Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΕΛΕΙΟ το σημερινο... ΤΕΛΕΙΟ

 

Επλίζω το τελος να μην ειναι απλά ενα σεναριο μιας ιστοριας της Νταλιας (όπως εχει αναφερθει πολλες φορες εδω μεσα) γιατι πολύ ξενερωμα θα πεσει.. Ασε που σημερα πολλες ιστοριουλες επαιζαν.. Ετσι και γινει σαν του Παπακαλιατη το κλεισε τα μπουτια... Ε συγνωμη,Κλεισε τα ματια ηθελα να πω, θα ειναι τραγικο... Τοσες επαναλήψεις φάγαμε... Ας εχει ενα καλο τελος...

 

πολυ το φοβαμαι:confused: :confused: :cry:

ας ελπιζουμε πως οχι:worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί άκουσα -απο μέλος του καστ- ότι έχει ακόμα δυό επεισόδια; (Το τελευταίο διπλό οκ)... Η θα πήξουμε στην επανάληψη ή όντως θα τελειώσει αρχές Ιουνίου;

μαλλον για πρωτη φορα μας εδωσε σωστες πληροφοριες το συγκεκριμενο ατομο... κατι μου λεει οτι παμε για φιναλε, κι ο θεος να δωσει να μην ξυπνήσουμε ολοι μαζι αποτομα στο τελευταιο επεισοδιο...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Po re paidia ti epeisodio itan auto! To oti tha imoun se skinaki ston evro kai tha evlepa para5 den to

perimena pote.

ti ekselikseis einai autes...na nai kala i tim!

Ousiastika diladi menoun 3 episodeia, ena mono kai ena diplo stis 29;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειναι εξακριβωμενο οτι θα πεθανει "καποιο πολυ αγαπητο προσωπο"?πειτε μου...γιατι αν ειναι ενας απ'τους 5:cry:
Link to comment
Share on other sites

Ας πεθάνει όποιος να ναι.Ωραίο τέλος να έχει !Να μην έχει τέλος σαπουνόπερα πάντως!

 

αντιφατικη απαντηση!!:lol:

 

νομιζω ενα επεισοδιο μενει...ε?

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειναι εξακριβωμενο οτι θα πεθανει "καποιο πολυ αγαπητο προσωπο"?πειτε μου...γιατι αν ειναι ενας απ'τους 5:cry:

 

Εμένα μου έγινε αγαπητός ο Παυρινός οπότε αυτό ήτανε.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι φετος... εχει χαλασει λιγο (συγκριτικα με περυσι τουλαχιστον)... εγω περιμενω με αγωνια το επομενο του καπουτζιδη!
Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλο επεισοδιο. Το γυρίσαμε στο αστυνομικό σεναριο και μ'αρεσει. Βασικα πιστευω οτι η αντιδραση στα τελευταια επεισοδια του πρωθυπουργου ειναι τελειως υπερβολικη! Κοτζαμ αρχηγος κομματος να αυτοκτονησει... Παει πολυ...

Ωραια του τα πε και η Νταλια ομως... Κριμα να μην ξερει το Ρουκ-Ζουκ... εχασε... :p :D

Δεν ειχαμε δόση Θεοπουλας - Σοφιας. :(

Δεν νομιζω να κινδυνεψει η Αγγελα. Ειδικά αυτή την στιγμή είναι η μόνη που είναι ασφαλής.

Ετσι και βγαλουν και ο κακός και ο Λημνιώτης όπλο, κρατηθείτε για το μακελιό! Λες να βγει καμια Αμαλία ξαφνικά? Κάπως πρεπει να μας εξηγησουν κι αυτην την περιπτωση. :worry:

 

Παιδιά ας διευκρινησει καποιος τι παιζει με τα επεισοδια. τι ειναι σίγουρο ομως. Οχι αερολογίες. Από που ακουσαμε για 2 και απο που για 4?

Link to comment
Share on other sites

Ήταν αρκετά καλό επεισόδιο. Κυρίως όσο αφορά την εξέλιξη και το 2ο μισό του. Κάποια αστεία μπήκαν "ως με το ζόρι σφήνες", και κάποια ήταν άστοχα αν και (έκαναν ωραίο φινάλε).

 

Γενικά καλό++ .

 

Και μένα μου φαίνεται οτι δε μένει πολύ ακόμα για το τέλος.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Tελειο επεισοδιο!!! Απο τα καλυτερα ever!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Eιχε απ'όλα στις σωστες δοσεις. Η παρωδια δε του Howard's End παιζει να ναι απο τις πιο αστειες της σειρας γενικα. Η british accent του Καπου ηταν flawless, λυθηκα στα γελια. Κορυφαια και η ατακα της Ζουμπι "Shit happened" όπως και το ζουμπορομποτ πιο μετα!!

 

Μακαρι να συνεχισει ετσι και στα εναπομειναντα επεισοδια. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

είπαμε τα επεισόδια είναι 3 που μένουν, το λέει και το επίσημο σίτε του παρα πέντε, το ansanser.com!!! μην τα λέμε 100 φορές

 

Και στο προγραμμα του μεγκα καθε βδομαδα λεει οτι εχει νεο επεισοδιο αλλα μας τα αλλαζουν τελευταια στιγμη και βαζουν επαναληψη! Εγω λέω αν το έχει πει κάποιος της σειρας. Αν εχει δηλωσει στανταρ επεισοδια. Από τα σαιτ και απο δω κι απο κει, ακρη δεν βγαινει.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το μικρό μου πονυ την περασμενη βδομαδα ειπε οτι μενουν δυο επεισοδια -οριστε το μαρτυρησα, και τωρα δε θα μας ξαναπει τιποτα ποτε, οχι που μας ειπε ποτε και τιποτα σημαντικο δηλαδη... Τωρα, θα μπορουσε να εννοει οτι αυτος εχει γυρισματα σε δυο επεισοδια ακομα... Αν και επειδη το ειπε πανω σε γκρινια για το "παλι επαναληψη" εγω θεωρω οτι εννοουσε δυο καινουργια ακομα και μετα.. παπα!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

o monos tropos na exei akom 3 epeisodia einai o antreas na mi tous piasei oute afti ti fora....egw to psiloperimena meta apo kapoia fasi oti sto telos telos ton antrea 8a exoun ws teleftaio antipalo.opote nta3 isws gemisoun 3 akoma epeisodia me to kinigito antrea kai twn 5 an kai pali den3erw exw tin ais8isi oti mallon allo ena epeisodio emeine.

 

paidia prose3ate omws kati allo.ekei pou aftoktonise o pavrinos giati edei3e pws oloi akousan ton pirovolismo?!!!!!:!:

:p
Link to comment
Share on other sites

o monos tropos na exei akom 3 epeisodia einai o antreas na mi tous piasei oute afti ti fora....egw to psiloperimena meta apo kapoia fasi oti sto telos telos ton antrea 8a exoun ws teleftaio antipalo.opote nta3 isws gemisoun 3 akoma epeisodia me to kinigito antrea kai twn 5 an kai pali den3erw exw tin ais8isi oti mallon allo ena epeisodio emeine.

 

paidia prose3ate omws kati allo.ekei pou aftoktonise o pavrinos giati edei3e pws oloi akousan ton pirovolismo?!!!!!:!:

 

Μπορεί απλά, να "ενιωσαν" οτι συνέβει κατι... Σαν διαίσθηση...

 

λέτε να μην πέθανε Ο Παυρινός???? Λέτε να γίνει καμια στραβή και να αλλάξει το σενάριο??? Τι να πω?? πώς θα γεμίσουν τα 3 επεισόδια??? Πάντως μπορει να μας τα γεμίσουν και με την Αμαλια.. Ε δεν θα μας πουν τι ειναι??? Πνευμα,η Ελευθερία,εξωγήινος?? καπως ντε!:lol: :lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι διαισθησεις μου κανουν κατι σε ονειρα... ωχ αμαν.. θα απογειωθουν οι πωλησεις αλεξιπτωτων και κοσμος θα πεφτει απο τα συννεφα στο τελευταιο επεισοδιο... καλυφτειτε! (ειδε κανεις το straight story? κατι μου μυρίζει, κατι μου μυρίζει....)

 

Καπουτζιδη σε πηραμε χαμπαρι, αλλαξε το τελος!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επεισοδιο και το σημερινο με πολλα γεγονοτα που εγειναν..
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Mάλλον έδειξαν ότι όλοι κατάλαβαν τον πυροβολισμό ως εφέ κάτι που προσωπικά θεωρω εξαιρετικά παιδικό.Κατα τα άλλα ο 5 δολοφόνος ηταν πολύ καλος και ο ηθοποιός το έπαιξε τόσο καλά που κόντεψα να τον λυπηθώ.Ωραίο και το flashback με τους 5 δολοφόνους να τσακώνονται.Βέβαια αναρωτιέμαι πως θα κάνουν ακόμα 3 επεισοδια.Με τι θα τα γεμίσουν?Άνοστα αστεία?
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο με την διαισθηση του πυροβολισμου που πιασαν οι αλλοι στον αερα ηταν οτι πιο αστειο εχω δει, ημαρτον:wacko: :blink: :mad: Επίσης στο επομενο επεισοδιο οι 4 δεν θα πεθανουν αφου υπαρχει οπλο στο τραπεζι. Ο Τακης αμα σκεφτει οτι εμεινε μονο αυτος για να πληρωσει για το εγκλημα, μπορει να παει με το μερος του αλλου. Αλλα επειδη υπαρχουν 2 οπλα και καποιος θα πρεπει να πεθανει αφου ειναι τελος μαλλον ο Τακης θα την κανει για το αλλο κοσμο. Αλλα επειδη δεν θα εχουν τιμωρηθει και οι 5 θα γυρισει ο Δικηγορος.
Link to comment
Share on other sites

Oντως, λογικα ενα διπλο επεισοδιο πρεπει να μενει, πως θα τα γεμισουν;

 

 

 

Το επεισοδιο ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!! Απιστυετο, το καλυτερο εβερ!!!!

 

 

Πολυ καλη η σκηνοθετικη σκεψη οπου ηταν οι κακοι (Ανδρεας, Νικος) στο αμαξι και λεγαν οτι ειναι στο σπιτι που μπηκαν οι δυο, ενω υπηρχαν δυο τετοια σπιτια!!! Και μεις νομιζαμε στην αρχη το ενα και ηταν το αλλο!!!! Καταπληκτικη ανατροπη!!!!!!!

 

 

Τωρα εγω τον λυπηθηκα τον Παυρινο... Τα 'παιξε ο ανθρωπος... Κριμα που αυτοκτονησε, ξενερωσα...

 

 

 

Παντως, πρεπει να μαθουμε ποσα επεισοδια μενουν, μη νομιζουμε οτι το επομενο θα ειναι το προπροτελευταιο και σκασει μυτη κανα τελευταιο!!!

 

 

 

 

 

 

Αααααα εμενα μαρεσε η "διαισθηση"!!!

Link to comment
Share on other sites

Oντως, λογικα ενα διπλο επεισοδιο πρεπει να μενει, πως θα τα γεμισουν;

 

 

 

Το επεισοδιο ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!! Απιστυετο, το καλυτερο εβερ!!!!

 

 

Πολυ καλη η σκηνοθετικη σκεψη οπου ηταν οι κακοι (Ανδρεας, Νικος) στο αμαξι και λεγαν οτι ειναι στο σπιτι που μπηκαν οι δυο, ενω υπηρχαν δυο τετοια σπιτια!!! Και μεις νομιζαμε στην αρχη το ενα και ηταν το αλλο!!!! Καταπληκτικη ανατροπη!!!!!!!

 

 

Τωρα εγω τον λυπηθηκα τον Παυρινο... Τα 'παιξε ο ανθρωπος... Κριμα που αυτοκτονησε, ξενερωσα...

 

 

 

Παντως, πρεπει να μαθουμε ποσα επεισοδια μενουν, μη νομιζουμε οτι το επομενο θα ειναι το προπροτελευταιο και σκασει μυτη κανα τελευταιο!!!

 

Θα ενημερωθουμε απο τα τρειλερ του σταθμου!!!Don't worry!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτοκτονησε ο πρωθυπουργος...?

Ενω καθ'ολη τη διαρκεια της σειρας φαινοταν πολυ δυνατος μολις τα πραγματα στενεψαν...τα χασε...

Τι να πω,ειλικρινα δεν το περιμενα:blink:

 

Μου ελειψε η θεοπουλα σημερα:(

Α!και μαλλον στο επομενο θα δουμε και Αμαλια...ποιος αλλος θα το βγαλει το φιδι απ'την τρυπα?

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...