Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, spoukos said:

Ενδιαφερον το βλεπω. Απλα εγω δεν χρειαζομαι και 200gb και δεν ειναι και το πιο ευχαριστο πραγμα στη μερα μου να σπαω κρυσταλλους σε ενα παιχνιδι. Αν πχ ενεργοποιησω το πακετο big bang data medium δυο φορες θα δουλεψει; 

Ειναι πολύ έυκολο και γίνεται ευκολοτερο αν το μάθεις λιγο να μαζέψεις κρυστάλλους... στους διαγωνισμούς που έγιναν μαζεψα για χρόνια ¨) (6-9 μηνες το χρόνο έχει απεριοριστα που δεν θέλουν κρυστάλους ετσι και αλλιως) . Εχει και καποια δωρεαν gb όπως ειδες πχ 1gb που ειναι ως 2 μερες μεχρι 4 φορες το μηνα) , να εχεις το νου σου , τα σημαντικά θα τα γράφω σε ενα τοπικ προσφορες

θα μπορούσες αντι 2 φορες το data medium να συμπληρώσεις με το πακετο 2 ευρω για 3gb και 100 λεπτα που ειναι πιο φτηνό για 7 μερες (συν μια που το ενεργοποίησες  και αν προλαβεις λιγο μετα τις 00.00 εχει και roll over)   Υπάρχει ακόμα και το shake αν δεν βαριέσαι ,δες 2-3 σελιδες πιο πισω , Απεριοριστα με 1 ευρω μεχρι 2 μερες παντα για συμπλήρωμα .. το σμαρτ ποκετ σου δίνει 1 gb για κάθε ευρω που βγαζεις με κουπόνι για 2 μερες συν την μερα που το εβγαλες (και αυτο ρολλ over τα μεσανυχτα ) , ακόμα εχουμε και το e-fresh ως σουπερμαρκετ.
Ισως σε βολέυει το 4 σαβατοκύριακα απεριοριστα με 2.7 ευρω θα εβγαιναν 11 ευρω για 32 μερες  (πρεπει να βγεις ομως)

 

1 ώρα πριν, musictracer said:

Αν όλα πάνε καλά θα φέρω συγγενικό πρόσωπο στη cu , οπότε θα μπορώ να κάνω bring a friend. Κατά την αίτηση ηλεκτρονικά δεν είδα κάπου να έχει επιλογή για κάτι τέτοιο πάντως. Τη 2η sim την πήρα επειδή τη δίναν τσάμπα. Δε νομίζω να τη χρησιμοποιήσω...

Εγω επέλεξα να μην πάρω ... δεν αποκλείεται αν μπαινει liquid να σου δίνει και τα 30 ευρω δώρο , για αρκετά gb ενα μήνα η πακετα bb. μπορείς να δοκιμάσεις και να μας πεις δεν ξερω η να του βάλεις ενα cashback για να δοκιμάσεις αργότερα , ίσως το καλοκαίρι που θα εχουν απεριοριστα , Θα σου βγαλει και πολλες προσφορές για να βαλεις λεφτά , πχ 3 μηνες απεριοριστα (για να τα μεταφερεις θέλει 25 να εχουν μπει σε 90 μερες

Με την ευκαιρία, εδώ που βαζεις το bring a friend στην 3 σελιδα , και στο τελος αν βγαλεις το βελακι δεν θα στειλουν 2η σιμ

Screenshot.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

 

1 hour ago, blizard said:

Εγω επέλεξα να μην πάρω ... δεν αποκλείεται αν μπαινει liquid να σου δίνει και τα 30 ευρω δώρο , για αρκετά gb ενα μήνα η πακετα bb. μπορείς να δοκιμάσεις και να μας πεις δεν ξερω η να του βάλεις ενα cashback για να δοκιμάσεις αργότερα , ίσως το καλοκαίρι που θα εχουν απεριοριστα , Θα σου βγαλει και πολλες προσφορές για να βαλεις λεφτά , πχ 3 μηνες απεριοριστα (για να τα μεταφερεις θέλει 25 να εχουν μπει σε 90 μερες

Με την ευκαιρία, εδώ που βαζεις το bring a friend στην 3 σελιδα , και στο τελος αν βγαλεις το βελακι δεν θα στειλουν 2η σιμ

Δεν καταλαβαίνω και πολύ αυτές τις διαδικασίες. Δε ξέρω τι είναι cashback, bb (big bang να φανταστώ?) κτλ...
Εμένα προς το παρόν μου αρκεί να ξέρω ότι θα είμαι καλυμμένος με 6,5€ το μήνα, μιας που δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις.
Μου αρκει που θα φύγω από την Q όπου τελευταία έδινα 8€ στην καλύτερη, ΑΝ και ΟΠΟΤΕ είχε προσφορά, κι αν δεν είχε 8,90 που τελευταία αν είδα καλά έγινε 9,80€, έλεος!!. Κι αυτή η αύξηση έγινε ξαφνικά από 5€ που είχε πριν. Έχει γίνει η πλέον ασύμφορη και φυσικά χαίρομαι πολύ που την εγκατέλειψα.


Τώρα από κει και πέρα θα δω σιγά σιγά και τα υπόλοιπα προνόμια/προσφορές της cu. Αλλά προς το παρόν θα επικεντρωθώ στα βασικά, να δω πως ρολάρει το πράγμα και αν είναι όντως όσο συμφέρουσα δείχνει.

Σ ευχαριστώ πάντως πολύ για τη βοήθεια, όπως και τα υπόλοιπα παιδιά που βοήθησαν και θα επανέρχομαι για updates εμπειρίας και ενημέρωση. 🙂

EDIT :
Μόλις επικοινώνησα στο chat και κανόνισα να με καλέσουν το πρωί για τροποποίηση της αίτησης. Ίσως προλάβω 🙂

Edited by musictracer
Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2024 at 10:59 ΜΜ, musictracer said:

Το μόνο κακό είναι ότι θα μου ενεργοποιήσει αυτόματα πρόγραμμα οπότε πάνε τα 13€, 

.........

Οποιαδήποτε έξτρα συμβουλή ευπρόσδεκτη 🙂

https://myphone.gr/forum/topic/226/page/1479/?tab=comments#comment-7238664

Προλαβαίνεις. 😎

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johndouk said:

Λοιπόν σήμερα με κάλεσαν για να κάνω τροποποίηση αλλά μου είπαν ότι δεν φαίνεται στο σύστημα ακόμα η αίτηση οπότε θα με παραπέμψουν στο αρμόδιο τμήμα ώστε να με καλέσουν. Δεν με κάλεσαν ποτέ και μου ήρθε μήνυμα ότι παραδόθηκε στη μεταφορική η sim. Υποθέτω ότι φοβήθηκαν μήπως ακυρώσω ίσως, πάντως Δευτέρα εκτός απροόπτου θα την έχω.

Πιστεύεις έχει ακόμα και τώρα νόημα να στείλω το email που γράφει στο link που με παρέπεμψες?

Επίσης για ενεργοποίηση δεν πρέπει ούτως ή άλλως να με καλέσουν?

EDIT : Έστειλα  το mail και ό,τι γίνει...

Edited by musictracer
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, musictracer said:

Πιστεύεις έχει ακόμα και τώρα νόημα να στείλω το email που γράφει στο link που με παρέπεμψες?

Ναι.

6 ώρες πριν, musictracer said:

Επίσης για ενεργοποίηση δεν πρέπει ούτως ή άλλως να με καλέσουν?

Όχι απαραίτητα.

6 ώρες πριν, musictracer said:

EDIT : Έστειλα  το mail και ό,τι γίνει...

Καλά έκανες. 😎

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Αν και παρακολουθώ ανελιπώς το topic, ομολογώ οτι κάτι δεν έχω καταλάβει καλά και θα ήθελα την βοήθειά σας..

6/12/23 γύρισα σε liquid. Αρχές Γενάρη πάγωσα την πιστωτική που τραβάει λεφτά και γύρισα τη μπάρα στις 4/2/24. Χθες (3/2) ξεπάγωσα την κάρτα και του είπα να μου πάρει 15€ ώστε να πάρω και απεριόριστα σε χρόνο ομιλίας. Μου ήρθε μήνυμα οτι μόλις πήρα δώρο την πρώτη μου συνδρομή στο liquid, ανέβηκε το υπόλοιπό μου στα 20€ και ενεργοποιήθηκαν τα απεριόριστα. Αμέσως μετά όμως μου ήρθε και μήνυμα οτι πρέπει να βάλω κάρτα γιατί τα υπολοιπόμενα ευρώ μου θα λήξουν σήμερα (4/2) και θα τα χάσω.

1. τι ακριβώς θα χάσω αν δεν κάνω τίποτα;;; και τα 20, τα 15€ του δώρου ή τα 5 που είχαν απομείνει απο πριν;

2. αν βάλω κάρτα θα ανανεωθούν ΌΛΑ για 2 μήνες;

3. Δευτερεύον αλλά αν ξέρετε πόσα απ αυτά τα χρήματα είναι διαθέσιμα για smart pocket? μήπως το δώρο είναι απλά για πακέτο πχ 200gb σε συνδυασμό με κρυστάλλους;

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων! 🙄

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, maller said:

Καλησπέρα σε όλους. Αν και παρακολουθώ ανελιπώς το topic, ομολογώ οτι κάτι δεν έχω καταλάβει καλά και θα ήθελα την βοήθειά σας..

6/12/23 γύρισα σε liquid. Αρχές Γενάρη πάγωσα την πιστωτική που τραβάει λεφτά και γύρισα τη μπάρα στις 4/2/24. Χθες (3/2) ξεπάγωσα την κάρτα και του είπα να μου πάρει 15€ ώστε να πάρω και απεριόριστα σε χρόνο ομιλίας. Μου ήρθε μήνυμα οτι μόλις πήρα δώρο την πρώτη μου συνδρομή στο liquid, ανέβηκε το υπόλοιπό μου στα 20€ και ενεργοποιήθηκαν τα απεριόριστα. Αμέσως μετά όμως μου ήρθε και μήνυμα οτι πρέπει να βάλω κάρτα γιατί τα υπολοιπόμενα ευρώ μου θα λήξουν σήμερα (4/2) και θα τα χάσω.

1. τι ακριβώς θα χάσω αν δεν κάνω τίποτα;;; και τα 20, τα 15€ του δώρου ή τα 5 που είχαν απομείνει απο πριν;

2. αν βάλω κάρτα θα ανανεωθούν ΌΛΑ για 2 μήνες;

3. Δευτερεύον αλλά αν ξέρετε πόσα απ αυτά τα χρήματα είναι διαθέσιμα για smart pocket? μήπως το δώρο είναι απλά για πακέτο πχ 200gb σε συνδυασμό με κρυστάλλους;

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων! 🙄

Τα 5€

ναι

τιποτα, πρέπει να κάνεις ανανέωση για να μπορείς να χρησιμοποιήσεις smart pocket. Τα 15 μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις για το πακέτο των 200gb

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, leo06 said:

Τα 5€

ναι

τιποτα, πρέπει να κάνεις ανανέωση για να μπορείς να χρησιμοποιήσεις smart pocket. Τα 15 μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις για το πακέτο των 200gb

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Αν το πιάνω σωστά, αν δεν βάλω κάρτα, θα ισχύουν τα απεριόριστα και θα μου μείνουν και 15€ που μπορώ να τρώω data με τη γνωστή χρέωση ΑΛΛΑ μόνο για 1 μήνα γιατί μετά θα λήξουν και αυτά, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, maller said:

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Αν το πιάνω σωστά, αν δεν βάλω κάρτα, θα ισχύουν τα απεριόριστα και θα μου μείνουν και 15€ που μπορώ να τρώω data με τη γνωστή χρέωση ΑΛΛΑ μόνο για 1 μήνα γιατί μετά θα λήξουν και αυτά, σωστά;

Σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθω με φορητότητα στο CU με κωδικό bring a friend, και κάνω liquid το CU μου, θα κερδίσω κάτι με κάθε ανανέωση €13 που θα κάνω κάθε 2 μήνες ή ισχύει μόνο για CU και όχι για liquid;

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, geoponer said:

Αν έρθω με φορητότητα στο CU με κωδικό bring a friend, και κάνω liquid το CU μου, θα κερδίσω κάτι με κάθε ανανέωση €13 που θα κάνω κάθε 2 μήνες ή ισχύει μόνο για CU και όχι για liquid;

Ναι θα ισχύει κανονικά. 5GB για 1 μήνα σε κάθε ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, maller said:

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Αν το πιάνω σωστά, αν δεν βάλω κάρτα, θα ισχύουν τα απεριόριστα και θα μου μείνουν και 15€ που μπορώ να τρώω data με τη γνωστή χρέωση ΑΛΛΑ μόνο για 1 μήνα γιατί μετά θα λήξουν και αυτά, σωστά;

Η δωρεαν ανανεωση ΔΕΝ ανανεωνει το υπολοιπο δυστυχώς (για τους επομενους , συχνα την παταμε ετσι)...  με τα 15 του δώρου (13.6 αν εισαι ανω των 30) μπορεις να πάρεις ενα πακετο των 6 ευρω και 8  gb από το big bang σε 30 μέρες και να κρατήσει αλλες 30 αυτο .
Βέβαια πρεπει να βάλεις και λεφτά σε 1 μηνα γιατι θα έχεις φραγή ...  καλυτερα κανε ανανεωση τώρα με 13 ευρω όπως σου ειπαν για να μην χάσεις και τα 5 πραγματικά λεφτά που εχεις . Θα ανανεωθούν δλδ για 60 μερες τα 5 ευρω μαζι με τα 13 που θα βαλεις  

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, blizard said:

Η δωρεαν ανανεωση ΔΕΝ ανανεωνει το υπολοιπο δυστυχώς (για τους επομενους , συχνα την παταμε ετσι)...  με τα 15 του δώρου (13.6 αν εισαι ανω των 30) μπορεις να πάρεις ενα πακετο των 6 ευρω και 8  gb από το big bang σε 30 μέρες και να κρατήσει αλλες 30 αυτο .
Βέβαια πρεπει να βάλεις και λεφτά σε 1 μηνα γιατι θα έχεις φραγή ...  καλυτερα κανε ανανεωση τώρα με 13 ευρω όπως σου ειπαν για να μην χάσεις και τα 5 πραγματικά λεφτά που εχεις . Θα ανανεωθούν δλδ για 60 μερες τα 5 ευρω μαζι με τα 13 που θα βαλεις  

Ευχαριστώ πολύ, αυτό σκέφτομαι να κάνω για να βγει και κουπόνι smart pocket.. Να στε καλά και οι δύο και γενικά το φόρουμ που βοηθάει τόσο πολύ 🙏

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα οτι θα μπορούσες να μεταφέρεις τα 5 ευρω σε κάποιον γνωστό σου αν εχει vodafone, ειναι δωρεαν η μεταφορα αλλά πρεπει να εχεις βαλει 25 ευρω τις τελευταιες 90 μερες (δλδ να έχεις βαλει ξανα 13 , οχι πανω μηνα πριν την τελευταια φορα) . Δεν πιστέυω να μετράνε τα δωρεαν λεφτά αλλά δεν χανεις να δοκιμασεις.

 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, maller said:

Ευχαριστώ πολύ, αυτό σκέφτομαι να κάνω για να βγει και κουπόνι smart pocket.. Να στε καλά και οι δύο και γενικά το φόρουμ που βοηθάει τόσο πολύ 🙏

Όσο έχεις χρήματα από τον δωρεάν μήνα δεν μπορείς να βγάλεις κουπόνι. Τουλάχιστον αυτό ίσχυε παλιά, δεν γνωρίζω εάν το έφτιαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί ... θα τα κανει σμαρτ ποκετ την επομενη φορα που θα βαλει λεφτα (για ενα μηνα βγαζεις κωδικούς - κρατανε αλλες 20 μερες που πρεπει να τους χαλασεις)
Η αφου χαλασει με καποιο τρόπο τα 15 ευρω δώρο πριν περάσει μήνας απο την μερα που θα βαλει 13 ευρω

 

Link to comment
Share on other sites

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος είναι βαλτός και κάνει χρόνια το ιδιο με διάφορους λογαριασμούς ...  δεν έχει κανενας φίλος του vodafone και ο ίδιος μόλις πήρε για ξεκάρφωμα,  δεν θα παει πουθενα εδω θα τον τρώμε στην μαπα .

Το liquid είναι παμφτηνο με τρομερές προσφορές και πλεον πετάει και το 5g ... όποιος παει κοσμοτε ειναι κορόιδο

Δειτε τι τραβανε και απο εξυπηρέτηση  .. τελικά κανενας δεν απαντησε 🙂
"Μου έχει πετάξει network error από την αρχή και δεν έχω δει τίποτα. Είμαι 45 λεπτά στην αναμονή στο support και έχω φορτώσει τόσο πολύ και λόγω ήττας που θα ακούσουν ότι καντήλι υπάρχει.
Εν τω μεταξύ στην αναμονή δεν υπάρχει καμία ενημέρωση για το πόση ώρα θα πάρει περίπου. Έχω γράψει ήδη 50 λεπτά που θα είναι σίγουρα κάνα 20ευρω στη Νόβα επειδή είναι 5ψήφιο. Ποιος άτυχος θα το σηκώσει τώρα να δω, που θα ακούσει Παναγίες. Αν δεν προλάβει να κλείσει το σταθερό από μπαταρία. Θα φύγει καταγγελία αύριο."

 

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blizard said:

Ο τυπος είναι βαλτός και κάνει χρόνια το ιδιο με διάφορους λογαριασμούς ...  δεν έχει κανενας φίλος του vodafone και ο ίδιος μόλις πήρε για ξεκάρφωμα,  θα συνεχίσει το ίδιο .

Απο ψέμματα καλά πας φιλαρακο...

Να εισαι σιγουρος και αλλοι θα καταλαβουν την απάτη και θα ψάχνεις με κυαλι κοροιδα να σε πιστέψουν...

Link to comment
Share on other sites

Καρα τρολλ ,γνωστο εδω και χρόνια...  πρεπει να του δίνουν τα κερατα του οι απατεωνες της κοσμοτε Δεν παει πουθενα .

Επίσης δεν ειχε καν παιξει σε διαγωνισμό γιατι έλεγε παντα ειναι απατη !!!  και οταν τον ρωτάνε αν ειναι ειναι ευκολο να παρεις κρυσταλους για τα 200gb λέει ότι για αυτον είναι δύσκολο και δεν μπορει (αρα δεν εχει παιξει που ειναι πανευκολο εκει) και οι αλλοι είμαστε ψέυτες 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, blizard said:

Καρα τρολλ ,γνωστο εδω και χρόνια...  πρεπει να του δίνουν τα κερατα του οι απατεωνες της κοσμοτε Δεν παει πουθενα .

Επίσης δεν ειχε καν παιξει σε διαγωνισμό γιατι έλεγε παντα ειναι απατη !!!  και οταν τον ρωτάνε αν ειναι ειναι ευκολο να παρεις κρυσταλους για τα 200gb λέει ότι για αυτον είναι δύσκολο και δεν μπορει (αρα δεν εχει παιξει που ειναι πανευκολο εκει) και οι αλλοι είμαστε ψέυτες 

 

Αποδειξε το, αλλιως μαντεψε ποιος ειναι το τρολλ....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Ρε άνθρωπε, μην το γράφεις κι εσύ σε όλα τα θέματα...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, seranata said:

Ρε άνθρωπε, μην το γράφεις κι εσύ σε όλα τα θέματα...

Σε οτι εχει να κάνει με βονταφον τα εγραψα. "Το νου σας ρεμάλια!"

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Άντε φύγε κι εσύ και οι φίλοι σου μπας και ησυχάσουμε..

Υ.Γ. Μου δώσανε ένα χρόνο απεριόριστο ως ευχαριστώ που σας έβριζα προχθές και δεν άνοιξε ρουθούνι.. θυμάσαι..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

Άντε φύγε κι εσύ και οι φίλοι σου μπας και ησυχάσουμε..

Υ.Γ. Μου δώσανε ένα χρόνο απεριόριστο ως ευχαριστώ που σας έβριζα προχθές και δεν άνοιξε ρουθούνι.. θυμάσαι..

Εσυ ποσα προφιλ λες οτι εχω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...