Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν σου κάνει πολλά restart θα πρέπει να του κάνεις αναβάθμιση.

Αλλά όχι από το internet μόνος σου.

Πήγαινε σε κάποιο σέρβις, πες τους το πρόβλημά σου και θα σου κάνουν από την αρχή επανεγκατάσταση του λογισμικού.

Το w900 δεν έχει προβλήματα με το λογισμικό γενικά

 

γιατί να μην το κάνεις μόνος του?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατί να μην το κάνεις μόνος του?

 

Γιατί οι αναβαθμίσεις από το Internet είναι μόνο updates.

Για να κάνει συνέχεια restart το τηλέφωνό του φταίει ότι το λογισμικό δεν έχει εγκατασταθεί σωστά από την αρχή(καμία εκδοση λογισμικού του w900 δεν είχε προβλήματα με restart και τέτοια).

Στο service θα του ξαναβάλουν το λογισμικό από την αρχή(θα σβηστούν τα πάντα από το κινητό εννοείται)+τα νέα updates βέβαια.

 

(Άσε που δεν ξέρω αν στις αναβαθμίσεις από το net έχει λυθεί το θέμα με την εξαφάνιση των ελληνικών.)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι αναβαθμίσεις από το Internet είναι μόνο updates.

Για να κάνει συνέχεια restart το τηλέφωνό του φταίει ότι το λογισμικό δεν έχει εγκατασταθεί σωστά από την αρχή(καμία εκδοση λογισμικού του w900 δεν είχε προβλήματα με restart και τέτοια).

Στο service θα του ξαναβάλουν το λογισμικό από την αρχή(θα σβηστούν τα πάντα από το κινητό εννοείται)+τα νέα updates βέβαια.

 

(Άσε που δεν ξέρω αν στις αναβαθμίσεις από το net έχει λυθεί το θέμα με την εξαφάνιση των ελληνικών.)

 

Εγώπ πάντως δεν πάω τρίτη φορά λευκωσία. Το έκανα δευτερη φορά αναβάθμιση και δεν μου ξανα έκανε. μπορεί νασ λύθηκε με αυτόν τον τρόπο? η η ιδέα μου είναι?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εγώπ πάντως δεν πάω τρίτη φορά λευκωσία. Το έκανα δευτερη φορά αναβάθμιση και δεν μου ξανα έκανε. μπορεί νασ λύθηκε με αυτόν τον τρόπο? η η ιδέα μου είναι?

 

Άλλο το 850.

Στο 850 μπορεί τα restart να οφείλονταν σε κάποιο bug που να λύθηκε με την αναβάθμιση.Πάντως και εσύ με την 4άρα τη μνήμη το έχεις γονατίσει το καημένο:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το 850.

Στο 850 μπορεί τα restart να οφείλονταν σε κάποιο bug που να λύθηκε με την αναβάθμιση.Πάντως και εσύ με την 4άρα τη μνήμη το έχεις γονατίσει το καημένο:(

 

Mόλις φόρτωσα νέο καλλιτέχνη.Πήγα να τον κάνω queue, και έγινε restart. μόλις άνοιξε έγινε και δεύτερη φορά.Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες . Τελείωσα

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ty paides gia tis apantiseis katarxin...to 8ema einai oti ekana t kefaliou mou kai ekana online update apo se kai tora anti gia lekseis opos px "kliseis" grafei 21756.....mpaino sto menu sta tifla(den einai kai diskolo) kai m bgazei olo noumera anti gia lekseis px anti gia minimata exei pali 21756....se ola genika grafei 21756.....opos kai na exei piga na t kano "restart" kai den m ksananoikse meta...opote simera stis 11 to proi piga sto se service center stin kalli8ea.....to 8ema einai oti epsaksa na do sto net kapoion p na exei o idio problima...alla tpt....i eggiusi p exw isxeii akomi pantws alla kati mesa m leei oti 8a ksilo8o pali :P
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά διαβάζω κάτι παρόμοιο... Δεν έχω ιδέα!!

 

Κανένας άλλος???

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όντως!

Κάτι πρέπει να παίχτηκε με την κωδικοποίηση.

Ε θα στο φτιάξουν μην ανησυχείς!

 

Δεν έχει περαστεί γλώσσα μάλλον.

Και δεν ξαναρίχνει μια αναβαθμισούλα?:)

Χειρότερα δεν πρόκειται να γίνει:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω w900i περίπου 10 μήνες. Το μοναδικό που αντιμετώπισα ήταν ότι το Νοέμβριο και χωρις να έχει προηγηθεί κάτι (πτώση κτλ) τα 'παιξε η οθόνη! ξεθωριαζαν τα χρώματα και επανερχόντουσαν μόνα τους! Anyway το έστειλα μέσω vodafone απ' όπου το είχα αγοράσει και μου το επεστρεψαν οκ και αναβθμισμένο αλλά με προβληματικό μεγάφωνο (ισως λαθος τοποθέτηση, κακές κολλησεις...)! Φυσικά ξαναπήγε για service και όλα καλά, η εγγυηση κάλυψε τα πάντα. Το μόνο που με "χαλάει" είναι ότι το ραδιόφωνο δεν μπορεί να παίξει από το μεγάφωνο του τηλεφώνου, και ότι τα κουμπώματα των αξεσουάρ και κυρίως του φορτιστη αυτοκινήτου έχουν χαλαρώσει σε εκνευριστικό βαθμό! Αντιθέτως το πιο συχνά χρησιμοποιούμενο αξεσουάρ, ο κανονικός φορτιστης κουμπώνει άψογα όπως την πρώτη μέρα!!!! ανεξήγητο...

 

Από τα χαρακτηριστικά που μου άρεσαν περισσοτερο είναι η δυνατότητα να συνδέσεις με το αυθεντικό handsfree το τηλεφωνο σε οποιοδήποτε ηχοσύστημα μέσω του mini jack που βγάζει αφαιρώντας τα ακουστικά... Το χρησιμοποιώ στο αυτοκίνητο ως mp3 player ;). Αυτά!

Music is my soul...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω w900i περίπου 10 μήνες. Το μοναδικό που αντιμετώπισα ήταν ότι το Νοέμβριο και χωρις να έχει προηγηθεί κάτι (πτώση κτλ) τα 'παιξε η οθόνη! ξεθωριαζαν τα χρώματα και επανερχόντουσαν μόνα τους! Anyway το έστειλα μέσω vodafone απ' όπου το είχα αγοράσει και μου το επεστρεψαν οκ και αναβθμισμένο αλλά με προβληματικό μεγάφωνο (ισως λαθος τοποθέτηση, κακές κολλησεις...)! Φυσικά ξαναπήγε για service και όλα καλά, η εγγυηση κάλυψε τα πάντα. Το μόνο που με "χαλάει" είναι ότι το ραδιόφωνο δεν μπορεί να παίξει από το μεγάφωνο του τηλεφώνου, και ότι τα κουμπώματα των αξεσουάρ και κυρίως του φορτιστη αυτοκινήτου έχουν χαλαρώσει σε εκνευριστικό βαθμό! Αντιθέτως το πιο συχνά χρησιμοποιούμενο αξεσουάρ, ο κανονικός φορτιστης κουμπώνει άψογα όπως την πρώτη μέρα!!!! ανεξήγητο...

 

Από τα χαρακτηριστικά που μου άρεσαν περισσοτερο είναι η δυνατότητα να συνδέσεις με το αυθεντικό handsfree το τηλεφωνο σε οποιοδήποτε ηχοσύστημα μέσω του mini jack που βγάζει αφαιρώντας τα ακουστικά... Το χρησιμοποιώ στο αυτοκίνητο ως mp3 player ;). Αυτά!

 

Το ίδιο πρόβλημα είχα και γώ ακριβώς, μόνο που δεν τα έπαιξε η οθόνη.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ξέρετε εάν υοάρχει κάποια εφαρμογή που να μπορείς να κλειδώνεις αρχεία (foto,video) ?

Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να παιξετε το fifa 2007. αψογο παιδια...

 

Δώσε ένα link:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

 

Thanks φίλε!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα σε μένα για να έχω δύο!!!!!

Ε,βασικά,όσο νομίζεις...450 έκανε καινούργιο.Αν το έχεις σε καλή κατάσταση τότε 300-350 είναι καλά.

Αλλιώς ψάχνε για <250...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Μου εκαναν δωρο ενα W900. Το συνεδεσα με το car kit bluetooth του αυτοκινητου, συνεργαζονται αψογα αλλα σε σχεση με το προηγουμενο κινητο που χρησιμοποιουσα (motorola), λειπει μια μικρη λεπτομερεια:

Οταν ειχα εισερχομενη κληση τοτε μεσω του car kit απο τα ηχεια του αυτοκινητου ακουγοταν και το αναλογο ringtone. Τωρα με το w900 ακουγεται ενα κλασσικο ντριν ντριν. Διορθωνεται αυτο με καποιο τροπο;

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα σε μένα για να έχω δύο!!!!!

Ε,βασικά,όσο νομίζεις...450 έκανε καινούργιο.Αν το έχεις σε καλή κατάσταση τότε 300-350 είναι καλά.

Αλλιώς ψάχνε για <250...

200 ευρώ παει αυτο το κινητο και σε τελεια κατάσταση...

Link to comment
Share on other sites

Μου εκαναν δωρο ενα W900. Το συνεδεσα με το car kit bluetooth του αυτοκινητου, συνεργαζονται αψογα αλλα σε σχεση με το προηγουμενο κινητο που χρησιμοποιουσα (motorola), λειπει μια μικρη λεπτομερεια:

Οταν ειχα εισερχομενη κληση τοτε μεσω του car kit απο τα ηχεια του αυτοκινητου ακουγοταν και το αναλογο ringtone. Τωρα με το w900 ακουγεται ενα κλασσικο ντριν ντριν. Διορθωνεται αυτο με καποιο τροπο;

 

Ποιο μοτορολα είχες πριν?

Υποστήριζε a2dp ε?

Γι αυτό μπορούσε να μεταφέρει τον ήχο του κινητού στο bt.

Ενώ τώρα με το w900 ακούγεται ο προκαθορισμένος ήχος του bt car kit σου;);)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

200 ευρώ παει αυτο το κινητο και σε τελεια κατάσταση...

Εγώ το δικό μου είχα βρει να το πουλήσω για 350 ευρώ και ΔΕΝ είναι σε τέλεια κατάσταση...

ΣTO ΣΥΡΤΆΡΙ ΘA TO AΦHΣΩ NA ΣΑΠΊΖΕΙ AΛΛA 200 ΕΥΡΩ ΔEN ΘA TO ΈΔΙΝΑ. :)

ΝΤΡΟΠΉ.... ΝΤΡΟΠΉ!

 

Δεν θα έδινες 200 γι'αυτό το τηλέφωνο?

Όντως...ντροπή...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...