Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει και που το DEAL (το παιχνιδι της τηλεόρασης, το οποίο το έχω δει σε άλλο μοντελο SONY-ERRICSON κινητό) για το κινητό μας. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει και που το DEAL (το παιχνιδι της τηλεόρασης, το οποίο το έχω δει σε άλλο μοντελο SONY-ERRICSON κινητό) για το κινητό μας. Ευχαριστώ.

Υπαρχει αλλα για πιο κινητο το θελεις? για w900i δεν το εχω ::worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει και που το DEAL (το παιχνιδι της τηλεόρασης, το οποίο το έχω δει σε άλλο μοντελο SONY-ERRICSON κινητό) για το κινητό μας. Ευχαριστώ.

 

Το παιχνίδι που ζητάς υπάρχει. Ψάξε εδώ: http://www.esnips.com/web/WizardSGames :up:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιά ερώτηση, πρόκειται να πουλήσω το W900 μου, σε τι τιμή πρέπει να το πουλήσω, ξέρει κανένας???

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164773

no sig...
Link to comment
Share on other sites

:D Με γεια το νεο κινητο λοιπον!

 

φοβερη συσκευη, δεν θα το μετανοιωσεις

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοτορολα είχες πριν?

Υποστήριζε a2dp ε?

Γι αυτό μπορούσε να μεταφέρει τον ήχο του κινητού στο bt.

Ενώ τώρα με το w900 ακούγεται ο προκαθορισμένος ήχος του bt car kit σου;);)

 

 

Ειχα το motorola V3x και το υποστηριζε. Τι ειναι το a2dp;

Δεν το διαθετει το w900;

Link to comment
Share on other sites

paidia exo valei kati tragoudia sto walkman paizoun kanonika alla otan paw "to yliko mou " den ta vriskei mporeite na me voithisete ? euxaristo ek ton proteron
Link to comment
Share on other sites

Aπο τα πιο πλήρη κινητά που έχω χρησιμοποιήσει το W900.

 

@EliminaToR μήπως τα έχεις στο φάκελο "διάφορα" ή στη memory stick και τα ψάχνεις στη μνήμη του τηλεφώνου? (και το αντίστροφο)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia exo valei kati tragoudia sto walkman paizoun kanonika alla otan paw "to yliko mou " den ta vriskei mporeite na me voithisete ? euxaristo ek ton proteron

 

:pΠώς γίνεται να τα έβαλες στο walkman και να μην είναι στο υλικό σου??

Αφού στο walkman για να προσθέσεις τραγούδια σε βγάζει στους φακέλους σου που έχεις στο 'υλικό σου":worry:

 

Από το pc φτιάξε στο τηλέφωνο και στην καρτούλα από ένα υποφάκελο με το όνομα πχ mp3(ή ότι άλλο σε εκφράζει) μέσα στον φάκελο sounds όμως και βάζε εκεί τις εκατοντάδες τραγούδια που χωράνε:D:D

 

Alexism, a2dp είναι μια δυνατότητα που σου επιτρέπει να ακούς μουσική από ασύρματα(bt δλδ) ακουστικά.

Το w900 δεν έχει αυτή τη δυνατότητα(γι αυτό και δεν μεταφέρεται το ringtone στο ασύρματο ακουστικό.Το v3x δεν αν το είχε, αλλά μάλλον ναι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. Η κοπέλα μου έχει το Κ800 και έχει επιλογή να ρυθμίσει τα βίντεο να είναι ringtone..Επίσης έχω αγοράσει αυτά τα ακουστικά και δεν μπορώ να ελέγξω το walkman από αυτά κάτι που επίσης στο Κ800 είναι εφικτό...Μήπως γνωρίζετε εάν με κάποια αναβάθμιση μπρεί να φτιαχτεί κάποια από αυτα τα προβλήματα???

 

:worry: :worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paidia meta apo mia vdomada me to w900 mporo na po oti to kinito einai teleio se ola tou eidika ston tomea tou ixou einai oti kalutero eixa pote mou

 

Πανω απ'ολα εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο τη ποιοτητα κατασκευης της συσκευης.

Δεν καταλαβαινει Χριστό...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παρε της sony. Τα πουλαει ο "γερμανος" με 9,5ευρω.

Ειναι ΑΨΟΓΑ.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

paidia meta apo mia vdomada me to w900 mporo na po oti to kinito einai teleio se ola tou eidika ston tomea tou ixou einai oti kalutero eixa pote mou

 

Καλησπέρα. φίλε eliminator το έχω κι΄εγώ απο τα Χριστούγεννα. Είναι όντως εξαιρετικό κινητό, το μόνο που με αποσχολεί ειναι η ταχυτητά του στο μενού,το βρίσκω αργό. Εσένα δέν έχει τέτοιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. φίλε eliminator το έχω κι΄εγώ απο τα Χριστούγεννα. Είναι όντως εξαιρετικό κινητό, το μόνο που με αποσχολεί ειναι η ταχυτητά του στο μενού,το βρίσκω αργό. Εσένα δέν έχει τέτοιο πρόβλημα;

 

Είναι λίγο αργό, αλλά όχι και τόσο που να προκαλεί πρόβλημα νομίζω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

emena einai kanoniko oute argo oute grigoro.paidia ektos apo ta gnosta akoustika pseires tis sony iparxoun tpt alla akoustika me kalo kai dynato ixo ?

 

πολλά, υπάρχει ανάλογο θέμα κιόλας

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα και απο εμένα. Τελικά είναι απίστευτο διαβάζοντας το ιστορικό του W900 μέχρι την ημέρα αφιξής του στην Ελλάδα. Τελος πάντων το θέμα είναι άλλο. Θέλω να ξεκλειδώσω το κινητό απο αυτα τα Live menu και γενικά τα χίλια δυο της Vodafone και ερωτώ αν κάποιος γνωρίζει πως μπορώ με ασφαλή τρόπο να το ξεκλειδώσω, αλλιώς που μπορώ πληρώνοντας και αν ξέρει κάποιος και τιμή. Και κάποιος θα μπορούσε να πει ρε φίλε διάβασε τα προηγούμενα threads και θα βρεις, αλλά λόγω του όγκου σελίδων καταλαβαίνει κάποιος πως είναι αδύνατο να μπορέσω να τις διαβάσω όλες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Τελικά είναι απίστευτο διαβάζοντας το ιστορικό του W900 μέχρι την ημέρα αφιξής του στην Ελλάδα. Τελος πάντων το θέμα είναι άλλο. Θέλω να ξεκλειδώσω το κινητό απο αυτα τα Live menu και γενικά τα χίλια δυο της Vodafone και ερωτώ αν κάποιος γνωρίζει πως μπορώ με ασφαλή τρόπο να το ξεκλειδώσω, αλλιώς που μπορώ πληρώνοντας και αν ξέρει κάποιος και τιμή. Και κάποιος θα μπορούσε να πει ρε φίλε διάβασε τα προηγούμενα threads και θα βρεις, αλλά λόγω του όγκου σελίδων καταλαβαίνει κάποιος πως είναι αδύνατο να μπορέσω να τις διαβάσω όλες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Η λυση ειναι εδω.κοστος περιπου στα 30 ευρο,αν θυμαμαι καλα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

na sai kala file se euxaristw. Se sxesi vevaia me ta osa exw koitaksei ligo tsimpimeni fainetai i timi alla sigoura tha exw tin sigouria tou oti kapws einai pio konta mou otidipote kai na ginei gt kai online na to dokimasw den kserw polu fovamai min kanw kamia patata :P
Link to comment
Share on other sites

na sai kala file se euxaristw. Se sxesi vevaia me ta osa exw koitaksei ligo tsimpimeni fainetai i timi alla sigoura tha exw tin sigouria tou oti kapws einai pio konta mou otidipote kai na ginei gt kai online na to dokimasw den kserw polu fovamai min kanw kamia patata :P

online μεσω credits γινεται..καλυτερα ομως να το στειλεις εκει και θα εχεις το κεφαλι σου σιγουρο.στην τιμη που ανεφερα ειναι..ξηλωμα του "κοκκινου μενου" και περασμα της τελευταιας version του κινητου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...