Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

On 27/3/2023 at 10:13 ΠΜ, pank said:

Να κάνω μια ερώτηση.
Με την έξυπνη επιλογή από το spen αν επιλέξω αγγλικό κείμενο μπορώ να το κάνω αντιγραφή και επικόλληση.
Σε ελληνικό κείμενο όμως μου βγάζει ακαταλαβιστικα.
Υπάρχει κάποια λύση ή δεν εναγνβριζεται η ελληνική γλωσσα?

Το περίεργο είναι ότι το Note 10 Lote της γυναίκας , στα ελληνικά κείμενα γίνεται κανονικά! Άρα φαντάζομαι είναι κάποια ρύθμιση την οποία δεν μπορώ να βρω!
 

Και εγώ τα ίδια φίλε μου ενώ μου δούλευε κανονικά Ξαφνικά σταμάτησε και μου βγάζει αλαμπουρνέζικα στα ελληνικά έκατσα και έψαξα τα πάντα Έψαξα και στο ίντερνετ αλλά λύση δεν βρήκα

adok13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά. 

Κατεβάστε το πρόγραμμα CPDT από το playstore . 

Τρέξτε μια το benchmark και πείτε μου τι σας βγάζει .

Γιατί εμένα μου βγάζει νούμερα χαμηλότερα από midrange 

Screenshot_20230404_102823.jpg

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MIB said:

Ρε παιδιά. 

Κατεβάστε το πρόγραμμα CPDT από το playstore . 

Τρέξτε μια το benchmark και πείτε μου τι σας βγάζει .

Γιατί εμένα μου βγάζει νούμερα χαμηλότερα από midrange 

Screenshot_20230404_102823.jpg

 

Screenshot_20230404_105128.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, adok13 said:

Και εγώ τα ίδια φίλε μου ενώ μου δούλευε κανονικά Ξαφνικά σταμάτησε και μου βγάζει αλαμπουρνέζικα στα ελληνικά έκατσα και έψαξα τα πάντα Έψαξα και στο ίντερνετ αλλά λύση δεν βρήκα

Και γω τα ίδια ρωτάγα πριν καιρό, το χούμε πολλοί αυτό το θέμα και δεν βλέπω λύση ενώ είναι ένα εργαλείο που το χρησιμοποιούμε συχνά.

Είναι κρίμα σε τέτοια κινητά να είναι θέμα τύχης οι εφαρμογές τους.

19 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Εδώ και 1 χρόνο έχω αυτές! Έχει 3 μέσα κι εγώ είμαι στην 1η ακόμα.... Ευχαριστημένος 100%

Συν ότι έχει και για τις κάμερες, τις οποίες δεν χρησιμοποιώ...

Screen Protector.jpg

Και γω αυτή έχω και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος 

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο εκανες αυτο το τεστ? Ειχε καποιο προβλημα στην αποδοση? 

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου....

 

Screenshot_20230404_160041.jpg

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο αργό s22 ultra το δικό μου. Κάτι συμβαίνει.

Λέτε να κάνω ένα φορμάτ ; Και αν ναι με ποιο τρόπο θα είναι καλύτερο; Όχι από το μενού επαναφοράς . Υπάρχει και καλύτερος τρόπος;

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MIB said:

Είναι το πιο αργό s22 ultra το δικό μου. Κάτι συμβαίνει.

Λέτε να κάνω ένα φορμάτ ; Και αν ναι με ποιο τρόπο θα είναι καλύτερο; Όχι από το μενού επαναφοράς . Υπάρχει και καλύτερος τρόπος;

Να κάνεις φορματ επειδή είναι πιο αργό στα benchmark???η βλέπεις κάτι στη καθημερινότητα???κολλήματα??είτε κάνεις φορματ από το μενού είτε από το recovery πιστεύω το ίδιο είναι 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν βλέπω κάποιο κόλλημα,, μια χαρά λειτουργεί.

 

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MIB said:

Όχι δεν βλέπω κάποιο κόλλημα,, μια χαρά λειτουργεί.

 

Ε τότε μη κάνεις φορματ..εγώ δε θα εκανα γι αυτό το λογο

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2023 at 6:37 ΠΜ, thabull said:

 

Έχει παρατηρήσει κάποιος στο ζοομ φώτο το φεγγάρι ότι πλέον έχει χαλάσει η φωτογραφία. Κάτι έχουν κάνει στις τελευταίες ενημερώσεις. Η φώτο που έβγαζε πριν ήταν πολύ καλύτερες ζ

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε τζαμάκι για προστασία οθόνης πιθανόν είχατε δυσκολία στην ανάγνωση του δακτυλικού αποτυπώματος. Δοκιμάστε να ξαναπεράσετε εκ νέου τα αποτυπώματα με την 13 και πείτε αποτέλεσμα. Έχει αλλάξει η διεπαφή καταχώρησης και τα διαβάζει πολύ καλύτερα με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν αστοχίες ανάγνωσης όπως με τη 12. Στο δικό μου έχει 100% επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί το κινητό χωρίς κάποια προστασία στην οθόνη ; Είναι ανθεκτικό σε μικρογρατζουνιες ;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί το κινητό χωρίς κάποια προστασία στην οθόνη ; Είναι ανθεκτικό σε μικρογρατζουνιες ;
Λάθος ερώτηση....

Έπρεπε να ρωτήσεις έχει κανείς χρημα και που δεν τόν νοιάζει να το δουλέψει γυμνό?



sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, avgouleo2 said:

Έχει παρατηρήσει κάποιος στο ζοομ φώτο το φεγγάρι ότι πλέον έχει χαλάσει η φωτογραφία. Κάτι έχουν κάνει στις τελευταίες ενημερώσεις. Η φώτο που έβγαζε πριν ήταν πολύ καλύτερες ζ

Συμφωνώ, έβγαλα χτες και ήταν άθλια. Έχω φώτο από το S20 Ultra πολύκαλύτερες από το φεγγάρι

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gthebest said:

Θέλω να ρωτήσω υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί το κινητό χωρίς κάποια προστασία στην οθόνη ; Είναι ανθεκτικό σε μικρογρατζουνιες ;

Το εχω ετσι 2 μηνες αλλα θα βαλω μεμβρανη για το καλοκαιρι που επιβαλλεται σε παραλιες με αμμο.

Οσες φορες το εκανα μετα το S7 Edge (S8, S10e, S20+) απεκτησα γρηγορα αραχνιες. Εδω δεν βλεπω τιποτα ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί το κινητό χωρίς κάποια προστασία στην οθόνη ; Είναι ανθεκτικό σε μικρογρατζουνιες ;
Εγώ το χρησιμοποιώ χωρίς. Δυστυχώς δεν είναι.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 11:15 ΜΜ, avgouleo2 said:

Έχει παρατηρήσει κάποιος στο ζοομ φώτο το φεγγάρι ότι πλέον έχει χαλάσει η φωτογραφία. Κάτι έχουν κάνει στις τελευταίες ενημερώσεις. Η φώτο που έβγαζε πριν ήταν πολύ καλύτερες ζ

Πρώτη φώτο βελτιστοποίηση κλειστή 

Δεύτερη φώτο βελτιστοποίηση ανοιχτή 

20230407_003019.jpg

20230407_002955.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ετσι 2 μηνες αλλα θα βαλω μεμβρανη για το καλοκαιρι που επιβαλλεται σε παραλιες με αμμο.
Οσες φορες το εκανα μετα το S7 Edge (S8, S10e, S20+) απεκτησα γρηγορα αραχνιες. Εδω δεν βλεπω τιποτα ακομα...
Το έχω έτσι περίπου 2 μήνες από τη μέρα που μου έχουν αλλάξει την οθόνη στην εγγύηση χωρίς το παραμικρό θέμα!
Άλλη αίσθηση το γυμνό.
Βέβαια το έχω μόνο στο σπίτι ή σε τσαντάκι με θήκη πορτοφόλι όταν κι αν το πάρω μαζί έξω από το σπίτι μέχρι τώρα και χωρίς SIM καθώς έχω άλλο για τα δύσκολα για έξω.
Διάβασα πιο πάνω για βελτίωση όταν φοράει τζαμάκι προστασίας οπότε ίσως το δοκιμάσω κάποια στιγμή.


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Andreaszel said:

Πρώτη φώτο βελτιστοποίηση κλειστή 

Δεύτερη φώτο βελτιστοποίηση ανοιχτή 

20230407_003019.jpg

20230407_002955.jpg

Και μενα παρομοιες ειχε βγαλει. 1-2 ληψεις εκανα απο απορια και δεν ξαναασχοληθηκα. Δεν βρισκω καποιο ενδιαφερον περαν να πεις wow κοιτα τι βγαζει το κινητο. Ο σκοπος ειναι να φαινεται ωραια η φωτο με ολο το τοπιο χωρις πολυ ζουμ...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...