Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)...20,8% (39,7)

ακομα και στις επαναληψεις σκιζει..:happy:

τη σειρα αυτη θα τη βλεπουμε σε επαναληψεις για πανω απο 6-7 χρονια....

εδω βαζουν ακομα δυο ξενους:ninja:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά η Ντάλια σε αυτό το επεισόδιο κρατούσε τσαγιέρα για τσάντα!!!! :lol: :lol: :lol:

:tease:

 

ο παπάς ο παχύς ο παπαπαπαπαχύς, έφαγε παχιά φακή! γιατί παπά παχύ έφαγες παχιά φακή???!!! :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάπου άκουσα ότι η Θεοπούλα έπαθε εγκεφαλικό (στην πραγματικότητα).Έχει ακούσει κανείς κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάπου άκουσα ότι η Θεοπούλα έπαθε εγκεφαλικό (στην πραγματικότητα).Έχει ακούσει κανείς κάτι?

Παιδιά κάπου άκουσα ότι η Θεοπούλα έπαθε εγκεφαλικό (στην πραγματικότητα).Έχει ακούσει κανείς κάτι?

Link to comment
Share on other sites

ΧΕΡΕΤΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ.....ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 1ο ΞΑΔΕΡΦΟ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗ(ΣΟΥΡΒΑ'Ι'ΒΟΡ Η ΣΤΑΥΡΑΚΟΜΑΘΙΑΚΑΚΗ ΤΗΣ ΛΟΥΦΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ)....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ(ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ)ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΟΥΜΠΙ.......ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ:....

Η ΑΜΑΛΙΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΠΕΘΑΝΕ....ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΛΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ....Η ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ(ΣΤΟ ΕΡΓΟ)

...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.....ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΙΘΕΙΤΕ.....ΛΟΙΠΟΝ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΒΑΖΩ?????

 

Τώρα ξέχνα το...

Τέσπα, έβλεπα τυχ:lol: αία ενα μεσημεριανό κ είπε ο Καπουτζίδης ότι στα επόμενα επεισόδια

θα έχουμε ΕΜΦΑΝΙΣΗ :!: ΤΗΣ ΚΟΝΤΗΣ (που παρεπιπτόντως δν θα είναι καθόλου κοντή)..!!!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

''The only thing in this world that gives orders... is balls.''

Link to comment
Share on other sites

...

Η ΑΜΑΛΙΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΠΕΘΑΝΕ....ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΛΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...

 

Ε οχι και

είναι άγγελος δηλαδή

. Μόλις μας περιέγραψες κάτι που έχει κινηματογραφικό προηγουμενο στον Eξορκιστή (αντε και στο stigmata). Άλλο άγγελος και άλλο δαιμονισμένος (πιο σωστά possessed). :D

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και

είναι άγγελος δηλαδή

. Μόλις μας περιέγραψες κάτι που έχει κινηματογραφικό προηγουμενο στον Eξορκιστή (αντε και στο stigmata). Άλλο άγγελος και άλλο δαιμονισμένος (πιο σωστά possessed). :D

 

Δηλαδη εσυ γραφεις οτι η Αμαλια ειναι

δαιμονισμένη

.?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μαλλον δεν εχεις καταλαβει σωστα...

Link to comment
Share on other sites

ο όρος είναι possessed όπως είπα. Το δαιμονισμένη είναι η ελληνική μετάφραση που παραπέμπει σε άλλο πράγμα.

Και δεν το γράφω εγώ φιλε. Προκύπτει απο αυτά που λέει ο SOURVAIVOR.. read the lines.

 

Προσωπικά το να μην είναι η Αμαλία γήινο πλάσμα, το βρίσκω απογοητευτικό σεναριακά και καθόλου πρωτότυπο, έξυπνο ή ανατρεπτικό. Ούτε καν στο πνεύμα του μέχρι τώρα παρα πέντε... Με άλλα λόγια δεν δίνω πολύ βάση (περα απο χιουμοριστική) σε όλες αυτές τις διαδόσεις περι poltergeist Αmelie.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΙ ΑΛΛΑ......Α....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ

......ΠΑΝΤΟΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΝ ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗ...ΤΗΝ ΖΟΥΜΠΙ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ...ΜΟΝΟ ΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΙ ΑΛΛΑ......Α....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ

......ΠΑΝΤΟΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΝ ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗ...ΤΗΝ ΖΟΥΜΠΙ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ...ΜΟΝΟ ΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ

 

 

τι θεση εχει ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ?

 

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε και τη κοντή σύντομα... το είπε ο Καπουτζίδης σε συνέντευξη του αλλά δε θα είναι φυσικά κοντή αλλά μια κανονική κοπέλα που η Θεοπούλα την έχει δει κοντή

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αληθεια καποιος να πει του Καπουτζιδη να μη κανει καμια βλακεια και

σκοτωσει την Θεοπουλα

. Υπαρχουν κι αλλες δικαιολογιες για να

διωξει καποιον απ'το σιριαλ

.

Link to comment
Share on other sites

Ισως..αυτο με τη Θεοπουλα,το κανει για να περασει καποιο μηνυμα..οχι για το λογο που λες Ramparter

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε στο θέμα χωρίς ειρωνίες και προσωπικά σχόλια plz...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ΧΕΡΕΤΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ.....ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 1ο ΞΑΔΕΡΦΟ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗ(ΣΟΥΡΒΑ'Ι'ΒΟΡ Η ΣΤΑΥΡΑΚΟΜΑΘΙΑΚΑΚΗ ΤΗΣ ΛΟΥΦΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ)....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ(ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ)ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΟΥΜΠΙ.......ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ:....

Η ΑΜΑΛΙΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΠΕΘΑΝΕ....ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΛΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ....Η ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ(ΣΤΟ ΕΡΓΟ)

...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.....ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΙΘΕΙΤΕ.....ΛΟΙΠΟΝ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ?

 

:worry: filaraki kala tha kaneis na min les pragmata pou den mporeis na stiri3eis kai na apodei3eis giati kapoioi einai etoimoi na sou tin pesoun idi!!!

 

ego prosopika as poume den se pistevo kai sto leo sta isia:ninja:

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

[off-topic] Στο παρά πέντε

 

Ο καθένας μας έχει την ευθύνη στο να χρησιμοποιεί την κριτική του ικανότητα ως προς αυτά που διαβάζει. Δεν είναι λοιπόν υποχρεωμένος κανείς να υιοθετήσει τις απόψεις του άλλου, μπορεί απλά να τις προσπεράσει.

 

Από την άλλη, όταν γράφουμε κάτι, ας θυμόμαστε πάντα ότι μας διαβάζουν πολλοί και να είμαστε υπεύθυνοι των όσων γράφουμε.

 

Εχουν ήδη γίνει αρκετές συστάσεις και έχει βγει αρκετές φορές στο θέμα εκτός του άξονά του οπότε ας είμαστε όλοι λίγο πιο προσεκτικοί.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

:worry: filaraki kala tha kaneis na min les pragmata pou den mporeis na stiri3eis kai na apodei3eis giati kapoioi einai etoimoi na sou tin pesoun idi!!!

 

ego prosopika as poume den se pistevo kai sto leo sta isia:ninja:

Συμφωνώ κι εγώ. Έλεος! Και πες ότι ήταν έτσι, θα έπρεπε να το πεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γούσταρα πάντως που το είπε, και του ζήτησα να βάλει spoiler tags για να μην πέσετε να τον φάτε. Αν θέλετε μην τα διαβάζετε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού ανέφερα πιο πάνω ότι σε συνέντευξη του απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις και σχετικά με τη Ζουμπουλία και σχετικά με τη Θεοπούλα και είπε ότι όχι μόνο δε θα φύγουν από τη σειρά αλλά όπως ανέφερα σύντομα θα γνωρίσουμε και τη κοντή νύφη της Θεοπούλας

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...