Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδες οτι είσαι μέσα στην προκατάληψη? Αφού το 850 είναι ακόμα καινούργιο που ξέρεις οτι ξεφλουδίζει?

 

Δεν θα συνεννοηθούμε....

Δεν είπα ότι ξεφλουδίζει το 850.

Όλα τα se πιστεύω ότι δεν ξεφλουδίζουν(ειδικά όσα δεν είναι ασημι χρώμα)

Όσο ξεφλουδίζει το 850(δηλαδή καθόλου)άλλο τόσο ξεφλουδίζει το w900 ;);)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εμενα μετα απο 1 χρονο χρησης το ξεβαμμα στο pad φαινετε μονο οταν φωτιζετε την νυχτα και παλι ελαχιστα / την μερα φαινετε μια χαρα

 

απο ποιοτητα κατασκευης ειναι αριστο κινητο . σκεφτομαι να το κρατησω κανα χρονο ακομα αν δεν μου κανει κλικ το ν95 η καποιο αλλο .

 

Μονο η οθονη ειναι καπως ευαισθητη αλλα τετοια ωρα τετοια λογια

Link to comment
Share on other sites

btw αλλαξε την υπογραφή σου, και λίγος σεβασμός δεν βλάπτει. Ο καθένας πήρε θάρρος και κάνει διαφήμιση και το βρακί του
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

btw αλλαξε την υπογραφή σου, και λίγος σεβασμός δεν βλάπτει. Ο καθένας πήρε θάρρος και κάνει διαφήμιση και το βρακί του

 

oi ipografes afto ton rolo ehoune,sou epitrepoun na valis kati gia na to vlepoun oi alloi,k afto to kati sinithos ine site,opote poli kala kani k tin ehi opos ehi

Link to comment
Share on other sites

oi ipografes afto ton rolo ehoune,sou epitrepoun na valis kati gia na to vlepoun oi alloi,k afto to kati sinithos ine site,opote poli kala kani k tin ehi opos ehi

 

Α ναι αλήθεια? Δικαιούσε να δίνεις λινκ πορνογραφικού περιεχομένου?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Α ναι αλήθεια? Δικαιούσε να δίνεις λινκ πορνογραφικού περιεχομένου?

 

dikeouse na katevazis programata k pehnidia pou sigoura ehis pitrai to kinito sou horis na ta agorazis??ti sizitame tora??

allou ta paranoma paranoma k allou pou mas simferi ohi??

Link to comment
Share on other sites

dikeouse na katevazis programata k pehnidia pou sigoura ehis pitrai to kinito sou horis na ta agorazis??ti sizitame tora??

allou ta paranoma paranoma k allou pou mas simferi ohi??

 

Καμία σχέση, τα παιχνίδια δεν προσβαλάλουν κανένα. Αλλά ας αποφασίσουν άλλοι να δούμε τι θα πουν

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Mα και το πορνο δεν προσβαλλει κανεναν.

Εκτος αν εισαι τοσο της εκκλησιας.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Mα και το πορνο δεν προσβαλλει κανεναν.

Εκτος αν εισαι τοσο της εκκλησιας.

 

Εγω προσωπικά προσβάλλομαι, δεν ειναι οτι το θεωρώ ακολασία κτλ επιφανειακά αλλα μαρέσει η ζωή ναναι λίγο πιο ρομαντική και οταν ακούω συνομίληκους μου να μιλάνε μπορει να μαρέσει κάι μένα άλλα προσπαθώ να μην είμαι τόσο ζώο. Απο κει και πέρα κάντε οτι θέλετε, την ιστοσελίδα την ήξερα απ πριν. Αλλά αμα δεν ήταν κάποιο παρόμοιο site ίσως να μην την μάθαινα ποτε.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Σα να ξεφεύγουμε λιγάκι από το θέμα...Τις υπογραφές του καθενός και το κατά πόσον τηρούν τους Ο.Π.Χ. αφήστε τους mods να το κρίνουν.;)
Link to comment
Share on other sites

λοιπον , επειδη δεν χρειαζομαι να κανω καμια διαφημιση (το συγκεκριμενο site εχει ιδια επισκεψιμοτητα με αυτο της vodafone ) αν πει και δευτερο ατομο και μεγαλυτερο απο 16 οτι προσβαλλεται εγω σβηνω την υπογραφη μου , εξαλου εχω ελαχιστα posts (μονο για το w900 μπαινω ) . Επισης φιλε angelo νομιζω το να συζηταμε σε 10 posts ειναι μεγαλυτερη διαφημηση απο μια αραδα στην υπογραφη

 

Τωρα στο θεμα μας , το κινητο μου εχει ακομα 1 χρονο εγγυηση αλλα εχει λιγο προβλημα το hands free και κανει μεν επαφη αλλα με το παραμικρο βγαινει το καλοδιο . Καλυπτει η εγγυηση αυτο το πραγμα ? η πρεπει να παρω αλλο ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον , επειδη δεν χρειαζομαι να κανω καμια διαφημιση (το συγκεκριμενο site εχει ιδια επισκεψιμοτητα με αυτο της vodafone ) αν πει και δευτερο ατομο και μεγαλυτερο απο 16 οτι προσβαλλεται εγω σβηνω την υπογραφη μου , εξαλου εχω ελαχιστα posts (μονο για το w900 μπαινω ) . Επισης φιλε angelo νομιζω το να συζηταμε σε 10 posts ειναι μεγαλυτερη διαφημηση απο μια αραδα στην υπογραφη

 

Τωρα στο θεμα μας , το κινητο μου εχει ακομα 1 χρονο εγγυηση αλλα εχει λιγο προβλημα το hands free και κανει μεν επαφη αλλα με το παραμικρο βγαινει το καλοδιο . Καλυπτει η εγγυηση αυτο το πραγμα ? η πρεπει να παρω αλλο ?

Πηγαινε'το σε ενα SErvice να σου πουν! απ'οτι ξερω το hands free δεν καλυπτεται..αλλα μπορει να εχω και λαθος!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισης φιλε angelo νομιζω το να συζηταμε σε 10 posts ειναι μεγαλυτερη διαφημηση απο μια αραδα στην υπογραφη

 

Δεν έδωσα εγώ αύτήν την έκταση

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον , επειδη δεν χρειαζομαι να κανω καμια διαφημιση (το συγκεκριμενο site εχει ιδια επισκεψιμοτητα με αυτο της vodafone ) αν πει και δευτερο ατομο και μεγαλυτερο απο 16 οτι προσβαλλεται εγω σβηνω την υπογραφη μου , εξαλου εχω ελαχιστα posts (μονο για το w900 μπαινω ) . Επισης φιλε angelo νομιζω το να συζηταμε σε 10 posts ειναι μεγαλυτερη διαφημηση απο μια αραδα στην υπογραφη

 

Τωρα στο θεμα μας , το κινητο μου εχει ακομα 1 χρονο εγγυηση αλλα εχει λιγο προβλημα το hands free και κανει μεν επαφη αλλα με το παραμικρο βγαινει το καλοδιο . Καλυπτει η εγγυηση αυτο το πραγμα ? η πρεπει να παρω αλλο ?

 

Ακριβως το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και εγω!!!!:( :( :(

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μας είναι απ'τα καλύτερα που έχουν κυκλοφορήσει στην αγορά αλλά το λέω με επιφύλαξη αυτό.

1ον. Μόνο 200 μηνύματα http://qsmile.com/qsimages/12.gif

2ον. Τα βύσματα hands-free και φορτιστή. Αυτή η θύρα pop-port ( κάπως έτσι λέγεται... ) είναι ότι χειρότερο.ΧΑΛΑΕΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ...

Αυτό είναι το προβλημά σας και σύντομα,αν όχι ήδη,θα έχετε πρόβλημα με τον φορτιστή.

Αν πάρετε καινούργια δεν θα έχετε πρόβλημα αλλά κάποια στιγμή θα χαλάσουν κι αυτά οπότε προσοχή.

Εγώ ευτυχώς βρηκά new hands-free από ένα φίλο και την γλίτωσα φτηνά.Πάντως καλό είναι να το αναφέρετε στο Service.Όλο και κάτι θα σας πούνε.

Ελπίζω να βοήθησα!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο τηλεφωνο για service στη θεσσαλονικη ?

 

αυτο ειναι το hands free του ????

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=63275815&product=819328&tab=specs&MSCSProfile=DCCDF22EB27065BE08CD8A61273804FAF81C0A2E487BD40A31F32DC7D3AB3FD8F783EF969A9E75E9780EA45BB04F027F402F6C43D0A08DD8824E64CA94D45771DE8DAECD61F47CC4F73FCD86FA56BA76A64982695513B8D4BBECD2C67F3796E192445DD595F6C01066D96322120FC4ECD02EDE6E118BA58DCDF3A97BDFDB44A3

 

αμα ειναι 30 ευρω καλα ειναι αλλα υπαρχει περιπτωση να μην φταιει το καλωδιο αλλα η υποδοχη του κινητου . σχεδον το ιδιο προβλημα εχει και ο φορτιστης αλλα δοκιμασα το φορτιστη ενος φιλου που εχει το κ800 και δουλευε μια χαρα . οποτε πιστευω το καλωδιο πρεπει να φταιει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μας είναι απ'τα καλύτερα που έχουν κυκλοφορήσει στην αγορά αλλά το λέω με επιφύλαξη αυτό.

1ον. Μόνο 200 μηνύματα http://qsmile.com/qsimages/12.gif

2ον. Τα βύσματα hands-free και φορτιστή. Αυτή η θύρα pop-port ( κάπως έτσι λέγεται... ) είναι ότι χειρότερο.ΧΑΛΑΕΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ...

Αυτό είναι το προβλημά σας και σύντομα,αν όχι ήδη,θα έχετε πρόβλημα με τον φορτιστή.

Αν πάρετε καινούργια δεν θα έχετε πρόβλημα αλλά κάποια στιγμή θα χαλάσουν κι αυτά οπότε προσοχή.

Εγώ ευτυχώς βρηκά new hands-free από ένα φίλο και την γλίτωσα φτηνά.Πάντως καλό είναι να το αναφέρετε στο Service.Όλο και κάτι θα σας πούνε.

Ελπίζω να βοήθησα!

 

Ναι, συμφωνώ.

Αυτά είναι τα 2 σημαντικότερα προβλήματα του κινητού.

Αυτό με τα μηνύματα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά, γιατί δεν χρησιμοποιώ και πολύ sms.Αλλά το βύσμα είναι πιο σημαντικό.

Πάντως, όσοι έχετε πρόβλημα δοκιμάστε με μια οδοντογλυφίδα να καθαρίσετε λίγο τις υποδοχές του κινητού.(ή και με λίγο , ελάχιστο οινόπνευμα).

Θα δείτε μεγάλη διαφορά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο τηλεφωνο για service στη θεσσαλονικη ?

 

αυτο ειναι το hands free του ????

 

 

αμα ειναι 30 ευρω καλα ειναι αλλα υπαρχει περιπτωση να μην φταιει το καλωδιο αλλα η υποδοχη του κινητου . σχεδον το ιδιο προβλημα εχει και ο φορτιστης αλλα δοκιμασα το φορτιστη ενος φιλου που εχει το κ800 και δουλευε μια χαρα . οποτε πιστευω το καλωδιο πρεπει να φταιει

 

Όχι δεν είναι αυτά. Αυτά είναι της υπολοιπης σειρας walkman. Επιδή το 900 δεν έχει ράδιο, είναι στα ακουστικά. Δεν πουλιούνται. Μόνο μεταχειρσμένα αν βρεις να αγοράσεις. Αυτά που βλέπεις στο λινκ δουλεύουν στο κινητό σου αλλά δεν θα έχεις ράδιο.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι αυτά. Αυτά είναι της υπολοιπης σειρας walkman. Επιδή το 900 δεν έχει ράδιο, είναι στα ακουστικά. Δεν πουλιούνται. Μόνο μεταχειρσμένα αν βρεις να αγοράσεις. Αυτά που βλέπεις στο λινκ δουλεύουν στο κινητό σου αλλά δεν θα έχεις ράδιο.

 

Μα το βασικό με τα h/f του w900 δεν είναι το ράδιο, αλλά το ότι μπορείς να χειρίζεσαι την αναπαραγωγή μουσικής έχοντας το κινητό στην τσέπη σου.

Το θεωρώ πλεονέκτημα του κινητου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μα το βασικό με τα h/f του w900 δεν είναι το ράδιο, αλλά το ότι μπορείς να χειρίζεσαι την αναπαραγωγή μουσικής έχοντας το κινητό στην τσέπη σου.

Το θεωρώ πλεονέκτημα του κινητου.

 

Εγώ απάντησα σε αυτό που ρώτησε, εξάλλου Δεν είναι αυτό το βασικό των ακουστικών αυτών. Όλα τα ακουστικά για μουσική το έχουν εχτος τα 70. Τ 82, τα 85 και τα 970 το έχουν. Το βασικό σε αυτά τα ακουστικά είναι το ενσωματομένο ράδιο

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απάντησα σε αυτό που ρώτησε,

 

Ναι βρε, δεν σου είπα τίποτα!

Μην αρπάζεσαι γιατί εγώ σε συμπαθώ:)

 

Δεν είναι αυτό το βασικό των ακουστικών αυτών. Όλα τα ακουστικά για μουσική το έχουν

Έχουν να ρυθμίζεις την ένταση του ήχου, να αλλάζεις από ράδιο σε mp3 και να πηγαίνεις στο επόμενο/προηγούμενο τραγούδι???:worry::worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε, δεν σου είπα τίποτα!

Μην αρπάζεσαι γιατί εγώ σε συμπαθώ:)

 

 

Έχουν να ρυθμίζεις την ένταση του ήχου, να αλλάζεις από ράδιο σε mp3 και να πηγαίνεις στο επόμενο/προηγούμενο τραγούδι???:worry::worry:

 

Δεν ξέρω. Τα 970 έχουν σίγουρα. Τα άλλα έχουν αυτό το pad που έχει pause play fw fp και αλλαγή τραγουδιού και έντασης (99%) αυτό με το ράδιο δεν ξέρω :worry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

:) :p

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

mi skate pantos..k ego sto w900 met aapo poli hrisi to idio provlima iha..

alla ola ta sony vgenoun me to idio visma pleon,akomi k ta uiq

k ola ehoun to idio provlima,otan ta doulepsoun oloi ta kenouria montela tha to diapistosoun..halai to visma..

o aderfos mou m k800 to idio

ego pleon me m600 to vlepo arhizi k halaroni

i ipodohi tou kinitou ine ok..to visma tou kalodiou halaroni k me tin hrisi..isos na menipatimeno elahista pros ta mesa ta akriana tou meri

genika i sony k pio palia pou iha ihe olo kati mistiria vismata..den ehi to klasiko strogilo pou evgaze i nokia,ekina den halane me tipota,mono an kopsis to kalodio

k den katalaveno tin hrisimotita tetiou vismatos

tes pa,ta tis tehnologias den ta kateho k toso kala,profanos tha ehoun tous logous tous,alla ine euesthita

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με τον φορτιστη και το καλωδιο του υπολογιστη ευτυχως δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα!!! Και το κακο ειναι οτι αυτα μπορεις να τα βρεις στην αγορα ευκολα αλλα το handsfree ρε γαμωτο ειναι δυσκολο να το βρεις αμα χαλασει!!!!:O :O

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...