Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ara o 4os kakos einai o Delhkaris.
Ναι, ο γνωστός... :whistle:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μια ερωτηση.Επειδη δεν παρακολουθησα εδω και καιρο τα καινουρια επεισοδια,μπορειτε να μου πειτε ποσα επεισοδια παιχτηκαν μετα απο το επεισοδιο οπου εστειλαν τους κακους στη Λαρισα και βαλανε καμερες στο διαμερισμα τους?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Δικηγόρος ο 4αρτος "Γιώργος δελι*****''
Link to comment
Share on other sites

Δικηγόρος ο 4αρτος "Γιώργος δελι*****''

 

 

Dikhgoros o 4artos ''Giannhs Delikarhs'' omos............

Kai to mikro onoma tou 5ou einai ''TAKHS''.

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ο Τζουμάνης δεν ήταν ο 4ος κακός, και τώρα ξέρουμε πως δεν είναι ούτε ο 5ος, επειδή (όπως είχα πει σε κάποιο άλλο μήνυμα που έγραψα) δεν είναι αρκετά μεγάλος για να ήταν συμφοιτητής των κακών, και επίσης επειδή δεν θα τους βοηθούσε έτσι όπως τους βοήθησε στο σημερινό επεισόδιο.

"Take me to the magic of the moment

On a glory night

Where the children of tomorrow dream away

in the wind of change"

-Scorpions, Wind of Change [sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση.Επειδη δεν παρακολουθησα εδω και καιρο τα καινουρια επεισοδια,μπορειτε να μου πειτε ποσα επεισοδια παιχτηκαν μετα απο το επεισοδιο οπου εστειλαν τους κακους στη Λαρισα και βαλανε καμερες στο διαμερισμα τους?

 

Ένα και το σημερινό... :O

Όχι, δεν κάνω πλάκα!!:rolleyes:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επεισοδιο απο αποψη πλοκης αν και απο γελιο δεν...:(

Συγγνωμη βρε παιδια αλλα εχω μια απορια:

Αυτους τους 2 τους κακους τους χτυπησαν πριν πυροβολησουν...Οκ μεχρι εδω...Αρα επεσαν λιποθυμοι ή κατι τετοιο...Δεν τους εδεσαν μιας και τους ειχαν στο χερι τους;;;Δεν εψαξαν το σπιτι του αλλου απο κατω για το αρχειο;Τι ακυρο ηταν αυτο...;:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Oraio episodeio alla me polla kena. Ton delikari pos ton vrikan; giati den tous edesan tous kakous meta to xtupima; giati den tous piran pali piso to arxeio tou staurianidi; kai telos, mipos o delikaris voithisei tous 5 gia na katastrepsei ton pavrino;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επεισοδιο απο αποψη πλοκης αν και απο γελιο δεν...:(

Συγγνωμη βρε παιδια αλλα εχω μια απορια:

Αυτους τους 2 τους κακους τους χτυπησαν πριν πυροβολησουν...Οκ μεχρι εδω...Αρα επεσαν λιποθυμοι ή κατι τετοιο...Δεν τους εδεσαν μιας και τους ειχαν στο χερι τους;;;Δεν εψαξαν το σπιτι του αλλου απο κατω για το αρχειο;Τι ακυρο ηταν αυτο...;:blink:

 

Ναι, αλλά δεν είχαν χρόνο να ασχολούνται με τους κακούς. Έπρεπε να μαζέψουν τα πράγματά τους και να φύγουν πριν τους ανακαλύψει η αστυνομία. Αν τους έπιανε η αστυνομία, δε θα τους έσωζε κανείς, οπότε έπρεπε να φύγουν το συντομότερο δυνατό. Άσε που αν έβρισκαν τους κακούς άλλοι, όπως η κουτσομπόλα γειτόνισσα, θα έφερναν ΑΥΤΟΙ την αστυνομία και αυτή τη φορά ούτε ο Τζουμάνης δε θα μπορούσε να παρέμβει και να τους βοηθήσει.

"Take me to the magic of the moment

On a glory night

Where the children of tomorrow dream away

in the wind of change"

-Scorpions, Wind of Change [sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτους τους 2 τους κακους τους χτυπησαν πριν πυροβολησουν...Οκ μεχρι εδω...Αρα επεσαν λιποθυμοι ή κατι τετοιο...Δεν τους εδεσαν μιας και τους ειχαν στο χερι τους;;;Δεν εψαξαν το σπιτι του αλλου απο κατω για το αρχειο;Τι ακυρο ηταν αυτο...;:blink:

 

Και να τους εδεναν τι θα τους εκαναν; Αλλωστε δε νομιζω να ειχαν προχειρα σκοινια or sth. Δεν εψαξαν γιατι ακομα κι αν ηξεραν οτι τα ειχαν παρει (τωρα μου ρθε αυτο-δε μπορουσαν να ξερουν ποσο μαλλον να σκεφτουν εκεινη την ωρα τα αρχεια) ακομα κι αν ηξεραν οτι ηταν στο σπιτι του δεν ειχαν χρονο να πανε να ψαξουν. Αλλωστε δε νομιζω πως αυτοι λιποθυμησαν, απλα τους δωθηκε χρονος να φυγουν.

Link to comment
Share on other sites

Και να τους εδεναν τι θα τους εκαναν; Αλλωστε δε νομιζω να ειχαν προχειρα σκοινια or sth. Δεν εψαξαν γιατι ακομα κι αν ηξεραν οτι τα ειχαν παρει (τωρα μου ρθε αυτο-δε μπορουσαν να ξερουν ποσο μαλλον να σκεφτουν εκεινη την ωρα τα αρχεια) ακομα κι αν ηξεραν οτι ηταν στο σπιτι του δεν ειχαν χρονο να πανε να ψαξουν. Αλλωστε δε νομιζω πως αυτοι λιποθυμησαν, απλα τους δωθηκε χρονος να φυγουν.

 

Υ.Γ. ξεχασα να γραψω τα μαυρα

Link to comment
Share on other sites

Και να τους εδεναν τι θα τους εκαναν; Αλλωστε δε νομιζω να ειχαν προχειρα σκοινια or sth. Δεν εψαξαν γιατι ακομα κι αν ηξεραν οτι τα ειχαν παρει (τωρα μου ρθε αυτο-δε μπορουσαν να ξερουν ποσο μαλλον εκεινη την ωρα τα αρχεια) ακομα κι αν ηξεραν οτι ηταν στο σπιτι του δεν ειχαν χρονο να πανε να ψαξουν. Αλλωστε δε νομιζω πως αυτοι λιποθυμησαν, απλα τους δωθηκε χρονος να φυγουν.

Το σκοινι ηταν ο λογος σιγουρα...:rolleyes:

Για τα αρχεια ας πουμε το δεχομαι, οκ.

Αν δεν λιποθυμησαν τοτε θα τους κυνηγουσαν και θα τους πυροβολουσαν.

 

Και αντε δεν τους εδεσαν...Αλλα δεν μας εδειξε καν την σκηνη...Ακυρο μου φανηκε το ολο θεμα σαν να θελανε απλα να "παμε παρακατω..."

 

Χαιρομαι που δεν την εχω μονο εγω αυτην την απορια απ'οτι βλεπω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σημερινό επεισόδιο είχε απ'όλα...Και εξελίξεις και φοβερό γέλιο...Εμένα μου άρεσαν πολύ οι γιαγιάδες σπανιόλες....

 

Έχω την εντύπωση πως και αυτοί θα καταλάβουν ότι τους κατάλαβε ο Δελεικάρης από το άλλο το παιδί στο γυμναστήριο που μιλάνε ο Φώτης και η Ζουμπουλία...Λογικά δε θα το λένε Σπύρο και θα τους μπουν υποψίες...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επεισοδιο απο αποψη πλοκης αν και απο γελιο δεν...:(

Συγγνωμη βρε παιδια αλλα εχω μια απορια:

Αυτους τους 2 τους κακους τους χτυπησαν πριν πυροβολησουν...Οκ μεχρι εδω...Αρα επεσαν λιποθυμοι ή κατι τετοιο...Δεν τους εδεσαν μιας και τους ειχαν στο χερι τους;;;Δεν εψαξαν το σπιτι του αλλου απο κατω για το αρχειο;Τι ακυρο ηταν αυτο...;:blink:

 

To αρχείο δε το πήραν, γιατί πολύ απλά δεν ήξεραν ότι το είχαν πάρει οι κακοί. Τους κακούς δε τους έδεσαν γιατί δεν είχαν χρόνο. Ήθελαν να φύγουν απ'το σπίτι το συντομότερο δυνατό γιατί φοβόντουσαν να μην έρθει η αστυνομία να τους συλλάβει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

To αρχείο δε το πήραν, γιατί πολύ απλά δεν ήξεραν ότι το είχαν πάρει οι κακοί. Τους κακούς δε τους έδεσαν γιατί δεν είχαν χρόνο. Ήθελαν να φύγουν απ'το σπίτι το συντομότερο δυνατό γιατί φοβόντουσαν να μην έρθει η αστυνομία να τους συλλάβει.

Και οι κακοι γιατι δεν τους κυνηγησαν;Τι εκαναν; Επαθαν σοκ απο το μαλακτικο ρουχων με το οποιο τους χτυπησε ο Θωμας;:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επαθαν σοκ απο το μαλακτικο ρουχων με το οποιο τους χτυπησε ο Θωμας;:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

 

Αφού έπεσαν λυπόθυμοι! Πως να τους κυνηγήσουν;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έχει αρκετά κενά η διάσωση του Φώτη και της Αγγέλας (με το απορρυπαντικό; ήμαρτον :)), αλλά με λίγη 'καλή θέληση' ;) μπορείς να δικαιολογήσεις ότι παρόλο που δεν βρήκαν το αρχείο (και επομένως υπέθεσαν ότι το πήραν οι κακοί) το σπίτι των Κακών ήταν κλειδωμένο, δεν μπορούσαν να μπουν, δεν το σκέφτηκαν πάνω στον πανικό τους κλπ. Βέβαια, θα μπορούσαν να τους δέσουν αφού τους αφόπλισαν, και να επιδοθούμε σε άλλη μια ομηρεία των Κακών, και των δύο αυτή τη φορά :) Anyway...

 

Προς το τέλος λοιπόν μάθαμε ορισμένα ενδιαφέροντα στοιχεία:

- Ο 'Τάκης' (aka ο 5ος δολοφόνος) δεν έχει και ιδιαίτερα καλές σχέσεις με τον Παυρινό τουλάχιστον.

- Το αρχείο του Σταυριανίδη είχε κάποια λεπτομέρεια που δεν πρόσεξαν, ούτε ο Σταυριανίδης, ούτε ο Αλέξης, που το μελέτησαν. (Θυμάται κανένας αν ο Αλέξης είχε κάνει κάποιο αντίγραφο του αρχείου; )

 

Επίσης, είναι φανερό ότι ο Παυρινός (του οποίου πρώτη φορά φάνηκε μια διαφορετική πλευρά του εαυτού του, όταν του παραδόθηκε το αρχείο) δεν κατέστρεψε το αρχείο.

 

Άντε να δούμε... πότε θα δούμε το επόμενο τώρα :)

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε... πότε θα δούμε το επόμενο τώρα :)

 

άντε καλή... πρωτομαγιά...!!!:happy:

 

Κανονικά πάντως νομίζω το επόμενο.:cool:

Link to comment
Share on other sites

δε μου αρεσε το χτεσινο..

τουλαχιστον εγω δεν γελασα..

σα πολυ βιαστικα δεν γραφτηκε το επεισοδιο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σαν να έχει χάσει πολύ το "χαβαλέ" του όλο το έργο πλέον. Κλάσεις ανώτερος ο πρώτος κύκλος... ας ελπίσουμε να στρώσει στη συνέχεια.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

απορια-γιατι η Γαρυφαλλια ειπε πως εχουν εξαφανιστει τα πραγματα της Αμαλιας?

παλι στο ντουκου περασε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...