Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς έλαβες μια "φορμαρισμένη" (για να μην πω και... auto-reply) απάντηση. Οπότε, δεν ασχολήθηκαν καν με την ουσία της ερώτησής σου, αν δηαδή διατίθεται και ως non-VL...

 

Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!! τους έστειλα εκτενές e-mail με διαμαρτηρία για την συγκεκριμένη απάντηση, τους είπα πως με όλα αυτά μάλλον δεν θα ξαναπάρω sonyericsson, και αυτοί μου έστηλαν... την ίδια απάντηση :blink: :fool: :hunter:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!! τους έστειλα εκτενές e-mail με διαμαρτηρία για την συγκεκριμένη απάντηση, τους είπα πως με όλα αυτά μάλλον δεν θα ξαναπάρω sonyericsson, και αυτοί μου έστηλαν... την ίδια απάντηση :blink: :fool: :hunter:

 

 

Ναι ρε παιδειά πείτε τα και σεις γιατί τα άτομα δεν πάνε και πολύ καλά! Μου την έχει δόσει και μένα! Καταντάει κοροϊδεία αυτό πια!

Link to comment
Share on other sites

:( :( :( :(

 

Πότε θα βγει η non-liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

 

:blink: :worry: :ninja: :confused: :wacko: :cry:

 

 

Φίλε μου καλό το ενδιαφέρον σου για τη συσκευή αλλά τα άσκοπα ποστ για να φαίνεται η αγγελία σου(και η διαφήμιση το σπίτι στο βουνάκι) δεν είναι και ότι καλύτερο!Δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο αλλά μπορέις να βάλεις την αγγελία σου και αλλού σε άλλο τόπικ! Δεν θα βγει σε καλό για το forum αν αποκτήσουμε όλοι αυτή τη τακτική! Φιλικά και καλοπροαίρετα τα λέω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με έχει νευριάσει τόσο πολύ η στάση της sonyericsson που αποφάσησα να μην πάρω το w900 ακόμα και αν βγει αύριο. :mad:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλό το ενδιαφέρον σου για τη συσκευή αλλά τα άσκοπα ποστ για να φαίνεται η αγγελία σου(και η διαφήμιση το σπίτι στο βουνάκι) δεν είναι και ότι καλύτερο!Δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο αλλά μπορέις να βάλεις την αγγελία σου και αλλού σε άλλο τόπικ! Δεν θα βγει σε καλό για το forum αν αποκτήσουμε όλοι αυτή τη τακτική! Φιλικά και καλοπροαίρετα τα λέω!

 

Απάντησα με ΠΜ. Να μην χαλάσουμε και το thread τσάμπα!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο..αληθεια ποτε θα κυκλοφορησει..? μαλλον θα ειναι το επομενο μου κινητο.το κοβω γυρω στα 500 euro.

καλημέρα!!!!!!!

καλημερα! η αληθεια ειναι πως δεν διαβασα ολοκληρη την συζητηση σας αλλα ειχαμε κανενα νεοτερο για αυτο το clamshell κιν; θελω να αλλαξω κιν μα θελω να καλυπτει καποιες προδιαγραφες(πχ ληψη φωτο, ηχο..).ειπα για το 520 μου ειπαν μικρη μνημη αν και δεν με απασχολει τοσο μα δεν εχει για βραδυνη ληψη. ειπα το 900i μα φοβαμαι την συσκευη ( το πως ανοιγει δηλ.προτιμω το clamshell το βρισκω πιο ασφαλες) καθε προταση και συμβουλη ευπροσδεκτη.

lots of kisses from Salonica :happy:
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση που θα με βοηθησει ιδιαιτερα μιας και φαινεστε ψαγμενοι...

Ενδιαφερομαι να αγορασω το w900i ,ομως δεδομένου οτι σε 2 με 3 μηνες θα κυκλοφορησει και το w810 κανω λιγο πισω και ειμαι σε τρομερο διλημμα.

Αξιζει να περιμενω το 810 η θα ειναι μια απο τα ιδια οποτε να παρω το 900 τωρα???

Ευχαριστω;)

Link to comment
Share on other sites

simera pira to w900...ekana etairiki sundesi telestet k mou ferane ...vodafone suskevi....meso germanou auto...k tous pira meta k mou eipane oti den uparhei non vodafone suskevi...k eroto....uparhei kapoia diafora sto menu i kapoia leitourgia pou tin ehoun mplokarei i vodafonades se sxesi me ti normal ekdosi?giati polu me halaei auto k skeftomai na paro alli suskevi....

auto pou endiaferei perisotero einai to an dehete oles tis efarmoges kanonika k an stelnei-dehete arheia me olous tous tropous...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος τυχερός κάτοχος της συσκευής να μας πεί για την ποιότητα κλήσης του τηλεφώνου??

Η ένταση είναι καλή?το σήμα?τπτ παράσιτα??(κάτι είχα διαβάσει στο mobile review, γι αυτό το αναφέρω.)

THANKS!!

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

to shma polu kalo kai 3g sxedon terma eksartatai kai pou eisai gia na exeis 3g alliws apo aplo shma full.entash otan akous ton allon polu kalh,otan xtupaei kalo einai na mhn einai terma giati akougontai kati mikra parasita alla san entash polu dunath.;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραίο mini-review haki,oι φωτό μιλάνε απο μόνες τους. (+ ο θόρυβος διορθώνεται κ αυτός εν μέρει.)
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

...διορθωνεται ομως εν μερει και η ελλειψη sharpness του Μοτο!;)

 

Αν σε ενδιαφέρει η φωτογραφία δεν νομίζω ότι χωράει συζήτηση το θέμα... Θα κάτσεις να διορθώνεις μια μια τις φωτογραφίες σου; Άσε που η διαφορά στην λεπτομέρια δεν διορθώνεται.

 

Η κάμερα της SE βγάζει φανερά πολύ πιο καθαρή φωτογραφία. Μάλιστα άμα τραβήξεις με night mode σε εσωτερικούς χώρους (ακόμα και αν έχει φως), οι φώτο βγαίνουν τρομερά καθαρές.

 

Αν από την άλλη δεν σε ενδιαφέρει τόσο η φωτογραφία (και το Video) αλλά θες κάτι μικρό, το Moto κολολέει :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...:D

Την Παρασκευή αγόρασα το W900 απο Vodafone και είμαι πολύ ευχαριστημένος και με την ποιότητα κατασκευής αλλα και με το ''πακέτο'' λειτουργειών του...

Ενα απο τα καλύτερα κινητά που είχα ποτέ μου:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

exo mathi pos 2 mhnes meta pou vgaini se voda tha vgi kanoniko. Ayto einai epidi h voda exoun exclusive 2 mhnes, Meta pou eida kai to W810, den ksero ti na kano. Ti lete? eixa to s700 exo to k750, eimoun euxaristimenos kai me ta 2, alla tora? pio lete tha exei kalitero video to w810 h to w900?
Link to comment
Share on other sites

exo mathi pos 2 mhnes meta pou vgaini se voda tha vgi kanoniko. Ayto einai epidi h voda exoun exclusive 2 mhnes, Meta pou eida kai to W810, den ksero ti na kano. Ti lete? eixa to s700 exo to k750, eimoun euxaristimenos kai me ta 2, alla tora? pio lete tha exei kalitero video to w810 h to w900?

εννοειτε το w900 τραβαει καλυτερο βιντεο αφου βιντεοσκοπει σε αναλυσει 320x240 με 30 fps ενω το w810 176x144 με 15fps.αλλωστε το w900 φοραει και καρτα επεξεργασιας γραφικων της nvidia:O ..

έχεις προβλημα με το vodafon live στο w900i?μπορεις να κατεβαζεις απο το pc στο κινητο και αντιστροφα?

κανενα κλειδωμα και κανεναν περιορισμο δεν εχει το vodafon live...κατεβαζεις και στελνεις οτι θες

Link to comment
Share on other sites

Παιδία αν αγοράσω το w900 με vodafon menu και αργότερα βγεί κανονική έκδοση υπάρχει δυνατότητα να αλλάξει το menu...?

Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή...

 

Μωρό μου....

Link to comment
Share on other sites

molis to agorasa . oi protes entiposeis einai oti einai ena kinito super ma poli super . alla kai poli poliploko . (to proigoumeno mou itan to sharp gx15)

 

tora omos thelo na kano kapoies erotiseis . me ti ergleio mporo na mikrino ta mp3 pou exo sto pc mou gia na ta kano oso pio mikra alla kai stin megisto dinatotita pou mporei na paixei to W900 ? poies einai aytes oi prodiagrafes pou einai kalitero na kano ta mp3 oste na exo to kalitero sindiasmo megethous-apodosis?

akrivos i idia erotisi kai gia ta video se mp4 . pos mporo na kano apo avi mp4 kai se ti fps kai kbs?

Link to comment
Share on other sites

pistevo pos nai meso davinci, alla to thema gia mena einai to gam...o to logotypo tis voda. Pote akrivos vgike to kinito stin agora? gia na ypologiso to normal edition to pote tha vgi. Asto kalo, kai to thelo to kinito alla non voda
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε να προτεινετε κατι αναλογο του w900i σε camshell????δηλαδη οθονη 240*320 τουλαχιστον με full screen video(θελω να περναω ταινιες),3d games,Mp3,επεκατασιμη μνημη,καμερα 2mpixel και ραδιοφωνο.Το 3G δεν με ενδιαφερει.Θελω ναλλαξω το Z1010(εεεελεος) και εχω πελαγωσει!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους φίλους.Μήπως μπορεί κάποιος που έχει το κινητό να μου πεί πόσες (πλήθος) σημειώσεις μπορεί να πάρει; Και τι όγκο δεδομένων μπορεί να χωρέσει κάθε σημείωση ίσως;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...