Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά και εγώ κάτι τέτοιο υποψιαζόμουν, γιατι όντως στο επεισόδιο το τελευταίο η φωνή μοιάζει με "καποιον" (για να μην λέτε ότι τα λέω φανερά), και λέω πάλι...περίεργο...

 

φυσικά και δεν θα τσακωθούμε άλλωστε προσωπικά εγώ δεν θα το αφήσω το σίριαλ επειδή έμαθα ποιος είναι ο αρχηγός που οργάνωσε την δολοφονία, το αντίθετο μάλιστα το βλέπω για να περνάω καλά όπως όλοι φαντάζομαι :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest valeria

Νομίζω ειναι κάτι που θα έπρεπε να το είχατε καταλάβει !!Η φωνή του μυστηριωδη άντρα σε αυτό το επεισόδειο ήταν πιο έντονη και διαφορετική από ότι τα άλλα επεισόδια!!!! Επομένως ειναι ένα στοιχείο ( ίσως ) που ηθελημένα έγινε-δόθηκε στο επεισόδιο !

 

 

δεν θα τσακωθούμε και για ένα σήριαλλλλ! :w00t: :whistle: :this: :tease:

 

 

Εμένα το τσακάλι η μαμά μου το είχε καταλάβει από την αρχή,πρέπει να μου το έχει πει από το 2ο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά,κι εγώ ο βλάκας την κοροϊδευα :p Ευχηθείτε να μην είναι αυτό γιατί θα φάω δούλεμα

:lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν θα τσακωθούμε και για ένα σήριαλλλλ! :w00t: :whistle: :this: :tease:

Έτσι.

Ηρεμία παιδιά. :)

Άλλωστε το σήριαλ δεν το βλέπουμε για το χιτσκοκικο του φινάλε ή για την γεμάτη μυστήριο εξέλιξη αλά Κινγκ, αλλά για τις ατάκες και τις στιγμές γέλιου! :D

Eιρηνη υμιν.

Link to comment
Share on other sites

ειδα μονο το προχτεσινο επεισοδιο και μου αρεσε αρκετα...μπορει καποιος να πει περιληπτικα τι εγινε στο πρωτο επεισοδιο να καταλαβω καλυτερα τι γινεται? :D

και κατι αλλο...πως γινεται να γραφετε προτασεις και να μαυριζουν και μετα ο αλλος να βαζει το ποντικι απο πανω για να δει τι γραφτηκε?και που χρησιμευει αυτο,αφου μετα ολοι μπορουν να δουν τι εγραψε? :rolleyes:

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μη λέμε και βλακείες, είναι πραγματικά αξιόλογο το έργο. Ατάκες, γέλιο, πλοκή, σκηνικά, χαρακτήρες, είναι όλα αρμονικά και δεμένα μεταξύ τους με τέτοιον τρόπο που το κατατάσσουν στις καλύτερες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης. Όσο για το Καφέ της Χαράς, έχει πλέον ξεπεραστεί και ξεχειλώσει, όλο τα ίδια και τα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά πολύ καλή η σειρά.

Αρχίζουν όλοι οι ήρωες να βγάζουν γέλιο.

Απίστευτος ο διάλογος στα Γαλλικά :lol: , αλλά και η Θεοπούλα με το στρώμα :p :lol: :lol: :lol:

Μήπως πρέπει να ιδρύσουμε Fan Club της εκπομπής? :cool:

Υπάρχει ήδη-->

 

http://clubs.pathfinder.gr/sto_para_pente

Link to comment
Share on other sites

ειδα μονο το προχτεσινο επεισοδιο και μου αρεσε αρκετα...μπορει καποιος να πει περιληπτικα τι εγινε στο πρωτο επεισοδιο να καταλαβω καλυτερα τι γινεται? :D

και κατι αλλο...πως γινεται να γραφετε προτασεις και να μαυριζουν και μετα ο αλλος να βαζει το ποντικι απο πανω για να δει τι γραφτηκε?και που χρησιμευει αυτο,αφου μετα ολοι μπορουν να δουν τι εγραψε? :rolleyes:

thanks :)

 

Check this: Τι είναι το spoiler tag? ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα εχω να πω. Η Θεοπουλα και τα Γαλλικα της ειναι τελεια! Ευγε Θεοπουλα με το τρακ σου! Χα χα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο γέλιο !κάθε Δευτέρα στις 10 σταματάω το διάβασμα και βλέπω τη σειρά (στις διαφημίσεις κάνω καμία άσκηση )

 

Στην αρχή μ άρεσε η Ζουμπούλια στη συνεχεία , όταν πήγε η Ντάλια στο σπίτι της συμπεθέρας Μαρινέλας έδωσε ρέστα…

Η θεοπουλα είναι τόσο μα τόσο φυσικά βλαμμένη (σαν τη tammy ) ! πεθαίνω στα γέλια !τίποτα δεν άφησε στο σπίτι όρθιο …έχει και κινητό με 3g …χαχαχα !μπαίνει και my phone ?

 

Επίσης δεν ξέρω αν καταλάβατε ότι το γύρισμα με τα κινητά ήταν σε voda shop ! κορυφαία η ιδέα της Ντάλιας να του αλλάξει χρωματάκι …(voda χωρίς να ναι κόκκινη δεν είναι voda )

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι η σειρά βγάζει πολύ γελιό και φαίνεται πως θα έχει επιτυχία (για ακόμα μια φορά). Σε σχέση βέβαια με κάποιες "κωμωδίες" - φόλες που κυκλοφορούν (και φέτος και άλλοτε) με ξαναζεσταμένα αστεία και ή ανύπαρκτη ή "χιλιοπαιγμένη" ή αδιάφορη υπόθεση, η σειρά είναι ήδη κόρυφαία...

 

Μακάρι να έχει την ίδια πορεία με τις Σαββατογενημμένες!

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Aφού εξαφανίστηκε ας το γράψω καλύτερα για όποιον ενδιαφέρεται το τραγούδι της σειράς υπάρχει κάπου στο ελληνάαδικο :D (από εκεί ήταν το Link που έβαλα :) )
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Το εχω και εγω, σε δυο διαφορετικες version.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαια ατακα οταν η ζουμπουλια πηγαινε να οδηγησει το τζιπ και οταν δε μπορουσε και πηγαινε το αμαξι σιγα σιγα:

Καπουτζιδης: Σουμαχερ!

Ζουμπουλία: τι ειπες?

Καπουτζιδης: Τιποτα, τιποτα, το χαρτη δειτε, φτανουμε??? :p :p :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!

 

Πως μπορώ να κατεβάσω επεισόδια από torrent? Σε πιο site πρέπει να μπώ;

 

Ευχαριστώ!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

:X :X

Η περιπέτεια στο κάμπινγκ αρχίζει βάζοντας τους πέντε "κατασκόπους" μας σε τρέλες. Θα συμμετέχουν στους αγώνες βόλεϊ με ψεύτικα ονόματα, η Ντάλια θα ψωνίσει για πρώτη φορά σε ψιλικατζίδικο γνωρίζοντας έτσι τον Λευτέρη. Μια αγάπη γεννιέται που της αποσπά την προσοχή από την έρευνα, εκνευρίζοντας τους υπόλοιπους. Η έκπληξη για τον Σπύρο θα είναι η απροειδοποίητη άφιξη της γιαγιάς του και της Θεοπούλας στο κάμπινγκ, τις οποίες μάταια θα προσπαθήσει να διώξει. Θα γνωρίσουν τον σερβιτόρο, χωρίς εκείνος να υποψιαστεί τίποτα. Οι κακοί φτάνουν στο κάμπινγκ...

 

:lol: :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Kαλό το επεισόδειο αλλά νομίζω το προηγούμενο ήταν καλύτερο.

Αλήθεια τι είναι τα ψιλά?

 

Συμφωνώ αλλά και πάλι ωραίο ήταν και έτσι όπως τελείωνε :X :lol: :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

promotional pictures ypsilis analisis pou mou esteile gnwsti mou pou douleuei sto mega ellados..Mou eipe na min tis dosw se kanena alliws tha vrei ton mpela tis

 

Μην τα μεγαλοποιούμε τα πράγματα... Τέτοιο υλικό σου στέλνει και το μέγκα αν

τους στείλεις μαιλ και πεις ότι δουλεύεις σε περιοδικό ΤιΒι...

Και δεν το λέω τυχαία... Μιλάω εκ πείρας! :O

Δεν θα τα κυκλοφορήσεις τα κάβερς ούτε σε πιο κλειστούς κύκλους;

(όπως π.χ. blue-whitegt... :X )

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και τι σημερινό επεισόδιο, όχι σαν το προηγούμενο αλλά ωραίο (βασικά δεν είχε πολύ Θεοπούλα γι΄αυτό έχανε...).

Πως με λένε Τανάλια;;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Από τις λίγες σκηνές που παρακολούθησα σποραδικά, μπορώ να πω οτι απογοητεύτηκα πλήρως απόψε.

Χάλια χιούμορ, και τραβηγμένες σκηνές από τα μαλλιά. Ειδικά εκεί που έπαιζε η Ζουμπουλία βόλει, ούτε Καφέ της Χαρά να βλεπα.. :X

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε η Μαρία Ανδρίτσου που έπαιζε την κόρη του καταστηματάρχη με τα είδη κάμπινγκ. Ό,τι και να λέμε, η κοπέλα σκίζει (όσο τη θυμάμαι ως Τάμμυ Τσανάκα λύνομαι στα γέλια).

 

Και εγώ συμφωνώ ότι το χθεσινό επεισόδιο κούρασε λίγο (δεν ήταν σαν το προηγούμενο) αλλά όντως σε κρατάει σε μία αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...