Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kapio site me mp4 videakia;;;gia tin akrivia me arketa videakia;;;a,k kati akomi ehw girw sta 150 paihnidia para polla se full screen an kapios thelei mporei na afisei msn k na tou ta steilw apo ekei i na pei 1 trepo na ta anevasw kapws kapou k na ta katevasei
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kai kati allo, 24/2 ligi h sinfonia voda me ericsson. Giafto arxes martiou tha einai sta ypokatastimata.

24/2 ληγει η συμφωνια?Λετε απο 25/2 πρωι πρωι να το φερει κανα πλαισιο?Οχι τιποτα αλλο αλλα επειδη η ιδια SE υσχηριζεται οτι το κινητο ηδη κυκλοφορει κανονικο, μηπως εχουν παραλαβει και απλα ακομα δεν τα πουλουν?

Link to comment
Share on other sites

kapio site me mp4 videakia;;;gia tin akrivia me arketa videakia;;;a,k kati akomi ehw girw sta 150 paihnidia para polla se full screen an kapios thelei mporei na afisei msn k na tou ta steilw apo ekei i na pei 1 trepo na ta anevasw kapws kapou k na ta katevasei

 

giati den ta vazeis sto rapidshare kai na ta pairnei opoios thelei .?

 

xerei kaneis kanena programa pou na einai video player gia to w900? diladi na mporeis na kaneis pause ena video i fast forward klp?

Link to comment
Share on other sites

24/2 ληγει η συμφωνια?Λετε απο 25/2 πρωι πρωι να το φερει κανα πλαισιο?Οχι τιποτα αλλο αλλα επειδη η ιδια SE υσχηριζεται οτι το κινητο ηδη κυκλοφορει κανονικο, μηπως εχουν παραλαβει και απλα ακομα δεν τα πουλουν?

 

Mallon, afou kseris ti pezete me tin Ellada. Tora tha eidoumen. All pistevo tous sinferi na poulane to aplo afou kostizi ligo parapano. Fnac na koitaksete, h kapou sto the mall, eki eimai sigouros ta katasthmata tou eksoterikou tha to exoun apo 25 tou mhnos. Den eimai sigouros aplos ayto pistevo.

Link to comment
Share on other sites

kala pou zeis ? http://www.rapidshare.de

 

Εννοεις με συνδρομη διοτι μπηκα στο site

Αξιζει να γινεις συνδρομητης; εχει τα παντα; μπορεiς να με κατατοπισεις σχετικα με video's , επειδη ενδιαφερομαι για το κινητο (αξιζει τα λεφτα του;) εισαι ευχαριστημενος και τι κατεβαζεις απο το site αυτο που κανει την διαφορα .

 

 

 

Thanks.:p

Link to comment
Share on other sites

Mallon, afou kseris ti pezete me tin Ellada. Tora tha eidoumen. All pistevo tous sinferi na poulane to aplo afou kostizi ligo parapano. Fnac na koitaksete, h kapou sto the mall, eki eimai sigouros ta katasthmata tou eksoterikou tha to exoun apo 25 tou mhnos. Den eimai sigouros aplos ayto pistevo.

Γιατι βρε παιδια ειστε τοσο σιγουροι οτι το απλο θα ειναι πιο ακριβο?Επειδη το pixmania το εχει 540?Αφου ακομα δεν το διαθετει κανεις αλλος.Θυμιστε μου ενα κινητο που οταν ηρθε Ελλαδα μετα ή εστω μαζι με την vf live εκδοση ηταν πιο ακριβο.Εγω αντιθετως θυμαμαι οτι με το κ750 οταν επεσε απο τα 383 ευρω στα 350 περιπου το vf live εξακολουθουσε να ειναι ακριβοτερο.Εγω πιστευω στην ιδια τιμη θα διατιθεται

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδια ειστε τοσο σιγουροι οτι το απλο θα ειναι πιο ακριβο?Επειδη το pixmania το εχει 540?Αφου ακομα δεν το διαθετει κανεις αλλος.Θυμιστε μου ενα κινητο που οταν ηρθε Ελλαδα μετα ή εστω μαζι με την vf live εκδοση ηταν πιο ακριβο.Εγω αντιθετως θυμαμαι οτι με το κ750 οταν επεσε απο τα 383 ευρω στα 350 περιπου το vf live εξακολουθουσε να ειναι ακριβοτερο.Εγω πιστευω στην ιδια τιμη θα διατιθεται

 

 

μακάρι να έχεις δίκαιο :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

giati den ta vazeis sto rapidshare kai na ta pairnei opoios thelei .?

 

xerei kaneis kanena programa pou na einai video player gia to w900? diladi na mporeis na kaneis pause ena video i fast forward klp?

ama anoikseis ta video me thn epilogh walkman pou akous music mporeis apo ekei kai na ta blepeis megala kai na kaneis pause kai forwark.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ama anoikseis ta video me thn epilogh walkman pou akous music mporeis apo ekei kai na ta blepeis megala kai na kaneis pause kai forwark.;)

Αν δεχτείς κλήση την ώρα που βλέπεις video τι συμβαίνει?Ποσο γρήγορο είναι το fast forward?

Link to comment
Share on other sites

ama dexteis klish stamataei to video sto shmeio pou eblepes kai meta sunexizei apo ekei pali.phgainei arketa grhgora patwntas deksia h aristera.:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις με συνδρομη διοτι μπηκα στο site

Αξιζει να γινεις συνδρομητης; εχει τα παντα; μπορεiς να με κατατοπισεις σχετικα με video's , επειδη ενδιαφερομαι για το κινητο (αξιζει τα λεφτα του;) εισαι ευχαριστημενος και τι κατεβαζεις απο το site αυτο που κανει την διαφορα .

 

 

 

Thanks.:p

 

den xreiazete na gineis sindromitis .vale sto rapidshare ayta pou theleis na moirasteis , kanta upload diladi kai to link pou tha sou dosei dosto se opoin thes gia na ta katevazei

Link to comment
Share on other sites

den xreiazete na gineis sindromitis .vale sto rapidshare ayta pou theleis na moirasteis , kanta upload diladi kai to link pou tha sou dosei dosto se opoin thes gia na ta katevazei

 

Εκανα καποιες ενεργειες αλλα ματαια.

Μηπως μπορεις να μου εξηγησεις απο την αρχη (αν θες βεβαια) πως θα κατεβασω (π.χ videos) ;

Ευχαριστω.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδια ειστε τοσο σιγουροι οτι το απλο θα ειναι πιο ακριβο?Επειδη το pixmania το εχει 540?Αφου ακομα δεν το διαθετει κανεις αλλος.Θυμιστε μου ενα κινητο που οταν ηρθε Ελλαδα μετα ή εστω μαζι με την vf live εκδοση ηταν πιο ακριβο.Εγω αντιθετως θυμαμαι οτι με το κ750 οταν επεσε απο τα 383 ευρω στα 350 περιπου το vf live εξακολουθουσε να ειναι ακριβοτερο.Εγω πιστευω στην ιδια τιμη θα διατιθεται

 

 

To oti tha einai pio akrivo tha einai sigoura! ayto to eida me to K750i eitan pio ftino apo to aplo! mhn trellathoume! Milisa kai me antiprosopo tis Vodaphone, kai to idio eipe, eipane pos eiani 50-70 euro parapano to aplo kai mou edikse kapies alles syskeyes pou vgikan, kai ontos kala ta eipe. Etsi einai, eite thelis voda fone logotypa pantou, kai menu, plirose ligotera...to aplo exei diafores...ayta...alla ola tha diksoun otan vgi.

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του W900i. Αν και siemensakias αγανακτησα να περιμενω το SXG75. Μετα το SX1 δεν το μετανιωσα καθόλου που πηρα το W900i. Όμως καμμιά εφαρμογούλα που θα βρούμε? Sorry αλλά γραφω απο τη δουλεια και δεν μπορω να διαβασω 31 σελιδες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του W900i. Αν και siemensakias αγανακτησα να περιμενω το SXG75. Μετα το SX1 δεν το μετανιωσα καθόλου που πηρα το W900i. Όμως καμμιά εφαρμογούλα που θα βρούμε? Sorry αλλά γραφω απο τη δουλεια και δεν μπορω να διαβασω 31 σελιδες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

http://www.getjar.com/software/Sony-...tions/

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο εμενα οι συντομευσεις που οριζουμε στο κεντρικο πολυπληκτρο γιατι χανονται οταν το σβηνουμε το τηλεφωνο κανω κατι λαθος εγω ή ειναι προβλημα της συσκευης
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του W900i. Αν και siemensakias αγανακτησα να περιμενω το SXG75. Μετα το SX1 δεν το μετανιωσα καθόλου που πηρα το W900i. Όμως καμμιά εφαρμογούλα που θα βρούμε? Sorry αλλά γραφω απο τη δουλεια και δεν μπορω να διαβασω 31 σελιδες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Επειδη σκεφτομαι και εγω για την αγορα του μποριες να μου πεις μερικα πραγματα για την συσκευη ;

Aξιζει τα λεφτα του;

Tι σε εχει εντυπωσιασει;

Απο εφαρμογες υπαρχουν αρκετες και ειναι αξιοπιστες (υποκειμεινικο);

 

Ευχαριστω.:cry: :!:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο εμενα οι συντομευσεις που οριζουμε στο κεντρικο πολυπληκτρο γιατι χανονται οταν το σβηνουμε το τηλεφωνο κανω κατι λαθος εγω ή ειναι προβλημα της συσκευης

den ta kaneis meta apothukesei?an pali xanontai kati paizei me thn suskeuh.pas prosthikh dialegeis kai meta epikollhsh.

:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μπορώ να σου πώ πολλά γιατι δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ. Αυτά που με εντυπωσίασαν είναι η οθόνη του, πολύ καλή, οι φωτογραφίες φανταστικές με λειτουργίες όπως οι σύγχρονες ψηφιακές μηχανές (φλας, φωτισμός, αυτοφωτογράφηση κλπ), αυτονομία (το πήρα την Τρίτη και ακόμα είναι στο μισό ο δείκτης), χωρητικότητα αρκετή για συλλογή ολόκληρη με mp3. Γενικά είναι πλήρες. ΒΤ ΙR 3G καλώδιο σύνδεσης. Αυτό που με χάλασε είναι ότι το ραδιόφωνο ουσιαστικά βρίσκεται στο handsfree, οπότε δεν παίζει σε ανοιχτή ακρόαση από το μεγάφωνο της συσκευής, και ότι κατά την σύνδεση με Η/Υ φόρτιζει ταυτόχρονα από την USB. Καλό από τη μία, αλλά δεν μπορώ να περιμένω κάθε φορά να φορτίσει πλήρως για να μην καταστρέψω την μπαταρία πριν την ώρα της.

Εφαρμογές δεν έχω περάσει ακόμα. Έχω ήδη κατεβάσει αρκετές. Όταν τις περάσω θα σου πώ νεότερα.

Πάντως δεν το έχω μετανοιώσει καθόλου αν και πρώην χρήστης του SX1 που έκανε παπάδες και είναι και 2 ετών κινητό.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...