Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Εγώ το ενεργοποίησα την αυτόματη επανάληψη για να πάει το μήνυμα ή με τον ένα ή τον άλλο τρόπο 

Το ενεργοποίησα κι εγώ και λειτουργεί η σύνδεση. Μήπως είναι θέμα δικτύου (σήμα) ή παρόχου; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μήπως έχεις ενεργοποιήσει το "προστασία από τυχαία αγγίγματα" από της ρυθμίσεις οθόνης; Γιατί οι περισσότεροι απ' αυτό το παθαίνουν. 
Ναι ενεργοποιημενη την εχω.Την εχω πολυ καιρο ομως και δεν ειχα τετοιο θεμα.Πριν λιγο την απενεργοποιησα.Θα κανω κλησεις και θα δω αν διορθωθηκε
Με το wifi που αργει να ανοιξει τι να κανω?Το εκανα hard reset οπως ειπα,οταν περασα την αναβαθμιση και τπτ.Ξερεις τι να φταιει?Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Xrixal said:

Ναι ενεργοποιημενη την εχω.Την εχω πολυ καιρο ομως και δεν ειχα τετοιο θεμα.Πριν λιγο την απενεργοποιησα.Θα κανω κλησεις και θα δω αν διορθωθηκε
Με το wifi που αργει να ανοιξει τι να κανω?Το εκανα hard reset οπως ειπα,οταν περασα την αναβαθμιση και τπτ.Ξερεις τι να φταιει?Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γενικά αργεί το WiFi ή στο σπίτι; Όταν λες αργεί πόσο κάνει δηλαδή, λίγα δευτερόλεπτα ή από λεπτό και πάνω;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, evris2013 said:

Το ενεργοποίησα κι εγώ και λειτουργεί η σύνδεση. Μήπως είναι θέμα δικτύου (σήμα) ή παρόχου; 

Τι να σου πω το περίεργο είναι ότι στην οικογένεια υπάρχει A52s s21u s22 κ όλα μου δείχνουν το ίδιο πράγμα. Βέβαια σε vodafone δεν ξέρω τι να πω... Περίεργο 😒

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, challenge143 said:

Τι να σου πω το περίεργο είναι ότι στην οικογένεια υπάρχει A52s s21u s22 κ όλα μου δείχνουν το ίδιο πράγμα. Βέβαια σε vodafone δεν ξέρω τι να πω... Περίεργο 😒

Εγώ έχω Cosmote. Όταν πήρα τη συσκευή κράτησε και μερικά από τα παλιά ασύρματα δίκτυα που είχα αποθηκεύσει στη παλιά συσκευή και συνδέεται άμεσα όταν ανοίγω το WiFi χωρίς να βάζω κωδικούς. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γενικά αργεί το WiFi ή στο σπίτι; Όταν λες αργεί πόσο κάνει δηλαδή, λίγα δευτερόλεπτα ή από λεπτό και πάνω;
Γενικά αργεί, αλλά πιο πολύ στο σπίτι.Λες να φταίει το wifi?Έχω vodafone.Θα κάνω μια επανεκκίνηση το ρούτερ μήπως και διωρθοθει.Γενικα κάνει γύρω στο μισό λεπτό.Ειναι φυσιολογικό?Σε σας πόσο κάνει? Ευχαριστώ..

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Xrixal said:

Γενικά αργεί, αλλά πιο πολύ στο σπίτι.Λες να φταίει το wifi?Έχω vodafone.Θα κάνω μια επανεκκίνηση το ρούτερ μήπως και διωρθοθει.Γενικα κάνει γύρω στο μισό λεπτό.Ειναι φυσιολογικό?Σε σας πόσο κάνει? Ευχαριστώ..

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πολύ κάνει...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχετε τον νου σας πήγαν μου χακαρουν τον λογαριασμό!!κάντε αν θέλετε προληπτικά  αλλαγή pass!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shinig said:

Εχετε τον νου σας πήγαν μου χακαρουν τον λογαριασμό!!κάντε αν θέλετε προληπτικά  αλλαγή pass!

μια από τα ίδια

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο το κινητο μεσω tapatalk μπορω να μπω,απο το pc μου λεει πως ειναι κλειδωμενος ο λογαριασμος μου,και μου ηρθε ενα mail απο το myphone που μου λεει να αλλαξω pass...Τι γινεται

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο το κινητο μεσω tapatalk μπορω να μπω,απο το pc μου λεει πως ειναι κλειδωμενος ο λογαριασμος μου,και μου ηρθε ενα mail απο το myphone που μου λεει να αλλαξω pass...Τι γινεται

OptoStyle


Ακριβώς το ίδιο κι εγώ. Από το pc δεν μπαίνει με τίποτα.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγάλει ανακοίνωση ότι έγινε reset στους κωδικούς. Πάντως κάτι τρέχει με το Tapatalk. Άλλαξα τον κωδικό μου, και συνέχισε να δουλεύει. Έκανα διαγραφή δεδομένων και το ξεκίνησα από την αρχή, και πάλι μπαίνει χωρίς να ζητήσει τον νέο κωδικό. Και μετά έκανα disconnect από το my phone στο Tapatalk. Όταν πάω να κάνω connect ξανά, μου λέει είστε ο χρήστης τάδε; Και έχει το username του Tapatalk μαζί με το Gmail μου. Που είναι διαφορετικό από το username που έχω στο my phone (και το email επίσης διαφορετικό). Επιλέγω όχι, και τότε μου βγάζει προσυμπληρωμένο το κανονικό μου username και δεν προχωράει αν δεν βάλω το νέο κωδικό που έφτιαξα μετά το reset.
Το είχα δει και παλαιότερα νομίζω αυτό, είναι σαν να σου φτιάχνει κάποιο δικό του λογαριασμό το Tapatalk, και με κάποιο τρόπο να φαίνεται ότι το δουλεύεις με τον κανονικό σου λογαριασμό. Και φυσικά μόλις συνδέθηκα μέσω του Tapatalk μου ήρθαν 3 4 mails ότι κάποιος συνδέθηκε. Ότι να'ναι μου φαίνεται η εφαρμογή από θέμα ασφάλειας, όση ευκολία και να παρέχει.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αφήνει ούτε login να κάνω από το φόρουμ μέσα! Μέσω των ειδοποιήσεων μπήκα!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έκανες αλλαγή password, δε θα μπεις ποτέ.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Mark_K said:

Αν δεν έκανες αλλαγή password, δε θα μπεις ποτέ.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έκανα αλλαγή password από το mail που μου ήρθε.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και εξακολουθείς να μην μπαίνεις στο site;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mark_K said:

Και εξακολουθείς να μην μπαίνεις στο site;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπαίνω αλλά μου βγάζει κάθε φορά πάνω αυτή την κόκκινη λωρίδα: 

 

Screenshot_20230206_184255_Chrome.jpg

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγω νταξει ειμαι ετσι καινουργιος λογαριασμος νεουδι καργα χαχαχα χαθηκε ο παλιος που να θυμαμαι email πριν 18 χρονια που ειχα στον προηγουμενο λογαριασμο...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Μπαίνω αλλά μου βγάζει κάθε φορά πάνω αυτή την κόκκινη λωρίδα: 

 

Screenshot_20230206_184255_Chrome.jpg

αυτό είναι ειδοποίηση. Ανακοίνωση. Πως το λένε...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Μπαίνω αλλά μου βγάζει κάθε φορά πάνω αυτή την κόκκινη λωρίδα: 

 

Screenshot_20230206_184255_Chrome.jpg

Χαχαχα αρε θεουλη ναι ανακοινωση ειναι ολα οκ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, swind said:

Εγω νταξει ειμαι ετσι καινουργιος λογαριασμος νεουδι καργα χαχαχα χαθηκε ο παλιος που να θυμαμαι email πριν 18 χρονια που ειχα στον προηγουμενο λογαριασμο...

Χαχα snova έπρεπε να το κάνεις! 😉 Ή μάλλον s-nova....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τελικά εμφανίστηκε το seurity update του Γενάρη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, taliban said:

Σήμερα τελικά εμφανίστηκε το seurity update του Γενάρη

Αν το πηγαίνει έτσι η Cosmote, βλέπω η ενημέρωση του Φεβρουαρίου να μας έρχεται τον Μάρτιο. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χθες έλαβα το update Ιανουαρίου.
Μεγάλη διαφορά στα animations με gestures. Είναι πραγματικά άψογο.
Φαινόταν και από το μέγεθος του update στα 550Mb ότι δεν μπορεί να είναι μόνο security patch

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...