Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, Nikos_96 said:

Γενικά όποιος μπορεί να μας πεί απο αυτούς που φορτίζουν με 25άρι watt φορτιστή και όχι με τον 15άρι εντυπώσεις απο πλευράς γρηγοράδας σε χρόνο φόρτισης και κατα πόσο ζεστένεται η συσκευή. Γενικά αξίζει ο λίγο καλύτερος χρόνος;

Δεν είναι λίγο καλύτερος χρόνος κάνε έναν κόπο και διάβασε πιο πίσω απαντήθηκε επανειλημμένα 

Edited by sotosok
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια εχετε δει τι κριτικες ανεβαζουν στο σκρουτζ για το κινητο μας μερικοι? Ειναι να τρελαινεσαι! Ατυχες οι συσκευες που θα πεσουν στα χερια αυτωνων

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, νέος κάτοχος a52s 8/256 μετά από χρόνια Xiaomi. Ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με τις διπλότυπες εφαρμογές που είχε το παλιό μου κινητό..
App όπως τραπεζών και καρτών κινητής τα είχα διπλά γιατί παρακολουθώ και των γονιών μου. Εδώ με το ψάξιμο που έκανα το κάνει μόνο σε fb και λοιπά.
Έχετε βρει μήπως κάποια εναλλακτική?
Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sgatzo said:

Καλημέρα στην παρέα, νέος κάτοχος a52s 8/256 μετά από χρόνια Xiaomi. Ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με τις διπλότυπες εφαρμογές που είχε το παλιό μου κινητό..
App όπως τραπεζών και καρτών κινητής τα είχα διπλά γιατί παρακολουθώ και των γονιών μου. Εδώ με το ψάξιμο που έκανα το κάνει μόνο σε fb και λοιπά.
Έχετε βρει μήπως κάποια εναλλακτική?
Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Υπήρχε μια επιλογή δεύτερος χώρος στα Xiaomi που δεν υπάρχει εδω μόνο τις διπλότυπες που βλέπεις σαν επιλογή έχει η samsung αν κάποιος έχει βρει κάτι άλλο ας το γράψει με ενδιαφέρει και μένα 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα για να δει ποια εφαρμογη το υποστηριζει,πρεπει πρωτα να την κανει install.

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Αγόρασα χθες το Samsung A52s. Παρατήρησα χθες βράδυ και σήμερα το πρωί ότι το πλαστικό πλαίσιο, στην αριστερή του πλευρά, από τη μέση και κάτω, δίνει την αίσθηση ότι είναι "κούφιο" από μέσα, σαν να έχει αέρα, αναπαίσθητα έστω με το δάχτυλο το νιώθεις ότι σαν να μην είναι "κουμπωμένο" καλά, όπως τουλάχιστον είναι τα υπόλοιπα μέρη του πλαισίου, δηλαδή. Ακόμα και σε "tapping" με το νύχι το καταλαβαίνεις. Το ίδιο παρατήρησα και στην πίσω πλευρά, όπου μετά από μικρή πίεση με το δάχτυλο, ακούγεται καμιά φορά και ένας λεπτός ήχος τύπου "κρακ", σαν να έχει κενό και να μην εφάπτεται απόλυτα. Δεν θα μου δημιουργούσε αρνητική εντύπωση όλο αυτό, εάν δεν έβλεπα αμέσως μόλις άνοιξα τη συσκευασία και το έβγαλα έξω (!) δυο μικρές (χιλιοστό στην κυριολεξία) γρατσουνιές στο πλαίσιο, η μία στο επάνω μέρος, και η άλλη στη δεξιά πλευρά, που μάλιστα μοιάζει και με "βαθυά χαρακιά" (παρόλο που μιλάμε για χιλιοστό πραγματικά). Συν τοις άλλοις, το logo της Samsung στο πίσω μέρος του κινητού είναι λιγάκι στραβό, δεν είναι ισομετρικά παράλληλο. Όλα αυτά, ενώ το κινητό πάει "σφαίρα" στην κυριολεξία (τουλάχιστον μέχρι τώρα) και όλα λειτουργούν τέλεια. Μου κάνουν εντύπωση αυτές οι μικρές ατέλειες, όμως. Να πρόκειται απλά για μια κακή μέρα στη δουλειά, των υπαλλήλων της εταιρείας στον τομέα του ποιοτικού ελέγχου, ή μήπως η συγκεκριμένη συσκευή θα πρέπει να αντικατασταθεί γιατί πιθανώς στο μέλλον οξυνθούν τα προβλήματα;
Προέρχομαι από Xiaomi κινητά (και Huawei στο παρελθόν), και ποτέ άλλοτε δεν είχα θέματα με "flexing" ή και "creacking" ήχους σε πλαίσιο ή πίσω μέρος, αν κι εκείνα τα κινητά δεν είχαν πλαστικά κομμάτια στα συγκεκριμένα μέρη... Μήπως αυτό φταίει που παρατηρώ τέτοια πράγματα, τώρα, στη νέα αυτή συσκευή;

 

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν παρατηρώ κάτι τέτοιο που περιγράφεις. Γύρω γύρω έχει μια διάφανη μεμβράνη. Μήπως δεν την έχεις αφαιρέσει?
Προσωπικά, μου φαίνεται το ίδιο στιβαρό το δέσιμο σε όλα τα σημεία του κινητού και όσο για την πλάτη, ούτε κρακ κάνει ούτε τίποτα, απλά φαίνεται να είναι πιο κούφιο από την μέση και κάτω. Όσο για το Logo που αναφέρεις φαίνεται ίσιο.
Ας γράψουν και άλλοι να δούμε...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Το παλικάρι μάλλον δυστυχώς έπεσε σε refurbished κ ίσως έγινε κακή συναρμολογηση αλλά το κινητό θα δουλεύει σωστά. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nassosp said:

Εγώ δεν παρατηρώ κάτι τέτοιο που περιγράφεις. Γύρω γύρω έχει μια διάφανη μεμβράνη. Μήπως δεν την έχεις αφαιρέσει?
Προσωπικά, μου φαίνεται το ίδιο στιβαρό το δέσιμο σε όλα τα σημεία του κινητού και όσο για την πλάτη, ούτε κρακ κάνει ούτε τίποτα, απλά φαίνεται να είναι πιο κούφιο από την μέση και κάτω. Όσο για το Logo που αναφέρεις φαίνεται ίσιο.
Ας γράψουν και άλλοι να δούμε...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

 

Ναι, δεν μιλάω για τις διάφανες μεμβράνες.

Από όσο διάβασα και σε ξένα forums και στο Reddit κλπ, έχει συμβεί και σε άλλους να νιώθουν ανεπαίσθητα έστω μικρά κενά στο πλαίσιο, αλλά και στην πλάτη του κινητού. Όλοι το αποδίδουν, παρόλ'αυτά, σε "φτηνά υλικά" ή στην αίσθηση που δίνει γενικότερα το πλαστικό, στην συγκεκριμένη συσκευή. Η μικρή γρατσουνιά του χιλιοστού στην άκρη του μαύρου πλαίσιου της οθόνης πάντως, μου φάνηκε πιο παράξενη, γιατί την είδα αμέσως μόλις άνοιξα τη συσκευασία του (είμαι γενικώς 'ψείρας' και ελέγχω οτιδήποτε ανοίγω κάτω από δυνατό φως κλπ).

 

4 minutes ago, challenge143 said:

Το παλικάρι μάλλον δυστυχώς έπεσε σε refurbished κ ίσως έγινε κακή συναρμολογηση αλλά το κινητό θα δουλεύει σωστά. 

 

Ελπίζω να μην είναι αυτό, γιατί το πήρα -υποτίθεται- από top μαγαζί του χώρου. Και γενικότερα δεν "προδίδει" κάτι άλλο στο να είναι refurbished, ποτέ δεν ξέρεις, αλλά...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Automata said:

Καλησπέρα σας. Αγόρασα χθες το Samsung A52s. Παρατήρησα χθες βράδυ και σήμερα το πρωί ότι το πλαστικό πλαίσιο, στην αριστερή του πλευρά, από τη μέση και κάτω, δίνει την αίσθηση ότι είναι "κούφιο" από μέσα, σαν να έχει αέρα, αναπαίσθητα έστω με το δάχτυλο το νιώθεις ότι σαν να μην είναι "κουμπωμένο" καλά, όπως τουλάχιστον είναι τα υπόλοιπα μέρη του πλαισίου, δηλαδή. Ακόμα και σε "tapping" με το νύχι το καταλαβαίνεις. Το ίδιο παρατήρησα και στην πίσω πλευρά, όπου μετά από μικρή πίεση με το δάχτυλο, ακούγεται καμιά φορά και ένας λεπτός ήχος τύπου "κρακ", σαν να έχει κενό και να μην εφάπτεται απόλυτα. Δεν θα μου δημιουργούσε αρνητική εντύπωση όλο αυτό, εάν δεν έβλεπα αμέσως μόλις άνοιξα τη συσκευασία και το έβγαλα έξω (!) δυο μικρές (χιλιοστό στην κυριολεξία) γρατσουνιές στο πλαίσιο, η μία στο επάνω μέρος, και η άλλη στη δεξιά πλευρά, που μάλιστα μοιάζει και με "βαθυά χαρακιά" (παρόλο που μιλάμε για χιλιοστό πραγματικά). Συν τοις άλλοις, το logo της Samsung στο πίσω μέρος του κινητού είναι λιγάκι στραβό, δεν είναι ισομετρικά παράλληλο. Όλα αυτά, ενώ το κινητό πάει "σφαίρα" στην κυριολεξία (τουλάχιστον μέχρι τώρα) και όλα λειτουργούν τέλεια. Μου κάνουν εντύπωση αυτές οι μικρές ατέλειες, όμως. Να πρόκειται απλά για μια κακή μέρα στη δουλειά, των υπαλλήλων της εταιρείας στον τομέα του ποιοτικού ελέγχου, ή μήπως η συγκεκριμένη συσκευή θα πρέπει να αντικατασταθεί γιατί πιθανώς στο μέλλον οξυνθούν τα προβλήματα;
Προέρχομαι από Xiaomi κινητά (και Huawei στο παρελθόν), και ποτέ άλλοτε δεν είχα θέματα με "flexing" ή και "creacking" ήχους σε πλαίσιο ή πίσω μέρος, αν κι εκείνα τα κινητά δεν είχαν πλαστικά κομμάτια στα συγκεκριμένα μέρη... Μήπως αυτό φταίει που παρατηρώ τέτοια πράγματα, τώρα, στη νέα αυτή συσκευή;

 

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

Δεν είχε κενό το Redmi note 9 γύρω από το δακτυλικό; 

Νομίζω ότι πρέπει να το κάνεις επιστροφή όσο είναι καιρός 

Edited by sotosok
Κούφια redmi
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sotosok said:

Νομίζω ότι πρέπει να το κάνεις επιστροφή όσο είναι καιρός 

Συμφωνώ.

Εξάλλου, έχεις 2 εβδομάδες (νομίζω) που μπορείς να επιστρέψεις το προϊόν ακόμα και χωρίς δικαιολογία -- πολύ περισσότερο εδώ που φαίνεται πως είναι ελαττωματικό.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nplatis said:

Συμφωνώ.

Εξάλλου, έχεις 2 εβδομάδες (νομίζω) που μπορείς να επιστρέψεις το προϊόν ακόμα και χωρίς δικαιολογία -- πολύ περισσότερο εδώ που φαίνεται πως είναι ελαττωματικό.

 

Για να το ξεκαθαρίσω, δεν πρόκειται για κάτι που κάνει μπαμ, είναι μια δική μου παρατήρηση μετά από το σχετικό "ξεψάχνισμα" μιας νέας αγοράς (που οφείλουμε όλοι λίγο-πολύ να κάνουμε). Εδώ το παρέθεσα ως παρατήρηση, μην τυχόν κι άλλοι φίλοι-φίλες παρατήρησαν κάτι παρόμοιο (επαναλαμβάνω από αναζητήσεις σε άλλα ξένα φόρα διαπίστωσα πως έχουν παρατηρήσει κι άλλοι μικρο-ατέλειες σε πλαίσιο και πίσω μέρος όπως πχ και στην υποδοχή ακουστικών που εν τούτοις σε μένα είναι μια χαρά). Προφανώς θα πρόκειται για κάτι που "ξέφυγε" από το τεχνικό τμήμα της εταιρείας, στον ποιοτικό έλεγχο. Μάλιστα, επειδή θορυβήθηκα με την απορία φίλου νωρίτερα εάν πρόκειται για "refurbished" συσκευή, "τρέχοντας" το imei σε γνωστό site διαπίστωσα πως ημερομηνία κατασκευής (manufacture date) είναι ακριβώς ένα μήνα πριν το παραλάβω εγώ, άρα πιθανολογώ πως η συσκευή είναι καινούργια.

Σε teardown video της συσκευής, είδα ότι περίπου στην περιοχή που είναι το 'flex cable' πίσω υπάρχει όντως ένα κενό εκ κατασκευής, οπότε ίσως αυτό μου δίνει την αίσθηση "κενού" κι εμένα, στο πάτημα με τα δάχτυλα στο πίσω πλαστικό του (που όντως είναι πολύ λεπτό). Τα γράφω όλα αυτά, γιατί σήμερα παράτησα τα πάντα ώστε να κάνω μια μικρή έρευνα επάνω στο κινητό, συνομιλώντας και με άτομα στο εξωτερικό που είχαν παρόμοια θεματάκια. 

Το service της Samsung είναι άψογο, από όσα διάβασα και στο παρόν topic. Οπότε μένω αρκετά ήσυχος ως προς αυτό, εφόσον και το κινητό μέχρι τώρα δουλεύει μια χαρά. Εννοείται πως θα λάβω υπόψιν και τις συμβουλές σας για επιστροφή. Σέβομαι πολύ το ενδιαφέρον σας, ως νέο μέλος εδώ, αν τυχόν θέλει κάποιος να προσθέσει κάτι παραπάνω, ευχαρίστως να το διαβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ίσως κάνω και λάθος ότι επιστροφή ορισμένα μαγαζιά δεν δέχονται από την στιγμή που ξεσφραγιστηκε η συσκευή χωρίς να υπάρχει πρόβλημα. Αν έχει γρατζουνιά εννοείται ότι δεν το παραδέχονται κ ρίχνουν την ευθύνη σε σένα. (Άποψη μου πάντως φίλε είναι αν το κινητό πάει μπάλα κ όλα δουλεύουν σωστά. Κοίτα να το χαρείς αφού έτσι κι αλλιώς σε θήκη θα μπει )

Link to comment
Share on other sites

Βασικα για να δει ποια εφαρμογη το υποστηριζει,πρεπει πρωτα να την κανει install.

OptoStyle


Όλες τις έχω κάνει install. Το κινητό υποστηρίζει μόνο fb insta κλπ και όχι τρίτες εφαρμογές. Το ερώτημα είναι εντελώς ξεκάθαρο, μπορώ να κάνω εφαρμογές τραπεζών, κινητής τηλεφωνίας κλπ διπλότυπες γιατί με καίει? Έχω πρόβλημα γιατί διαχειρίζομαι account γονέων πεθερικών κλπ.. Έστω και με εφαρμογή τρίτου αρκεί να είναι ασφαλής και δοκιμασμένη.
Ευχαριστώ τους δύο φίλους για τις έως τώρα απαντήσεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλες τις έχω κάνει install. Το κινητό υποστηρίζει μόνο fb insta κλπ και όχι τρίτες εφαρμογές. Το ερώτημα είναι εντελώς ξεκάθαρο, μπορώ να κάνω εφαρμογές τραπεζών, κινητής τηλεφωνίας κλπ διπλότυπες γιατί με καίει? Έχω πρόβλημα γιατί διαχειρίζομαι account γονέων πεθερικών κλπ.. Έστω και με εφαρμογή τρίτου αρκεί να είναι ασφαλής και δοκιμασμένη.
Ευχαριστώ τους δύο φίλους για τις έως τώρα απαντήσεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε τον ασφαλή φάκελο,είναι εφαρμογή του συστήματος

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε τον ασφαλή φάκελο,είναι εφαρμογή του συστήματος

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ήταν αυτό ακριβώς που έψαχνα και δεν υπήρχε περίπτωση να το βρω. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, fotisbasm said:

Σκέφτομαι να πάρω ένα gimbal stabilizer, μου αρέσει πολύ το βίντεο, ερώτηση σαν κινητό αντεχη να τραβάει βίντεο π.χ. 10λεπτα σερί;;;; έστω και 1080 30fps θέλω να τραβήξω μια εκδήλωση και θαει αι περίπου 5 βίντεο των 10 λεπτών,  γιατί ρωτάω;;; κάποτε δεν θυμαμε με πια συσκευή τραβούσα βίντεο και στο 4λεπτο με πετούσε κάτι χαζά μυνηματα ότι υπερθερμανθηκε η κάμερα, και κοβοντουσαν τα βίντεο , γενικά με το συγκεκριμένο κινητό έχει κανείς ασχοληθεί με το βίντεο του;; ;;; 

Το πιο σωστό είναι να του κάνεις μια δοκιμή πρίν την εκδήλωση. Όσο για την σταθερότητα,άν το βάλεις στην λειτουργία super steady δέν σε ικανοποιεί η σταθερότητα του ois; Εντάξει άν είναι νύχτα η λήψη θα έχεις ένα θεμα αλλά μπορει να καλύπτεσαι και να γλυτώσεις την αγορά και την διαδικασία..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, fotisbasm said:

Σκέφτομαι να πάρω ένα gimbal stabilizer, μου αρέσει πολύ το βίντεο, ερώτηση σαν κινητό αντεχη να τραβάει βίντεο π.χ. 10λεπτα σερί;;;; έστω και 1080 30fps θέλω να τραβήξω μια εκδήλωση και θαει αι περίπου 5 βίντεο των 10 λεπτών,  γιατί ρωτάω;;; κάποτε δεν θυμαμε με πια συσκευή τραβούσα βίντεο και στο 4λεπτο με πετούσε κάτι χαζά μυνηματα ότι υπερθερμανθηκε η κάμερα, και κοβοντουσαν τα βίντεο , γενικά με το συγκεκριμένο κινητό έχει κανείς ασχοληθεί με το βίντεο του;; ;;; 

Σε 1080p άνετα μην το φοβάσαι έχει τραβήξει η γυναίκα μου τον μικρό 14 λεπτά βίντεο. Κάποιες παλιές συσκευές είχαν θυμάμαι τέτοιο θέμα όπως Κ LG νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Ήταν αυτό ακριβώς που έψαχνα και δεν υπήρχε περίπτωση να το βρω. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τίποτα φίλε μου να σε καλά,είναι το καλύτερο ui της samsung μπορείς να κάνεις τα πάντα και τρέχουν όλα ομαλά,πραγματικά έχω εκπλαγεί με την συσκευή,λογισμικό,updates

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 21/5/2022 at 12:25 ΜΜ, sgatzo said:

Ήταν αυτό ακριβώς που έψαχνα και δεν υπήρχε περίπτωση να το βρω. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ασφαλης φακελος ειναι εφαρμογη ή υπαρχει η επιλογή. Σε αφηνει να εχεις διπλοτυπες εφαρμογες,?

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις για διπλές εφαρμογές τύπου messenger  πας ρυθμίσεις-συνθετες λειτουργίες - dual messenger και σου λέει ποιες μπορείς και αν θες και ξεχωριστή λίστα επαφών!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Ασφαλης φακελος ειναι εφαρμογη ή υπαρχει η επιλογή. Σε αφηνει να εχεις διπλοτυπες εφαρμογες,?
Ανοίγεις τον ασφαλή φάκελο και προσθέτεις τις εφαρμογές που θέλεις και λειτουργούν όπως οι διπλότυπες. Απλά δεν μπαίνουν με εικονίδιο στην αρχική οθόνη, μόνο μέσα από τον ασφαλή φάκελο. Το δοκίμασα και παίζει τέλεια

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θυμαται κανεις τις ρυθμισεις που κανουμε για βελτιωμενο δαχτυλικο αποτυπωμα να τις γραψει μια φορα εδω?
 
Πας στις ρυθμίσεις - οθόνη - ευαισθησία αφής. Φαντάζομαι για τζαμάκι το θέλεις, ελπίζω να σε βοήθησα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, fotisbasm said:

Σκέφτομαι να πάρω ένα gimbal stabilizer, μου αρέσει πολύ το βίντεο, ερώτηση σαν κινητό αντεχη να τραβάει βίντεο π.χ. 10λεπτα σερί;;;; έστω και 1080 30fps θέλω να τραβήξω μια εκδήλωση και θαει αι περίπου 5 βίντεο των 10 λεπτών,  γιατί ρωτάω;;; κάποτε δεν θυμαμε με πια συσκευή τραβούσα βίντεο και στο 4λεπτο με πετούσε κάτι χαζά μυνηματα ότι υπερθερμανθηκε η κάμερα, και κοβοντουσαν τα βίντεο , γενικά με το συγκεκριμένο κινητό έχει κανείς ασχοληθεί με το βίντεο του;; ;;; 

Το κινητό δεν έχει κανένα πρόβλημα. Τραβάω αγώνες μπασκετ των παιδιών που κρατάνε περίπου μια ώρα, και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα θέμα. Απλώς το βάζεις σε "πτήση", να μην σου τηλεφωνήσει κανείς, γιατί διακόπτεται το βίντεο αφού υπάρχει προτεραιότητα στις κλήσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, sgatzo said:


Πας στις ρυθμίσεις - οθόνη - ευαισθησία αφής. Φαντάζομαι για τζαμάκι το θέλεις, ελπίζω να σε βοήθησα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι φίλε μου για χωρίς τζαμακι το θέλω. μονο με οθόνη. Eυχαριστώ πάντως!

Ειχε δωσει ο @s_wind καποιες ρυθμισεις και λεω μην τυχον τις κράτησε κανεις και μπορει να τις δημοσιευσει στο topic

 

Edited by christos_087
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...