Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα,

 

τα φωτα σας παρακαλω στο προβλημα μου!

Πριν ενα χρονο ειχα το πακετο της tella με το απεριορτιστο internet και σταθερα (40euros)..

Αποφασισα λογω το οτι εφυγα απ το σπιτι των γονιων μου να κοψω το internet και να αφησω μονο το σταθερο.

 

Πηγα λοιπον σε ενα καταστημα wind εκανα ετοιση διακοπης του και εφυγα..Πηρα και τον υπολογιστη, εκλεισα

και το router το εβγαλα και απο το ρευμα. Στον επομενο λογαριασμο βλεπω χρονοχρεωση internet 33euros. Τους καλω

και μου λενε αφησατε το router ανοιχτο και εγραφε.....[Σοβαρη απαντηση!!]...Δεν πληρωνω το λογαριασμο ερχεται και

ο επομενος παλι τα ιδια...Μην τα πολυλογω το εκοψα κατευθειαν.

 

Μετα απο ενα χρονο μου ηρθε χαρτι απο δικηγορο που λεει οτι πληρωσε αλλιως θα

πληρωσεις και τοπους υπερημεριας κ.λ.π. Ξανααιτηθηκα να πληρωσω το κομματι του λογαριαμου

που αφορα τα τηλεφωνα και οχι το internet και αυτοι τον χαβα τους...οχι λεει δεν προκυπτει απο πουθενα αυτο...

 

Τωρα το θεμα μου ειναι τι να κανω...να το αφησω απληρωτο να παω στα δικαστηρια και να τους ξεφτυλισω?

Υπαρχει περιπτωση να δικαιωθω??????

 

Ειναι θεμα εγωισμου και δεν θελω να το αφησω αλλα φοβαμαι αν δικαιωθουν ποσα θα πληρωσω...

 

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ακόμη χρονοχρέωση;;;

 

ζήτησες αναλυτικό λογαριασμό να δεις ποιες μέρες και ώρες σε χρεώσανε;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ο αναλυτικός λογαριασμός εμφανίζει ημερομηνία-ώρα-όγκο δεδομένων κάθε φορά που είχες μπει στο internet.

Αν μιλάμε για μια περίπτωση εδώ και 2 χρόνων και το είχες αφήσει χωρίς να ασχοληθείς εκείνο το διάστημα πως θα βγάλεις άκρη τώρα;;; Δεν υπάρχει περίπτωση να θυμάσαι ημερομηνίες που είχες βγάλει από το ρεύμα το modem.

 

Ουσιαστικά η απενεργοποίηση του internet θέλει 1-2 εργάσιμες μέρες! Εσύ μόλις ζήτησες την αλλαγή προγράμματος από το κατάστημα όταν πήγες σπίτι έβγαλες το modem;;;

Δεν νομίζω να βγάλεις άκρη επειδή φταις και εσύ που δεν ασχολήθηκες την συγκεκριμένη περίοδο! Μόνη λύση είναι να πας κάθε μήνα να βάζεις 10-20€ μέχρι να μηδενιστεί το ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι βέβαιος ότι η χρέωση που ήρθε δεν αφορά την χρήση που έκανες πριν κοπεί η γραμμή; To γεγονός ότι κάποιος αιτείται διακοπής δεν σημαίνει ότι διαγράφεται όποια χρήση προυπήρχε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις αυτό που αναφέρει και ο DemetreKre. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε παιδια παρατηρησα οτι μετα που περασα το τελευταιο firmware στο ρουτερ ZTE πολλες φορες οι σελιδες δεν ανοιγουν και χρειαζεται ενα και δυο refresh για να ανοιξουν.πως μπορω να ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ το firmware αυτο και να επιστρεψω στο πρωτο που ειχε απο την μανα του?εστω και αν δεν ειναι συμβατο με firefox
Link to comment
Share on other sites

σημερα με πηραν τηλ απο τη wind να με ρωτησουν αν ειμαι ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες τους....τους ειπα τελος παντων τι προβλημα εχω κ ειπαν θα επικοινωνησουν μαζι μου!!!μπραβο τους...καλη κινηση να παιρνουν κ να ρωτανε!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παρατηρησα οτι μετα που περασα το τελευταιο firmware στο ρουτερ ZTE πολλες φορες οι σελιδες δεν ανοιγουν και χρειαζεται ενα και δυο refresh για να ανοιξουν.πως μπορω να ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ το firmware αυτο και να επιστρεψω στο πρωτο που ειχε απο την μανα του?εστω και αν δεν ειναι συμβατο με firefox

Αν δεν το δίνει η Wind κάπου επίσημα, τότε άκρη μόνο με το τεχνικό τμήμα μπορείς να βγάλεις.Backup δεν είχες κρατήσει πριν περάσεις το τελευταίο firmware?

 

σημερα με πηραν τηλ απο τη wind να με ρωτησουν αν ειμαι ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες τους....τους ειπα τελος παντων τι προβλημα εχω κ ειπαν θα επικοινωνησουν μαζι μου!!!μπραβο τους...καλη κινηση να παιρνουν κ να ρωτανε!!!

Και μένα με πήραν πριν 3-4 μέρες, αλλά εγώ τους ζήτησα κάποια έκπτωση γιατί θα βάλω και 2η γραμμή double play.Οπότε αν δεν μου κάνουν την έκπτωση, μπράβο δεν λέω!! :p :p

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σημερα με πηραν τηλ απο τη wind να με ρωτησουν αν ειμαι ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες τους....τους ειπα τελος παντων τι προβλημα εχω κ ειπαν θα επικοινωνησουν μαζι μου!!!μπραβο τους...καλη κινηση να παιρνουν κ να ρωτανε!!!

 

κι εμενα με καλεσαν αλλα προφανως δεν μπηκαν καν στον κοπο να τσεκαρουν πως εχω φυγει απο την εταιρεια τους εδω και βδομαδεςς!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το voip στη cyta ειναι εξαιρετικο, στην hol ετσι κι ετσι. αν μπορεις (οικονομικα) το ΟΤΕ και εισαι ευχαριστημενος απο θεματα γραμμης κλπ. μεινε κει που εισαι. αλλιως ολες οι εταιριες μια χαρα ειναι...λιγο τυχη να εχεις για να μην πεσεις σε περιπτωση και το ιδιο ισχυει και για τον ΟΤΕ..

 

ΑΚΡΙΒΩΣ! Διαβάστε στο τόπικ του ΟΤΕ, να δείτε ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ τραβώ εδώ και 10 μήνες (!!!!!) με τον ΟΤΕ... και μετά χαλαρώστε αναπαυτικά και χαρείτε ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ εταιρεία είσαστε!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3820102#post3820102

 

---

 

Παιδιά, λέω ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ (πια) να φύγω "όπου φύγει-φύγει" απ' τον ΟΤΕ και "μάλλον" έχω καταλήξει σε CYTA ή Wind...

Mε συμβουλεύετε τι να κάνω, τα υπέρ και κατά του καθενός κτλ;...

Με Wind, μου είπε ο υπάλληλος να βάλω το κινητό της συζύγου (200' σε όλους), το σταθερό (με χρονοχρέωση) και απαιριόριστο ίντερντετ και μου βγαίνει περίπου 35-38 ευρώ (υπολογίζοντας τα λεπτά που κάνω το μήνα και την χρονοχρέωση),...

...όταν τώρα, η σύζυγος πληρώνει 20 ευρώ το κινητό και ο Κ*ΛΟ-ΟΤΕ με το ConneX (απαιριόριστες αστικές/υπεραστικές - που δεν χρειάζομαι - και 24άρα "και καλά" ταχύτητα) μου έρχονται... από τα "και καλά ΜΟΛΙΣ" 90 το δίμηνο... από 110 έως 135 ευρώ το δίμηνο!!!

 

Με CYTA, μου είπε η αντιπρόσωπος να βάλω την 8άρα (19 ευρώ) και να 'χω χρονοχρέωση κι εκεί (0,029 το λεπτό)... Απλά, θα παραμείνει η σύζυγος εκεί που είναι.

Link to comment
Share on other sites

Με Wind, μου είπε ο υπάλληλος να βάλω το κινητό της συζύγου (200' σε όλους), το σταθερό (με χρονοχρέωση) και απαιριόριστο ίντερντετ και μου βγαίνει περίπου 35-38 ευρώ (υπολογίζοντας τα λεπτά που κάνω το μήνα και την χρονοχρέωση),...

 

Φίλε σαν συνδυαστική προσφορά είναι αρκετά καλή! Θα σου έλεγα να προχωρήσεις. Θα ξέρεις πως για σταθερό και κινητό πληρώνεις 38€ και θα είσαι ήσυχος. Ζήτα να μπουν και σε ένα λογαριασμό να πληρώνεις κάθε μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, δεν μπορώ να πάω στην λύση "3+1" της Wind, γιατί τον λογαριασμό του κινητού της συζύγου της το πληρώνει ο φάδερ της, οπότε δεν "κάθεται"...

Εν πάσει περιπτώσει, κατέληξα σε αυτά τα παρακάτω, μου λέτε κι εσείς την γνώμη σας:

 

WIND 2Play S + Time Charging Calls

===============================================

 

Activation cost..................................................................... 36,17€

 

Internet 24Mbps unlimited................ 19,90€ the 1st year (23,67€)

Urban (city) calls.............................. 0,0308€ / 1' x 3' / day = 2,78€

Calls to cell phone numbers........ 0,1710€ / 1' x 0,5' / day = 2,565€

______________________________________________________

 

Total cost per month........................................................ 25,25€

 

WIND 2Play M

================================================

 

Activation cost......................................................................... 36,17€

 

Internet 24Mbps unlimited................... 27,20€ the 1st year (34,00€)

Urban (city) calls......................................................................... FREE

Calls to cell phone numbers........... 0,1710€ / 1' x 0,5' / day = 2,565€

________________________________________________________

 

Total cost per month........................................................ 30,00€

 

___________________

 

 

CYTA 2Play 8Mbps + Time Charging Calls

=================================================

 

Activation cost........................................................................... 30,00€

 

Internet 8Mbps ......................................................................... 19,00€

Urban (city) calls...................................... 0,029€ / 1' x 3' / day = 2,61€

Calls to cell phone numbers.................. 0,170€ / 1' x 0,5' / day = 2,55€

_________________________________________________________

 

Total cost per month............................................................. 24,15€

 

CYTA 2Play 24Mbps + Time Charging Calls

===================================================

 

Activation cost............................................................................... 30,00€

 

Internet 24Mbps ........................................................................... 23,00€

Urban (city) calls.......................................... 0,029€ / 1' x 3' / day = 2,61€

Calls to cell phone numbers..................... 0,170€ / 1' x 0,5' / day = 2,55€

___________________________________________________________

 

Total cost per month............................................................. 28,15€

 

CYTA 2Play 8Mbps + Talk Time Programs

====================================================

 

Activation cost.................................................................................. 30,00€

 

Internet 8Mbps ................................................................................ 19,00€

Urban (city) calls.............................................................. 200' / month = 3€

Calls to cell phone numbers.............................................. 20' / month = 3€

____________________________________________________________

 

Total cost per month...................................................................... 25€

 

CYTA 2Play 24Mbps + Talk Time Programs

=====================================================

 

Activation cost.................................................................................... 30,00€

 

Internet 24Mbps ................................................................................ 23,00€

Urban (city) calls................................................................ 200' / month = 3€

Calls to cell phone numbers................................................. 20' / month = 3€

_____________________________________________________________

 

Total cost per month...................................................................... 29€

Edited by andrewmaslim
Link to comment
Share on other sites

Θες μεταφορά ή ενεργοποίηση νέας γραμμής?

Επίσης στο 2play M της Wind, δεν έχεις και δωρεάν 1 ώρα κλήσεων σε κινητά?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

@andrewmaslim

Το Wind Double Play Small έχει προσφορά 15,17€ (12 μήνες)

Το Wind Double Medium κοστίζει 34€ Υπάρχει προσφορά 20% αν έχεις κάρτα ΟΑΕΔ (οπότε 27,20€)

 

Ποιους σου είπε τις τιμές που γράφεις;;; Γιατί δεν ισχύουν....

Link to comment
Share on other sites

Θες μεταφορά ή ενεργοποίηση νέας γραμμής?

Επίσης στο 2play M της Wind, δεν έχεις και δωρεάν 1 ώρα κλήσεων σε κινητά?

 

Όχι, απ' ό,τι μου είπαν, μόνο για τα σταθερά... (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ μεταφορά, όχι νέα γραμμή)

 

@andrewmaslim

Το Wind Double Play Small έχει προσφορά 15,17€ (12 μήνες)

Το Wind Double Medium κοστίζει 34€ Υπάρχει προσφορά 20% αν έχεις κάρτα ΟΑΕΔ (οπότε 27,20€)

 

Ποιους σου είπε τις τιμές που γράφεις;;; Γιατί δεν ισχύουν....

 

Yπάλληλοι μου τα είπαν...

Άρα, είναι ΠΙΟ ακριβό απ' όσο το βγάζω, το "Μίντιουμ", σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Yπάλληλοι μου τα είπαν...

Άρα, είναι ΠΙΟ ακριβό απ' όσο το βγάζω, το "Μίντιουμ", σωστά;

 

Αφού σου είπαν έτσι ας στο γράψουν σε ένα χαρτί... (για να το θυμάσαι και εσύ)

Προχώρα αν σε συμφέρει... Αλλιώς επέλεξε CYTA

Τα προγράμματα που αναφέρεις είναι πολύ κοντά το ένα στο άλλο.

 

PS: Για μένα κάνε DBS με 15,17€ και χρονοχρέωση και θα είσαι μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

@andrewmaslim

Το Wind Double Play Small έχει προσφορά 15,17€ (12 μήνες)

15,17€χ12=182€

 

Προσφορά που ίσχυε μέχρι τώρα στο online: 19,9€χ12=239€

Αφαιρούμε τους 3 μήνες δώρο: 239-3χ19,9=179€

 

Άρα πριν είχαν καλύτερη προσφορά. :O Έστω για 3€

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

15,17€χ12=182€

 

Προσφορά που ίσχυε μέχρι τώρα στο online: 19,9€χ12=239€

Αφαιρούμε τους 3 μήνες δώρο: 239-3χ19,9=179€

 

Άρα πριν είχαν καλύτερη προσφορά. :O Έστω για 3€

 

Aκριβώς! Το είδα και στο ίντερνετ, πριν λίγο! Τόσο έλεγε, 19.90.

 

PS: Για μένα κάνε DBS με 15,17€ και χρονοχρέωση και θα είσαι μια χαρά...

 

Αυτό το DBS τί είναι πάλι;

Edited by andrewmaslim
Link to comment
Share on other sites

Ημουν συτα το πρωτο διατημα μου ειχε σπασει τα νευρα με τισ αποσυνδεσεις της αλλα εφτεγε η καλωδιωση μου την αλλαξα εφιαξε, οταν αγορασε λαπτοπ ο αδερφος μου οποτε το ανοιγε εκανε ρεσταρτ και μετα εστρψνε το δηλωσα σαν βλαβη την επομενη σταματησε να κανει ρεσταρτ και την επομενη τησ επομενης ηρθε ο τεχνικος και μ εφερε ενα παλιο ασπρο πιρελι μοντεμ και μ το αλλαξε προλυπτικα για να μιν εχω αποσυνδεσεις απο τοτε οποτε καλω ακουω θορυβο ιντερνετ λες και εχω pstn γραμμη και δεν εχω βαλει φιλτρακι και παιρνω τηλ και ακουγεται ο θορυβοσ του ιντερνετ, με το προηγουμενο μοδεμ δεν ειχα κανενα προβλημα μια χαρα ποιοτητα ητανε.... το δηλωσα σαν βλαβη και αφου με εβαλαν να αλλαξω τηλεφωνικη συσκευη και να δοκιμασv να καλω με το μοδεm στον αερα και αν φτιαξει να βαλω εμα ξυλο και να το στερεωσω πανω (ναι το ακουσα και αυτο) με τα χιλια ζορια ηρθε ενας τεχνικος και ελλειπα τοτε και ειπε αδερφο μ οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα και οτι ειναι φυσικο το μοδεμ να κανει αυτον τον ανεπαισθητο θορυβο( που καθε φορα π μιλαω εχω πονοκεφαλο) και επιπλεον λεει οτι αν μ βαλει το τομσον θα εχω ακομα περισσοτερο θορυβο και μ ειπε οτι αν θελω να ξανακαλεσω και να περιμενω 20 λεπτα να μου το σικωσουνε και να ζητησω αλλαγη μοδεμ αλλα λενε δεν θα διορθωθει. εχω γινει τουρκος και σκευτομαι να αλλαξω εταιρια και ειδα την προσφορα της wind μενω κεντρο θεσσαλονικης και το μονο που με κανει να ανησυχω ειναι μηπως θα εχω πολλα προβληματα στην wind. sthn perioxh m pianw maximum 12-13 ετσι μ ειχε πει ο τεχνικος και εχω αλλαξει και καλωδιωση, να το τολμησω να παω στην wind? εσεισ τι λετε? Edited by nickaros
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω καταλήξει σε δύο περιπτώσεις:

 

1. ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ WIND 3+1

 

Απαιριόριστο ίντερντετ 24Mbps (λέμε τώρα!)....................... 15€

Χρονοχρέωση αστικών (0,0308€) και κινιτών (0,1710€)...... 5€

Πρόγραμμα κινητού Wind XXS.............................................. 15€

____________________________________________________

ΣΥΝΟΛΟ................................................................................. 35€

(Στη περίπτωση συνδιασμού κινητού/σταθερού/ίντερνετ στον ίδιο λογαριασμό ενιαίο, υπάρχει και έκπτωσε ΕΩΣ 10€ στο κινητό κάθε μήνα για πάντα).

 

2. ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ CYTA 2+1 (μαζί με το παρόν καρτοσυμβόλαιο COSMOTE)

 

Απαιριόριστο ίντερντετ 24Mbps (λέμε τώρα!)........................ 23€

Χρονοχρέωση αστικών (0,0290€) και κινιτών (0,1700€)......... 4€

Καρτοσυμβόλαιο COSMOTE 15.............................................. 17€

____________________________________________________

ΣΥΝΟΛΟ................................................................................. 44€

 

Προφανώς, η περίπτωση Wind δείχνει ΑΚΡΩΣ ΠΙΟ ενδιαφέρουσα και συμφέρουσα.

Το θέμα είναι όμως, ότι η CYTA είναι μια νέα ΚΥΠΡΙΑΚΗ αναπτυσσόμενη εταιρεία που 'χει ήδη επενδύσει καμιά 80.000.000 ευρώ στην Ελλάδα, ενώ η Wind (αυτό είναι που με προβληματίζει) είναι μια εταιρεία που την ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΓΟΡΑΣΕΙ ένα κάρο φορές - συν το ότι εδώ και χρόνια πριν (δεν ξέρω τώρα), δεν είχε και την φήμη της φοβερής αξιόπιστης εταιρείας...

 

ΤΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ, βρε παιδιά;;;

Link to comment
Share on other sites

Στον ΟΤΕ ξεκίνησαν να μεταφέρουν κάποιους σε νέα DSLAM και κοντεύουν να τερματίσουν την γραμμή τους στα 24 mbps και εμείς ακόμα παλεύουμε για τα 13...

Για να δούμε τι θα γίνει με την νέα γραμμή που βάζω σήμερα από Wind.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στον ΟΤΕ ξεκίνησαν να μεταφέρουν κάποιους σε νέα DSLAM και κοντεύουν να τερματίσουν την γραμμή τους στα 24 mbps και εμείς ακόμα παλεύουμε για τα 13...

Για να δούμε τι θα γίνει με την νέα γραμμή που βάζω σήμερα από Wind.

 

Κάτσε να ΛΥΣΩ το πρόβλημα με την γραμμή μου (να δω αν είναι θέμα ΟΤΕ ή της γραμμής μου απ' το κουτί κάτω ως το διαμέρισμα)... και ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ από τον ΟΤΕ! ΤΕΛΟΣ ο ΟΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να ΛΥΣΩ το πρόβλημα με την γραμμή μου (να δω αν είναι θέμα ΟΤΕ ή της γραμμής μου απ' το κουτί κάτω ως το διαμέρισμα)... και ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ από τον ΟΤΕ! ΤΕΛΟΣ ο ΟΤΕ!

Μάλλον δεν με κατάλαβες.

Με τις τελευταίες εξελίξεις, θα θες να ξαναγυρίσεις στον ΟΤΕ!!! :lol: :lol:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν με κατάλαβες.

Με τις τελευταίες εξελίξεις, θα θες να ξαναγυρίσεις στον ΟΤΕ!!! :lol: :lol:

 

Έχω διαβάσει για τις "φοβερές" νέες ταχύτητες του ΟΤΕ και το πείραμα με ΟΠΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ σε Σέρρες και Ζωγράφου...

(Εγώ 24άρα πληρώνω ΤΟΣΑ χρόνια και ΔΕΝ έχω δει ούτε 12άρα)...

Χέστηκα!!! Με μια 12άρα-14άρα ταχύτητα που να ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΩ ("νταβατζηλίδικα" στον ΟΤΕ), μια χαρά μου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

καλά, σε αυτό έχει δίκιο ο andrewmaslim. τόσο καιρό μούφα ταχυτητα, υψηλη τιμη αγανακτεις. επιπλέον, δεν ειναι σιγουρο το ποτε θα παρουν ολοι τα νεα dslam. πειραματα πιστευω πως κανουν τωρα.
Link to comment
Share on other sites

καλά, σε αυτό έχει δίκιο ο andrewmaslim. τόσο καιρό μούφα ταχυτητα, υψηλη τιμη αγανακτεις. επιπλέον, δεν ειναι σιγουρο το ποτε θα παρουν ολοι τα νεα dslam. πειραματα πιστευω πως κανουν τωρα.

 

Κοίτα, στις ΣΕΡΡΕΣ που 'χω έναν φίλο (απ' το κλαμπ Λίβερπουλ Φιλάθλων Θεσσαλονίκης), μου κάνει λόγο για... 30Μbps ταχύτητες!!!!!

(Επίσης, είναι φοιτητής στην Σόφια Βουλγαρίας και εκεί έχει... 60-80Mbps ταχύτητες!!!!!!!!! Κατέβασε ΟΛΗ την τελευταία σεζόν του ΝΤΕΞΤΕΡ, σε... 3 λεπτά!)

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...