Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ιδιο προβλημα και σε μενα σε καινουριο ρουτερ. Τους καλεσα στο 1226 και μου ειπαν βημα βημα τι να αλλαξω. Λυθηκε 100%

 

Τι σου είπαν; Να βάλεις b+g;

Link to comment
Share on other sites

Τι σου είπαν; Να βάλεις b+g;

Μου ειπαν μερικες αλλαγες. Μεταξυ αυτων και σε αυτο που λες. Αλλα δεν θυμαμαι ακριβως. Και δεν ειμαι και σε υπολογιστη για να δω και να σου πω. Στο τελος μου ζητησαν να αλλαξω και ονομα και pass

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Μου ειπαν μερικες αλλαγες. Μεταξυ αυτων και σε αυτο που λες. Αλλα δεν θυμαμαι ακριβως. Και δεν ειμαι και σε υπολογιστη για να δω και να σου πω. Στο τελος μου ζητησαν να αλλαξω και ονομα και pass

 

Καλα τα υπόλοιπα είναι πετάω άδεια να πιάσω γεμάτα που λένε.

Του στυλ,άλλαξε κανάλι,άλλαξε όνομα,κωδικό απενεργοποίηση το wps(δεν μου είπαν γιατί ποτέ)

στην ουσία και μόνο το b+g να επιλέξεις κάνεις δουλειά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα υπόλοιπα είναι πετάω άδεια να πιάσω γεμάτα που λένε.

Του στυλ,άλλαξε κανάλι,άλλαξε όνομα,κωδικό απενεργοποίηση το wps(δεν μου είπαν γιατί ποτέ)

στην ουσία και μόνο το b+g να επιλέξεις κάνεις δουλειά.

 

Οτι πεις ......

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Οτι πεις ......

 

Διαφωνείς κάπου;

Και αν ναι που;

Γιατί μετά από άπειρα factroy reset σε αυτό το σκουπίδι για ρούτερ,το μόνο που αλλάζω είναι αυτό που εγραψα.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνείς κάπου;

Και αν ναι που;

Γιατί μετά από άπειρα factroy reset σε αυτό το σκουπίδι για ρούτερ,το μόνο που αλλάζω είναι αυτό που.

 

Εγω εγραψα τι μου ειπαν. Οχι τι πρεπει να γινει. Αν ειχα τις γνωσεις θα το εφτιαχνα μονος μου. Αυτα μου ειπαν να κανω, αυτα εκανα, και το προβλημα λυθηκε. Γιατι πρεπει να μπω στη διαδικαδια να συζητησω αν ησαν ολα, ή μερικα ποα αυτα αναγγαια ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Άρα το πρόβλημα σου ποιο είναι τώρα;Που είναι η διαφωνία σου;

Έγραψα τι έπρεπε να γίνει,συμφωνα με την Wind πάντα,και απάντησε ότι πεις....

Εκτός αν κατάλαβα εγώ λάθος την ειρωνεία στο μήνυμα σου.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα το πρόβλημα σου ποιο είναι τώρα;Που είναι η διαφωνία σου;

Έγραψα τι έπρεπε να γίνει,συμφωνα με την Wind πάντα,και απάντησε ότι πεις....

Εκτός αν κατάλαβα εγώ λάθος την ειρωνεία στο μήνυμα σου.

 

Που ειδες οτι εχω προβλημα Χροσοστομε;

Εγω εγραψα τι επρεπε να γινει συμφωνα με τη wind κι εσυ το αμφισβητησες. Και εγραψα " οτι πεις". Ισως να ξερεις καλυτερα, αλλα εγω εγραψα τι ειπαν αυτοι,οχι τι ηταν σωστο. Οσο για την ερωνια, ναι, λαθος καταλαβες ...

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Που ειδες οτι εχω προβλημα Χροσοστομε;

Εγω εγραψα τι επρεπε να γινει συμφωνα με τη wind κι εσυ το αμφισβητησες. Και εγραψα " οτι πεις". Ισως να ξερεις καλυτερα, αλλα εγω εγραψα τι ειπαν αυτοι,οχι τι ηταν σωστο. Οσο για την ερωνια, ναι, λαθος καταλαβες ...

 

Εχεις βασικά καταλάβει λάθος το πρώτο μου μήνυμα.

Δεν ήταν αμφισβήτηση.Είναι αυτά που λέει η Wind να κάνεις όταν αντιμετωπίζεις πρόβλημα με το wifi.

Δεν είπα ότι ξέρω καλύτερα.Εγραψα γιατι ξέρω τι λέει η Wind.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είχα βάλει το Μάρτιο του 2014 στον παππού μου, το Double Play της WIND (Απεριόριστα Σταθερά + 300' κινητά + 120' στο F2G) με 20€ τον πρώτο χρόνο και 25€ το δεύτερο. Όπως καταλαβαίνετε, σε λίγες μέρες το 24μηνο λήγει. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα και ο παππούς μου πιάνει 11 Mbps με παλιά καλωδίωση σπιτιού, παλιό μόντεμ/ρούτερ και με Dynamic IP πάντα!! Τα τηλέφωνα τα θέλει οπωσδήποτε, γιατί μιλάει πολύ. Το ίντερνετ το θέλουμε εμείς, όποτε του κάνουμε επίσκεψη.

 

Κάπου είχα ακούσει ότι μπορώ να κάνω ανανέωση ή δωρεάν φορητότητα, μόνο αφού εκδοθεί ένας λογαριασμός μετά το 24μηνο, ο οποίος θα είναι και σε κανονική τιμή (40€)!!! Ισχύει αυτό?? Δηλαδή, αν π.χ. το 24μηνο λήγει στις 10/3 (δε θυμάμαι ακριβώς), πότε περίπου θα είμαι ελεύθερος να κάνω φορητότητα χωρίς ποινή? Μάλλον πρέπει να επικοινωνήσω με τη WIND γι' αυτό...

 

Επίσης, όσοι είχατε αυτό το D.P. κι έληξε, μετά τι προσφορά πήρατε? Είμαι σίγουρος ότι μετά από φορητότητα, η τιμή θα έπεσε αρκετά... Αν καταφέρω να κρατήσω το ίδιο D.P., όπως και τα 120' από το F2G κινητό (θα ζητήσω και 2ο αριθμό με 120') με λιγότερο από 20€, θα είμαστε ευχαριστημένοι. :happy:

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήραν τηλέφωνο μόνοι τους και μου πρότειναν ανανέωση συμβολαίου τον τελευταίο μήνα. Ίντερνετ με απεριόριστα σταθερά στα 19€. Καταλαβαίνω ότι δεν είναι και η καλύτερη τιμή, αλλά από τη στιγμή που ήταν σε μειωμένη τιμή σε σχέση με αυτή που είχα, το δέχτηκα. Έχω την εντύπωση πως τα 120' σε f2g τα παίρνεις εφόσον έχεις σύνδεση σταθερής wind, δεν είναι χρεώσιμο πακέτο.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είχα βάλει το Μάρτιο του 2014 στον παππού μου, το Double Play της WIND (Απεριόριστα Σταθερά + 300' κινητά + 120' στο F2G) με 20€ τον πρώτο χρόνο και 25€ το δεύτερο. Όπως καταλαβαίνετε, σε λίγες μέρες το 24μηνο λήγει. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα και ο παππούς μου πιάνει 11 Mbps με παλιά καλωδίωση σπιτιού, παλιό μόντεμ/ρούτερ και με Dynamic IP πάντα!! Τα τηλέφωνα τα θέλει οπωσδήποτε, γιατί μιλάει πολύ. Το ίντερνετ το θέλουμε εμείς, όποτε του κάνουμε επίσκεψη.

 

Κάπου είχα ακούσει ότι μπορώ να κάνω ανανέωση ή δωρεάν φορητότητα, μόνο αφού εκδοθεί ένας λογαριασμός μετά το 24μηνο, ο οποίος θα είναι και σε κανονική τιμή (40€)!!! Ισχύει αυτό?? Δηλαδή, αν π.χ. το 24μηνο λήγει στις 10/3 (δε θυμάμαι ακριβώς), πότε περίπου θα είμαι ελεύθερος να κάνω φορητότητα χωρίς ποινή? Μάλλον πρέπει να επικοινωνήσω με τη WIND γι' αυτό...

 

Επίσης, όσοι είχατε αυτό το D.P. κι έληξε, μετά τι προσφορά πήρατε? Είμαι σίγουρος ότι μετά από φορητότητα, η τιμή θα έπεσε αρκετά... Αν καταφέρω να κρατήσω το ίδιο D.P., όπως και τα 120' από το F2G κινητό (θα ζητήσω και 2ο αριθμό με 120') με λιγότερο από 20€, θα είμαστε ευχαριστημένοι. :happy:

 

Η πολιτική της Wind στο θέμα ανανέωσης είναι, δυστυχώς, αυτή.

Πρέπει να λήξει η δέσμευση να να βγουν προσφορές (καμπάνιες τις λένε) για κάθε συνδρομητή. Και, πάλι δυστυχώς, θα εκδοθεί ο πρώτος λογαριασμός με την τιμή του πακέτου που έληξε χωρίς την έκπτωση που είχες (και είσαι υποχρεωμένος να τον πληρώσεις) για να μάθεις τις καμπάνιες που έχουν για σένα.

 

Από προσωπική εμπειρία, δεν δίνουν φτηνότερη τιμή πακέτου αλλά ακριβότερη με ένα τυράκι (πχ κάποια λεπτά σε κινητά κλπ) για να το δικαιολογήσουν.

 

Σίγουρα, με φορητότητα θα πάρεις καλλίτερη (και οικονομικότερη) προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήραν τηλέφωνο μόνοι τους και μου πρότειναν ανανέωση συμβολαίου τον τελευταίο μήνα. Ίντερνετ με απεριόριστα σταθερά στα 19€. Καταλαβαίνω ότι δεν είναι και η καλύτερη τιμή, αλλά από τη στιγμή που ήταν σε μειωμένη τιμή σε σχέση με αυτή που είχα, το δέχτηκα. Έχω την εντύπωση πως τα 120' σε f2g τα παίρνεις εφόσον έχεις σύνδεση σταθερής wind, δεν είναι χρεώσιμο πακέτο.

 

Το ίδιο ξέρω και εγώ και παίρνεις και το 1 γιγα σε ξεχωριστη κάρτα μόνο για data

Link to comment
Share on other sites

2106158000

2105100000

 

πλέον αυτά τα τηλέφωνα δε δουλεύουν για σύνδεση με το τμήμα εξυπηρέτησης οικιακών πελατών

 

την κλείσανε και αυτή την τρύπα για να πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στο 13800 και να χρεωθείς τα 0,25ευρώ

 

επίσης, δε δίνουν καν κινητό αριθμό για να τους καλέσεις από άλλο δίκτυο... πάλι μόνο μέσω του 13800 (άραγε με τι χρέωση?!)

 

τραγικά πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε και το παλαιό 8001101260 ... :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Oποιος μπορει να περιμενει 2-3 εργασιμες μερες μπορει να τους στειλει μηνυμα και να τον παρουν εκεινοι. Επισης απο την σελιδα στο φεισμπουκ ανταποκρινονται ακομα πιο γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε και το παλαιό 8001101260 ... :)

 

ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα - σου βγάζει το ίδιο μενού και αν επιλέξεις το 2 για σταθερή τηλεφωνία σε ενημερώνει για το 13800 κλπ κλπ

 

σε λίγο θα πηγαίνεις και από το κατάστημα και θα σου λένε "η τιμή για να σας ενημερώσουμε για τα πακέτα μας είναι Χ.ΧΧευρώ"

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα - σου βγάζει το ίδιο μενού και αν επιλέξεις το 2 για σταθερή τηλεφωνία σε ενημερώνει για το 13800 κλπ κλπ

 

σε λίγο θα πηγαίνεις και από το κατάστημα και θα σου λένε "η τιμή για να σας ενημερώσουμε για τα πακέτα μας είναι Χ.ΧΧευρώ"

Δυστυχώς από κάπου πρέπει να μας πάρουν έμμεσα μάλλον ότι μας δίνουν οικονομικά... :(

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, μετά την ανακοίνωση στο τελευταίο λογαριασμό περί αύξησης στις κλήσεις προς κινητά έκανα φορητότητα προς hol ενώ δεν είχε λήξει το συμβόλαιο και η wind μου έδωσε το double play στα €17 (απεριόριστα σταθερά και 300' κινητά). Οπότε προχωρήστε... :ninja: Edited by Nrg
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, μετά την ανακοίνωση στο τελευταίο λογαριασμό περί αύξησης στις κλήσεις προς κινητά έκανα φορητότητα προς hol ενώ δεν είχε λήξει το συμβόλαιο και η wind μου έδωσε το double play στα €17 (απεριόριστα σταθερά και 300' κινητά). Οπότε προχωρήστε... :ninja:

 

Εμένα τελικά έκανε βλακεία η μάνα μου και ανανέωσε τη WIND του παππού από τις 25/2, χωρίς να μου πει τίποτα!! :mad: Την πήραν μόνοι τους από τη WIND και μας έδωσαν τα ίδια (Απερ.σταθερά+300' κινητά) με 21€ για 24 μήνες και θα πληρώσουμε και το "νταβατζίδικο" 5€ για την ανανέωση... Της είπα ότι έκανε βλακεία και ότι θα μπορούσαμε να είχαμε τα ίδια με 17-18€ και ίσως έναν 2o αριθμό κινητής F2G, με δωρεάν 120'... Τώρα χαιρετίσματα, τα λέμε σε 2 χρόνια πάλι... :this:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά έκανε βλακεία η μάνα μου και ανανέωσε τη WIND του παππού από τις 25/2, χωρίς να μου πει τίποτα!! :mad: Την πήραν μόνοι τους από τη WIND και μας έδωσαν τα ίδια (Απερ.σταθερά+300' κινητά) με 21€ για 24 μήνες και θα πληρώσουμε και το "νταβατζίδικο" 5€ για την ανανέωση... Της είπα ότι έκανε βλακεία και ότι θα μπορούσαμε να είχαμε τα ίδια με 17-18€ και ίσως έναν 2o αριθμό κινητής F2G, με δωρεάν 120'... Τώρα χαιρετίσματα, τα λέμε σε 2 χρόνια πάλι... :this:

 

με πήραν & εμένα τηλέφωνο για την ανανέωση

 

μου έδωσαν 22ευρώ τελική τιμή με ΦΠΑ με 24μήνο συμβόλαιο για: 24αρι ίντερνετ - απεριόριστα σταθερά - 300' κινητά - 120' σε 1 F2G αριθμό και 1 GB ιντερνετ σε άλλη κάρτα SIM

 

τους είπα ότι θα το σκεφτώ και τώρα ψάχνομαι να δω τι καλύτερο μπορώ να βρω

Link to comment
Share on other sites

με πήραν & εμένα τηλέφωνο για την ανανέωση

 

μου έδωσαν 22ευρώ τελική τιμή με ΦΠΑ με 24μήνο συμβόλαιο για: 24αρι ίντερνετ - απεριόριστα σταθερά - 300' κινητά - 120' σε 1 F2G αριθμό και 1 GB ιντερνετ σε άλλη κάρτα SIM

 

τους είπα ότι θα το σκεφτώ και τώρα ψάχνομαι να δω τι καλύτερο μπορώ να βρω

 

Ναι, σωστά! Είχαν πει 21€ +1€ τα 300' προς κινητά... Σύνολο 22€. Λάθος το έγραψα πριν...

Link to comment
Share on other sites

επίσης δε δίνουν το τάμπλετ δώρο που δίνουν σε νέους συνδρομητές και μου ανέφεραν ότι το 20,99ευρώ τον πρώτο χρόνο που είναι η hot προσφορά τους αυτή τη στιγμή για νέους συνδρομητές επίσης είναι χωρίς ΦΠΑ - δεν ξέρω αν ισχύει αυτό το τελευταίο, δε μπόρεσα να το διασταυρώσω

 

επίσης αν θες να αλλάξεις σε οικονομικότερο πακέτο σου χρεώνουν ένα 35αρι ευρώ λόγω "υποβάθμισης"

 

προφανώς πρέπει να μπεις στη διαδικασία με φορητότες κλπ μπας και συνέλθουν

Link to comment
Share on other sites

Η HOL (τώρα πια Vodafone Home) ανακοίνωσε νέες και μπολικες αυξήσεις (δεύτερη φορα μετα τις αρχές Δεκέμβρη που έγινε κι επίσημα η αλλαγή ονομασίας κτλ) και τροποποιήσεις στους όρους συμβολαιου. Τοτε δεν είχα ιδιαίτερη ορεξη να ασχοληθω με φορητότητα κι απλα βρήκα αυτό σαν πάτημα κι άλλαξα τον χρονο συμβολαίου απο 2 σε 1 χρονο, τώρα παλι μπορω να διαπραγματευθω/φύγω αζημιως/what ever. Και τώρα εχουν αλλάξει πολύ τα δεδομένα...εδώ και καμια 10ρια μέρες η Wind δίνει στην περιοχή μου Vdsl (απο το τμημα προσφορων μου ελεγαν το γενικο 30-50mbps μέσω ΟΤΕ, αλλα μιλησα και με το τεχνικό τους τμήμα και μου ειπαν οτι δίνουν απο καμπίνα, δηλαδή 50αρι θα χω).

Η HOL δεν δίνει λέει Vdsl εδώ ακόμα. Στην HOL είμαι με 21€ και 240' προς κινητά, απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 24αρι adsl (15.4 attainable και 13.7 actual με 6αρι snr, χωρίς αποσυνδεσεις κτλ). Έχω βέβαια σε pstn 1 νουμερο κεφαλικό κι αλλά 3 σε msn, απομεινάρι της εποχής με isdn στον ΟΤΕ...μου τα κράτησε η HOL.

Η wind για vdsl μου λέει:

300' προς κινητα, απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 120' προς ενα f2g μου, 1gb σε αλλη μια sim κι αν το κάνω σε public μου δίνουν και tablet που εχει υποδοχη sim για 3G και φυσικά δωρεαν vdsl router. Αυτά με 26€ για 6μηνες και 31€ για τους υπολοιπους 18. Η wind δεν μπορεί να μου κρατήσει τα υπολοιπα νουμερα σε pstn (όχι οτι τα χρειάζομαι κιόλας κι ας τα χω κάπου 15+ χρονια, ηταν για δική μας ευκολία στο σπιτι και μονο ), αλλά μονο το κεφαλικό.

Λογικά η HOL θα αντιδρασει όταν δει φορητότητα, αλλά αφού δεν δίνει για την ωρα vdsl μάλλον το παιχνιδι το χάνει πριν καν το σφυριγμα της εναρξης, εκτός αν γίνει καμια τρελή προσφορά στο υπάρχον πακέτο <15€.

Έχει κάποιος εμπειρία απο wind vdsl (ισως κιολας στο Κερατσινι?) και ποιότητα τηλεφωνικων κλήσεων; έχει βάλει ο αδερφός μου που μένει στο Καβούρι κι είναι μόνιμα κλειδωμένος 50αρι και δεν έχει παράπονα απο τις κλήσεις, οι τεχνικοί γρήγοροι κι εξυπηρετικοι όταν χρειάστηκε κατα την ενεργοποίηση του, αλλά είναι πολύ πρόσφατο το παράδειγμα του και ψάχνω κι άλλα.

Εγώ εκανα αίτηση φορητοτητας προς wind, για vdsl (αφου το δείχνει διαθεσιμο τοσο στο site τους όσο και με τεχνικούς τους που μιλησα και το επιβεβαίωσαν...μάλιστα μου ειπαν οτι για τη διεύθυνση μου θα ναι 50αρι) αποκλειστικα.

Κάνω λοιπον την αίτηση σε καταστημα και μετα απο μερικές μέρες με παίρνουν απο το κατάστημα οτι η αίτηση δεν μπορεί να προχωρήσει στο συστημα παρόλο που και σε εκείνους το δείχνει διαθέσιμο και οτι τους απάντησαν γραπτά, κατόπιν αιτήματος τους, οτι θα πρεπει να συνδεθω πρωτα με adsl και καποια στιγμη, απροσδιόριστη χρονικά, να γίνει διαθέσιμο το vdsl.

Δεν σφαξανε! Ακυρώθηκε με τη μια η αίτηση, την οποία παρόλα αυτά χρησιμοποίησα διαπραγματευτική στην vodafone και τσιμπησα άλλο ενα 5% (έφτασα 45%) έκπτωση στο πακέτο μου το οποίο ανανέωσαν για 12 μονο μηνες...ποτε ξανα 24μηνο...με το που τελειώνουν οι 12 μηνες ξανά τα ιδια, φορητότητα = έκπτωση :)

Ελπίζω μέχρι τοτε να χει δώσει κι η vodafone vdsl και να μην χρειαστεί καν αλλαγή.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

με πήραν & εμένα τηλέφωνο για την ανανέωση

 

μου έδωσαν 22ευρώ τελική τιμή με ΦΠΑ με 24μήνο συμβόλαιο για: 24αρι ίντερνετ - απεριόριστα σταθερά - 300' κινητά - 120' σε 1 F2G αριθμό και 1 GB ιντερνετ σε άλλη κάρτα SIM

 

τους είπα ότι θα το σκεφτώ και τώρα ψάχνομαι να δω τι καλύτερο μπορώ να βρω

 

Δεν είναι και άσχημη προσφορά. Αν επερνες και το ταμπλετ, ακόμα καλύτερα;)

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...