Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια εχετε να προτεινετε κατι αναλογο του w900i σε camshell????δηλαδη οθονη 320* 240τουλαχιστον με full screen video(θελω να περναω ταινιες),3d games,Mp3,επεκατασιμη μνημη,καμερα 2mpixel.Το 3G δεν με ενδιαφερει.Θελω ναλλαξω το Z1010(εεεελεος) και εχω πελαγωσει!!!Συγνωμη που επαναλαμβανω το μηνυμα αλλα κανω ερευνα αγορας μια βδομαδα τωρα και δεν μπορω να "ξεφυγω" :) απτο W900i αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν θαντεξει η οθονη του!

Τhanx anyway!!

Link to comment
Share on other sites

Kanena neotero gia paixnidakia kai efarmoges exoyme? exei dokimasei kaneis to mini opera?a3izei na mpaineis net i einai poly akrivo?

 

Χε χε!!!

Κοίταξε να δείς,είναι πραγματικά εντυπωσιακό ,μπαίνεις παντού και αρκετά γρήγορα(μπήκα με v800).Το κακό είναι οτι δεν μπορείς να τα δείς landspape πράγμα που θα βόλευε πολύ πιστεύω.

Όσο για τη χρέωση......δεν ξέρω και ούτε θέλω να μάθω:wacko:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε να προτεινετε κατι αναλογο του w900i σε camshell????δηλαδη οθονη 320* 240τουλαχιστον με full screen video(θελω να περναω ταινιες),3d games,Mp3,επεκατασιμη μνημη,καμερα 2mpixel.Το 3G δεν με ενδιαφερει.Θελω ναλλαξω το Z1010(εεεελεος) και εχω πελαγωσει!!!Συγνωμη που επαναλαμβανω το μηνυμα αλλα κανω ερευνα αγορας μια βδομαδα τωρα και δεν μπορω να "ξεφυγω" :) απτο W900i αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν θαντεξει η οθονη του!

Τhanx anyway!!

to sharp v903 isos?

Link to comment
Share on other sites

Kanena neotero gia paixnidakia kai efarmoges exoyme? exei dokimasei kaneis to mini opera?a3izei na mpaineis net i einai poly akrivo?

Ενα θα σου πω: για 5 μερες χρήσης η αλλιώς 12 ώρες gprs και λίγο 3g ο λογαριασμός ήρθε 650:blink: !!!! € με vodafone240, οπότε ξέχνα το:)

Στο λέω μην βρεθείς προ εκπλήξεων όπως εμένα:)

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω: για 5 μερες χρήσης η αλλιώς 12 ώρες gprs και λίγο 3g ο λογαριασμός ήρθε 650:blink: !!!! € με vodafone240, οπότε ξέχνα το:)

Στο λέω μην βρεθείς προ εκπλήξεων όπως εμένα:)

 

 

OOOOOπά Τσαμπα πραγμα μου ακούγετε!!!! Μεγάλη ευκαιρία :):p :D :blink:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

paidia ego to kinito to exo akoma mporo na po oti einai polu kalo,kai exei antoxei i othoni tou pistepste me,mono pou mallon tha to doso giati to xo varethei,kai o logos einai oti dn mporo na vro akoustika,paizei tpt gia akoustika me radiofono na vro???pantos ego pou to xo me tin ekdosi xoris vodafone live stin arxi mou kollage eno tora tpt
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Ποση απτην εσωτερικη του μνημη μπορει να χρησιμοποιηθει για εφαρμογες και games java?εχω συγκεντρωσει 100ΜΒ και θελω να τα βαλω ολα!!!(ε με τα 2ΜΒ του Ζ1010 μουχει μεινει αποθυμένο!!)
Link to comment
Share on other sites

Ποση απτην εσωτερικη του μνημη μπορει να χρησιμοποιηθει για εφαρμογες και games java?εχω συγκεντρωσει 100ΜΒ και θελω να τα βαλω ολα!!!(ε με τα 2ΜΒ του Ζ1010 μουχει μεινει αποθυμένο!!)

 

Ti ennoeis filw mou posi mnhmh??

OLH H MNHMH MPOREI NA XRISHMOPOIHTHEI GIA OLA(ektos apo sms)

Theleis na valeis 100mb paixnidia? magia sou!!!(ama den sou kallaei:p )

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω: για 5 μερες χρήσης η αλλιώς 12 ώρες gprs και λίγο 3g ο λογαριασμός ήρθε 650:blink: !!!!  με vodafone240, οπότε ξέχνα το:)

Στο λέω μην βρεθείς προ εκπλήξεων όπως εμένα:)

 

!!!650??para polla..kai to skeftomouna...asto kalitera!

Exw ena problima me tin sindesi me to usb, to sindeo kanonika alla ekei poy metafero as poyme mp3 me to disk2phone moy vgazei minima oti aposinde8ike to thl kai kobetai xoris na kano tpt, to exei pathei kaneis allos??

 

k kati allo, poy vrikes 100mb games??:)

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

k kati allo, poy vrikes 100mb games??:)

 

 

:lol: :lol: leme twra!!

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω μιας κ το χω κι εγώ το κινητούλι. Με το Bluetooth τι γίνεται? Εχω δοκιμάσει σε V800 να ψάξω διάφορα δεδομένα κ δεν μου βγάζει τίποτα. Ενω απ το V800 μου βγαλε λίστα επιλογής με διάφορα δεδομένα. Είναι κλειδωμένο????
Μη μου άπτου!
Link to comment
Share on other sites

den pistevo pos tha mporesis na alaksis tin prosopsi, mono an h cnn.cn exei katholou kai an mporis na to alaksis. Mexri tora akousa stin agglia eixan vgali to aspro version mono me voda fone live, kai to mavro kanoniko, oxi opos edo pou to kanan anapoda to thema!. Osa forum mpika sta agglika etsi eipan. Pos to aspro eitan mono gia voda. Tora perimene mexri arxes martiou mipos kai vgi kai to aspro.
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια για το Κ750 παίζουν στο W900i?Αν ναι σε τι οθόνη?

ισως ορισμενα να παιζουν..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...