Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Papathvas

γιατί να μη φοβάμαι για το Μ600??Εξάλλου..έχω και την απορία γιατι αφού και καλα εχει κυκλοφορησει δεν υπάρχει ουτε μια φωτογραφια του πακετου (release εκδοση)...στο internet...

 

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=48899&page=1

:p :p

Νομίζω πως είναι από την τελική έκδοση...και όχι απο αυτά πoυ στέλνει η SE για beta testing

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=48899&page=1

:p :p

Νομίζω πως είναι από την τελική έκδοση...και όχι απο αυτά πoυ στέλνει η SE για beta testing

;)

στην Σουηδία ξεκίνησε από σήμερα αν θυμάμαι καλά η διανομή στα καταστήματα.

το πλαίσιο λογικά θα το έχει σε καμια 10αρια μέρες μάλλον και το έβγαλε από το site γιατί έπαιρναν όλοι τηλέφωνο και τους έπρηζαν......

(μα καλά,το θέμα για το Μ600 δεν το διαβάζετε;; :confused:)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

tote,paw paso......................

sygnwmi ean den itan swsto...

schetika me ayta poy diavazw me tin anavoli,gia tin emfanisi toy proiontos,stin elliniki agora,den nomizw na paei toooso makria i valitsa wste na milame gia dekemvri...

...ektos ean i s.e. echei skopo na toy anevasei tin timi stin elliniki agora, ..."chrysafi"... tote,kalia na meinw me tin glykia anamnisi twn fotwgrafiwn toy p990i....

...kai na koitaksw gia alles syskeves,opws nokia

E-80,i kai m600i............:(

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον! Μεχρι να βγει το P990 ακομα και η QTEK εφτασε τα 2 mpixel :) Σε λιγο δε θα υπαρχει τομεας που να υπερεχει το P990, ενω αρχικα μιλουσαμε για το κινητο-θαυμα. Παντως αν βγει σε λιγους μηνες δε θα το παρω και θα φυλαξω τα λεφτα μου γιατι εκεινο τον καιρο οι αλλες εταιριες θα εχουν βγαλει ανωτερα μοντελα
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον! Μεχρι να βγει το P990 ακομα και η QTEK εφτασε τα 2 mpixel :) Σε λιγο δε θα υπαρχει τομεας που να υπερεχει το P990, ενω αρχικα μιλουσαμε για το κινητο-θαυμα. Παντως αν βγει σε λιγους μηνες δε θα το παρω και θα φυλαξω τα λεφτα μου γιατι εκεινο τον καιρο οι αλλες εταιριες θα εχουν βγαλει ανωτερα μοντελα

 

Ποτέ μην συγκρίνεις δύο συσκευές μόνο στα χαρτιά. Το πως κάνει κάποια πράγματα, και οι λεπτομέρειες είναι αυτές που ξεχωρίζουν την μία συσκευή από την άλλην, και η Sony Ericsson πάντα έχει αυτές το κάτι τι.

Όποιος ψωνίζει με βάση τα χαρτιά, δεν ξέρει τι του γίνεται....

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

και πριν βγει το p1000 θα εχουν ηδη βγει κηνυτα που θα το ξεπαρνανε!!! :p :p

Βρε παιδια δεν ειναι λογικη αυτη, και γιατι κανετε ετσι για την καμερα ?? αυτο το κηνυτο ειναι busines και σε αυτη την κατηγορια δεν φημιζονται τα κηνυτα για της imaging λειτουργίες του αλλα για αλλα πραγματα :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

...γιατι εκεινο τον καιρο οι αλλες εταιριες θα εχουν βγαλει ανωτερα μοντελα

 

Για τα οποία κάπου θα έχεις δει ανακοίνωση φαντάζομαι,γιατί εγώ δεν έχω δει πουθενά να ανακοινώνεται από κάποια εταιρεία ισάξιο μοντέλο.:rolleyes:

Υ.Γ. εκτός αν το υποθέτεις ότι εκείνο τον καιρό οι άλλες εταιρίες θα έχουν βγάλει ανώτερα μοντέλα.

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε στον Ιουνιο αλλα ακομα να ανακοινωθει κατι επισημο, οποτε θα περιμενουμε τον Αυγουστο που παχαινουν οι μυγες οπως λεει ο λαος μας...
Link to comment
Share on other sites

To P990i δεν πρόκειται να διατεθεί νωρίτερα από τον Σεπτέμβρη, με πιθανότερη ημερομηνία κυκλοφορίας του, πρός τα τέλη αυτού. Πληροφορία ημιεπίσημη, για να μην πω επίσημη και πέσετε να με φάτε... :X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα λετε να είναι παιχνίδι της SE και το Ρ990 να είναι έτοιμο όπως και το επόμενο και να το πλασάρει ένα μήνα μετά την κυκλοφορία του 990 για να μας κανει να αγορασουμε ΚΑΙ το δευτερο;
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω.Δε βγαζουν τετοια τηλεφωνα καθε 3 και λιγο.....

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ciciliane φυσικα και τον ακουμε αλλα δεν μπορουμε να το πιστεψουμε κιολας....

 

Εξαλλου εγω δεν ειπα κατι.....:confused:

 

Εδωσα την ΠΛΕΟΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ που ειναι πιο πανω απο τον καθενα μας εδω μεσα!!!!!!;)

 

Διαβαστε και αφηστε τα προσωπικα στην ακρη....

 

http://www.sony-alsace.com

 

ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ....ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ O Λ Ω Ν ΤΩΝ SMARTPHONE THΣ SE !!

 

http://www.sony-alsace.com/site/medias/montage_home.jpg

Συγνωμη....αλλα προτιμω να πιστεψω αυτους! :cool:

Link to comment
Share on other sites

O filos poio panw sthn prospatheia tou na mas enhmerwsei mas exei ligaki anastatwsei!

Thewrw omws pws prepei na akoume akoma kai tis arnhtikes eidhseis h an theletai autes pou de tha thelame na akousoume.

An to paidi leei pws kati kserei kai to thlefwno tha bgei sept anti gia twra as ton akousoume kai apla as euxithoume pws den einai lahtheia!

Den fiafono me afta pou les, apla diafono me ton tropo pou grafis... :lol:

Ti tin thes tin orthografia sta Greknlish !?! :D

Mou vgikan ta matia na ta diabaso ...

... filika panta kai me ligo kalampouri gia na perasoun oi mines kai na paroume to PXXXX pou tha vgei !!! :p

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, ξεφυγε πραγματικα η κουβεντα.

Ρε Αγγελε, γιατι μπηκες σε αυτη τη διαδικασια?

Οποιος θελει ας περιμενει το τηλεφωνο κι ας κανει οποιες εκτιμησεις θελει για την κυκλοφορια του.

Τα υπολοιπα κρατα τα για τον εαυτο σου, διοτι οπως εχει αποδειχθει-πολλες φορες εως τωρα- ολα αυτα τα χρονια που ποσταρουμε σε αυτο το φορουμ, απλα δεν εχει νοημα η παραθεση τετοιου ειδους πληροφοριων και μονο κακο κανει σε αυτον που το πραττει...

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη δεν έχεις άδικο σε αυτά που λες, αλλά θα διαφωνήσω.

Ο bibon αφου μπορεί και θέλει να μοιραστεί τις πληροφορίες του μαζί μας είναι καλό να το κάνει.

Εγώ δεν ενδιαφέρομαι για την αγορά του κινητού, απλά ενημερώνομαι, αλλα σε περίπτωση που ήμουν υποψήφιος αγοραστής μόνο η πληροφορία του bibon θα μου ήταν χρήσιμη, ανάμεσα στις δεκάδες σελίδες.

Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά μου εμπνέει αξιοπιστία.

Link to comment
Share on other sites

Eνω ας πουμε Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡEΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ SMARTPHONE THΣ SONYERICSSON EINAI ANAΞΙΟΠΙΣΤΗ????:blink: :blink:

 

Johner....σοβαρεψου....:rolleyes:

Αν δεν ειναι ενημερωση αυτη τοτε πια ειναι....

Και η ενημερωση δεν βασιζετε σε εμπνευσεις του καθενος.......

 

Για ακομα μια φορα δειτε οσοι ενδιαφερεστε για το κινητο το παρακατω link και μην αποπροσανατολίζετε το θεμα....;)

 

http://www.sony-alsace.com

 

Για οτι νεοτερο εδω ειμαστε ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη ακριβως τον ξερω πολυ καλα, κι επειδη εχουμε σπαταλησει απειρες ωρες(χωρις υπερβολη) για την υποθεση κινητα τηλεφωνα, ειτε για να ικανοποιησουμε το χομπι μας (πρωτιστως) ,ειτε για επαγγελματικους λογους, εκανα την παραπανω παρατηρηση.

Απλα δεν εχει νοημα καποιος να σπαταλα το χρονο του, παραθετοντας μια πληροφορια, ρισκαροντας πολλες φορες να δημιουργησει προβλημα πρωτα και κυρια στον ιδιο του τον εαυτο, ενω παραλληλα να πρεπει να αποδειξει οτι δεν ειναι...ελεφαντας, αντιπαρατιθεμενος με τον καθενα!

Σε τελικη οποιος απλα δεν ενδιαφερεται/ εμπιστευεται κατι απο οσα λεγονται( γραφονται, πιο σωστα), μπορει απλα να τα αγνοησει...

Link to comment
Share on other sites

@sealover

Tι κόλλημα έφαγες; Λες και το θέλουμε μόνο για την πάρτη μας και θέλουμε να σε κοροιδέψουμε!

Μάθε να εκτιμάς τις πληροφορίες που σου δίνονται από άτομα που έχουν καλή διάθεση, χωρίς να ειρωνεύεσαι.

 

Μα που είναι ο σύντροφος καταληψίας moderator να επιβάλλει την τάξη; :D

Link to comment
Share on other sites

Eνω ας πουμε Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡEΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ SMARTPHONE THΣ SONYERICSSON EINAI ANAΞΙΟΠΙΣΤΗ????:blink: :blink:

 

Johner....σοβαρεψου....:rolleyes:

Αν δεν ειναι ενημερωση αυτη τοτε πια ειναι....

Και η ενημερωση δεν βασιζετε σε εμπνευσεις του καθενος.......

 

Για ακομα μια φορα δειτε οσοι ενδιαφερεστε για το κινητο το παρακατω link και μην αποπροσανατολίζετε το θεμα....;)

 

http://www.sony-alsace.com

 

Για οτι νεοτερο εδω ειμαστε ;)

Δεν θέλω να σου το χαλάσω φίλε sealover, αλλά το μόνο που λέει η Sony-Alsace σχετικά με ημερομηνίες και το P990i, είναι ότι από τον Ιούλιο του 2006, η εταιρία θα έχει την αποκλειστικότητα της κατασκευής του. Αυτό - δυστυχώς - δεν σημαίνει απαραίτητα και κυκλοφορία του κινητού, μπορεί κάλλιστα να είναι απλώς η ημερομηνία έναρξης κάποιου συμβολαίου, συμφωνίας κατασκευής, κλπ.

 

Εκτός αν βρήκες κάπου αλλού στο συγκεκριμμένο site κάποια ρητή, ξεκάθαρη πληροφορία ότι το κινητό θα κυκλοφορήσει τότε, οπότε σε αυτή την περίπτωση ένα link προς τη σελίδα που αναφέρει κάτι τέτοιο νομίζω θα το εκτιμούσαν όλοι !

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Eνω ας πουμε Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ SMARTPHONE THΣ ΣΕ EINAI ANAΞΙΟΠΙΣΤΗ????

 

Johner....σοβαρεψου....

Αν δεν ειναι ενημερωση αυτη τοτε πια ειναι....

Και η ενημερωση δεν βασιζετε σε εμπνευσεις του καθενος....

 

Για ακομα μια φορα δειτε οσοι ενδιαφερεστε για το κινητο το παρακατω link και μην αποπροσανατολίζετε το θεμα....

 

http://www.sony-alsace.com

 

Για οτι νεοτερο εδω ειμαστε ;)

 

Εμπνεύσεις? :yahoo: Είσαι φοβερός φίλε μου, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

 

Επειδή με ενοχλεί που γεμίζουμε τον χώρο με post που δεν εξυπηρετούν σε τίποτα σταματάω εδώ την κουβέντα και αρχίζω από τώρα να μαζεύω χρήματα για να αγοράσω το P990i τον Ιούλιο! :lol:

 

Πληροφορία που όποιος ενδιαφέρεται την εισπράτει: Δεν υπάρχει καμία πιθανότητα κυκλοφορίας της συσκευής πριν τον Αύγουστο (όπου ενδέχεται, αν και με δυσκολία να κυκλοφορήσει στο εξωτερικό, λόγω της χρονικής περιόδου που θεωρείται εμπορικά "νεκρή").

 

PS: Johner σε ευχαριστώ πολύ, Βάγγο το ίδιο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ που μπαίνω άσχετος αλλά, φίλε sealover το ότι λέει η κατασκευάστρια εταιρία ότι θα είναι έτοιμο τον Ιούλιο, σημαίνει ότι θα το έχεις και στα χέρια σου τον Ιούλιο??? Από που προκύπτει αυτό?

Από ότι καταλαβαίνω ο φίλος bibon η δουλέυει μάλλον στην SE ή είναι συντάκτης περιοδικού και έχει κάποιες καλύτερες επαφές ή whatever (?)... Αποκλείεται να ξέρει κάτι παραπάνω?? Όχι για το πότε θα τελειώσει η παραγωγή του κινητού (που είναι αυτό που παραθέτεις) αλλά το πότε θα διατεθεί... Αποκλείεται? :confused: :O

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

To εμπνεει αναφερεται στην 'εμπνευση' του johner....μαθε να διαβαζεις πρωτα bibon...

 

Nixx Σημαινει αν κατσεις να διαβασεις αυτο που γραφω στην πρωτη αναφορα μου σ'αυτο...

 

Johner το υφος σου ειναι πολυ προκλητικο....δεν μπαινω στο κοπο να απαντησω...

 

AxE απο που ακριβως το καταλαβες αυτο περι συντακτης περιοδικου...or whatever....???

 

 

Ποιο ακριβως ειναι το προβλημα και γινεται αυτη η επιθεση??Πειραζει η αναφορα μου σε επισημες πηγες??Πειραζει που δεν μπορω να πιστεψω σε καποιον χωρις αποδείξεις??

Link to comment
Share on other sites

Εμπνεύσεις? :yahoo: Είσαι φοβερός φίλε μου, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

 

Επειδή με ενοχλεί που γεμίζουμε τον χώρο με post που δεν εξυπηρετούν σε τίποτα σταματάω εδώ την κουβέντα και αρχίζω από τώρα να μαζεύω χρήματα για να αγοράσω το P990i τον Ιούλιο! :lol:

 

Πληροφορία που όποιος ενδιαφέρεται την εισπράτει: Δεν υπάρχει καμία πιθανότητα κυκλοφορίας της συσκευής πριν τον Αύγουστο (όπου ενδέχεται, αν και με δυσκολία να κυκλοφορήσει στο εξωτερικό, λόγω της χρονικής περιόδου που θεωρείται εμπορικά "νεκρή").

 

PS: Johner σε ευχαριστώ πολύ, Βάγγο το ίδιο :)

 

Μα ρε Αγγελε, εδω καποιοι ποσταρουν σαν σουπερ αποκλειστικη πληροφορια την ανακοινωση ουσιαστικα μιας εταιριας για την εναρξη της συνεργασιας της για την παραγωγη ενος κινητου τηλεφωνου(ενω εδω και λιγη ωρα, γνωριζουμε κι οι 2 πολυ καλα ποια ειναι πλεον η επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας του κινητου στην Ευρωπη)...Δεν χρειαζεται να σχολιασεις κατι αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...