Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοω τι κουλο ειναι παλι αυτο....;)

Δεν εχω δει το τρειλερ για αποψε οποτε δεν ξερω τι γινεται και ετσι δε μπορω να βγαλω ακρη με το επομενο επεισοδιο...;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα χασει τα λογικά της;

Θα κάνει λίγες μπιιιπ προσφέροντας μας γελιο για 1-2 επεισοδια και μετά θα φέρει και πάλι τα λογικά της :p

Link to comment
Share on other sites

Ειδαμε και το μεταφυσικο στο τελος.Λετα να ειναι παλι με νοσοκομεια το επομενο επεισοδιο?

 

ΥΓ)ΘΕΛΩ ΝΤΑΛΙΑ-ΑΛΕΞΗ ΜΑΖΙ!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!:mad:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο επεισόδιο και περίεργο τέλος!!!!Κάτι ξεχωριστό!!!

Τρομερή η γιαγιά που έλεγε τον πόνο της για το Σπύρο στην κάμερα!!!Πολύ γέλιο!!!

Τελικά Αλέξης και Ντάλια δε θα ναι πια μαζί?

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο επεισόδιο και περίεργο τέλος!!!!Κάτι ξεχωριστό!!!

Τρομερή η γιαγιά που έλεγε τον πόνο της για το Σπύρο στην κάμερα!!!Πολύ γέλιο!!!

Τελικά Αλέξης και Ντάλια δε θα ναι πια μαζί?

 

κατι θα γινει κ δεν θα φυγει ο αλεξ

ωραιο επεισοδιο παντως.

αλλα μπερδεμα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά Αλέξης και Ντάλια δε θα ναι πια μαζί?

Ε τώρα που

πήγε να σκοτωθεί μάλλον θα αναβάλει το ταξίδι του...

 

 

Πάντως ενώ γενικά έλεγα ότι θα εκνευριστώ αν το γυρίσει στο μεταφυσικό, προς το παρόν το έχω δει πολύ ψύχραιμα. Είχε και την πλάκα του όπως δόθηκε.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ώστε αυτή ήταν η άλλη 5άδα?

Άρα μάλλον γι'αυτό το αεροπορικό "δυστύχημα".Οι 5άδα των κακών είχε μάθει ότι η 5άδα των καλών ( Οι επιβάτες και μάλλον και η Αμαλία ) θα ήταν σε αυτό το αεροπλάνο και γι'αυτό προκάλεσαν το δυστύχημα.

Τάδε έφη Totos...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ενώ γενικά έλεγα ότι θα εκνευριστώ αν το γυρίσει στο μεταφυσικό, προς το παρόν το έχω δει πολύ ψύχραιμα. Είχε και την πλάκα του όπως δόθηκε.
Μεταφυσικό ήταν εδώ και ποοοοολύ καιρό. Από το ατύχημα του αεροπλάνου που τους συνδέει όλους μέχρι την Αμαλία...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως ενώ γενικά έλεγα ότι θα εκνευριστώ αν το γυρίσει στο μεταφυσικό, προς το παρόν το έχω δει πολύ ψύχραιμα. Είχε και την πλάκα του όπως δόθηκε.

 

Δε νομίζω ότι το γυρνάει στο μεταφυσικό έτσι!!!Πιστεύω πως ήθελε να δείξει πως χτυπήσανε από το τρακάρισμα και οι πέντε....Απλά το έδειξε με έναν ξεχωριστό τρόπο....

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επεισοδιο αλλα στο τελος μου το χαλασε. Ακυρο τελειως.

 

Θεα η Μαριλενα. "Πηδα".:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε γέλασα ιδιαιτέρως με αυτό το επεισόδιο. Χάρηκα που για μια φορά η παρέα απέφυγε μια παγίδα αντί να πέσει σε αυτήν και να ξεφύγει μετά. Το τέλος ήταν απροσδόκητο...και όχι τόσο κακό όσο φοβόμουν στα πρώτα δευτερόλεπτα.

 

Η παραμονή των πέντε σε αυτόν το...χώρο θα είναι, ελπίζω, ενδιαφέρουσα και χρήσιμη. Αυτό που μου έρχεται πρώτα απ' όλα στο μυαλό είναι ο πατέρας του Αλέξη. Μιλώντας μαζί του, η Ντάλια θα βρει την απαραίτητη "κάθαρση" για να ξεπεράσει το παρελθόν και να τα φτιάξει (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) με τον Αλέξη, ο οποίος προφανώς μόλις ακούσει για το δυστύχημα θα τρέξει δίπλα της.

 

Όσο για το Δεληκάρη, το γεγονός οτι βρίσκεται σε άμεσο κίνδυνο από κακοποιούς προετοιμάζει το έδαφος για την "έξοδό" του. Δε θα μπορέσει να παραδώσει τους πέντε στον Παυρινό, εκείνος θα αρνηθεί να τον προστατέψει, και μέσα σε τρεις μέρες θα τον βρούμε σε ένα χαντάκι...

Link to comment
Share on other sites

Tρομερο το επεισοδιο!!!

 

 

ΣΙΓΟΥΡΑ κανει την εμφανιση της η Αμαλια..

 

Λοιπον: Τα μυστηρια μαλλον θα λυθουν στο επομενο επεισοδιο:

 

Εχουμε μια ΠΕΝΤΑΔΑ σκιων, κατι που σημαινει οτι μαλλον θα αποκαλυφθει η πενταδα της αναμνησης της Αμαλιας (θυμαστε, με την καμερα!)

 

Ομως τα θυματα - συγγενεις του αεροπορικου μαζι με την Νταλια, μας κανουν πολυ περισσοτερους απο πεντε.. Αν θυμαμαι ειναι ο Χαραλαμπος, ο πατερας του Αλεξη, η μανα και η αδερφη του Φωτη, οι γονεις του Σπυρου και ο πατερας ( ; ) της Αγγελας... Αρα;..

 

Λογικα θα λυθουν τα μυστηρια, πενταδας αναμνησης, Αμαλιας, αεροπορικου..

 

 

Τωρα οσον αφορα τον Δεληκαρη, αφου δεν θα τους παραδωσει, τελειωσε...

Link to comment
Share on other sites

Ομως τα θυματα - συγγενεις του αεροπορικου μαζι με την Νταλια, μας κανουν πολυ περισσοτερους απο πεντε.. Αν θυμαμαι ειναι ο Χαραλαμπος, ο πατερας του Αλεξη, η μανα και η αδερφη του Φωτη, οι γονεις του Σπυρου και ο πατερας ( ; ) της Αγγελας... Αρα;..

 

Φαντάζομαι θα εμφανιστεί μόνο ένας για κάθε άτομο: ο πατέρας του Αλέξη οπωσδήποτε στη Ντάλια (το δικό της πατέρα τον είχε δει μια-δυο φορές άλλωστε), ξέρουμε ήδη το Χαράλαμπο και τη μητέρα του Φώτη, ο πατέρας της Αγγέλας και ένας από τους γονείς του Σπύρου.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα εμφανιστεί μόνο ένας για κάθε άτομο: ο πατέρας του Αλέξη οπωσδήποτε στη Ντάλια (το δικό της πατέρα τον είχε δει μια-δυο φορές άλλωστε), ξέρουμε ήδη το Χαράλαμπο και τη μητέρα του Φώτη, ο πατέρας της Αγγέλας και ένας από τους γονείς του Σπύρου.

 

Ο πατέρας του Σπύρου για την ακρίβεια, γιατί αν προσέξατε τα ρούχα των σκιών ήταν 4 άντρες κ μια γυναίκα (η μανα του Φωτη)..μάτι που το έχω:) )

 

Ερώτηση: Σύμφωνα με μια παλιά "ραδιο-αρβύλα", η Αμαλία λεγόταν εν ζωή Νίκη και ήταν σε μια πεντάδα, αν θυμάμαι καλά των κακών, ισχύει?

 

Ερώτηση 2: ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ 'Η ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ? Το σημερινό πάντως, κατα γενική ομολογία ήταν πολύ ωραίο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

ΥΓ)ΘΕΛΩ ΝΤΑΛΙΑ-ΑΛΕΞΗ ΜΑΖΙ!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!:mad:

κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:confused:

 

 

Εχουμε μια ΠΕΝΤΑΔΑ σκιων, κατι που σημαινει οτι μαλλον θα αποκαλυφθει η πενταδα της αναμνησης της Αμαλιας (θυμαστε, με την καμερα!)

 

 

 

Λογικα θα λυθουν τα μυστηρια, πενταδας αναμνησης, Αμαλιας, αεροπορικου..

 

...

 

τι σχεση εχει η αμαλια με το σοι των 5?

 

εγω σε γενικες γραμμες βρηκα μετριο το χτεσινο επεισοδιο...η ιστορια εξελισσετε μεν αργα αλλα σταθερα αλλα δε βγαζει πολυ γελιο..εμπνευση οβερ μαλλον...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά έχει γινει η ίδια συζήτηση και παλιότερα και καταλήξανε ότι οι συγγραφείς του Lost αντιγράφουν τον Καπουτσίδη. :lol:
Link to comment
Share on other sites

να δειτε που στο τελος

οπως εχει πει ο καπουτζιδης ηδη οι 5 ηρωες κατατροπωνουν τους κακους και φευγουν με ενα καραβι 4...η 5η ειναι η νταλια που ειναι με το μικρο της πονι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι δε μου άρεεσ καθόλου το χθεσινό.Τελικά αρχίζω να το αντιπαθώ το Παρά πέντε.

 

nomizo oti exei arxisei k to kurazei genikotera...alla pra auta dne yparxei k kait kalitero...(ektos apo to singles gia mena--offtopic telos!):ninja:

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

να δειτε που στο τελος

οπως εχει πει ο καπουτζιδης ηδη οι 5 ηρωες κατατροπωνουν τους κακους και φευγουν με ενα καραβι 4...η 5η ειναι η νταλια που ειναι με το μικρο της πονι!

 

nai isos!iguaot elege oti sto telos enas den 8a yparxei...alla nomizo den dieukrinise to ean 8a yparxei sthn parea h ean den 8a ''yparxei'' genikotera sthn parea....:cry: :X ...dyskola ta pragmata!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...