Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλι επαναληψη ε;... Εμ, με το προσχημα της Καθαρας Δευτερας...
Μην μου πεις ότι δεν το περίμενες... :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

KALHMERA MIPOS XERETAI POS MPORO NA KATEBASO TO TELEYTAIO EPISODIO TOY PARA PENTE

 

torrent ---> bluewhite

ή από rapidshare thegreekz.com

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Παρ'όλο που μέχρι τα Χριστούγεννα δεν έχανα επεισόδιο, με τις επαναλήψεις ξενέρωσα εντελώς :mad: Απο τότε έχω να το δω και δεν νομίζω ότι θα το ξαναδώ :( Για μένα το Παρα Πέντε τέλειωσε.......
Link to comment
Share on other sites

Παρ'όλο που μέχρι τα Χριστούγεννα δεν έχανα επεισόδιο, με τις επαναλήψεις ξενέρωσα εντελώς :mad: Απο τότε έχω να το δω και δεν νομίζω ότι θα το ξαναδώ :( Για μένα το Παρα Πέντε τέλειωσε.......

Δεν είσαι μόνο εσύ που βαρέθηκες!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Παρ'όλο που μέχρι τα Χριστούγεννα δεν έχανα επεισόδιο, με τις επαναλήψεις ξενέρωσα εντελώς :mad: Απο τότε έχω να το δω και δεν νομίζω ότι θα το ξαναδώ :( Για μένα το Παρα Πέντε τέλειωσε.......

Κατ'αρχην εσυ δεν επηρεαζεις τους δεικτες της AGB,οποτε δεν θα αλλαξει κατι.

 

Δευτερον για να μην εχανες επεισοδιο,σου αρεσε πολυ.Αφου σου αρεσε πολυ,ειναι σιγουρο οτι θα το ξαναδεις οταν εχει καινουριο επεισοδιο αν εισαι σπιτι.Εκτος αν βασανισεις τον εαυτο σου να βλεπει την Μαχαιριά.Ετσι ομως τιμωρεις τον εαυτο σου.

 

Να εισαι σιγουρος οτι θα δεις ολα τα επομενα καινουρια επεισοδια.Για να μη σου πω οτι θα δεις και τις επαναληψεις κι ολας.

Εγω στο λεω.

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην εσυ δεν επηρεαζεις τους δεικτες της AGB,οποτε δεν θα αλλαξει κατι.

 

Δευτερον για να μην εχανες επεισοδιο,σου αρεσε πολυ.Αφου σου αρεσε πολυ,ειναι σιγουρο οτι θα το ξαναδεις οταν εχει καινουριο επεισοδιο αν εισαι σπιτι.Εκτος αν βασανισεις τον εαυτο σου να βλεπει την Μαχαιριά.Ετσι ομως τιμωρεις τον εαυτο σου.

 

Να εισαι σιγουρος οτι θα δεις ολα τα επομενα καινουρια επεισοδια.Για να μη σου πω οτι θα δεις και τις επαναληψεις κι ολας.

Εγω στο λεω.

 

+1 :lol:

 

Ό,τι και να κάνουν, όσο και να το τραβάνε για να βγάλει τη χρονιά, το Παρά 5 είναι από τις καλύτερες κωμικές σειρές που έχουν γραφεί...

 

Γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να αφήσουν τον Καπουτζίδη να το τελειώσει πέρυσι για να μην έχουμε το φετινό σκηνικό με τις επαναλήψεις. Όμως, από τότε που συνήθισα το ένα επεισόδιο ανά δύο βδομάδες, δεν μπορώ να πω ότι με χαλάει η σειρά. Είναι μακράν η καλύτερη επιλογή για τα βράδια της Δευτέρας (και της εβδομάδας ολόκληρης μη σας πω)...:cool:

:help: Ισοβίτης 7 ζωές...
Link to comment
Share on other sites

+1 :lol:

 

Ό,τι και να κάνουν, όσο και να το τραβάνε για να βγάλει τη χρονιά, το Παρά 5 είναι από τις καλύτερες κωμικές σειρές που έχουν γραφεί...

 

Γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να αφήσουν τον Καπουτζίδη να το τελειώσει πέρυσι για να μην έχουμε το φετινό σκηνικό με τις επαναλήψεις. Όμως, από τότε που συνήθισα το ένα επεισόδιο ανά δύο βδομάδες, δεν μπορώ να πω ότι με χαλάει η σειρά. Είναι μακράν η καλύτερη επιλογή για τα βράδια της Δευτέρας (και της εβδομάδας ολόκληρης μη σας πω)...:cool:

 

+1

 

σκεφτηκα κατι,δεν ξερω αν εχει ξαναειπωθει.η περιληψη του επομενου λεει οτι οι 5 θα πανε αυστραλια.ο αλεξης θα παει στην αυστραλια.η πρωην ιδιοκτητρια του σπιτιου που μενουν ο φωτης κ η αγγελα πηγε βιαστικα στην αυστραλια.κ ολως παραδοξως:rolleyes: :rolleyes: στο σπιτι αυτο τους εστειλε η αμαλια....

Link to comment
Share on other sites

σκεφτηκα κατι,δεν ξερω αν εχει ξαναειπωθει.η περιληψη του επομενου λεει οτι οι 5 θα πανε αυστραλια.ο αλεξης θα παει στην αυστραλια.η πρωην ιδιοκτητρια του σπιτιου που μενουν ο φωτης κ η αγγελα πηγε βιαστικα στην αυστραλια.κ ολως παραδοξως:rolleyes: :rolleyes: στο σπιτι αυτο τους εστειλε η αμαλια....

Α ναι σωστα,το ειχα ξεχασει αυτο με την ιδιοκτητρια.Κατι παιζει με την Αυστραλια...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις τώρα το είδα...και μπήκα στο myphone να δω αν όντως είναι αλήθεια...Αν είναι δυνατόν!!!!!

:rocket::rocket::nuke::nuke::nuke::nuke:

"Take me to the magic of the moment

On a glory night

Where the children of tomorrow dream away

in the wind of change"

-Scorpions, Wind of Change [sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

+1

 

σκεφτηκα κατι,δεν ξερω αν εχει ξαναειπωθει.η περιληψη του επομενου λεει οτι οι 5 θα πανε αυστραλια.ο αλεξης θα παει στην αυστραλια.η πρωην ιδιοκτητρια του σπιτιου που μενουν ο φωτης κ η αγγελα πηγε βιαστικα στην αυστραλια.κ ολως παραδοξως:rolleyes: :rolleyes: στο σπιτι αυτο τους εστειλε η αμαλια....

 

Η ιδιοκτήτρια του σπιτιού δεν έχει γυρίσει πίσω ή κάνω λάθος; Πάντως, κάτι πρέπει να παίζει με Αυστραλία, έχετε δίκιο. Συνήθως (δηλαδή σχεδόν πάντοτε :p ) δεν είναι τυχαίες παρόμοιες συμπτώσεις. Και ειδικά στο Παρά 5, μέχρι στιγμής νομίζω ότι ισχύει αυτός ο κανόνας.

:help: Ισοβίτης 7 ζωές...
Link to comment
Share on other sites

αυτο που θα δειξει επαναληψη ποιο θα ειναι?Το προηγουμενο η καποιο αλλο?Ρωταω γιατι της προηγουμενης Δευτερας δεν το εχω δει ακομα
Link to comment
Share on other sites

αυτο που θα δειξει επαναληψη ποιο θα ειναι?Το προηγουμενο η καποιο αλλο?Ρωταω γιατι της προηγουμενης Δευτερας δεν το εχω δει ακομα

 

ΘΑ δειξει αυτο της προηγουμενης Δευτερας.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει έχει καταντήσει αηδία! Πολύ καλή σειρά αλλά τι ξενέρα πια....
"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Ίσως η πρώην ενοικιαστρια να ξερει κατι αφου πιθανον να έμενε για.. καιρο πάνω απο τους κακους. Μπορει να τους πει κατι και να τους βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην εσυ δεν επηρεαζεις τους δεικτες της AGB,οποτε δεν θα αλλαξει κατι.

 

Δευτερον για να μην εχανες επεισοδιο,σου αρεσε πολυ.Αφου σου αρεσε πολυ,ειναι σιγουρο οτι θα το ξαναδεις οταν εχει καινουριο επεισοδιο αν εισαι σπιτι.Εκτος αν βασανισεις τον εαυτο σου να βλεπει την Μαχαιριά.Ετσι ομως τιμωρεις τον εαυτο σου.

 

Να εισαι σιγουρος οτι θα δεις ολα τα επομενα καινουρια επεισοδια.Για να μη σου πω οτι θα δεις και τις επαναληψεις κι ολας.

Εγω στο λεω.

 

+1

 

Από πάρα πολλούς ακούω φέτος πως εκνευρίστηκαν με τις επαναλήψεις, σταμάτησαν να το παρακολουθούν αλλά η τηλεθέαση φέτος έχει ανέβει κι άλλο!!! Έχει αυξηθεί το ΤΜΛ ( Τηλεθέαση Μέσου Λεπτού - ποσοστό ως προς τον πληθυσμό), το οποίο καθορίζει και το τηλεμερίδιο με αποτέλεσμα το Παρα 5 φέτος να έχει αγγίξει αρκετές φορές το ρεκορ των 10 προγραμμάτων με την μεγαλύτερη τηλεθέαση στην ιστορία της ιδιωτικής τηλεόρασης.

 

Και κάτι μου λέει πως όσο φτάνει προς το τέλος του θα μπει και στο "Top 10".

If we forget about them, don't worry

If they forget about us, then hurry

How about the people who don't matter anymore?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να δω πόσοι θα κάτσουν να παρακολουθήσουν το τελευταίο επεισόδιο του Παρά Πέντε.

 

Λέτε να μην βγαίνει εκείνη την βραδία κανέις από το σπίτι και να ζήσουμε στιγμές '' 'Αγνωστου Πόλεμου'' ;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να δω πόσοι θα κάτσουν να παρακολουθήσουν το τελευταίο επεισόδιο του Παρά Πέντε.

 

Λέτε να μην βγαίνει εκείνη την βραδία κανέις από το σπίτι και να ζήσουμε στιγμές '' 'Αγνωστου Πόλεμου'' ;

 

+1

 

Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε την τηλεθέαση των τελευταίων επεισοδίων...Να δούμε πως θα τελειώσει μια τόσο επιτυχημένη σειρά....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να δω πόσοι θα κάτσουν να παρακολουθήσουν το τελευταίο επεισόδιο του Παρά Πέντε.

 

Λέτε να μην βγαίνει εκείνη την βραδία κανέις από το σπίτι και να ζήσουμε στιγμές '' 'Αγνωστου Πόλεμου'' ;

προλαβες τον αγνωστο πολεμο βρε πλατη?:rolleyes:

κοιτα η σωστη ερωτηση δεν ειναι ποσοι θα δουνε το τελευταιο επεισοδιο,αλλα ποσες φορες θα το προβαλουν σε επαναληψη!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα...

 

Ειλικρινά ας αλλάξουν τίτλο κι ας το κάνουν επιτέλους αντί για

"Στο παρά πέντε"

"Κάθε δεκαπέντε" γιατί δεν πάει άλλο.

Και πέρυσι είχε ο Καπού τη eurovosion...φέτος τι σκ@^ά έχει?

Και να χουν στείλει και δελτίο τύπου ότι δε θα χει πάλι επανάληψη και το text το επίσημο του καναλιού να δείχνει ότι θα έχει νέο επεισόδιο και να το βγάζουν στη μούγγα ότι θα έχει επανάληψη όλη την εβδομάδα!

Ε, βέβαια έπρεπε να το ψυλιαστούμε όταν από Τρίτη δεν μας έχουν κατακλύσει με διαφημίσεις......

Link to comment
Share on other sites

Και πέρυσι είχε ο Καπού τη eurovosion...φέτος τι σκ@^ά έχει?

 

Κανονικά, το Παρά 5 ήταν να κρατήσει μία χρονιά, όπως οι Σαββατογεννημένες... Η υπόθεση, δηλαδή, θα μπορούσε να έχει τελειώσει από πέρυσι.

 

Προσωπικά, νομίζω ότι είναι καλύτερο να δείχνει ένα ποιοτικό, απολαυστικό επεισόδιο κάθε 15 μέρες παρά ένα "τραβηγμένο από τα μαλλιά" επεισόδιο κάθε βδομάδα.

 

Σχετικά με αυτό που αναφέρθηκε για την τηλεθέαση που θα έχει το τελευταίο επεισόδιο του Παρά 5, μήπως γνωρίζει κανείς το σήριαλ που κατέχει μέχρι στιγμής το ρεκόρ;

:help: Ισοβίτης 7 ζωές...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...