Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως εκεί που λύθηκα ήταν το όνειρο του Φώτη που ονειρευόταν ότι ήταν ο Μαγκάιβερ και παρουσίαζε τους πρωταγωνιστές του σήριαλ με εκείνο το χαζό-αμερικάνικο τρόπο (δίνουν μπουνιές, κλωτσιές, πηδούν από ταράτσες και μετά χαμογελούν στην κάμερα)... λοοοολ!

 

 

Koρυφαίο σκηνικό αυτό!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

Και γενικά ολο το επεισόδειο είχε πολύ γέλιο!!!

 

Επεισης πλάκα είχε που είχε πάρει η Ντάλια τον Αλέξη για να υπογράφει τα χαρτια και την υπηρέτρια που την τάιζε κιολας!!!! Αμα την πάθεις από τα Donats ....... xexe

 

ρίξτε και μια ματιά στο http://www.sto-asanser.com είναι σχετικο με την σειρά :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι ιδέα μου, ή κάθε φορά που παίζει το τραγουδάκι του Inspector Gadget και προσπαθούν να το παίξουν πράκτορες, την πατάνε;

K egw to prosexa!ontws etsi einai!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

ρίξτε και μια ματιά στο http://www.sto-asanser.com είναι σχετικο με την σειρά :)

 

Δεν παιζει πια το site...:(

Link to comment
Share on other sites

Η Ζουμπουλια χθες πεταξε θεικες ατακες!!!!

"Καλα μωρη εγω ημουν σωριασμενη στο πατωμα και εσυ μου εκανες βαφτισια?"

Πολυ ωραιο επεισοδιο το χθεσινο!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Η Νταλια αφου χτυπαει το κουδουνι...

"Ποιος ειναι...?"

Ζουυμπουλια

"Εμεις..!"

 

χααχχαχαχααχχααχαχχαχ:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κατι λιγοτερο βλακωδες απο το να ανεβουν τις σκαλες δεν μπορουσαν να κανουν; να δουν τα κουδουνια στην εισοδο ας πουμε;

 

Πώς θα έβρισκαν ποιο διαμέρισμα είναι, μόνο κοιτώντας τα κουδούνια;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ νομίζω ότι βιάστηκαν:O

Αφου βρήκαν την πολυκατοικία και τον όροφο έπρεπε να ξεκινήσουν να τον παρακολουθούν:cry:

Και η έξυπνη η ντάλια το κουδούνι βρήκε να πατήσει? :lol::lol:

Πάντως από γέλιο, το χθεσινό είχε άφθονο! :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ νομίζω ότι βιάστηκαν:O

Αφου βρήκαν την πολυκατοικία και τον όροφο έπρεπε να ξεκινήσουν να τον παρακολουθούν:cry:

Και η έξυπνη η ντάλια το κουδούνι βρήκε να πατήσει? :lol::lol:

Πάντως από γέλιο, το χθεσινό είχε άφθονο! :)

τετοια ωρα,τετοια λογια:p

αυτοι βιαζονταν να τον βρουν+δε θα γινοταν τπτ αν η νταλια δεν ηταν η "κλασσικη" νταλια:lol:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει πια το site...:(

Παίζει, παίζει...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε οτι δεν θα εχει happy end?και οτι ο σπυρος με τον φωτη στην πραγματικοτητα ειναι γκει?παντος φοβερο το χθεσινο επεισοδιο ειδικα εκει που η Ζουμπι ειπε στην συμπεθερα της ΄'θα παω για stake out!
Olympiakos
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε οτι δεν θα εχει happy end?και οτι ο σπυρος με τον φωτη στην πραγματικοτητα ειναι γκει?παντος φοβερο το χθεσινο επεισοδιο ειδικα εκει που η Ζουμπι ειπε στην συμπεθερα της ΄'θα παω για stake out!

Για το Happy end το ξέραμε, το ότι τα αγόρια της παρέας είναι γκέι από που μας ήρθέ??? Για πολλούς λένε αλλά ποτέ δεν ξέρεις

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Για το Happy end το ξέραμε, το ότι τα αγόρια της παρέας είναι γκέι από που μας ήρθέ??? Για πολλούς λένε αλλά ποτέ δεν ξέρεις

 

Καλά αν δεν είναι κακώς δεν είναι :)!!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Και εν πάσει περιπτώσει, ακόμα και να είναι γκέι (που πολύ αμφιβάλλω) πού κολλάει αυτό με το θέμα του topic; Εμείς ασχολούμαστε με το "Παρά 5" και όχι με τις σεξουαλικές προτιμήσεις των πρωταγωνιστών του.

 

Back to the topic, εμένα μου άρεσε η σκηνή με τη Γκουέρνικα, και τον παραλληλισμό με την κτηνοτροφική παραγωγή της Λειβαδιάς.

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά, sorry που θα το πω αλλά έχω σκάσει.

 

Η μ*****α σε αυτό το topic απο μερικούς ανθρώπους ΖΕΙ ΕΠΟΧΕΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΟΞΑΣ!!!

 

Καλά είστε σοβαροί;; Ο ένας λέει οτι είναι γκέι, ο άλλος προ ημερών έλεγε πως αντιγράφει το LOST (:alien: ) λόγω του θέματος με το αεροπλάνο και τη μοίρα, άλλος πάλι λέει πως ο Καπουτζίδης είναι η παρακμή της "ελληνικής τηλεόρασης και του μεσοέλληνα εν γένει" :stupid:

 

Ε ήμαρτον. Και η μπούρδες να έχουν ένα όριο!!! :mad: :mad:

 

Δηλαδή τι άκριβώς είναι η "ακμή" της ελληνικής τηλεόρασης, αγαπητέ φίλε;; Η Επαφή (a.k.a. 21 Γραμμάρια στο ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΥ γελoίο του), το Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α ή το Η Λίμνη των Στεναγμών που οι ναργιλέδες και τα χανουμάκια παίζουν καλύτερα από τους ηθοποιούς και τα κουστούμια μοιάζουν με παιδικής παράστασης;;;;

 

Και δεν καταλαβαίνω με ποιό δικαίωμα μπαίνεται σε ένα thread που (από το όνομα και μόνο!) συνειδητοποιείς πως αφορά ανθρώπους που θέλουν να μιλήσουν για την αγαπημένη τους σειρά και γράφετε προσβλητικά λόγια για ηθοποιούς οι οποίοι τουλάχιστον είναι αξιοπρεπέστατοι στη ζωή τους και εκπληκτικοί στην δουλειά τους;;; Τι με νοιάζει εμένα τι κάνει ο κάθε άνθρωπος στο κρεβάτι του;; Γούστο του και καπέλο του!!!! Ανοίξτε δικό σας thread με τίτλο "Το Στέκι Της Τατιάνας" και αναλύστε μέχρι αηδίας τις "γαργαλιστικές" λεπτομέρειες της σεξουαλικής ζωής ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, αφού προφανώς δεν έχετε να αναλύσετε κάτι στις δικές σας!! :X :X

 

Ε αμάν πια!

 

Sorry στους υπόλοιπους. Απλά εκνευρίζομαι που πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα ΠΡΕΠΕΙ να τη σπάσει (χωρίς λόγο) στους υπόλοιπους

 

Και πάλι sorry παιδιά

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Το thread αυτό προορίζεται για ανθρώπους που τους αρέσει το "Παρά 5" και θέλουν να γράψουν τι τους έκανε εντύπωση, κλπ. και όχι γι' αυτούς που θέλουν να συζητήσουν για κάτι άσχετο. Σε όποιον δεν αρέσει η σειρά ή οι άνθρωποι που παίζουν σε αυτήν, ας μην γράφει. Δεν τον υποχρεώνει κανείς. Αλλά δεν είναι το κατάλληλο θέμα ώστε να συζητάμε τα προσωπικά οποιουδήποτε!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Το thread αυτό προορίζεται για ανθρώπους που τους αρέσει το "Παρά 5" και θέλουν να γράψουν τι τους έκανε εντύπωση, κλπ. και όχι γι' αυτούς που θέλουν να συζητήσουν για κάτι άσχετο. Σε όποιον δεν αρέσει η σειρά ή οι άνθρωποι που παίζουν σε αυτήν, ας μην γράφει. Δεν τον υποχρεώνει κανείς. Αλλά δεν είναι το κατάλληλο θέμα ώστε να συζητάμε τα προσωπικά οποιουδήποτε!

Και γω συμφωνώ...

έλεος πια!

Link to comment
Share on other sites

 

Καλά είστε σοβαροί;; Ο ένας λέει οτι είναι γκέι, ο άλλος προ ημερών έλεγε πως αντιγράφει το LOST (:alien: ) λόγω του θέματος με το αεροπλάνο και τη μοίρα, άλλος πάλι λέει πως ο Καπουτζίδης είναι η παρακμή της "ελληνικής τηλεόρασης και του μεσοέλληνα εν γένει" :stupid:

 

:lol: εγώ το είχα πει αυτό με το lost... αλλα δεν είπα ότι αντιγράφει το lost...

 

Ρητορικό ερώτημα:

Ποτε καταλαβαίνεις ότι μια σειρά έχει επιτυχία ?

 

 

Απάντηση: Όταν στα threads του myphone γίνεται πανικός και υπάρχουν πολλά off topic και πολλά splits ! :w00t:

 

Α και κάτι άλλο: επειδή ο Καπουτζίδης είναι ότι είναι (και αν είναι...) εγω θα πάψω να το βλέπω:alien::w00t: (για χαλαρώστε λίγο και απολαύστε τη σειρά...)

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι ατάκες της σειράς είναι φοβερές, αλλά όλα τα λεφτά είναι η Ντάλια όταν γράφει τα "δάκρυα της Κονσουέλα" <<σιχαμένη Πεπίτα...ένα σκυλί δαγκώνει την Πεπίτα...κοντινό στο σκυλί>>:lol: πέθανα μόλις το άκουσα!!!

 

Επίσης η Θεοπούλα με τη Γκουέρνικα που έμοιαζε με τη Λειβαδιά:cool:

 

Ευχαριστώ το φίλο πάνω με τη "Θεοπούλα στο Παρίσι". Φοβερό

 

 

 

:rtfm: Δώστε τη γναθοχειρουργική στους οδοντίατρους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πεθανα και με το σημειο που η Νταλια αρχισε να λεει τι επαθε η Τζερι και η Μελανι Σι οταν εφυγαν απο τις Spice Girls :lol:

 

Γενικα παντως ο Καπουτζιδης ειναι ο μοναδικος πιστευω που καταφερνει και ενδωματωνει με τοση επιτυχια στο σεναριο του pop-culture αναφορες. (Μαγκαιβερ, λατινοαμερικανικες σαπουνοπερες κτλ)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Εγω πεθανα και με το σημειο που η Νταλια αρχισε να λεει τι επαθε η Τζερι και η Μελανι Σι οταν εφυγαν απο τις Spice Girls :lol:

 

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

 

Και εκει που σταμάτησε να μιλάει, την κοίταζε η Ζουμπουλία και είχαν βάλει το Goodbye των Spice Girls, και ξαφνικά αρχίζει (κλασσικά!!) να της φωνάζει "Είσαι καλά, μαρί;;;"

 

Αποθέωση.

 

Αλλά και προς το τέλος, που χτυπάει κατα λάθος το κουδούνι η Ντάλια και λέει

 

-Α κουδούνι, ποιος είναι;

-Θα σου πω εγώ μαρί ποιός είναι, εμείς! (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων :D )

 

:lol: :lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Einai ligo ---> :offtopic: Alla epidi vlepo oti sas aresoun kapoies atakes pite mou ti atakes 8elete an tis kano mp3 kai na tis anevaso sto brifcase mou! exo valei 2 alla den asxoli8ika allo! :P pm!!!

kai videaki pezei na ta kano kai gia kinito video oxi mono gia pc alla mp3 8a mporite na to akoute kai sto kinito!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσες να κάνεις mp3 το "Αντε καλέ, κόβεται το Sex?" θα σου ήμουν υπόχρεος!!! Θέλω να το βάλω ήχο κλήσης!!!! :lol: :lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

It's OK Koka

 

Συζητάμε για τους ηθοποιούς αλλά όχι για τον Καπουτζίδη, την Καρύδη κτλ. αλλά για τον Σπύρο, την Ντάλια, την Ζουμπουλία , την Αγγέλα και τον Φώτη.

 

Το πιασες ?? ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...