Jump to content

OnePlus 10 Pro


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσες συσκευες εχει, ειναι απο παλια που δεν πουληθηκαν. ΔΕΝ φερνει νεες. Προφανως η συνεργασια...παπαλα. Οπως και να χει, θα φανει τωρα, πραγμα δυσκολο πιστευω βεβαια, αλλα μακαρι 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

μα προφανώς όταν περιμένει το 10, δε θα φέρει νέα παρτίδα το 9...

το σημαντικό είναι ότι το πουλάει επίσημα και μάλιστα ως 5G...εκτιμώ, ότι θα δούμε και το 10

Link to comment
Share on other sites

On 28/3/2022 at 6:13 ΜΜ, doganos said:

Ε ερχεται σε 2 μερες, αλλα δυσκολα επισημα. Απλως ρωταω καποιος που εχει εμπειρια με τα παλαιοτερα oneplus αν "μπαινει" το 5G ευκολα

Κατευθείαν παίζει,χωρίς να κάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε με δώρο τα buds pro...

Τώρα είμαι σε διλλημα ανάμεσα σε αυτό ή στο Xiaomi 12 με δώρο το ρολόι

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε με δώρο τα buds pro...
Τώρα είμαι σε διλλημα ανάμεσα σε αυτό ή στο Xiaomi 12 με δώρο το ρολόι
Δε νομίζω ότι πρέπει να υπάρχει δίλημμα, δεν συγκρίνεται αυτό με το άθλιο Xiaomi.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Απλως θα μου βγει πιο φθηνο και εχει και δωρο το ρολοι. Επισης θα το εχω για 2ο, και θελω να το κανω ρουτ. Πιο ευκολα ρουτ να υποθεσω γινεται το 1+;

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Φιλος μου που το περίμενε πως και πως φέτος λόγω της μεγαλύτερης μπαταρίας μου είπε ότι απογοητεύτηκε διαβάζοντας και την κριτική από γνωστό site και θα πάει τελικά στο φθηνότερο realme

https://www.gsmarena.com/oneplus_10_pro_review-review-2401p6.php

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, OwlOfChaos said:

Φιλος μου που το περίμενε πως και πως φέτος λόγω της μεγαλύτερης μπαταρίας μου είπε ότι απογοητεύτηκε διαβάζοντας και την κριτική από γνωστό site και θα πάει τελικά στο φθηνότερο realme

https://www.gsmarena.com/oneplus_10_pro_review-review-2401p6.php

Σε ποιο realme; 

Link to comment
Share on other sites

Φιλος μου που το περίμενε πως και πως φέτος λόγω της μεγαλύτερης μπαταρίας μου είπε ότι απογοητεύτηκε διαβάζοντας και την κριτική από γνωστό site και θα πάει τελικά στο φθηνότερο realme
https://www.gsmarena.com/oneplus_10_pro_review-review-2401p6.php
Από την στιγμή που φοράει τον άθλιο 8 gen 1 μην περιμένεις μπαταρία καλή, άλλο ένα πανάκριβο σαβουροτηλεφωνο και φέτος, μακάρι η επόμενη γενιά snapdragon να είναι καλύτερη.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Just now, chios said:

Από την στιγμή που φοράει τον άθλιο 8 gen 1 μην περιμένεις μπαταρία καλή, άλλο ένα πανάκριβο βαβουροτηλεφωνο και φέτος, μακάρι η επόμενη γενιά snapdragon να είναι καλύτερη.

Ο φιλος μου που πήρε το realme πάντως είναι μια χαρά ικανοποιημένος με την μπαταρία του.

Το θέμα με το oneplus είναι ότι στην ουσια προσφέρει παρόμοια πράγματα με το realme αλλά ειναι αισθητά ακριβότερο. Αρα δεν υπάρχει λόγος να το προτιμήσει κάποιος.

Το Oneplus ξεκινά από τα 900 ενω το realme από τα 650 για τις 128gb εκδόσεις. 

Link to comment
Share on other sites

λέω να "ρισκάρω" το ότι θα παίζει 5G/volte/vowifi σε cosmote και να το παραγγείλω...🤔🙂

Link to comment
Share on other sites

εεε....ας το κάνω και εγώ λοιπόν , να αναμένουμε παρέα...:D

και ο Θεός βοηθός...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξεχάσω να πω ότι ο φίλος μου που ήταν στο δίλημμα μεταξύ Oneplus και realme που αναφέρω πιο πάνω, μου ανέφερε και αυτό που τον φόβισε και πήγε σε realme πέραν της τιμής, άρα όσοι το αγοράσετε προσοχή και οπωσδηποτε θηκη

https://myphone.gr/anoigei-sta-dyo-meta-tin-dokimi-kampsis-to-oneplus-10-pro/

Καλές αγορές σε όλους 🙂 

 

Edited by OwlOfChaos
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, doganos said:

Ασπρα θα σου ερθουν τα ακουστικα; 

Στο σαιτ τους δίνουν τα άσπρα....το παρήγγειλα από amazon.de, όπου όταν έρθει και κάνω λινκ την συσκευή στο oneplus account μου , θα στείλουν κουπόνι για τα buds...ελπίζω να είναι διαθέσιμα μέχρι τότε τα matte black 🙂

Δεν βάζω ποτέ κινητό στην κ*λότσεπη, οπότε τα bendgates τα ακούω βερεσέ...

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι εχθες ειχει διαθεσιμα μαυρα, αλλα σημερα εχει ασπρα. Δεν ηξερα οτι γινεται και ετσι (οχι οτι θα το εκανα αλλα...). Θα προτιμουσα να ανακοινωναν κανενα ρολοι καινουργιο και να το εδιναν δωρο...αλλα οκ... 

 

Ουτε και εγω το βαζω στην πισω τσεπη.  Θα γινει ρουτ με το καλημερα το δικο μου 🙂 

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι από τη στιγμή που πωλείται επίσημα από το site της OnePlus στην Ελλάδα θα υπάρχει κάποιου είδους υποστήριξη για τα ελληνικά δίκτυα, φαντάζομαι για cosmote τουλάχιστον

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, doganos said:

Μεχρι εχθες ειχει διαθεσιμα μαυρα, αλλα σημερα εχει ασπρα. Δεν ηξερα οτι γινεται και ετσι (οχι οτι θα το εκανα αλλα...). Θα προτιμουσα να ανακοινωναν κανενα ρολοι καινουργιο και να το εδιναν δωρο...αλλα οκ... 

 

Ουτε και εγω το βαζω στην πισω τσεπη.  Θα γινει ρουτ με το καλημερα το δικο μου 🙂 

Με το τέλος του magiskhide , είναι η πρώτη φορά που "μάλλον" θα το αφήσω μαμά...

ρομ δεν περνάω πια, να κρύψω εφαρμογές πλέον είναι ολόκληρη ιστορία (αν γίνεται...) και θέλω οπωσδήποτε να δουλεύει το google pay...Στο pixel 4 (ξεκλείδωτο και ρουταρισμένο από την 1η μέρα) δεν δούλευε στις κύριες εκδόσεις λογισμικού. Με έσωζε ότι στις beta έίναι πιο χαλαροί και το pay παίζει κανονικά.

Αρχίζω διάβασμα για root στο 10pro και βλέπουμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ θα την έχω σαν δεύτερη συσκευή οπότε δεν ενδιαφέρουν αυτά και πολύ 😁😄

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

αν παραλάβει κανείς και δεν παίζει 5G/volte cosmote....να μας το πει με το μαλακό...😁

8-11 Απρίλη παραλαμβάνω...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα δουλεύει... Το λέω γιατί μου έδωσαν ένα Motorola g 5g από βουλγαρία που δεν έρχεται τέτοιο μοντέλο Ελλάδα και έχει τα πάντα... 

 

Έστω με πατέντα και αυτό θα γίνεται

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Nikos_s3 said:

αν παραλάβει κανείς και δεν παίζει 5G/volte cosmote....να μας το πει με το μαλακό...😁

8-11 Απρίλη παραλαμβάνω...

Αποκλείεται να μη δουλεύει. Ακριβώς τέτοιες μέρες πήρα πέρυσι το 8pro και από την πρώτη στιγμή έπαιζε σε cosmote. Έτσι πιστεύω ότι δε θα έχεις το παραμικρό πρόβλημα 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ostvarivanje said:

Αποκλείεται να μη δουλεύει. Ακριβώς τέτοιες μέρες πήρα πέρυσι το 8pro και από την πρώτη στιγμή έπαιζε σε cosmote. Έτσι πιστεύω ότι δε θα έχεις το παραμικρό πρόβλημα 

Τίποτα δεν αποκλείεται

Το 8 pro το είχε φέρει και η cosmote όμως

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...