Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

basika ta exei mesa sto paketo.epeidh egw proswpika ta exasa ta brhka sthn sony ericsson thn antiprwswpeia.epeidh einai akoma nwris den ta exoun ferei sthn vodafone h sto germano.:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ta exei sigoura omos i sony ericsson?????poso exoun??
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

το κινητακι εριξε τιμουλα....στα 438 το πηγε το πλαισιο....ακομα πιο προσιτο λοιπον;) .αντε να το δουμε και κανονικο επιτελους!!!:!:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σήμερα που τηλεφώνησα στη cosmote μου είπανε πως όχι μόνο δεν θα είναι διαθέσιμο αλλά και πως δεν το έχουν ούτε στη ΄λίστα με τα προβλεπόμενα! Λες και δεν ήξεραν το κινητό έκαναν. Το πλαίσιο το έχει αλλά το διαθέτει σαν vodafone συσκευή
Link to comment
Share on other sites

ta exei sigoura omos i sony ericsson?????poso exoun??

otan ta pahra egw prin 4meres eixan hdh alla 4paketa,ta phra apo thessalonikh,athina logika tha exei poio polla.ta phra 23eurw.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pantos ego to parageila apo germano se ekdosi non-live kathoti kano etairiki sundesi tim...k eimai idi katohos tou s700i opote molis to lavo tha kano sugkrisi k tha sas eipo....
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουμε μια ανακεφαλαίωση γιατί έχουμε μλεχτεί.

Τελικά η συσκευή απ' ότι διάβασα και αφού έχω πάρει 100 τηλ σε Γερμανούς Πλαίσιο Vodafone Tim και αφου και στα sites e-direct e-shop κλπ ΔΕΝ διάτίθεται σε μη-VL. Μόλις μου είπαν και στο Γερμανό ότι η ίδια η SE δεν διαθέται τη συσκευή non-VL.

Απάντηση για το αν ξεκλειδώνεται η συσκευή έχουμε; Προς το παρόν δεν έχουμε ή κάνω λάθος;

Όντως η συσκευή έπεσε στα 438 απο 483.

 

Ερώτηση λοιπόν: Αν πάρω τη συσκευή σε VL:

1. το χρώμα του μενού επηρεάζεται (δλδ είναι μονο κόκκινο όπωσ στα παλιά ή τροποποιείται);

2. Μπορούμε να περάσουμε mp3, εικόνες απο το pc στο τηλ ή έχουμε πρόβλημα με το drm ή γενικότερα κάποιο άλλο πρόβλημα;

3. Γίνεται ανταλλαγή δεδομένων(mp3, εικόνες) με υπερυθρες ή bluetooth ή είναι κλειδωμένα;

4. Όντως ο doctor-gio παρήγγηλε απο το Γερμανο non- VL και αν ναι απο ποιο Γερμανο;

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουμε μια ανακεφαλαίωση γιατί έχουμε μλεχτεί.

Τελικά η συσκευή απ' ότι διάβασα και αφού έχω πάρει 100 τηλ σε Γερμανούς Πλαίσιο Vodafone Tim και αφου και στα sites e-direct e-shop κλπ ΔΕΝ διάτίθεται σε μη-VL. Μόλις μου είπαν και στο Γερμανό ότι η ίδια η SE δεν διαθέται τη συσκευή non-VL.

Απάντηση για το αν ξεκλειδώνεται η συσκευή έχουμε; Προς το παρόν δεν έχουμε ή κάνω λάθος;

Όντως η συσκευή έπεσε στα 438 απο 483.

 

Ερώτηση λοιπόν: Αν πάρω τη συσκευή σε VL:

1. το χρώμα του μενού επηρεάζεται (δλδ είναι μονο κόκκινο όπωσ στα παλιά ή τροποποιείται);

2. Μπορούμε να περάσουμε mp3, εικόνες απο το pc στο τηλ ή έχουμε πρόβλημα με το drm ή γενικότερα κάποιο άλλο πρόβλημα;

3. Γίνεται ανταλλαγή δεδομένων(mp3, εικόνες) με υπερυθρες ή bluetooth ή είναι κλειδωμένα;

4. Όντως ο doctor-gio παρήγγηλε απο το Γερμανο non- VL και αν ναι απο ποιο Γερμανο;

1.to menou einai ths vodafone prwsopika maresei san menou,mporeis na allakskeis mono theme.2.mporeis na peraseis ta panta apo auta xwris kanena programa h problhma.3.mporeis na steileis ta panta kai einai ola ksekleidwta.4.den gnwrizw gia thn paraggeleia auth alla kserw oti non-vl tha erthei se kanena 2mhno.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1.to menou einai ths vodafone prwsopika maresei san menou,mporeis na allakskeis mono theme.2.mporeis na peraseis ta panta apo auta xwris kanena programa h problhma.3.mporeis na steileis ta panta kai einai ola ksekleidwta.4.den gnwrizw gia thn paraggeleia auth alla kserw oti non-vl tha erthei se kanena 2mhno.;)

ta akoustika einai auta me to radiofono pano???sigoura ta pires 23 eyro?

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει εκνευρήσει η SonyEricsson γιατί δύο φορές που πήρα τηλέφωνο την τελευταία εβδομάδα μου είπαν ότι έχει κυκλοφορήσει κανονικά και το κανονικό χωρίς vodafone και εξαρτάται από τα καταστήματα για το αν θα το έχουν (!!!). Φυσικά όλα τα καταστήματα δεν ξέρουν τίποτα. Μήπως κάποιος μας κοροϊδεύει; :mad:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει εκνευρήσει η SonyEricsson γιατί δύο φορές που πήρα τηλέφωνο την τελευταία εβδομάδα μου είπαν ότι έχει κυκλοφορήσει κανονικά και το κανονικό χωρίς vodafone και εξαρτάται από τα καταστήματα για το αν θα το έχουν (!!!). Φυσικά όλα τα καταστήματα δεν ξέρουν τίποτα. Μήπως κάποιος μας κοροϊδεύει; :mad:

 

 

Την ίδια απάντηση μου έδοσε και μένα η SE, Ακριβώς αυτό που μου στείλανε είναι το εξης:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Sony Ericsson W900i κινητό τηλέφωνο διατίθεται στην Ελληνική αγορά. Προκειμένου να προμηθευτείτε το συγκεκριμένο προϊόν σας προτείνουμε την προσωπική έρευνα στα καταστήματα κινητής τηλεφωνίας. Λόγο της αυξημένης ζήτησης η διαθεσιμότητα εξαρτάται από τις παραγγελίες των αντιπροσώπων.

 

Η ερώτηση μου είναι αν διατίθεται και σαν μη vodafone live το κινητό! Τρεις λαλούν και 2 χορεύουν! Η δε cosmote μου είπε πως δεν υπάρχει ούτε καν στις λίστες! Ποιό κινητό είναι αυτό κάνετε λάθος μου είπανε, δεν υπάρχει w900 μόνο w800 και w550! Τώρα ποιός έκανε λάθος και ποιός όχι το αφήνω σε σας!

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη ενημέρωση:

 

Για τους 3 πρώτους μήνες το κινητό είναι αποκλειστικότητα της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πως πάει με την αυτονομία; Θυμάμαι ότι το Κ700 ήταν χάλια ενώ το Κ750 πολύ καλή. Με αυτό τί γίνεται; Ας μου πει κάποιος παρακαλώ γιατί για εμένα είναι πολύ σημαντικό.
Link to comment
Share on other sites

ta akoustika einai auta me to radiofono pano???sigoura ta pires 23 eyro?

ta phre enas filos mou apo salonika opou ekei exei sony ericsson.ta brhke 23eurw kai mou ta phre kanonika kai me to radio epanw.pare ena thl na rwthseis sthn sony den exeis na xaseis tipota kai ama sou poune oti teleiwsan pes tous na sou paraggeiloun.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τους κατόχους και όσους ασχολούνται και

ξέρουν. Όταν βλέπεις βιντεο, το βλέπεις καθέτως ή οριζώντιος;

Και όταν βλέπεις φώτο;:( :confused: :blink: :worry:

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τους κατόχους και όσους ασχολούνται και

ξέρουν. Όταν βλέπεις βιντεο, το βλέπεις καθέτως ή οριζώντιος;

Και όταν βλέπεις φώτο;:( :confused: :blink: :worry:

epilegeis esu pws theleis na to deis to video opws bebaia kai stis foto.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia pira til tin sony ericsson kai mou eipe oti dn yparxoun ta hansfree pos mporo na ta vro??plz einai megali anagki
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Nai paidia paizoun se full screen olla ta games

to game mou ta anoigei me to filpiz epeidh to exw perasmeno san programma.pws ta pernaw sto kinhto mou?ws arxeio oxi me bluettoth auto to gnwrizw.giati to filzip mou ta anoigei analutika kai ginetai xamos kai den kserw poio pernaw,thanks:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:( :( :( :(

 

Πότε θα βγει η non-liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

 

:blink: :worry: :ninja: :confused: :wacko: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απάντηση μου έδοσε και μένα η SE, Ακριβώς αυτό που μου στείλανε είναι το εξης:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Sony Ericsson W900i κινητό τηλέφωνο διατίθεται στην Ελληνική αγορά. Προκειμένου να προμηθευτείτε το συγκεκριμένο προϊόν σας προτείνουμε την προσωπική έρευνα στα καταστήματα κινητής τηλεφωνίας. Λόγο της αυξημένης ζήτησης η διαθεσιμότητα εξαρτάται από τις παραγγελίες των αντιπροσώπων.

 

Η ερώτηση μου είναι αν διατίθεται και σαν μη vodafone live το κινητό! Τρεις λαλούν και 2 χορεύουν! Η δε cosmote μου είπε πως δεν υπάρχει ούτε καν στις λίστες! Ποιό κινητό είναι αυτό κάνετε λάθος μου είπανε, δεν υπάρχει w900 μόνο w800 και w550! Τώρα ποιός έκανε λάθος και ποιός όχι το αφήνω σε σας!

 

Προφανώς έλαβες μια "φορμαρισμένη" (για να μην πω και... auto-reply) απάντηση. Οπότε, δεν ασχολήθηκαν καν με την ουσία της ερώτησής σου, αν δηαδή διατίθεται και ως non-VL...

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...