Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

me ayti tin logiki,mporoyme na poyme oti i amalia otan epese apo to aeroplano,iothetithike apo alli oikogeneia kai pire to onoma tis...k gia aderfi toy foti anagnoristike allo pedaki!!!

LIGO TRAVIGMENO???:O

Stous 31 Dromous...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ τραβηγμένο! Συμπέρασμα: Αντί να οργιάζουν οι φήμες και στο τέλος να καταλήξουμε να τσακωνόμαστε για το αν θα μπουν εξωγήινοι στη σειρά, ας πούμε κάτι πιο έφικτο με βάση αυτά που μας δίνονται!
Link to comment
Share on other sites

:lol: Χα χα χα:lol: !!!Έχεις δίκιο!!!Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα κάνουμε καιρό ακόμα να ξαναδούμε καινούργιο επεισόδιο!!!Μου φαίνετε ότι θα βάλω τις κασσέτες με όλα τα επεισόδια που έγραψα!!!Θα τισ κάνω καποια στιγμή DVD.Αν ενδιαφέρεται κανείς ας μου πει!!!;)
Stous 31 Dromous...
Link to comment
Share on other sites

εμενα η φωνη του αρχηγου μου θυμιζει τον υπουργο που επαιζε στο 1ο επεισοδιο και πεθανε.για την Αμαλια αναμενουμε....

Και εμένα η φωνή μου θυμίζει την φωνή του υπουργού που πέθανε στο 1ο, αλλά δεν νομίζω να έχει κανένα δίδυμο αδελφό ή κάτι τέτοιο:alien: :alien: Μάλλον είναι σύμπτωση. Όσο για την Αμαλία, απ’ ότι γράφετε και πιο πάνω (με το επίθετο της στην εφημερίδα) μάλλον έχασε και αυτή κάποιο πρόσωπο της στο αεροπλάνο (Το πιο λογικό που μπορώ να σκεφτώ:confused: ). Θα δείξουν τα επόμενα επεισόδια…Κρίμα που πρέπει να περιμένουμε τόσο καιρό για καινούριο επεισόδιο:mad: :cry: :cry: :mad: Το καλό είναι ότι θα το έχει επανάληψη:) :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Νίκη Αντωνοπούλου λεγόταν το πρόσωπο, το είδα τώρα που έβλεπα πάλι το επεισόδιο σε βιντεοκασσέτα!

 

Ή 9/1 ή 16/1 θα βάλουν καινούργιο επεισόδιο (το πιο πιθανό βέβαια είναι 16/1). Αλλά αφού θα τα βάλουν επανάληψη εντάξει, ας είναι.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα η φωνή μου θυμίζει την φωνή του υπουργού που πέθανε στο 1ο, αλλά δεν νομίζω να έχει κανένα δίδυμο αδελφό ή κάτι τέτοιο:alien: :alien:

Βullseye.

Διδυμος αδερφος του υπουργού πρέπει να είναι.:w00t:

Link to comment
Share on other sites

εμενα η φωνη του αρχηγου μου θυμιζει τον υπουργο που επαιζε στο 1ο επεισοδιο και πεθανε.για την Αμαλια αναμενουμε....

όταν έπαιζε το επεισόδιο, προσπάθησα να ακούσω μόνο τη φωνή του "αρχηγού" χωρίς να βλέπω εικόνα, και η φωνή του μου μοιάζει με τη φωνή του υπουργού. Μήπως τελικά δεν έχει πεθάνει και θα υπάρξει μεγάλη ανατροπή??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

paidia ta kanalia ta teleytaia xronia meta tis giortes bazoun kathe brady epanalhpsh twn pio epityxhmenwn seirwn ths fetinhs xronias kai ayto krataei gia 2 ebdomades dhladh mexri 20/1 peripou. elpizw na mhn ginei kai fetos..:mad:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό έβλεπα. Καλεσμένη της Μπήλιως μαζί, με τη γιαγιά Σοφία.

Και έβγαλε και είδηση η Θεοπούλα...

Σε επόμενο επεισόδιο θα προκύψει και "αίσθημα"...

Είπε επίσης ότι όταν προτάθηκε στον Κ. την επέλεξε από τη φωνή της στο τηλέφωνο, προτού καν την δει.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πού θα βρούμε το πρώτο επεισόδιο?? Στο blue-whitegt έχει απο το δεύτερο και μετά...
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πού θα βρούμε το πρώτο επεισόδιο?? Στο blue-whitegt έχει απο το δεύτερο και μετά...

Έχει και το πρώτο αλλά όχι σε καλή ποιότητα και έχει πρόβλημα με τον ήχο.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Βullseye.

Διδυμος αδερφος του υπουργού πρέπει να είναι.:w00t:

 

:happy: Yeap... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πού θα βρούμε το πρώτο επεισόδιο?? Στο blue-whitegt έχει απο το δεύτερο και μετά...

 

Λογικά τώρα με τις επαναλήψεις όλο και κάτι θα γίνει ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Έχει και το πρώτο αλλά όχι σε καλή ποιότητα και έχει πρόβλημα με τον ήχο.

Το πρώτο επεισόδιο υπάρχει 2 φορές, μία σε MPEG μορφή και πρόβλημα στον συγχρονισμό του ήχου, και μία σε re-encode σε DIVX με συγχρονισμένο ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν υπαρχει καποιο αλλο site να κατεβασουμε τα επεισοδια γιατι απο το Blue-White δεν μπορω να κατεβασω πια και δεν ξερω γιατι. αν ξερετε καποιο αλλο site που να τα εχει περιμενω να μου πειτε...

ευχαριστω:(

http://fun.diadiktyo.net/fotos/jpg/TN/TN_169.JPG
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν υπαρχει καποιο αλλο site να κατεβασουμε τα επεισοδια γιατι απο το Blue-White δεν μπορω να κατεβασω πια και δεν ξερω γιατι. αν ξερετε καποιο αλλο site που να τα εχει περιμενω να μου πειτε...

ευχαριστω:(

 

Όχι σε άλλες σελίδες δεν υπάρχουν.Τώρα δεν ξέρω αν υπάρχουν στο DC++ :X

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν υπαρχει καποιο αλλο site να κατεβασουμε τα επεισοδια γιατι απο το Blue-White δεν μπορω να κατεβασω πια και δεν ξερω γιατι. αν ξερετε καποιο αλλο site που να τα εχει περιμενω να μου πειτε...

ευχαριστω:(

 

μάλλον δεν ανέβαζες τόσα ΜΒ όσα κατέβαζες και σου κλείσανε τον λογαριασμό αλλιώς δεν εξηγείται

 

Το 1ο επεισόδιο έχω ενημερώσει όποιος μπορεί (το λέω και εδώ), να το γράψει την Δευτέρα που μας έρχετε στις 23.00 που θα παιχτεί σε επανάληψη.

Link to comment
Share on other sites

όταν έπαιζε το επεισόδιο, προσπάθησα να ακούσω μόνο τη φωνή του "αρχηγού" χωρίς να βλέπω εικόνα, και η φωνή του μου μοιάζει με τη φωνή του υπουργού. Μήπως τελικά δεν έχει πεθάνει και θα υπάρξει μεγάλη ανατροπή??

 

Μπα δεν νομίζω γιατί συχνά αναφέρεται σε αυτή δολοφονία οπότε δύσκολα. Είδα το πρώτο επεισόδιο και τώρα παρατήρησα ότι όταν αρχίζει τους δείχνε δεμένους σε κάτι γραμμές τρένου με αλυσίδες και μετά λέει 12 μήνες πριν… για να δούμε τι θα κάνει για να το κρατήσει και άλλους 12 μήνες…

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...