Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και πιστεύεις :) ότι αυτή η ατάκα ούτως ή άλλως δεν τους βολεύει; Προσωπικά βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό να μην έχει σχεδιαστεί το τέλος ακόμα.

 

ή θεωρείς πιο απλό να έλεγε την εξέλιξη στον τυχαίο φίλο του φίλου του φίλου ...(κοκ), στον τυχαίο fan που παρακάλεσε ή στον κάμεραμαν (που δεν έχει γυρίσει ακόμα το φινάλε για να γνωρίζει ιδίοις όμασι)...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ξερω πως θα το παρετε, αλλα η εφημεριδα ΟΛΑ σημερα, ειπε, πως απο δικες τους πηγες, η Αμαλλλια ειναι ... οντως αγγελος!!!

εγω σασ τα λεγα.......αλλοι με πιστευετε αλλοι οχι.....σε λιγο καιρο αυτα θα αρχισουν να γραφοντε και σε αλλα περιοδικα,εφημεριδεσ και σε εκπομπεσ...ακομα ειναι αρχη.....αλλα θα τα δειτε στα εππομενα επεισοδια και θα με θυμιθειτε..

Link to comment
Share on other sites

μακαρι παντως να μη γινει τπτ απο αυτα που λεμε και να μεινουμε ολοι με το στομα ανοιχτο:shock:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λέτε ότι η Σμαράγδα Καρύδη μάλωσε με κάποιον από τους συντελεστές, και έτσι η σειρά κόβεται. Λέτε ότι η Έφη Παπαθεοδώρου έπαθε εγκεφαλικό (Θεός φυλάξοι), και έτσι έφυγε από τη σειρά. Λέτε ότι η σειρά κόπηκε, και σε αυτό οφείλεται το ότι δεν είδαμε νέο επεισόδιο. Και εγώ έχω να σας κάνω μια ερώτηση:

 

Όλα αυτά που λέτε, ποιος σας τα είπε (με ονόματα, παρακαλώ);

 

1) Η Σμαράγδα Καρύδη δήλωσε μόλις σε σημερινό περιοδικό ότι η ίδια κάνει παρεμβάσεις στο σενάριο του Καπουτζίδη ώστε να προσθέτει στον χαρακτήρα της περισσότερα καραγκιοζιλίκια, ώστε να "τσαλακωθεί". Έχει πολλές φορές δηλώσει πως (όπως και το υπόλοιπο καστ) θα ήθελε (διακαώς) να συνεχιστεί το Παρά 5 και του χρόνου, επειδή υπάρχει και άριστο κλίμα στις σχέσεις τους καστ. Αν η Ζέτα Μακρυπούλια είναι το πρόβλημα, και το Παρά 5 φτάσει σε σημείο να διακοπεί, μην ανησυχείτε, το Mega θα φροντίσει να απομακρυνθεί άμεσα η Ζέτα, ώστε να μην χαθεί η επιτυχία (όπως πολλές φορές στο παρελθόν).

2) Η Έφη Παπαθεοδώρου, είναι μια χαρά, και αυτό το αποδεικνύουν οι πρόσφατες εμφανίσεις της, όπως και οι προσεχείς. Το αν ο χαρακτήρας της θα φύγει από το Παρά 5, αυτό είναι άλλο θέμα.

Το σίγουρο είναι πως κάτι θα πάθει η Θεοπούλα, αφού μάλλον θα πέσει στα χέρια των κακών

. Και κάτι άλλο. Ξέρει κανείς ποια είναι η

Κατερίνα Θεοχάρη; Αυτή όπως όλα δείχνουν θα ενσαρκώσει την "κοντή νύφη" της Θεοπούλας στα προσεχή επεισόδια.

 

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι ζωδιο ειναι η ζετα μακρυπουλια;
ti to thes to zodio ths makrupoulia anthrope mou

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

αντιθετα εμενα μου αρεσε!νομιζω ολα τα λεφτα ηταν τα σημεια που εδειχναν να ειναι ολοι ιδιοι μεταξυ τους!

ειδικα εκει που ειδα πεντε ζουμπουλιες,γελουσα χωρις να μπορω να σταματησω!

Link to comment
Share on other sites

βρε μπας και βαλθηκε ο Κ. να ξολοθρευσει τον εαυτο του για να εχει χρονο να γραφει τα σεναρια και να ασχολειται και με τη eurovision?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

ε!δεν νομιζω να σκοτωσει τον εαυτο του...

στην αρχη και εγω βαρεθηκα λιγακι(πρωτη φορα) αλλα μετα με την πετροβασιλη και το σκηνικο που ηταν ολοι ιδιοι θεικο...

γελασα με την ψυχη μου..

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, τι γελιο εκει που ολοι ηταν ιδιοι!!!

 

Ειδικα με τις 5 Αγγελες, δεν μπορουσα να σταματησω!!! Ολα τα λεφτα!!!!! Απο τις καλυτερες σκηνες του σηριαλ!!!

 

Τσςςς!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι αυτο το σημειο ηταν το μονο που δεν μου αρεσε στο σημερηνο επεισοδειο γιατι μου φανηκε σαν να ηθελε να το τραβηξει λιγο σε διαρκεια...
Link to comment
Share on other sites

Η Θεοπούλα ως Λίζα Πετροβασίλη......Μαγική...:lol: ...Πέθανα στο γέλιο

όσον αφορά την εξέλιξη...τι να πώ....Ο Καπουντζίδης θα μας εκπλήξει όταν έρθει η ώρα. Αφήστε τι ακούσατε, τι γράφτηκε ή τι είπανε οι διάφορες εκπομπές...ΑΠΛΑ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ και ΓΕΛΑΣΤΕ!!!!!!!!!!! :lol:

Carpe diem, quam minimum credula a postero...:)
Link to comment
Share on other sites

Περιμέναμε 15 μέρες για αυτό το επεισόδιο; Για όνομα του θεού! Το μόνο που μου άρεσε ήταν η Θεοπούλα που μιλούσε για τα εντερικά της και τα όνειρα των πρωταγωνιστών προς το τέλος...:rocket:
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε και αυτο το επεισοδιο,γελασα πολυ με ολες τις εκδοχες ομοιοτητας των χαρακτηρων και οι πεντε ηταν τελειοι!Επισης η Θεοπουλα εγραψε με το προβλημα της ....

Για αλλη μια φορα γελασα παρα πολυ το ευχαριστηθηκα το επεισοδιο...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου άρεσε το επεισόδιο αρκετά.Είχε γέλιο εκεί που όλοι κάναν την Αγγέλα.Η Θεοπούλα και η Σοφία έδωσαν ρέστα

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ti to thes to zodio ths makrupoulia anthrope mou
δεν το θελω εγω. το θελει η αδερφη μου! :rolleyes:

 

εγω δεν βλεπω τετοιου ειδους σειρες.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα επεισόδια του Παρά 5 υπάρχουν και στο forum του greek-fun.com! :)
Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

δεν το θελω εγω. το θελει η αδερφη μου! :rolleyes:

 

εγω δεν βλεπω τετοιου ειδους σειρες.. :ninja:

Πρόσεξε μην μολυνθείς από τον ιό των πουλερικών...

 

 

 

Το χτεσινό επεισόδιο έβγαζε το περισσότερο γέλιο εδώ και πάρα πολλά επεισόδια. Μακάρι να συνεχίσει έτσι.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρουμε ότι γίνεται κάθε φορά προσπάθεια επιμίκυνσης του επεισοδίου.

Αλλά αυτή τη φορά ξεκαρδίστηκα με τους κλώνους :lol: Well done!

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχει ενδιαφερον η σειρα, δεν αντιλεγω... αλλα τοσος πια ντορος για το λιιι και το νιιι? σιγα πια! απ' εκει φαινεται το ταλεντο της μακρυπουλια? στην αρχη την ξεραμε λογω του ρεμου και τωρα της δωσαμε και το οσκαρ λογω του λιιι και το νιιι ελεος πια!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...