Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό το χθεσινό επεισόδιο, το καλύτερο μέχρι στιγμής. Εκτός από το ότι έβγαζε πολύ γέλιο από τις ατάκες και τις καταστάσεις που ήδη αναφέρατε, το σενάριο σε ιντριγκάρει για το τι θα γίνει στη συνέχεια, έχεις δηλαδή μια κάποια αγωνία! Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι η διάρκειά του ήταν πολύ μικρή, άρχισε 10 και τέλειωσε 11 παρά δέκα-παρά πέντε, δηλαδή χωρίς τις διαφημίσεις δεν κράτησε ούτε 45 λεπτά... Θα πρέπει να κάνουν μεγαλύτερα τα επεισόδια!
Link to comment
Share on other sites

dolofonos:nai ton xero ton foti

zoumpolia:[vgazi to evagelio

dolofonos:afton den lete pou inai me mia xantia

zoumpoulia:oufff

kratoumeni:esi xris ton foti kai ti maria

 

apisteuto gelio i sira genika.inai oti kalitero exoume parakolouthisi ta teleftea xronia apo komodia

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. Το ότι αναφέρει πολλές εκπομπές από άλλα κανάλια με ονόματα, δεν είναι απαγορευμένο; Η αφού δεν κάνει δυσφήμιση μπορεί;

"Αν Α είναι επιτυχία, τότε A = X + Y + Z

X είναι δουλειά.

Υ είναι παιχνίδι.

Ζ είναι να κρατάς το στόμα σου κλειστό." - Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

H seira einai pragmatika apisteutn!polu gelio kai oi n8opoioi enas kai enas..

Anupomoneis gia to epomeno epeisodio!

Kala n 8eopoula den einai oooooooola ta lefta????fovery giagia!!

Akoma kai to tragoudi twn titlwn einai apsogo..

gelio kai pali gelio!! :lol: :lol: :lol:

"Δεν υπάρχει ποτέ ο χρόνος για να κάνεις κάτι σωστά,

αλλά πάντα υπάρχει ο χρόνος για να προσπαθήσεις ξανά..!!"

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. Το ότι αναφέρει πολλές εκπομπές από άλλα κανάλια με ονόματα, δεν είναι απαγορευμένο; Η αφού δεν κάνει δυσφήμιση μπορεί;

Γιατί να είναι απαγορευμένο;; Η Τατιάνα και η Λαμπίρη πως νομίζεις ζουν και κάνουν και δυσφήμιση, στο Καπουτζίδη θα απογορεύανε.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Kapoia paidia sto blue-whitegt anevasan to theme tis seiras.

Den emeina ikanopoiimenos me to quality kai ekatsa ekana record/encode diko mou.

Enjoy it se 256kbps mp3!

 

http://www.megaupload.com/?d=RR3N8SQV

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να το κατεβάσω... Περιμένω τα 30 sec που λεει και μετα δε γίνεται τπτ. Μπορεις μηπως να μου στο στειλες σε mail (aris_hgr@yahoo.com)??
Link to comment
Share on other sites

Nai perimeneis ta deyterolepta kai meta patas panw sto koumpi ekeino pou metrouse ta deyterolepta..........
Link to comment
Share on other sites

Με οσα βλεπω φετος στην τηλεοραση επιμενω πως το Παρα Πεντε ειναι η καλυτερη σειρα!!!!!!!!!!Μακραν καλυτερη απο τις αλλες τελειο σεναριο με απιστευτες ατακες τελεια σκηνοθεσια και τα γυρισματα σε εξωτερικους χωρους!!!!!Ολοι οι ηθοποιοι ειναι ολα τα λεφτα ο καθενας πλασμενος μοναδικα για το ρολο του........
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Ε; Ποιοι δυο ειναι αυτοι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest PranKsteR
Έχω όλόκληρωμένο το τραγούδι που παίζει στο παρά πέντε. νομίζω ότι είναι στο cd "παρατράγουδα" που είχε κυκλοφορήσει! όποιος το θέλει ας στείλει ΠΜ μέχρι να το ανεβάσω.
Link to comment
Share on other sites

Egw gelasa ekei pou leei h zoumpoulia "ti xtyphsan MARI, autoi to kanoune!" xa xa

Poly poly wraia seira, na nai kala o trapped poy mou edeikse apo pou na thn katevazw! Eyge! Poios thn grafei thn seira auth?

Γιατί δεν είχε γέλιο η Αγγέλα όπως κουνούσε το στρώμα πάνω-κάτω???

 

Εγώ ξεράθηκα............................!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν είχε γέλιο η Αγγέλα όπως κουνούσε το στρώμα πάνω-κάτω???

 

Εγώ ξεράθηκα............................!!

 

Ναι πολύ γέλιο και εκεί......

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Η Ζουμπουλία είναι όλα τα λεφτά σε αυτή τη σειρά! Φοβερός χαρακτήρας με τις καλύτερες ατάκες!

Και πέρα απ' αυτό είναι ταλαντούχότατη, σεμνή και ζεστή σαν άνθρωπος (κάτι που σπανίζει).

 

Την έχω δει και στο θέατρο και είναι super η γυναίκα. Τι να πω???

 

(Το όνομά της είναι "Ελισάβετ Κωνσταντινίδου")

Link to comment
Share on other sites

To επεισόδιο χθες ήταν κορυφή. Πολύ γέλοιο. Ειδικά η Καρύδη στο κατάστημα των κινητών.

Και μετά, στην καφετέρια.....

 

Μου άρεσε το υφάκι με το οποίο περίμενε να ακούσει από τον Αλέξη ότι και η καφετέρια ήταν δικιά της...

Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 gay είναι; :p

 

Γιατί να είναι gay;; Πως σου ήρθε ρε Bayern7 αφού λες ότι δε το βλέπεις καν πως το συμπέρανες αυτό; Δε νομίζω να έχει ειπωθεί ποτέ κάτι τέτοιο πάντως.

 

 

Και πέρα απ' αυτό είναι ταλαντούχότατη, σεμνή και ζεστή σαν άνθρωπος (κάτι που σπανίζει).

 

Την έχω δει και στο θέατρο και είναι super η γυναίκα. Τι να πω???

 

(Το όνομά της είναι "Ελισάβετ Κωνσταντινίδου")

 

Η γυναίκα είναι φοβερή την έχω δει κι εγώ στο "τα μωρά τα φέρνει ο πελαργός" αν δε κάνω λάθος. Αυτή τη βδομάδα παίζει και στις πεθερές και δίνει ρέστα ενώ και στις μάγισσες της Σμύρνης παίζει αλλά δε μπορεί να με πείσει τόσο για μάγισσα, νιώθω ότι τώρα θα πει το αστείο σα τη Ζουμπουλία!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να είναι gay;; Πως σου ήρθε ρε Bayern7 αφού λες ότι δε το βλέπεις καν πως το συμπέρανες αυτό; Δε νομίζω να έχει ειπωθεί ποτέ κάτι τέτοιο πάντως.

Ε κι εσύ... Δεν ξέρεις πως ο Bayern έχει άποψη για όλα, άσχετα αν δεν ασχολείται/δεν έχει δει ποτέ κατί σχετικό με το θέμα; :p :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ε κι εσύ... Δεν ξέρεις πως ο Bayern έχει άποψη για όλα, άσχετα αν δεν ασχολείται/δεν έχει δει ποτέ κατί σχετικό με το θέμα; :p :cool:

 

 

Τώρα που το λες και τo παρατηρώ... :X

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να είναι gay;; Πως σου ήρθε ρε Bayern7 αφού λες ότι δε το βλέπεις καν πως το συμπέρανες αυτό; Δε νομίζω να έχει ειπωθεί ποτέ κάτι τέτοιο πάντως.

Κατέβασα τα 2 πρώτα επεισόδια από το gt και τα είδα (το πρώτο ήταν και Out of sync και με εκνεύρισε), με έπρηξαν γνωστοί και φίλοι ότι έχει γέλιο. :D

Ο ένας που μένει με την γιαγιά του, μιλάει κάπως περίεργα, γυναικωτά. :blink:

Και του Καπουτσίδη μερικές φορές του ξεφευγουν κάτι περίεργα. Γι αυτό ρώτησα. :O

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τα 2 πρώτα επεισόδια από το gt και τα είδα (το πρώτο ήταν και Out of sync και με εκνεύρισε), με έπρηξαν γνωστοί και φίλοι ότι έχει γέλιο. :D

Ο ένας που μένει με την γιαγιά του, μιλάει κάπως περίεργα, γυναικωτά. :blink:

Και του Καπουτσίδη μερικές φορές του ξεφευγουν κάτι περίεργα. Γι αυτό ρώτησα. :O

Μα ο Καπουτζίδης μένει με τη γιαγιά του, ο άλλος μένει μόνος του (;)-δε θυμάμαι-.

Ο Καπουτζίδης έχει ένα περίεργο στιλ στη φωνή του και γι΄αυτό και μόνο είναι όλα τα λεφτά σε κάνει να γελάς πριν μιλήσεις σε όλους τους ρόλους είτε σα Χωσέ είτε σαν Σπύρος τώρα είτε και στο σεσουάρ για δολοφόνους που έπαιζε και μόνο να τον ακούς γελάς! Ταλέντο ο άνθρωπος!!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...