Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά πάλι επανάληψη την Δευτέρα, ε; :down: :down: :down:

 

plaka kaneis?! e oxi re ton p@#$ exei 3eskistei sthn epanalh4h, aman pia...

proteinw na kateboume oloi oi fans tou para pente me pano sto syntagma.

den paei pia auth h katastash....

 

to kalo to akousate?? o senariografos tou 50-50 pou htan kalesmenos tou karpetopoulou (mazi me ton kapoutzidh) eipe pws eixe teleiwsei to grapsimo hdh ligo kairo prin.........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

asxeto: eblepa tis sabbatogennhmenes prosfata kai diapistwsa oti exoun polla koina me to para pente (den 3erw gia lost klp pou anaferoun merikoi pio panw). p.x: h rantou me thn karydh einai ligo ston kosmo tous, diaforetikoi an8rwpoi denontai gia na petyxoun ena koino stoxo kai na ekdikh8oun-timwrhsoun, mono o kapou einai entelws diaforetikos sta dyo....

 

lete loipon to telos tou para 5 na moiazei me twn sabbatogennhmenwn?? apo thn allh omws o kapoutzidhs eipe oti de 8a exei happy end nomizw...(anti8eta me tis sabbato...)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lete loipon to telos tou para 5 na moiazei me twn sabbatogennhmenwn?? apo thn allh omws o kapoutzidhs eipe oti de 8a exei happy end nomizw...(anti8eta me tis sabbato...)

 

Πάντως και οι Σαββατογεννημές OK happy end είχαν μεν, αλλά το σκοπό τους δεν τον πετυχαν με το Τζοκερ.

Link to comment
Share on other sites

to kalo to akousate?? o senariografos tou 50-50 pou htan kalesmenos tou karpetopoulou (mazi me ton kapoutzidh) eipe pws eixe teleiwsei to grapsimo hdh ligo kairo prin.........

ναι ναι και έπρεπε να βλέπατε τη φάτσα του Καπου όταν το άκουσε! ήταν κάπως έτσι :worry: !! θα σκεφτόταν που πάω ο καραμήτρος που δεν έχω γράψει ούτε το επεισόδιο της επόμενης δευτέρας!:lol: ΄

εμενα πάντως οι επαναλήψεις δε με ενοχλούν: όποτε πετυχαίνω καινούριο επεισόδιο το απολαμβάνω, όποτε πετυχαίνω επανάληψη (καληώρα) απλώς κάνω κάτι άλλο (ή βλέπω και την επανάληψη γιατί για να λέμε την αλήθεια δε νομίζω οτι μου είχε αρέσει αλλη ελλην σειρά τόσο πολύ!)

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι και έπρεπε να βλέπατε τη φάτσα του Καπου όταν το άκουσε! ήταν κάπως έτσι :worry: !! θα σκεφτόταν που πάω ο καραμήτρος που δεν έχω γράψει ούτε το επεισόδιο της επόμενης δευτέρας!:lol: ΄

εμενα πάντως οι επαναλήψεις δε με ενοχλούν: όποτε πετυχαίνω καινούριο επεισόδιο το απολαμβάνω, όποτε πετυχαίνω επανάληψη (καληώρα) απλώς κάνω κάτι άλλο (ή βλέπω και την επανάληψη γιατί για να λέμε την αλήθεια δε νομίζω οτι μου είχε αρέσει αλλη ελλην σειρά τόσο πολύ!)

 

Ο καθενας το βλεπει απο διαφορετικη σκοπια το καθε θεμα.....με τις επαναληψεις.Εγω τις περισσοτερες φορες,δεν τις βλεπω,ή αλλες βαριεμαι...και τις παρακολουθω.:(

Link to comment
Share on other sites

εμενα πάντως οι επαναλήψεις δε με ενοχλούν: όποτε πετυχαίνω καινούριο επεισόδιο το απολαμβάνω, όποτε πετυχαίνω επανάληψη (καληώρα) απλώς κάνω κάτι άλλο (ή βλέπω και την επανάληψη γιατί για να λέμε την αλήθεια δε νομίζω οτι μου είχε αρέσει αλλη ελλην σειρά τόσο πολύ!)

 

Ακριβώ το ίδιο κάνω κι εγώ!!!!Θα ήθελα φυσικά κι εγώ να έβλεπα κάθε εβδομάδα καινούριο επεισόδιο αλλά αφού δε συμβαίνει δε κάθομαι να γκρινιάζω όλη την ώρα....Απλώς κάνω κάτι άλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι και έπρεπε να βλέπατε τη φάτσα του Καπου όταν το άκουσε! ήταν κάπως έτσι :worry: !! θα σκεφτόταν που πάω ο καραμήτρος που δεν έχω γράψει ούτε το επεισόδιο της επόμενης δευτέρας!:lol: ΄

εμενα πάντως οι επαναλήψεις δε με ενοχλούν: όποτε πετυχαίνω καινούριο επεισόδιο το απολαμβάνω, όποτε πετυχαίνω επανάληψη (καληώρα) απλώς κάνω κάτι άλλο (ή βλέπω και την επανάληψη γιατί για να λέμε την αλήθεια δε νομίζω οτι μου είχε αρέσει αλλη ελλην σειρά τόσο πολύ!)

 

Επιτελούς!:cool:

Καποιος που γραφει νορμαλ πράγματα και δεν παραπονιέται!:D

Φτου σου κοπελα μου!:lol: Ευγε !!!:D

Link to comment
Share on other sites

Επιτελούς!:cool:

Καποιος που γραφει νορμαλ πράγματα και δεν παραπονιέται!:D

Φτου σου κοπελα μου!:lol: Ευγε !!!:D

 

Τα θερμά μου συγχαρητήρια να δώσω κι εγώ στη φίλτατη!!:) Συμφωνώ κι επαυξάνω!

Ας είμαστε λίγο χαλαροί! Θα μας φάει το άγχος!:lol: :lol: :lol:

 

 

Υ.Γ: geovass δείχνει πως έχεις γενέθλια οπότε: Χρόνια Πολλά! Να τα εκατοστήσεις!!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: geovass δείχνει πως έχεις γενέθλια οπότε: Χρόνια Πολλά! Να τα εκατοστήσεις!!:)

 

Έτσι δείχνει... τα χρόνια δεν κρύβονται !!:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ξεχνάμε πως υποτίθεται οτι η Αμαλία είναι και φριχτή οδηγος.

 

Να ο λογος που την παρουσιασαν ετσι!!!

 

Και οδηγούσε η Αμαλία το φορτηγό;;;;; Εκτός αν δεν τους τράκαρε το φορτηγό που ερχόταν...

 

Συγμωμη θεωρεις οτι το πιο κουλο που εχει κανει η αμαλια στο παρα πεντε θα ειναι να οδηγει φορτηγο??????????:p :p

Ολοκληρο τρενο σταματησε στο φορτηγο θα κολλησει!!!!!:p :p

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Να ο λογος που την παρουσιασαν ετσι!!!

Όχι απαραίτητα - είχε επίσης τρακάρει και αφήσει αναίσθητο τον Ψηλό, τον οποίο αιχμαλωτίσανε στο διαμέρισμά της.

Link to comment
Share on other sites

Όχι απαραίτητα - είχε επίσης τρακάρει και αφήσει αναίσθητο τον Ψηλό, τον οποίο αιχμαλωτίσανε στο διαμέρισμά της.

 

Σωστο και αυτο....;)

Δεν το θυμομουν...

Παντως η ιδεα μου φαινεται πολυ πιθανη!!!! Καπως πρεπει να εμφανιστει....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα επαναληψη τη Δευτερα;

 

Μπηκα στο site του ΜEGA και για περιληψη εχει αυτο της προηγουμενης βδομαδας.Οποτε γιοκ.:down: :down:

Ραντεβου (αν υπαρξει) την Μ.Δευτερα.αν δεν κανω λαθος και περυσι μια απο τα ιδια ηταν..

Link to comment
Share on other sites

Παντως το σιγουρο ειναι οτι ο Σπυρος θα βρει κοπελα. Συνεχεια μας το κοπαναει ο Καπουτζιδης!

Βεβαια εγω θα ηθελα να γινει με την Αμαλια. Αλλα αμα ειναι πνευμα κτλ, μαλλον δε θα γινεται, ξερω γω..

Link to comment
Share on other sites

E ρε ημαρτον δηλαδη, ελεος...........

 

 

 

Ελεος ομως.....

 

 

Ετσι σκεφτομαι να κανω πορεια μεχρι το σπιτι του Καπουτζιδη...

 

 

Κατι πρεπει να γινει, δεν γινεται να συνεχιστει αλλο αυτη η κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

O άνθρωπος έχει ταλέντο και κανείς δεν το αμφισβητεί.

 

Δεν είναι σωστός επαγγελματίας όμως ή στο κανάλι αρέσει αυτή η κατάσταση με την ελπίδα ότι ίσως πάει και για τρίτη χρονιά;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

E ρε ημαρτον δηλαδη, ελεος...........

 

 

 

Ελεος ομως.....

 

 

Ετσι σκεφτομαι να κανω πορεια μεχρι το σπιτι του Καπουτζιδη...

 

 

Κατι πρεπει να γινει, δεν γινεται να συνεχιστει αλλο αυτη η κατασταση.

 

Σε κάθε επανάληψη τα ίδια και τα ίδια....Δε βαρεθήκατε να γκρινιάζετε?

Γιατί δε το παίρνετε απόφαση ότι θα βλέπουμε 2-3 επεισόδια κάθε μήνα..?

Link to comment
Share on other sites

O άνθρωπος έχει ταλέντο και κανείς δεν το αμφισβητεί.

 

Δεν είναι σωστός επαγγελματίας όμως ή στο κανάλι αρέσει αυτή η κατάσταση με την ελπίδα ότι ίσως πάει και για τρίτη χρονιά;

ειπαμε!!!δεν παει τριτη χρονια!:ninja:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παντως το σιγουρο ειναι οτι ο Σπυρος θα βρει κοπελα. Συνεχεια μας το κοπαναει ο Καπουτζιδης!

Βεβαια εγω θα ηθελα να γινει με την Αμαλια. Αλλα αμα ειναι πνευμα κτλ, μαλλον δε θα γινεται, ξερω γω..

 

πώς δεν γίνεται? δεν είπαμε οτι

μένουν 4

στο τέλος ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Η Ντάλια στη φυλακή...:cool:

 

Σωστός ο φίλος...

Το σενάριο για την 3η χρονιά λέει πως οι άλλοι 4 θα μπουν στην φυλακή για να την βγάλουν...

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...