Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τελευταιο επεισοδιο,πολυ καλο.

 

Δεν μου κολλανε καποια πραγματα ομως:

1)Γιατι δεν πηγαιναν απο την αρχη στην αστυνομια?Ηταν τελικα πολυ απλο.Η αστυνομια επιασε τους κακους.Τουλαχιστον περιμενα να δικαιολογησει αυτον τον φοβο για την αστυνομια με τον 5ο κακο.Ναι μεν ηταν αστυνομικος,αλλά δεν ηταν κανενας ισχυρος στην αστυνομια,ουτε τον γλιτωσε η αστυνομια.Επισης ο Λημιωτης δεν ειχε μπλεχτει με την ΕΞΙΤΕΡ?

 

Η Αμαλία κάλεσε την αστυνομία, όταν η στιγμή ήταν η κατάλληλη (ο πρωθυπουργός είχε αυτοκτονήσει και υπήρχαν αδειάσειστα στοιχεία και μαρτυρίες για το έκγλημα και κυρίως την Εξιτέρ.)

 

2)Με εκνευριζει οταν βλεπω ανθρωπους της τηλεορασης να την βριζουν.Δηλαδη Καπουτζιδης και Λαζοπουλος το εχουν παρακανει.Απο αυτην ζειτε ρε παιδια,μην ειστε αχαριστοι.Βεβαια ο Καπουτζιδης περασε ενα μηνυμα απο προσωπικη του εμπειρια επειδη ο ιδιος "καηκε" βλεποντας μια ζωη τηλεοραση.Αλλά να σας πω και κατι?Δεν του βγηκε σε κακο...Τοσα πραγματα ειδε στην tv και τωρα μεγαλουργει..

 

Εντάξει, νομίζω το πήραμε πιο σοβαρά απ'ότι εκείνος το είπε. Η γιαγιά του Σπύρου ήθελε να του περάσει αυτό το μήνυμα, ότι για να γευτεί τη ζωή δεν πρέπει να περνάει τις ώρες του μπροστά στην TV. Σαν θεωρία σωστή είναι. Και ένα σήριαλ το οποίο βασίστηκε κατά κόρον στην ίδια την τηλεόραση, δεν είναι κακό να μας θυμίζει αυτό το μήνυμα στο τέλος...

 

3)Ο Αλεξης ειδε 2 εξαχρονα παιδια που του εκρυβε η Νταλια για πανω απο μιση δεκαετια και δεν επαθε κανενα σοκ?Δεν αντεδρασε καθολου?Ετσι απλα αντεδρασε?"Αγαπη μου καναμε καποια παιδια,αλλά ξεχασα να στο πω"...

 

Αυτό πιστεύω ότι οφείλεται ακριβώς στο ότι ο Καπουτζίδης δεν είχε σχεδιάσει αυτήν την κατάληξη στο μυαλό του, και την έγραψε για το κοινό όπως λες, σαν παραμύθι. Αν άρχιζε να φωνάζει και να ωρύεται ο Αλέξης θα χαλούσε την όποια "ατμόσφαιρα".

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξέρετε άν και πότε θα δείξουν το τελευταίο επεισόδιο σε επανάληψη γιατί το έχασα;;;

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο φίλοι και μου είπαν ότι υπήρχε σαφής αναφορά στην περίπτωσή μου στο τελευταίο επεισόδιο του Παρά Πέντε. Είμαι η Μαρία Παπαγιαννίδου, μελαχροινή, γύρω στα 40, οροθετική και φρεσκοπαντρεμένη.

 

Επειδή χαρήκατε γιατί έφαγε ο Φώτης το κέικ που του πρόσφερε η "οροθετική" και την άφησε να πιάσει τα παγάκια με τα χέρια της, σας πληροφορώ ότι έχω εξασφαλίσει την προβολή του ανατρεπτικού ντοκιμαντέρ "The other side of AIDS" του Robin Scovill, Λος Αντζελες 2004, βραβείο κριτικών στο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου στο Λος Αντζελες, για δύο εβδομάδες στην Αθήνα, στους κινηματογράφους Μικρόκοσμο και Τριανόν.

 

Το moto που έχω διαλέξει για την αφίσα της ταινίας είναι:

 

Εσείς γνωρίζετε την άλλη όψη για το AIDS;

«Νιώθω σαν να ξυπνάω από έναν πενταετή ύπνο όπου είχα συμφωνήσει σε κάτι που δεν πίστευα και δεν ήθελα να κάνω», Reggie, ένας οροθετικός.

 

Σας το αφιερώνω. Περισσότερα στην ιστοσελίδα μου http://www.hivwave.gr

 

Εγώ πραγματικά χάρηκα που πέρασε αυτή η εικόνα στον κόσμο, (κι ας λένε ότι όποιος είναι έξω απ'το χορό πολλά τραγούδια ξέρει...). Χαίρομαι που βλέπω κ ακούω ανθρώπους που την παλεύουν και δεν τους παίρνει από κάτω. Θέλω να κάνω μία παράκληση, μην κάνετε δηλώσεις που είναι επικίνδυνες για τη δημόσια υγεία:

 

 

«Κανένας δε θέλει να εξετάσει τα γεγονότα γύρω από αυτή την ασθένεια. Είναι ό,τι πιο παράξενο έχω δει στη ζωή μου. Έστειλα αμέτρητα γράμματα σε ιατρικές επιφυλλίδες επισημαίνοντας τις επιδημιολογικές ασυμφωνίες και τα αγνόησαν παντελώς... Η όλη υπόθεση με το ετεροφυλοφιλικό AIDS είναι ένα κακόγουστο αστείο».

Αυτή ήταν η διαμαρτυρία του δρα Gordon Stewart, ομότιμου καθηγητή Eπιδημιολογίας στο Πανεπιστήμιο Γλασκόβης και πρώην συμβούλου για το AIDS στον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας, το 1995.

Πάγωσε η εικόνα από τότε. Και σήμερα δε μοιάζει πια τόσο παράξενη... Μάλιστα, έχει θεσμοθετηθεί. Και έχει πάρει διαστάσεις συμποσίου. Αν δε διακρίνεις τη φάρσα, δεν υπάρχει περίπτωση να γλυτώσεις, είτε είσαι οροθετικός είτε όχι.

Η αποκάλυψή μου έγινε τώρα ορατή: Δεν έχει βρεθεί καμιά αποδεδειγμένη περίπτωση μόλυνσης άντρα από γυναίκα με σεξουαλική επαφή. Και εσείς το επιβεβαιώσατε σε ανύποπτο χρόνο στην ιστοσελίδα μου.

 

ΜAPIA Κ.

 

(Είναι το οπισθόφυλλο ενός βιβλίου που διαφημίζεται στο site σας)

 

Δεν είναι κακό να παίρνουμε προφυλάξεις anyway, εξάλλου η επίσημη γνώμη της επιστημονικής κοινότητας είναι ότι ο HIV μεταδίδεται με οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή, άλλωστε δεν υπάρχει μόνο το AIDS...

 

Χίλια συγγνώμη για το off topic

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το είδα πάντως δεν ενθουσιάστηκα γιατι δεν ηταν το happy end που περίμενα όπως είπε ο Καπουτζίδης με το να βλέπω ενα επεισόδιο και να κλαίω, και να περιμένω πότε θα τελειώσει γιατί δεν το άντεχα άλλο.

Υπερβολικός ήταν και ο χρόνος που αφιέρωσε για τη γιαγιά του Σπύρου. Αν δεν κανω λάθος 15-20 λεπτά.

 

Επίσης (πιστεύω) πως είχε αντιγράψει καποιες σκηνές από την αμερικάνικη σειρά Prison Break.

 

ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ - PRISON BREAK

1) Αυτοκτονία του κακού πρωθυπουργού λόγω της πίεσης που δέχτηκε - Αυτοκτονία της κακιάς προέδρου των ΗΠΑ λόγω της πίεσης που δέχτηκε

2) Ο κακός ομολογεί για τα εγκλήματα σε συνεργασία με τον πρωθυπουργό - Ο κακός ομολογεί για τα εγκλήματα σε συνεργασία με την πρόεδρο των ΗΠΑ

3) Η Αγγέλα δικαιώνεται και ελευθερώνεται μετά την ομολογία του κακού - Οι πρωταγωνιστές δικαιώνονται και αποσειρονται οι κατηγορίες εναντίων τους μετα την ομολογία του κακού.

4) οι κακοί πάνε στη φυλακή και μετανιώνουνε - ο κακός πάει στη φυλακή και μετανιώνει

5) Η σκηνή με τους πρωταγωνιστές που μιλούσανε στην καμερα γι'αυτά που έγιναν - Η σκηνη με τον πρωταγωνιστή που μιλούσε στην καμερα γι'αυτά που έγιναν.

 

Εσείς τί λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το είδα πάντως δεν ενθουσιάστηκα γιατι δεν ηταν το happy end που περίμενα όπως είπε ο Καπουτζίδης με το να βλέπω ενα επεισόδιο και να κλαίω, και να περιμένω πότε θα τελειώσει γιατί δεν το άντεχα άλλο.

Υπερβολικός ήταν και ο χρόνος που αφιέρωσε για τη γιαγιά του Σπύρου. Αν δεν κανω λάθος 15-20 λεπτά.

 

Επίσης (πιστεύω) πως είχε αντιγράψει καποιες σκηνές από την αμερικάνικη σειρά Prison Break.

 

ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ - PRISON BREAK

1) Αυτοκτονία του κακού πρωθυπουργού λόγω της πίεσης που δέχτηκε - Αυτοκτονία της κακιάς προέδρου των ΗΠΑ λόγω της πίεσης που δέχτηκε

2) Ο κακός ομολογεί για τα εγκλήματα σε συνεργασία με τον πρωθυπουργό - Ο κακός ομολογεί για τα εγκλήματα σε συνεργασία με την πρόεδρο των ΗΠΑ

3) Η Αγγέλα δικαιώνεται και ελευθερώνεται μετά την ομολογία του κακού - Οι πρωταγωνιστές δικαιώνονται και αποσειρονται οι κατηγορίες εναντίων τους μετα την ομολογία του κακού.

4) οι κακοί πάνε στη φυλακή και μετανιώνουνε - ο κακός πάει στη φυλακή και μετανιώνει

5) Η σκηνή με τους πρωταγωνιστές που μιλούσανε στην καμερα γι'αυτά που έγιναν - Η σκηνη με τον πρωταγωνιστή που μιλούσε στην καμερα γι'αυτά που έγιναν.

 

Εσείς τί λέτε;

 

Thanks που μόλις μου είπες τι έγινε με την πρόεδρο του Prison Break στο thread του Παρά Πέντε, ενώ βρίσκομαι στο 18ο επεισόδιο της 2ης σεζόν (του PS)!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

επίσης ένα κενό που έμεινε γιατί προφανώς το ξέχασε ο Καπουτζίδης είναι με κείνον τον Κρητικό,δεν θυμάμαι τ όνομα του που είχε πει πως θα γυρίσει να τους βρει.Αλλά.....δεν γύρισε ποτέ:D
Link to comment
Share on other sites

Thanks που μόλις μου είπες τι έγινε με την πρόεδρο του Prison Break στο thread του Παρά Πέντε, ενώ βρίσκομαι στο 18ο επεισόδιο της 2ης σεζόν (του PS)!

Μην μασας, τα μισα απο αυτα που λεει ειναι απο το μυαλο του..:worry:

 

Αλλα ελεος, Ρ900 SPOILER TAGS!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sorry για το off topic αλλά επειδή τελείωσα και την 2η σεζόν του Prison Break.. η πρωθυπουργός πότε αυτοκτόνησε και δεν το πήρα χαμπάρι???????:X :ninja:
The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

ένα άλλο κενό για εμένα είναι ΤΙ ΕΙΔΕ η νοσοκόμα που δούλευε για τους κακούς και έφυγε άρων άρων...
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς της αποκαλύφθηκε η Αμαλία.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
ένα άλλο κενό για εμένα είναι ΤΙ ΕΙΔΕ η νοσοκόμα που δούλευε για τους κακούς και έφυγε άρων άρων...

 

Έτσι και καθόταν να απαντήσει σε όλες τις λεπτομέρειες του σηριαλ θα έπρεπε να κρατήσει άλλη μια σεζόν!

 

Ένα απλό σενάριο ήταν και όχι αστυνομική υπόθεση για να απαντηθούν όλες οι λεπτομέρειες! :p

Link to comment
Share on other sites

Thanks που μόλις μου είπες τι έγινε με την πρόεδρο του Prison Break στο thread του Παρά Πέντε, ενώ βρίσκομαι στο 18ο επεισόδιο της 2ης σεζόν (του PS)!

 

Sorry, αλλα η προεδρος απλα παραιτηθηκε, δεν αυτοκτονησε....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

SPOILERS ρε γμτ. Δεν το έχουμε τελείωσει όλοι το PB...
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς της αποκαλύφθηκε η Αμαλία.

 

Μας το είχε δείξει αυτό αν δεν κάνω λάθος. Είχε ανοίξει μια πόρτα και είχε δει την Αμαλία και της είχε πει "Με ψάχνεις;"

 

(Στον ύπνο μου λες να το είδα;;; ) :X :X :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλα η προεδρος απλα παραιτηθηκε, δεν αυτοκτονησε....

 

Γιατί είδες πουθενά κανέναν

κακό να πηγαίνει στη φυλακή και να μετανοιώνει

στο Prison Break?

Link to comment
Share on other sites

Μας το είχε δείξει αυτό αν δεν κάνω λάθος. Είχε ανοίξει μια πόρτα και είχε δει την Αμαλία και της είχε πει "Με ψάχνεις;"

 

(Στον ύπνο μου λες να το είδα;;; ) :X :X :lol: :lol:

 

Οχι μην ανησυχεις....εισαι καλα!Ετσι εγινε!Δεν το ονειρευτηκες:p

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είδες πουθενά κανέναν

κακό να πηγαίνει στη φυλακή και να μετανοιώνει

στο Prison Break?

 

Φυλακη οχι, αλλα ο μετανιοσε ο τυποσ ποπυ εκανε τη καταθεση στο δικαστηριο... Βεβαια για την ακριβεια δε μετανιωσε, απλα τα πηρε στο κρανιο....

 

 

Παντως για να γυρισουμε στο θεμα, δεν ειναι κακο να παιρνει ιδεες καποιος απο αλλες σειρες. Απλα να μη κανει εξωφθαλμες αντιγραφες. Και νομιζω οτι το Παρα 5 ουτε καν πλησιαζει κατι τετοιο.

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Φυλακη οχι, αλλα ο μετανιοσε ο τυποσ ποπυ εκανε τη καταθεση στο δικαστηριο... Βεβαια για την ακριβεια δε μετανιωσε, απλα τα πηρε στο κρανιο....

 

 

Παντως για να γυρισουμε στο θεμα, δεν ειναι κακο να παιρνει ιδεες καποιος απο αλλες σειρες. Απλα να μη κανει εξωφθαλμες αντιγραφες. Και νομιζω οτι το Παρα 5 ουτε καν πλησιαζει κατι τετοιο.

 

Ακριβώς. Δε μπορούμε να μιλάμε για αντιγραφές λόγω του οτι μετάνιωσε κάποιος κακός. Το έχουμε δει 2.000.000 φορές σε TV και cinema.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τελείωσε το Παρά 5 ,ποία-ες σκηνή-ες θεωρείται τις κορυφαίες της σειράς ;

 

Αν θέλετε χωρίστες σε κωμική-δραματική.

 

Είπα να μην δημιουργήσω καινουργιο θέμα.Για μένα οι δύο που μου έρχονται στο μυαλό είναι :

 

1- Την στιγμή που καταλαβαίνουν το κοινο που τους ενωσε (ο χαμος καποιου δικου τους προσώπου στο αεροπορικο δυστύχημα)

 

2-Στο επεισόδιο που ο Σπύρος μπαινει στο δωματιο του ξενοδοχείου που είναι και οι υπόλοιποι και ο Δημοσθένης Πολίτης και του αποκαλύπτει για τις δολοφονίες που είχε διαπράξει.

 

Αυτα θυμάμαι προς το παρών.Συμπληρώστε και εσείς ...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τελείωσε το Παρά 5 ,ποία-ες σκηνή-ες θεωρείται τις κορυφαίες της σειράς ;Αν θέλετε χωρίστες σε κωμική-δραματική.Είπα να μην δημιουργήσω καινουργιο θέμα.Για μένα οι δύο που μου έρχονται στο μυαλό είναι : 1- Την στιγμή που καταλαβαίνουν το κοινο που τους ενωσε (ο χαμος καποιου δικου τους προσώπου στο αεροπορικο δυστύχημα)2-Στο επεισόδιο που ο Σπύρος μπαινει στο δωματιο του ξενοδοχείου που είναι και οι υπόλοιποι και ο Δημοσθένης Πολίτης και του αποκαλύπτει για τις δολοφονίες που είχε διαπράξει.Αυτα θυμάμαι προς το παρών.Συμπληρώστε και εσείς ...
+1 σ αυτές που λες αλλά είναι τόσες πολλές οι κορυφαίες σκηνές -και κωμικές-και δραματικές και "δράσης" που νομίζω αν πάμε να τις μετρήσουμε θα χασουμε την μπάλα:οριστε μια πρόχειρη λίστα από αυτές που σίγουρα θα μείνουν κλασικές

- η σκηνή στο ασανσέρ ("εχω κλειστοφοβία""τ είν αυτό κολλάει, κανε πιο κει μαρή!")

-η Θεοπούλα με τα ντραμς (Πουλήσαμε τ αμπέλια στο χωριό!πάνε τ αμπέλια! ταρατατζούμ!)

-η σκηνή που είναι δεμένοι στην αποθήκη

-ολόκληρο το επεισ. που μαθαίνουν για το αεροπορικό κ η τελευταία σκηνή ειδικότερα (κ το τέλος που ξεκολλάει από μόνη της η αφίσα που κάλυπτε τη ζωγραφιά με τους 5)

-η διάσωση της Ζουμπουλίας

-εκεί που είναι στο σπίτι του Καστέλλη κ η οικονόμος αρχικά τους κρύβει την αλήθεια κ μετά ακούγεται ο θόρυβος από πάνω είναι πολύ κορυφαία σκηνή καθώς κ ότι επακολούθησε στο δωμάτιο με τον Καστέλλη (η ντάλια να μπαίνει σε μια κορνίζα για να κρυφτεί κάνοντας το κάδρο)

-η σκηνή που είναι δεμένοι στο τρένο (κ φταρνίζεται κάποιος κ κάποιος άλλος κάνει "ε αφού φταρνίστηκε είμαστε ζωντανοί"και κάνει η ντάλια "εγω προτείνω να πρυτανεύσει η λογική και να μην ενθουσιαζόμαστε..θεωρώ ότι είμαστε νεκροί...άντε το πολύ πολύ να σου πω έναν αριθμό 253)

-η αρχή της β'σεζόν με τους άγγελους του Τσαρλυ που λέει "κηπ γιορ άις όπεν"κ η άλλη πέφτει μες στο λάκο

-η σκηνή της ανταλλαγής ομήρων (που κάνει η Ντάλια "σταματήστε!"και σταματάνε όλα και η δραματική μουσική κι αυτή τινάζει το παπούτσι της)

-οι τελευταίες σκηνές του Χριστουγενιάτικου επεισοδίου που βλέπουμε πώς πραγματοποιήθηκαν τα όνειρα του καθενός

-με την αρκούδα το λαγό και τον πειρατή ("Η κιβωτός του Νώε καταλαμβάνεται από πειρατές και στο μεταξύ παρακολουθούμε έρωτες και άλλα ευτράπελα ανάμεσα στα ζωάκια")

-η σκηνή στον παράδεισο (πολύ ατμοσφαιρική κ ειδικά η 1η βερσιόν με τη μουσική απο το Λεμονι Σνίκετ)

-εκεί που πετάνε τα μωβ κ τα κίτρινα από το μπαλκόνι (που λέει η αφηγήτρια ότι τελικά η αλήθεια έχει πολλές όψεις) κ το "από πιτσαρία" της Θεοπούλας

-η εξωγήινη τσόντα που φαντάζεται η ντάλια με το ζουμπορομπότ (ααααααχ...αυτό παθαίνει κάθε φορά που βγαίνομε από τη στρατόσφαιρα!)

-το μεγαλύτερο μέρος του φινάλε και ειδικά εκεί που ο Σπύρος τους συναντά στην παραλία...always look on the bright side of life!

 

προσθέστε και καμια κατοστή καθαρά κωμικές σκηνές/ατάκες και καταλαβαίνετε γιατί αυτή η σειρά ήταν ό,τι καλύτερο στο είδος της (όποιο κ αν ήταν αυτό)!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τελείωσε το Παρά 5 ,ποία-ες σκηνή-ες θεωρείτε τις κορυφαίες της σειράς ;

 

Θα απαντήσω λίγο άσχετα, καθώς δεν θα αναφέρω καμία σκηνή, η αποκορύφωση όμως της σειράς, κατ' εμέ, είναι ότι έκλεισε τον κύκλο της, χαρίζοντας απλόχερα γέλιο, χωρίς να ακουστεί ούτε μια βρισιά.

 

Φορ γουατ ιτ καουντς, ένα μεγάλο μπράβο & ένα αντίστοιχο ευχαριστώ.

Όταν η κούραση και το άγχος με καταβάλλουν,

τότε, πιότερο, χρειάζομαι το χαμόγελό σου.

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντήσω λίγο άσχετα, καθώς δεν θα αναφέρω καμία σκηνή, η αποκορύφωση όμως της σειράς, κατ' εμέ, είναι ότι έκλεισε τον κύκλο της, χαρίζοντας απλόχερα γέλιο, χωρίς να ακουστεί ούτε μια βρισιά.

 

Φορ γουατ ιτ καουντς, ένα μεγάλο μπράβο & ένα αντίστοιχο ευχαριστώ.

 

οχι μονο βρισιες αλλα σαν σειρα απειχε απο τα γνωστα ερωτικες σκηνες, φονους με σκοτωμους κ αιματα, πλουτη κ τοσα αλλα ετσι ωστε να το κανει να διαφερει απο τις υπολοιπες ελληνικες σειρες!

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντήσω λίγο άσχετα, καθώς δεν θα αναφέρω καμία σκηνή, η αποκορύφωση όμως της σειράς, κατ' εμέ, είναι ότι έκλεισε τον κύκλο της, χαρίζοντας απλόχερα γέλιο, χωρίς να ακουστεί ούτε μια βρισιά.

 

Φορ γουατ ιτ καουντς, ένα μεγάλο μπράβο & ένα αντίστοιχο ευχαριστώ.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...