 30-32 μέρες ισχυει το δώρο, μετά το χάνεις, χωρίς να μπορείς να το συντηρήσεις με οποιοδήποτε τρόπο (προς το τέλος αγόρασε 1 μήνα απεριόριστο ίντερνετ) 

2+3. Με cash back συντηρείς κανονικα το υπολοιπο. Θα πρεπει να βγεις από το liquid, να σκανάρεις την απόδειξη, να περιμενεις 2-3 μέρες (χωρίς τα ΣΚ) για να φανεί η επιστροφή, να εξαργυρωσεις την επιστροφή και μετά να ξαναμπείς στο liquid. Εγώ βγαίνω, κάνω το cash back, ξαναμπαίνω και 2 μέρες πριν την λήξη υπολοίπου ξαναβγαινω, εξαργυρώνω και στο καπάκι ξαναμπαινω. 

Ο λόγος που πρεπει να βγεις από το liquid για cash back είναι επειδή το cash back γίνεται μόνο στο my Vodafone app. 

Link to comment
Share on other sites

1. Το ποσό του δωρεάν μήνα είναι για 33 μέρες απ'ότι έχει αναφερθεί εδώ αλλά δεν το βλέπεις πότε λήγει και πρέπει να το υπολογίσεις μόνος σου.

2. Για το Cashback θα πρέπει να βγεις προσωρινά από το liquid ώστε να σε αφήσει το σύστημα να μπεις στην εφαρμογή του my vodafone που κλειδώνει όταν είσαι liquid. Βγαίνεις οπότε θες, σκανάρεις την απόδειξη και μπαίνεις πάλι. Μετά από 1-3 μέρες σου έρχεται μήνυμα ότι περάστηκε το ποσό του Cashback το οποίο μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποτε θες, ας πούμε την ημέρα λήξης του υπολοίπου. Όμως θα πρέπει πάλι να βγεις από το liquid για τον ίδιο λόγο.

3. Μπορείς να είσαι liquid χωρίς να γίνει ποτέ αυτόματη ανανέωση μεταφέροντας την μπάρα στο μέλλον και να διαχειριστείς το υπόλοιπο με όποιον τρόπο θες για να μην λήξει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

1. 30-32 μέρες ισχυει το δώρο, μετά το χάνεις, χωρίς να μπορείς να το συντηρήσεις με οποιοδήποτε τρόπο (προς το τέλος αγόρασε 1 μήνα απεριόριστο ίντερνετ) 

2+3. Με cash back συντηρείς κανονικα το υπολοιπο. Θα πρεπει να βγεις από το liquid, να σκανάρεις την απόδειξη, να περιμενεις 2-3 μέρες (χωρίς τα ΣΚ) για να φανεί η επιστροφή, να εξαργυρωσεις την επιστροφή και μετά να ξαναμπείς στο liquid. Εγώ βγαίνω, κάνω το cash back, ξαναμπαίνω και 2 μέρες πριν την λήξη υπολοίπου ξαναβγαινω, εξαργυρώνω και στο καπάκι ξαναμπαινω. 

Ο λόγος που πρεπει να βγεις από το liquid για cash back είναι επειδή το cash back γίνεται μόνο στο my Vodafone app. 

Ευχαριστώ για την απάντηση, συμπληρωματικά...

1. Επειδή είχα «ανανεώσει δωρεαν με 30€» βλέπω την λήξη της «δωρεάν ομιλίας» οπότε αυτή θα είναι και η λήξη του «δωρεάν 30€», οκ. Αλλά δε θα μπορούσα «αν είμαι τυχερός», στο μεταίχμιο της αλλαγής liquid >  CU να αγοράσω αντί «1 μήνα απεριόριστο ίντερνετ» το «CU MeApOla 18», ωστε να παιξω παράταση ακόμα ένα μήνα και μετά τον μήνα με «CU MeApOla 18», να ξαναγίνω liquid ( εννοείται θα έχω κάνει εγκαιρως cashback trick για να παραταθεί το κανονικό υπόλοιπο) ;

2-3. Ακόμα και να δώ την παράταση με το cash back δεν θα το πιστέψω, είναι way too good to be true.

15 minutes ago, spiliot said:

1. Το ποσό του δωρεάν μήνα είναι για 33 μέρες απ'ότι έχει αναφερθεί εδώ αλλά δεν το βλέπεις πότε λήγει και πρέπει να το υπολογίσεις μόνος σου.

2. Για το Cashback θα πρέπει να βγεις προσωρινά από το liquid ώστε να σε αφήσει το σύστημα να μπεις στην εφαρμογή του my vodafone που κλειδώνει όταν είσαι liquid. Βγαίνεις οπότε θες, σκανάρεις την απόδειξη και μπαίνεις πάλι. Μετά από 1-3 μέρες σου έρχεται μήνυμα ότι περάστηκε το ποσό του Cashback το οποίο μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποτε θες, ας πούμε την ημέρα λήξης του υπολοίπου. Όμως θα πρέπει πάλι να βγεις από το liquid για τον ίδιο λόγο.

3. Μπορείς να είσαι liquid χωρίς να γίνει ποτέ αυτόματη ανανέωση μεταφέροντας την μπάρα στο μέλλον και να διαχειριστείς το υπόλοιπο με όποιον τρόπο θες για να μην λήξει.

Ευχαριστώ για την απάντηση, οπως εγραψα και παραπάνω ο συνδυασμός μετακινώ μπάρα (δεν ανανεώνω με χρήματα ποτέ) + βάζω cash back (ανανεώνω το δίμηνο λήξης του υπολοίπου και προσθέτο στο υπόλοιπο το ποσό του cash back) μου φαίνεται απίστευτος!

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου liquid το κάνω. Επίσης όταν αλλάξεις την μπάρα μπορείς να αλλάξεις και το ποσό ανανέωσης. Σου λέει "θα ερθει ενημερωτικό σμσ για την αλλαγή σου" και έρχεται μετά από λίγα λεπτά. 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πχ 5 ευρώ στο Liquid, και συνεχώς μετακινείς την μπάρα, το ποσό θα χαθεί στις 60 μέρες σωστά;

Και αν συνεχίσεις να μετακινείς την μπάρα, ο αριθμός (με 0 υπόλοιπο) πόσο καιρό θα είναι ενεργός;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γίνει αυτόματη ανανέωση μέσα σε δύο μήνες σε πετάει εκτός liquid. Κι αν γενικώς δεν μπουν λεφτά με κάποιο τρόπο είτε με ανανέωση χειροκίνητη είτε όπως γράφτηκε παραπάνω με cashback επίσης το υπόλοιπο χάνεται. Στο τέλος των τριών μηνών χωρίς ανανέωση μπαίνει φραγή εισερχομένων.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω της μητέρας μου από Q σε liquid.1)Αν πάω σε κατάστημα πόσες μέρες κάνει η μεταφορά;
2)Αν βάλω την χρεωστική της κάρτα να τραβάει αυτόματα κάθε φορά γίνεται αν μεταφέρω την μπάρα νά την βγάζει με 8€ ευρώ δύο μήνες; Μόνο ομιλία θέλει
3) Αυτο το cashback πού λέτε είναι υποχρεωτικό;
Προκαταβολικά ευχαριστώ....

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tolisfar said:

Θέλω να κάνω της μητέρας μου από Q σε liquid.1)Αν πάω σε κατάστημα πόσες μέρες κάνει η μεταφορά;
2)Αν βάλω την χρεωστική της κάρτα να τραβάει αυτόματα κάθε φορά γίνεται αν μεταφέρω την μπάρα νά την βγάζει με 8€ ευρώ δύο μήνες; Μόνο ομιλία θέλει
3) Αυτο το cashback πού λέτε είναι υποχρεωτικό;
Προκαταβολικά ευχαριστώ....

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1) κλασσικη φορητοτητα σε cu θα ειναι, δεν ειμαι σίγουρος πόσες μέρες παίρνει, θεωρω 2-3 μέρες. 

2) ναι

3) δεν είναι υποχρεωτικό το cash back.

Για απλη ομιλια ειναι πολυ βολικο και το κοστος θα ειναι 4€/μηνα. Το μοναδικο φτηνοτερο ειναι το φρογκ με 3€/μηνα αλλά λιγότερα λεπτά ομιλίας. 

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα λίγο αμφίβολο αν σε αφήσουν να την κάνεις με το επιχείρημα ότι δεν έχουνε κάρτες SIM και θα επιχειρήσουν να προωθήσουν συμβόλαιο. Καλύτερα να την κάνεις online αλλά να προσέξεις τι πακέτα θα ενεργοποιηθούν αυτόματα στο ξεκίνημα με την πρώτη ανανέωση...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites




Αν δεν γίνει αυτόματη ανανέωση μέσα σε δύο μήνες σε πετάει εκτός liquid.


Αυτό δεν είναι αλήθεια. Δεν χρειάζεται αυτόματη ανανέωση, με χειροκίνητη η ακόμα και cashback δεν υπάρχει θέμα. Είσαι liquid όσο θέλεις.ΔΟΚΙΝΑΣΝΕΝΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΝΟΎΜΕΡΑ.

Φτάνει να μην λήξει και φυσικά να σπρώχνεις την μπάρα :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1) κλασσικη φορητοτητα σε cu θα ειναι, δεν ειμαι σίγουρος πόσες μέρες παίρνει, θεωρω 2-3 μέρες. 
2) ναι
3) δεν είναι υποχρεωτικό το cash back.
Για απλη ομιλια ειναι πολυ βολικο και το κοστος θα ειναι 4€/μηνα. Το μοναδικο φτηνοτερο ειναι το φρογκ με 3€/μηνα αλλά λιγότερα λεπτά ομιλίας. 
Σε κατάστημα λίγο αμφίβολο αν σε αφήσουν να την κάνεις με το επιχείρημα ότι δεν έχουνε κάρτες SIM και θα επιχειρήσουν να προωθήσουν συμβόλαιο. Καλύτερα να την κάνεις online αλλά να προσέξεις τι πακέτα θα ενεργοποιηθούν αυτόματα στο ξεκίνημα με την πρώτη ανανέωση...
Σας ευχαριστω πολύ...

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kmpatra said:

Αν δεν γίνει αυτόματη ανανέωση μέσα σε δύο μήνες σε πετάει εκτός liquid. Κι αν γενικώς δεν μπουν λεφτά με κάποιο τρόπο είτε με ανανέωση χειροκίνητη είτε όπως γράφτηκε παραπάνω με cashback επίσης το υπόλοιπο χάνεται. Στο τέλος των τριών μηνών χωρίς ανανέωση μπαίνει φραγή εισερχομένων.

Μάλλον το έχεις μπερδέψει με την αποτυχία αυτόματης ανανέωσης. Αν δηλαδή φτάσει η μέρα που έχεις δηλώσει και δεν μπορέσει να κάνει ανανέωση δύο φορές γιατί πχ δεν έχεις υπόλοιπο τότε όντως σε πετάει.

Επίσης δε νομίζω ούτε ότι σε πετάει αν μηδενίσει το υπόλοιπο αλλά αυτό θα το δω με σιγουριά σε λίγες μέρες σε ένα νούμερο. Όχι ότι μπορείς να κάνεις κάτι χωρίς υπόλοιπο αλλά λέμε.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, spiliot said:

Μάλλον το έχεις μπερδέψει με την αποτυχία αυτόματης ανανέωσης. Αν δηλαδή φτάσει η μέρα που έχεις δηλώσει και δεν μπορέσει να κάνει ανανέωση δύο φορές γιατί πχ δεν έχεις υπόλοιπο τότε όντως σε πετάει.

 

ε ναι αυτό εννοώ.Προφανώς στο π.χ. εννοείς οτι δεν έχεις υπόλοιπο στην τραπεζική κάρτα. Το υπόλοιπο του χρηματικού υπολοίπου είτε εντος liquid είτε εκτος liquid δεν χάνεται αν δεν γίνει με κάποιο τρόπο ανανέωση σε 60 μέρες?

Quote

Επίσης δε νομίζω ούτε ότι σε πετάει αν μηδενίσει το υπόλοιπο αλλά αυτό θα το δω με σιγουριά σε λίγες μέρες σε ένα νούμερο. Όχι ότι μπορείς να κάνεις κάτι χωρίς υπόλοιπο αλλά λέμε.

και να σε κρατάει μέσα δεν έχει νόημα, αν δεν βάλεις λεφτά με κάποιο τρόπο δεν κάνεις τίποτα όπως λες

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kmpatra said:

Το υπόλοιπο του χρηματικού υπολοίπου είτε εντος liquid είτε εκτος liquid δεν χάνεται αν δεν γίνει με κάποιο τρόπο ανανέωση σε 60 μέρες?

Ναι, συνεχίζει να είναι cu κατά τα άλλα, θέλει ανανέωση σε 60 μέρες από την τελευταία για να διατηρηθεί το υπόλοιπο, δεν σε πετάει εκτός liquid όμως (μάλλον).

Παράδειγμα 1. Είμαι liquid, έχω βάλει ανανέωση στις 10 και το υπόλοιπο λήγει στις 5. Θα λήξει κανονικά στις 5, δέχομαι εισερχόμενες, μπορώ να κάνω εξερχόμενες ή ίντερνετ αν έχω πακέτο από πριν και παραμένω liquid. Στις 10 γίνεται αυτόματη ανανέωση.

Παράδειγμα 2. Είμαι liquid και το υπόλοιπο λήγει στις 10 ενώ στις 5 έχω βάλει αυτόματη ανανέωση. Στις 5 του μήνα 9 το πρωί προσπαθεί να χρεώσει αλλά η κάρτα έχει κλειδωθεί. Προσπαθεί πάλι μετά από μερικές ώρες και αποτυγχάνει ξανά, οπότε με πετάει εκτός liquid. Συνεχίζω να έχω το υπόλοιπο που είχα και ότι άλλο πιθανό πακέτο από πριν αλλά συνεχίζω σαν cu πια. Φυσικά μπορώ να ξαναμπώ liquid όποτε θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Αν βγεις από το cu liquid και μπεις 2η φορά σου εμφανίζει την προσφορά για 1ο μήνα δωρεάν και δεν σου την δίνει ή δεν το εμφανίζει καθόλου; Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Αν την έχεις πάρει ήδη 1 φορά, δεν την ξαναπαίρνεις. Προφανώς και δεν την εμφανίζει

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kmpatra said:

Αν την έχεις πάρει ήδη 1 φορά, δεν την ξαναπαίρνεις. Προφανώς και δεν την εμφανίζει

Σίγουρα; Τσεκαρισμενο ότι δεν την εμφανιζει;

Edited by member124
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...